Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A EMI-TT & Papa Sam DUMBRAVITA - Sambata 27 August 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Din Reșița, la Open, Deian SORESCU, Dan SIMION, Constantin PARFENIE
    STIGA Infinity VPS V
    Rhyzm-P | Rhyzm-P

    Comentariu


    • #27
      Se înscrie Balint Andreea , Dumbrăvița și Balint Tiberiu , Timișoara la OPEN

      Comentariu


      • #28
        Lulciuc Dumitru Timișoara -AVANSATI

        Comentariu


        • #29
          Matei Dumitru - Deva - avansati

          Comentariu


          • #30
            Crisanov Aurel - Timișoara - Open

            Comentariu


            • #31
              Boros Amalia ,Oradea,incepatori. Fabian Wilhelm ,Oradea,avansati

              Comentariu


              • #32
                Astazi am sa fac listele de inscrieri,si le voi post deseara.Multumesc

                Comentariu


                • #33
                  Se inscrie la incepatori Carabas Cosmin din Timișoara

                  Comentariu


                  • #34
                    Se retrage Liviu VENTER
                    STIGA Infinity VPS V
                    Rhyzm-P | Rhyzm-P

                    Comentariu


                    • #35
                      Boros Amalia - Oradea-incepatori
                      Fabian Wilhem - Oradea-avansati
                      In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                      Dalai Lama

                      Comentariu


                      • #36
                        Hajnal norbert din salonta -open

                        Comentariu


                        • #37
                          Ma inscriu si eu sper sa nu fiu plecat din Arad in perioada turneului Avram Victor din Arad la Open

                          Comentariu


                          • #38
                            Bacinschi Ovidiu--Timișoara --incepatori

                            Comentariu


                            • #39
                              Din Arad se înscrie Neamț Doru la Avansați și Tisza Iosif la începători

                              Comentariu


                              • #40
                                Florin Mătușan, Timișoara, începători.

                                Comentariu


                                • #41
                                  Kaposta Victor - Arad - open.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Se înscrie la Categoria ÎNCEPĂTORI
                                    Gligor Nicolae din Alba Iulia (participant nou).

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Popa Bogdan -TM, Open

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Am rugămintea sa corectați prenumele la Poziția 16 de la Categoria începători din "Niculae" în "Nicolae ". Mulțumesc.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Inscrieri open - on 21.08.2016 at 09:33:39

                                          1. Sorescu Deian, Resita, 43 - 36,13 - O
                                          2. Roman Bogdan, Arad, 6 - 32,2 - O
                                          3. Avram Victor, Arad, 14 - 29,93 - O
                                          4. Put Gabriel, Oravita, 41 - 27,55 - O
                                          5. Verdet Adrian, Oravita, 136 - 25,75 - O
                                          6. Rosu Adrian, Timișoara, 1501 - 24,75 - O
                                          7. Spatariu Daniel, Arad, 132 - 23,97 - O
                                          8. Popet Doru, Timișoara, 316 - 23,39 - O
                                          9. Oprea Adrian, Lugoj, 147 - 23,25 - O
                                          10. Mihalescu Dinu, Timișoara, 109 - 23,22 - O
                                          11. Kiraly Pongratz, Salonta, 281 - 22,36 - O
                                          12. Balint Andreea, Dumbravita, 512 - 22,35 - OF
                                          13. Sferlea Marius, Oradea, 203 - 22 - O
                                          14. Cotca Dacian, Oradea, 96 - 21,95 - O
                                          15. Crisanov Aurel, Timișoara, 440 - 21,33 - O
                                          16. Dani Leo, Arad, 177 - 19,31 - OH
                                          17. Istrate Samir, Arad, 260 - 19,28 - O
                                          18. Venter Liviu, Resita, 741 - 15,55 - A
                                          19. Gros Eduard, Lupeni, 1397 - 14,5 - A
                                          20. Hajnal Norbert, Salonta, 2140 - 8,75 - A
                                          21. Simion Dan, Resita, 1364 - 7,25 - A
                                          22. Parfenie Constantin, Resita, 1558 - 6,58 - AW
                                          23. Balint Tiberiu, Timișoara, 1734 - 4,58 - A
                                          24. Kalman Csaby, Timișoara, 4001 - 0 - A
                                          25. Wild CARD 1, Dumbravita, 4002 - 0 - A
                                          26. Wild CARD 2, Dumbravita, 4003 - 0 - A

                                          Inscrieri Avansati - on 21.08.2016 at 09:24:07

                                          1. Murgu Ioan, Oravita, 283 - 18,69 - A
                                          2. Schiopulescu Ion, Lugoj, 356 - 18,03 - A
                                          3. Turburan Ion, Resita, 560 - 17,83 - A
                                          4. Drinceanu Lilian, Oravita, 544 - 17,68 - A
                                          5. Lacatis Ghita, Arad, 256 - 17,56 - A
                                          6. Neamț Doru, Arad, 435 - 16,75 - AW
                                          7. Manu Nicolae, Resita, 727 - 16,15 - A
                                          8. Csaky Tiberiu, Resita, 679 - 16 - A
                                          9. Matei Dumitru, Deva, 349 - 15,31 - AW
                                          10. Fabian Wilhelm, Oradea, 428 - 14,84 - A
                                          11. Cecan Vasile, Timișoara, 326 - 14,35 - A
                                          12. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 958 - 13,58 - A
                                          13. Roseti Ionut, Lugoj, 580 - 13,11 - A
                                          14. Ticu Sorin, Lugoj, 755 - 13 - A
                                          15. Jichici Svetozar, Timișoara, 524 - 12,78 - A
                                          16. Joumah Abdul Rahim, Timișoara, 1217 - 7,75 - A
                                          17. Pop Ioan, Timișoara, 1165 - 7 - A
                                          18. Craiovan Victor, Resita, 1051 - 6,33 - A
                                          19. Wild card 1, Dumbravita, 4002 - 0 - A
                                          20. Wild card 2, Dumbravita, 4003 - 0 - A

                                          Inscrieri Incepatori - on 21.08.2016 at 14:26:16

                                          1. Boros Amalia, Oradea, 628 - 11,5 - AF
                                          2. Postelnicu Mihai, Deva, 616 - 11,41 - A
                                          3. Docea Beniamin, Aiud, 867 - 10,82 - A
                                          4. Tisza Iosif, Arad, 795 - 10,39 - A
                                          5. Carabas Cosmin, Timișoara, 1307 - 8,25 - A
                                          6. Fekete Istvan, Arad, 776 - 8,22 - A
                                          7. Postelnicu Eric, Deva, 1091 - 6,88 - AJ
                                          8. Midvichi Alexandru, Deva, 1166 - 6,68 - AH
                                          9. Matusan Florin, Timișoara, 1279 - 5,8 - A
                                          10. Glavan Radu, Timișoara, 1383 - 5,55 - A
                                          11. Faur Lucian, Jimbolia, 1493 - 5,5 - A
                                          12. Tamsa Titus, Resita, 2088 - 4 - A
                                          13. Kocsis Marton, Aiud, 2767 - 2,75 - A
                                          14. Popa Dorina, Deva, 4004 - 0 - A
                                          15. Bacinschi Ovidiu, Timișoara, 4005 - 0 - A
                                          16. Wildcard 1, Dumbravita, 4007 - 0 - A
                                          17. Wildcard 2, Dumbravita, 4008 - 0 - A
                                          18. Gligor Nicolae, Alba Iulia, 4009 - 0 - A

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de jhonyqz Vezi post
                                            Popa Bogdan -TM, Open
                                            Din pacate Popa Bogdan nu poate participa decat in afara concursului, fiind sezonul trecut jucator de divizia A.Multumim de intelegere.

                                            Postat în original de cata_60



                                            Div A 2015/2016 TUR
                                            OCT 2015
                                            [/COLOR][/SIZE]

                                            POP MIHAI-CJ
                                            POPA BOGDAN-TM
                                            POTERAS BOGDAN-BUZAU

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                              Comitetul Director AmaTur își dă acceptul pentru reprimirea în AmaTur a jucătorilor Daniel Zsombor - Targu Mureș și Popa Bogdan - Timișoara, pentru primirea în AmaTur a jucătorului Muntean Radu - Arad în conformitate cu art. 4.1.1. din Regulamentul AmaTur 2015/2016.
                                              Jucătorul Mican Nicolae - Dej a jucat în divizia A în sezonul 2014/2015, a revenit în AmaTur în perioada Februarie - Aprilie 2015, după care a jucat din nou în divizia A în sezonul 2015/2016.
                                              Comitetul Director AmaTur își dă acceptul pentru reprimirea în AmaTur a jucătorului Mican Nicolae - Dej, începând cu luna Februarie 2018, doar în cazul în care nu va evolua în Divizia A în sezonul 2016/2017.

                                              Situația divizionarilor, așa cum o cunoaștem acum, o găsiți în primul post.
                                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Birtalan Laszlo - Oradea - open
                                                Abrazive Scule Sudura
                                                Echipamente pemtru Profesionisti
                                                https://.abrazive-scule.ro

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Dl EMI cu respect, Echipa din Oravita vă roagă sa suplimentați locurile dacă se poate..??!!Toată lumea ne știe ca suntem oameni serioși și am participat cu mare drag în toată Țara, și nu ne -am făcut de rușine și am onorat cu prezenta fiecare Competiție!! ..A fost o singura problemă când ne-am retras toți!!deoarece, au fost ceva probleme Tehnice!!, dar și retragerile au fost în Termen!!...Si Ne-ați acuzat ca ne-am retras în MASA!!,,dar retragerile au fost la câteva zile după postarea Turneului, asa ca nu a afectat pe nimeni!! . Va rugam ca pe această cale ori ne puneți pe toți pe Lista sau pe listele de așteptare, în ordinea înscrierilor....ori nu ne mai puneți deloc!!Bafta tuturor.. Frumoasa treaba, Pleci în Tara la Turnee unde ai de străbătut 500-600 km(și nu ne.am pl?ns)!! Și toți prietenii care ne cunosc și respecta au înțeles și ne-au ajutat sa participam și nu am deranjat și dezamăgit pe nimeni!!!Și la 100 de KM DE CASA NU POTI PARTICIPA...!!Fiind coordonatorul Echipei îmi permit sa fac o paranteza în numele colegilor mei și să iau atitudine!!..

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Postat în original de pedrosyto Vezi post
                                                    Dl EMI cu respect, Echipa din Oravita vă roagă sa suplimentați locurile dacă se poate..??!!Toată lumea ne știe ca suntem oameni serioși și am participat cu mare drag în toată Țara, și nu ne -am făcut de rușine și am onorat cu prezenta fiecare Competiție!! ..A fost o singura problemă când ne-am retras toți!!deoarece, au fost ceva probleme Tehnice!!, dar și retragerile au fost în Termen!!...Si Ne-ați acuzat ca ne-am retras în MASA!!,,dar retragerile au fost la câteva zile după postarea Turneului, asa ca nu a afectat pe nimeni!! . Va rugam ca pe această cale ori ne puneți pe toți pe Lista sau pe listele de așteptare, în ordinea înscrierilor....ori nu ne mai puneți deloc!!Bafta tuturor.. Frumoasa treaba, Pleci în Tara la Turnee unde ai de străbătut 500-600 km(și nu ne.am pl?ns)!! Și toți prietenii care ne cunosc și respecta au înțeles și ne-au ajutat sa participam și nu am deranjat și dezamăgit pe nimeni!!!Și la 100 de KM DE CASA NU POTI PARTICIPA...!!Fiind coordonatorul Echipei îmi permit sa fac o paranteza în numele colegilor mei și să iau atitudine!!..
                                                    Cred ca ai scris acum cateva zile mesajul ca la actualizarea de dimineata am rectificat aceasta omisiune.
                                                    cat despre romanul scris mai sus nu pot decat sa ma abtin.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X