Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", București - 03.09.2016 (Zona 3)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Corect Nici nu l-am mai sters de cand l-am luat de la tine! Sa ramana mirosul de Campion!

    Comentariu


    • Felicitari Buzatu Vasile !!!

      Comentariu


      • Fain turneul

        Comentariu


        • Salut baieti, tin sa multumesc organizatorilor Dan B. M. Vranceanu, Vali G. etc, pt conditiile bune in care sa desfasurat concursul si nu in ultimul rand sa-l felicit pe Vasile Buzatu pt castigarea turneului Amatur+. Iar lui Andrei Tomica (Open) Felicitari.
          Felicitari transmit de asemenea tuturor participantilor la concursul Turneu A+ Regional "Ziua Nationala Amatur"

          Bravo TopTenis Arena!! Felicitari !

          Comentariu


          • ma bucur ca te pot saluta amintirile prietenilor adevarati se pastreaza se povestesc.in particular am sa iti spun ce are legatura totul cu bogdan

            Comentariu


            • Multumesc Liviu!

              Comentariu


              • Pentru noi, amatorii, a fost un turneu foarte placut si antrenant,jocuri fluente, la ora 17.00 am ajuns acasa chiar si jucand doua eliminatorii,totul a decurs foarte rapid,remarc sportivitatea si fair playul adversarilor,nimeni n a avut nimic de impartit referitor la paleta cu zimti, antipower,soft,am revazut cu mare placere vechii prieteni din amatur,felicitari organizatorilor.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X