tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 24

Subiect: Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2016

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437

    Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2016

    Zona 1

    Clasament Open

    1. Nemaciuc Mihai - Suceava
    2. Morosanu Vasile - Suceava
    3 -- 4
    Hasna Cosmin - Straja
    Coroiu Andrei - Roman
    5 -- 8
    Toporas Cosmin - Suceava
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Axinte Bogdan - Iasi
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    9 -- 10
    Cozma Catalin - Falticeni
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    11 -- 18 1v gr.sup.
    Carpovici Boris - Falticeni
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Ilies Ioan - Radauti
    Ungureanu Adrian - Suceava
    Mironescu Adrian - Botosani
    Polocoser Cristian - Suceava
    Sengoz Mehmet - Botosani
    Zanescu Cristian - Roman
    19 -- 20 0v gr.sup.
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Parascuta Daniel - Iasi
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Albu Catalin - Pascani
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    23 -- 27 1v gr.inf.
    Nistor Florin - Comanesti
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Ursulean Florin - Straja
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Avram Gabriel - Radauti
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Ticu Dorin - Bacau
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Vaculisteanu Ionut - Suceava

    Clasament Amatori

    1. Ursulean Vasile - Straja
    2. Berila Radu - Bacau
    3 -- 4
    Marola Dan - Bacau
    Calenciuc Dumitru - Radauti
    5 -- 8
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Sofian Corneliu - Suceava
    Iacob Gabriel - Iasi
    9 -- 16
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Stefan Alexandru - Iasi
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Filip Dan - Comanesti
    Bogza Dragos - Iasi
    Braniste George - Bacau
    Grapina Florin - Roman
    Barbalata Lorin - Suceava
    17 -- 18
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    19 -- 21 2v gr.sup.
    Serban Liviu - Onesti
    Tipu Vlad - Iasi
    Marcean Ovidiu - Botosani
    22 -- 29 1v gr.sup.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Lucic Corneliu - Suceava
    Oancea Marian - Bacau
    Mahu Bogdan - Pascani
    Ianos Valentin - Suceava
    Plamada Lucian - Iasi
    Gugles Marius - Campulung Mold
    30 -- 36 0v gr.sup.
    Corneanu Sorin - Botosani
    Salavastru Petru - Botosani
    Ungureanu Florin - Suceava
    Vieru Costica - Botosani
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Stroe Ionel - Bacau
    Mihai Alex - Botosani
    37 -- 38 2v gr.inf.
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Balanescu Florin - Iasi
    39 -- 42 1v gr.inf.
    Nicu Constantin - Iasi
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Cojocaru Adrian - Suceava
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    43 -- 48 0v gr.inf.
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Robu Valentin - Botosani
    Robu Mihai - Mogosesti
    Gasner Paul - Iasi
    Duman Iulian - Halaucesti
    Majeru Adrian - Radauti

    Clasament Incepatori

    1. Burghelea Florin - Piatra Neamt
    2. Albu Constantin - Suceava
    3 -- 4
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    5 -- 8
    Istrate Ghiorghita - Suceava
    Mihut Benone - Pascani
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    9 -- 16
    Posteuca Lucian - Botosani
    Isaic Radu - Bacau
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Donisan Costel - Pascani
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    17 -- 20
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Ujeniuc Dan - Suceava
    Macovei Cristi - Iasi
    Balau Laurentiu - Falticeni
    21 -- 22 2v gr.sup.
    Buzila Ioan - Botosani
    Lupu Cristian - Botosani
    23 -- 30 1v gr.sup.
    Pralea Marius - Botosani
    Andronic Ioan - Suceava
    Darie Gabriel - Comanesti
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Popescu Doru Viorel - Botosani
    Dragan Dan - Pascani
    Majeru Gabriel - Radauti
    Durac Cosmin - Iasi
    31 -- 40 0v gr.sup.
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Alexandru Liviu - Botosani
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Sandulean Rares - Vatra Dornei
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Butacu Dan - Bacau
    Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
    Macovei Valentin - Vatra Dornei
    Filip Cristi - Comanesti
    Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
    41 -- 2v gr.inf.
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    42 -- 44 1v gr.inf.
    Calancea Dragos - Siret
    Popa Mihnea - Iasi
    Vlad Teodor - Vatra Dornei
    45 -- 53 0v gr.inf.
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Iordache Catalin - Comanesti
    Petrache Florin - Suceava
    Cracana Lucian - Vatra Dornei
    Gafencu Andrei Costel - Romanesti
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Buzila Mara - Vatra Dornei
    Asavetei Daniel - Botosani
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.09.2016 la 10:31.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. Mulțumesc marian oancea, Sorin Botirca, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place liviut12, ClaudiuManoiu, BOZGANU, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437

    Zona 2

    Clasament Open

    1. Ion Marius - Braila
    2. Giol Mihai - Braila
    3 -- 4
    Corcoz Costin - Focsani
    Neagu Mircea - Constanta
    5 -- 8
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Fratea Aurel - Constanta
    Pascu Paul - Tecuci
    Wischegg Robert - Galati
    9 -- 10
    Radu Costica - Galati
    Botezatu Onelus - Galati
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Toma Iulian - Braila
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Arion Costel - Marasesti
    Leolea Andrei - Constanta
    Taranu Nicusor - Tulcea
    Bodin Ion - Tecuci
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Zarinschi Catalin - Galati
    Manea Mihaita - Tulcea
    Pintilie Nela - Galati
    Munteanu Octavian - Tecuci
    21 -- 22 1v gr.inf.
    Chiscop Bogdan - Galati
    Ionita Valentin - Galati
    23 -- 25 0v gr.inf.
    Patap Vladimir - Braila
    Uzuneanu Costica - Galati
    Toader Nicolae - Tulcea

    Clasament Amatori

    1. Zainescu Corneliu - Galati
    2. Tanu Mihai - Tecuci
    3 -- 4
    Ilie Octavel - Braila
    Dobrila Petru - Braila
    5 -- 8
    Badache Andreea - Galati
    Lazar Vasile - Pufesti
    Tofan Marius - Constanta
    Samoila Ion - Babadag
    9 -- 16
    Luca Octavian - Tulcea
    Roscan Nicusor - Braila
    Ivan Adrian - Tulcea
    Hanganu George - Focsani
    Trocaru Remus - Tulcea
    Socaci Sorin - Panciu
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Dodu Costica - Focsani
    17 -- 24
    Peiu Cosmin - Babadag
    Manu Daniel - Constanta
    Stamate Eduard - Tecuci
    Solcan Florin - Constanta
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Firica Lucian - Constanta
    Sandu Mihai - Braila
    Pana Remus - Tulcea
    25 -- 27 2v gr.sup.
    Mitrea Silviu - Navodari
    Anton Dragos - Focsani
    Chiosea Ionel - Tulcea
    28 -- 38 1v gr.sup.
    Chetronie Liviu - Tecuci
    Nicola Marian - Constanta
    Osman Metin - Tulcea
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Stolearenco Igor - Galati
    Panait Adrian - Braila
    Petcu Liviu - Tulcea
    Carata Catalin - Tulcea
    Medeleanu Stefan - Constanta
    Tudor Ticu - Tecuci
    Damian Nicolae - Tulcea
    39 -- 48 0v gr.sup.
    Barac Andreea - Braila
    Florea Gigi - Galati
    Mocanu Ionut - Galati
    Coclea Ionel - Braila
    Anton Cristian - Tulcea
    Budescu Marian - Galati
    Pascariu Nelu - Tulcea
    Moise Viorel - Braila
    Baiburi Levent - Tulcea
    Durac Viorel - Constanta
    49 -- 63 1v gr.inf.
    Iordachi Adrian - Adjud
    Stoian Nicolae - Braila
    Muresan Ioan - Galati
    Dochita Mircea - Braila
    Dimache Maria - Braila
    Gurita Ionut - Babadag
    Fedot Valentin - Tulcea
    Suciu Dragos - Constanta
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Manea Dorinel - Tecuci
    Tufa Gigi - Galati
    Rosoga Ana - Constanta
    Chereches Sergiu - Tulcea
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Harmanescu Petrus - Braila
    64 -- 72 0v gr.inf.
    Badescu Leontin - Valul lui Traian
    Pavel Nicolae - Braila
    Toma Andrei - Braila
    Gaitan Marius - Braila
    Dutu Constantin - Galati
    Suster Andrei Manuel - Tulcea
    Ciurusnuc Loredana - Galati
    Marin Cristi - Braila
    Podasca Traian - Galati
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.09.2016 la 10:27.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  4. Mulțumesc marian oancea, Sorin Botirca, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place liviut12, ClaudiuManoiu, macocco, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437

    Zona 3

    Clasament OPEN

    1. Tomica Andrei - Bucuresti
    2. Uta Adrian - Bucuresti
    3 -- 4
    Tudorache Viorel - Bucuresti
    Iacob Bogdan - Bucuresti
    5 -- 8
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Cristache George - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    9 -- 14
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Tepelea Ioana - Bucuresti
    Mosoia Stefan - Bucuresti
    Teodor Cristian - Bucuresti
    15 -- 16 2v gr.sup.
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Burlacel Ionut - Bucuresti
    17 -- 20 1v gr.sup.
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    ON HO - Bucuresti
    Popescu Ionut - Bucuresti
    21 -- 28 0v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Visan Tudor - Bucuresti
    Petcu Marius - Bucuresti
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Mercioiu Constantin - Bucuresti
    Dinu Gheorghe Sanitaru - Bucuresti
    29 -- 31 2v gr.inf.
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Bobi Mario Andrei - Bucuresti
    32 -- 39 1v gr.inf.
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Macarenco Mario - Bucuresti
    Tomica Silviu - Bucuresti
    Rizea Andrei - Bucuresti
    Ivan Narcis - Bucuresti
    40 -- 44 0v gr.inf.
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Tiosea Nicolae - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Pata Andrei - Bucuresti

    Clasament AMATORI

    1. Buzatu Vasile - Buftea
    2. Dena Corneliu - Giurgiu
    3 -- 4
    Bodeanu Dan - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    5 -- 8
    Ragalie Nicolae - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    9 -- 16
    Pricop Dan - Bucuresti
    Dima Cristi - Bucuresti
    Petrov Dan - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Moise Mihai - Alexandria
    Badulescu Mario - Giurgiu
    Popescu George - Bucuresti
    Salariu Adrian - Buftea
    17 -- 26
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Nacu Dan - Bucuresti
    Scraba Marius - Alexandria
    Musat Catalin - Alexandria
    Marin Adrian - Bucuresti
    Sandu Stefan - Bucuresti
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Brezae Vlad - Bucuresti
    Tonciu Mihai - Bucuresti
    27 -- 29 2v gr.sup.
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    30 -- 42 1v gr.sup.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Negoita Edward - Bucuresti
    Tudor Emil - Bucuresti
    Minica Rares - Giurgiu
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Udrea Valentin - Bucuresti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Milos Gianni - Alexandria
    43 -- 52 0v gr.sup.
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    Milos Cristian - Alexandria
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    53 -- 3v gr.inf.
    Alexandru Marius - Bucuresti
    54 -- 2v gr.inf.
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    55 -- 69 1v gr.inf.
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Constantin Sandu - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Baldea Horia - Bucuresti
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Dobra Adrian - Giurgiu
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Vlad Petrica - Bucuresti
    Tolan Ilie - Bucuresti
    Curelariu Eduard - Bucuresti
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    Taras Dan - Bucuresti
    Ivanuta Andrei - Bucuresti
    70 -- 80 0v gr.inf.
    Niculescu Marin - Bucuresti
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Dobra Mihai - Giurgiu
    Iftimciuc Gheorghe - Bucuresti
    Balanean Mihai - Bucuresti
    Serban Marius - Moreni
    Vlad Maria - Dumbravita
    Moca Vasile - Bucuresti
    Budica Mihai - Bucuresti
    Sandru Cristian Spartacus - Bucuresti
    Topa Adrian - Bucuresti
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  6. Mulțumesc marian oancea, Sorin Botirca, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place liviut12, ClaudiuManoiu, macocco, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437

    Zona 4

    Clasament Open

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Movileanu Darius - Targoviste
    Stanciu Alin - Calarasi
    5 -- 8
    Ilie Marian - Targoviste
    Iancu George - Ploiesti
    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    9 -- 2v gr.sup.
    Sencu Victor - Targoviste
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Bozga Lucian - Baicoi
    Laur Boro - Sinaia
    Mostovoi Andrei - Campina
    Suditu Andrei - Campina
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Costache Claudiu - Calarasi
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Draganescu Viorel - Ploiesti
    17 -- 3v gr.inf.
    Ivan Valentin - Campina
    18 -- 19 2v gr.inf.
    Miron Liviu - Campina
    Mihaila Nicolae - Breaza
    20 -- 23 1v gr.inf.
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Cobeanu Marius - Breaza
    Nitescu Horia - Ploiesti
    24 -- 26 0v gr.inf.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Grigore Alexandru - Campina

    Clasament Amatori

    1. Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    2. Chiru Sorin - Campina
    3 -- 4
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Avram Nicolae - Nedelea
    5 -- 8
    Manta Viorel - Baicoi
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Marian Bogdan - Ploiesti
    9 -- 16
    Cucu Cristin - Targoviste
    Chirita Cristian - Calarasi
    Coman Emil - Breaza
    Baceanu Constantin - Buzau
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Brulea Petre - Ploiesti
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Taru Alex - Targoviste
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Stanciu Stelian - Calarasi
    Dobrin Adrian - Targoviste
    19 -- 25 1v gr.sup.
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Oancea Vasile - Buzau
    Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
    Munteanu Stefan Alin - Ramnicu Sarat
    Patrascu Traian - Lehliu Gara
    Adam Teodor - Buzau
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Bozga Razvan - Baicoi
    Safta Alexandru - Targoviste
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Popa Ion - Ploiesti
    Potarniche Bianca - Buzau
    Cojocaru Emi - Targoviste
    33 -- 34 3v gr.inf.
    Florea Marian - Targoviste
    Lazar Dumitru - Mizil
    35 -- 36 2v gr.inf.
    Sterie Georgiana - Filipestii de Targ
    Duma Gheorghe - Ploiesti
    37 -- 43 1v gr.inf.
    Rusu Geanini - Targoviste
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Parvu Nicolae - Cornu
    Panait Constantin - Mizil
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Mocanu Daniela - Baicoi
    44 -- 51 0v gr.inf.
    Balbaie Madalin - Baicoi
    Acriva Marian - Mizil
    Mocanu Stefan - Targoviste
    Irimia Madalin - Baicoi
    Dogaru Bianca - Baicoi
    Ionescu Andreea - Targoviste
    Vijoianu Ionut - Targoviste
    Ionescu Daniel - Targoviste
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  8. Mulțumesc marian oancea, Sorin Botirca, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place liviut12, ClaudiuManoiu, macocco, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437

    Zona 5

    Clasament Open

    1. Dragan Valentin - Mioveni
    2. Toma Florin - Pitesti
    3 -- 4
    Banescu Dragos - Pitesti
    Petrescu Liviu - Pitesti
    5 -- 7 1v gr.sup.
    Ciuca Dan - Pitesti
    Rada Florin - Pitesti
    Raducan Bogdan - Craiova
    8 -- 0v gr.sup.
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    9 -- 11 3v gr.inf.
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Rosu Alexandru - Mioveni
    Vasiliu Remus - Mioveni
    12 -- 13 2v gr.inf.
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Teica Radu - Targu Jiu
    14 -- 1v gr.inf.
    Stancalie Doru - Craiova
    15 -- 16 0v gr.inf.
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Viciu Dragos - Pitesti

    Clasament Amatori

    1. Trocan Nicolae - Mioveni
    2. Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    3 -- 4
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Rizea Cristina - Pitesti
    5 -- 8
    Stoica Mihai - Mioveni
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Doba Vasile - Pitesti
    Sultan Valentin - Craiova
    9 -- 16
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Ionica Maria - Pitesti
    Vladu Nicolae - Pitesti
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    Draghici Dumitru - Drobeta Tr Severin
    Cioboiu Dan - Craiova
    17 -- 27 1v gr.sup.
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Valcea Daniel - Pitesti
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Cretu Marian - Craiova
    Voinea Emil - Pitesti
    Sterian Laurentiu - Pitesti
    Chirita Cristian - Curtea de Arges
    Rosca Florin - Ramnicu Valcea
    Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
    28 -- 32 0v gr.sup.
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Pruna George - Pitesti
    Sfrenti Cosmin - Drobeta Tr Severin
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    33 -- 3v gr.inf.
    Ene Diana - Pitesti
    34 -- 41 2v gr.inf.
    Burca Valentin - Pitesti
    Anescu Andu - Dragasani
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Tuca Cristi - Slatina
    Nicoara Ovidiu - Curtea de Arges
    Popescu Cristi - Slatina
    Nicolae Iulian - Slatina
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    42 -- 47 1v gr.inf.
    Moaghen George - Pitesti
    Barca George - Pitesti
    Dicu Darius - Pitesti
    Matei Alexandru - Pitesti
    Rada Ciprian - Pitesti
    Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
    48 -- 55 0v gr.inf.
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Leanca Delia - Pitesti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Nicu Ion - Craiova
    Teodorad Valentin - Slatina
    Ungureanu Vladimir - Mioveni
    Coman Vladut - Mioveni
    Coca Mircea - Topoloveni
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  10. Mulțumesc marian oancea, Sorin Botirca, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ClaudiuManoiu, liviut12, macocco, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437

    Zona 6

    Clasament Open

    LOCUL 1
    Farkas Gabor - Targu Mures

    LOCUL 2
    Anca Octavian - Ludus

    LOCURILE 3 - 4
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Pinzar Andrei - Medias

    LOCURILE 5 - 8
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Hutanu Alin - Brasov
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni

    LOCURILE 9 - 12
    Cocean Valer - Baraolt
    Aron Darie - Sibiu
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Capusan Sorin - Tarnaveni

    LOCUL 13 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Iancu Sorin - Sibiu

    LOCURILE 14 - 20 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Farkas Bence - Targu Mures
    Denes Ferenc - Praid
    Bardocz Szilard - Capeni
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Lunca Razvan - Tarnaveni

    LOCURILE 21 - 24 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Nica Ionut - Brasov
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Migea Cornel - Sibiu

    LOCUL 25 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Bleoca Marius - Tarnaveni

    LOCURILE 26 - 31 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Somlea Darian - Cisnadie
    Nechita Alexandru - Agnita
    Crisan Casian - Agnita

    LOCURILE 32 - 36 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Padurariu Costel - Brasov
    Marian Florin - Reghin
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Stefan Patrick - Brasov
    Moldovan Flavia - Tarnaveni


    Clasament Amatori

    LOCUL 1
    Incze Levente - Miercurea Ciuc

    LOCUL 2
    Groza Alexandru - Cisnadie

    LOCURILE 3 - 4
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Pelaghie Ioan - Targu Mures

    LOCURILE 5 - 8
    Beches Andrei - Sibiu
    Demeny Zoltan - Brasov
    Popa Mircea - Brasov
    Matei Mirel - Brasov

    LOCURILE 9 - 16
    Kincses Jozsef - Praid
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Toader George - Agnita
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc

    LOCURILE 17 - 24
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Comsa Dan - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Muresanu Alex - Sibiu
    Janosi Attila - Targu Mures
    Bacanu Paulian - Brasov
    Decean Darian - Sibiu

    LOCURILE 25 - 26 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Zedler Csaba - Agnita
    Negrean Ioan - Sibiu

    LOCURILE 27 - 38 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Antal Denes - Brasov
    Barac Marius - Sibiu
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Weiss Simona - Cisnadie
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Bucur Dan - Cisnadie
    Ciky Cornel - Fagaras
    Samoila Florin - Sighisoara
    Marian Calin - Reghin
    Dragomir Mitica - Sibiu

    LOCURILE 39 - 48 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Marin Floricel - Brasov
    Veres Janos - Targu Mures
    Popa Paul - Sibiu
    Ratiu Valer - Sibiu
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Dragomir Paul - Sibiu
    Pop Sabin - Targu Mures
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Dorling Raul - Cisnadie

    LOCUL 49 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Morariu Marius - Sibiu

    LOCURILE 50 - 61 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Filea Adonis - Sibiu
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Movileanu Neculae - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Manitiu Florin - Sibiu
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Banea Radu - Sibiu
    Bozosan Petre - Sibiu
    Cioca Raul - Agnita
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Ilie Octavian Marius - Brasov

    LOCURILE 62 - 72 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Kondort Dan - Sibiu
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Givan Cristian - Sibiu
    Anton Calin - Sibiu
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 04.09.2016 la 12:10.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  12. Mulțumesc Sorin Botirca, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ClaudiuManoiu, liviut12, macocco, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437

    Zona 7

    Clasament Open

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Roman Bogdan - Arad
    3 -- 4
    Avram Victor - Arad
    Popa Bogdan - Timisoara
    5 -- 8
    Kaposta Victor - Arad
    Sferlea Marius - Oradea
    Put Gabriel - Oravita
    Mandru Bogdan - Hunedoara
    9 -- 10
    Cotca Dacian - Oradea
    Crisanov Aurel - Timisoara
    11 -- 17 1v gr.sup.
    Tic Ioan - Oradea
    Birtalan Robert - Oradea
    Creinicean Liviu - Oravita
    Spatariu Daniel - Arad
    Popet Doru - Timisoara
    Kovacs Ferenc - Ungaria
    Zbancu Leo - Deva
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Oprea Adrian - Lugoj
    Vaida Sorin - Oradea
    21 -- 23 1v gr.inf.
    Istrate Samir - Arad
    Olariu Dorin - Timisoara
    Simion Dan - Resita
    24 -- 27 0v gr.inf.
    Veres Francisc - Oravita
    Dani Leo - Arad
    Lungu Marius - Oravita
    Munteanu Constantin - Resita

    Clasament Avansati

    1. Struna Ionut - Arad
    2. Mirza Sorin - Arad
    3 -- 4
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Savu Cristian - Oradea
    5 -- 8
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Zsok Arcadie - Deva
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Szalay Liviu - Oradea
    9 -- 14
    Curpas Ioan - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Roseti Ionut - Lugoj
    Popa Octavian - Oradea
    Oancea Ovidiu - Arad
    Albulescu Adrian - Arad
    15 -- 16 2v gr.sup.
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Turburan Ion - Resita
    17 -- 22 1v gr.sup.
    Ardelean Raul - Arad
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Botea Fabian - Hunedoara
    Ticu Sorin - Lugoj
    Serban Marian - Orastie
    Liontescu Cezar - Arad
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Lacatis Ghita - Arad
    Ghile Ioan - Oradea
    Cecan Vasile - Timisoara
    Matei Dumitru - Deva
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    Bulibasa Tiberiu - Arad
    29 -- 31 2v gr.inf.
    Murgu Ioan - Oravita
    Manu Nicolae - Resita
    Struna Adela - Arad
    32 -- 38 1v gr.inf.
    Nagy Iosif - Arad
    Cioveie Marian - Oravita
    Craiovan Victor - Resita
    Olah Remus - Arad
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Orban Madalina - Timisoara
    Szivery Adrian - Arad
    39 -- 42 0v gr.inf.
    Boros Amalia - Oradea
    Demian Daniel - Arad
    Tarlea Adrian - Deva
    Orban Alin - Timisoara

    Clasament Incepatori

    1. Fekete Istvan - Arad
    2. Horvath Mircea - Orastie
    3 -- 4
    Postelnicu Mihai - Deva
    Pop Claudiu - Arad
    5 -- 8
    Veres Adrian - Orastie
    Faur Lucian - Jimbolia
    Jeler Nicolae - Orastie
    Lascu Marius - Dumbravita
    9 -- 2v gr.sup.
    Pop Alexandru - Oradea
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Sferlea Alesia - Oradea
    Matusan Florin - Timisoara
    Berchi Ioan - Arad
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Rus Nicolae - Oradea
    Postelnicu Eric - Deva
    Midvichi Alexandru - Deva
    Pop George - Oradea
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Lascu Mihai - Dumbravita
    Cotca Rares - Oradea
    Craiu Andreea - Arad
    Mirza Ovidiu - Arad
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Cotca Diana - Oradea
    Stiuca Maria - Arad
    Ungureanu Darius - Arad
    Parvulet Raul - Arad
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.09.2016 la 10:29.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  14. Mulțumesc marian oancea, Sorin Botirca, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ClaudiuManoiu, liviut12, macocco, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437

    Zona 8

    Clasament Open

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Apian Florin - Bistrita
    3 -- 4
    Ciure Alin - Baia Mare
    Nistor Dorel - Bistrita
    5 -- 8
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Galban Calin - Viseu
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Tira Viorel - Bistrita
    Pop Zoltan - Dej
    Pop Danut - Dej
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    Moldovan Liviu - Sighetu Marmatiei
    Ticala Vasile Jr - Viseu
    17 -- 2v gr.inf.
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Suciu Cristian - Dej
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Rusin Iaroslav - Ucraina
    21 -- 22 0v gr.inf.
    Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei


    Clasament Amatori

    1. Petric Sorin - Satu Mare
    2. Ban Peter - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Damian Mircea - Bistrita
    5 -- 8
    Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
    Andreica Iulian - Viseu
    Fulop Attila - Aiud
    Pacurar Cosmin - Blaj
    9 -- 16
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Cregul Vasile - Ucraina
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Garaz Mircea - Bistrita
    Dirlea Ioan - Aiud
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Nemeroczi Stefan - Baia Mare
    17 -- 18
    Bothazan Florin - Dej
    Veres Samuel - Satu Mare
    19 -- 29 1v gr.sup.
    Sicoe Ioan - Turda
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Vass Sandor - Beclean
    Maran Petru - Sighetu Marmatiei
    Singeorzan Traian - Nasaud
    Zaha Vasile - Satu Mare
    Ghioc Stefan - Nasaud
    Andreica Daniel - Viseu
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Maxim Adrian - Baia Mare
    Dumitru Silviu - Satu Mare
    30 -- 36 0v gr.sup.
    Chira Anghel - Baia Mare
    Horotan Catalin - Baia Mare
    Damian Vasile - Nasaud
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Schneeberger Michael - Baia Mare
    Chira Camelia - Baia Mare
    Rakoczi Artur - Baia Mare
    37 -- 2v gr.inf.
    Muntean Mircea - Baia Mare
    38 -- 45 1v gr.inf.
    Vana Florin - Turda
    Suciu Sergiu - Turda
    Sufletel Margareta - Alba Iulia
    Schneeberger Mihai - Baia Mare
    Chitas Vasile - Satu Mare
    Sillay Beatrice - Baia Mare
    Rakoczi Patrick - Baia Mare
    Tintas Pavel - Sighetu Marmatiei
    46 -- 54 0v gr.inf.
    Horotan Tudor - Baia Mare
    Leordean Raul - Baia Mare
    Pop Dan Cristian - Dej
    Sillay Claudia - Baia Mare
    Marcovici Florica - Sighetu Marmatiei
    Lilea Nicolae - Sighetu Marmatiei
    Cordos Beatrice - Baia Mare
    Bordeiu Ciprian - Baia Mare
    Bordeiu Raul - Baia Mare
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 04.09.2016 la 12:16.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  16. Mulțumesc marian oancea, Sorin Botirca, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ClaudiuManoiu, liviut12, macocco, BOZGANU, Space le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437

    Top 4 Regionale

    Open

    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Gura Humorului Nemaciuc Mihai Morosanu Vasile Hasna Cosmin Coroiu Andrei
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Ion Marius Giol Mihai Corcoz Costin Neagu Mircea
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Tomica Andrei Uta Adrian Tudorache Viorel Iacob Bogdan
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Lukasz Klimas Enciu Alexandru Movileanu Darius Stanciu Alin
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Dragan Valentin Toma Florin Banescu Dragos Petrescu Liviu
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Sibiu Farkas Gabor Anca Octavian Govoreanu Florin Pinzar Andrei
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad Sorescu Deian Roman Bogdan Avram Victor Popa Bogdan
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Sighetu Marmatiei Gogu Gabriel Apian Florin Ciure Alin Nistor Dorel


    Amatori
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Gura Humorului Ursulean Vasile Berila Radu Marola Dan Calenciuc Dumitru
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila Zainescu Corneliu Tanu Mihai Ilie Octavel Dobrila Petru
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Buzatu Vasile Dena Corneliu Bodeanu Dan Bolea Catalin
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Ivan Sorin Ioan Chiru Sorin Diaconescu Lucian Avram Nicolae
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Trocan Nicolae Gatman Laurentiu Preda Nicolae Rizea Cristina
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Sibiu Incze Levente Groza Alexandru Fanksali Kalman Pelaghie Ioan
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad Struna Ionut Marza Sorin Jurje Alex Doru Savu Cristian
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Sighetu Marmatiei Petric Sorin Ban Peter Ciobanu Daniel Damian Mircea

    Incepatori

    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Gura Humorului Burghelea Florin Albu Constantin Cazanel Gheorghe Butnaru Madalina
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Brăila
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Sibiu
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Arad Fekete Istvan Horvath Mircea Postelnicu Mihai Pop Claudiu
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Sighetu Marmatiei
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  18. Mulțumesc ioan.dragomir64 au mulțumit pentru mesaj
  19. #10
    cadet
    Data înscrierii
    09.12.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    44
    Postări
    33
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 16 h 8 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    59
    De ce numai doua zone organizeaza competitii pentru incepatori si celelate nu?

  20. Îmi place remusmuntean, silvinio le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437
    Citat Postat în original de Cristina22 Vezi post
    De ce numai doua zone organizeaza competitii pentru incepatori si celelate nu?
    Aceasta a fost opțiunea organizatorilor în funcție de logistica avută la îndemână.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  22. Nu-mi place silvinio nu le-a plăcut mesajul
  23. #12
    cadet
    Data înscrierii
    09.12.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    44
    Postări
    33
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 16 h 8 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    59
    Nu sunt oare destui incepatori in Bucuresti de exemplu? Din care categorie fac cu mandrie parte, si din care propabili nu voi iesi prea curand datorita varstei si potentialului. Asta nu inseamna ca pasiunea pentru tenisul de masa si nevoia de miscare dispar. Dar ma gandesc, este oare bine sa INCURCAM la nesfarsit open-istii in concursuri mixte, noi incepatorii adevarati, pentru ca in zona 3 de exemplu, zona cu multi incepatri de altfel, nu se are in vedere a ierarhiza adecvat participarea la o astfel de competitie pentru amatori? Din aceatsa cauza foarte multi incepatori au parasit aceste concursuri inadecvate lor... De cca 3 luni s-a organizat insa o intrunire competitionala constanta in Bucuresti pentru incepatori, din nevoia de a ne gasi si noi un loc desigur. Cred insa cu tarie ca Amaturul ar avea de castigat daca ne-ar deschide si noua un culoar de joc, si ma refer mai exact la zonele care nu acopera si incurajeaza acest segment. Multumesc!

  24. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Emil Tudor, silvinio, remusmuntean le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.572
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33437
    Sunt sigur că organizatorii AmaTur din București sunt atenți la dorințele pasionaților de tenis de masă din zonă și vor organiza și în viitor turnee destinate începătorilor, așa cum au mai facut-o:

    http://www.amatur.ro/TurneeBucuresti

    După cum lesne se poate vedea din link-ul de mai sus, în anul 2016 Începătorii au putut participa la București la nu mai puțin de 5 Turnee A și A+ dedicate special acestei categorii.
    Deci, n-aveți motiv serios să vă plângeți.
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 15.12.2016 la 18:04.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  26. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kralizec le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.727
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    184 z 21 h 25 m
    Timp online pe zi
    1 h 21 m
    Reputație
    10676
    Ne-am propus ca in 2017 sa programam un numar mai mare de turnee B, in care vor fi sectiuni special destinate incepatorilor. Putina rabdare, Cristina, te asteptam la cat mai multe turnee!

  28. Mulțumesc mironliviu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kralizec, gelcu le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    senior
    Avatarul lui Rares Constantinescu
    Data înscrierii
    18.04.2014
    Locație
    Braila
    Vârstă
    41
    Postări
    285
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 2 h 44 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    454
    Buna ziua m
    Imi puteti spune dc in classamentul de mai sus Rares Constantinescu nu apare deloc desi are 3 turnee A+ la care a participat anul asta?
    Va multumesc si astept raspuns.

Subiecte similare

  1. Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2019
    De marcelgiosan în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 08.09.2019, 23:13
  2. Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2018
    De marcelgiosan în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 18.10.2018, 13:11
  3. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2017
    De marcelgiosan în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 18.03.2018, 15:37
  4. Turnee A+ Regionale "Ziua Națională AmaTur" - 3 Septembrie 2016
    De marcelgiosan în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 18
    Ultimul post: 16.09.2016, 13:17
  5. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2015
    De GeluBv în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 07.09.2015, 20:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •