Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

hai sa organizam un turneu

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • hai sa organizam un turneu

    Fratilor,vad ca suntem destui infestati cu virusul asta (tenisul ). Hai sa ne organizam putin si sa ne si intalnim la o partida, mai jucam un meci, mai facem un schimb de fete, de lemne, de pareri...Ce ziceti? Eu stiu un club foarte misto in Berceni (club 178 se cheama), ne putem vedea acolo sau in alta parte, veniti si voi cu propuneri. Acolo partea misto e ca mesele sunt OK - Kettler - si e spatiu mult in jurul mesei, sunt vreo 10 sau 12 mese... Eu merg acolo in fiecare sambata si duminica cu un prieten, dar ne-ar prinde bine si alti parteneri.

    Ce ziceti?

  • #2
    Buna , la cati km ii berceni de oradea ? ii cam departe nu !! si sa mergem numai ca sa jucam o minge nu are rost !! eventual daca a fi un concurs poate!!!
    Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
    FH : Butterfly Sriver FX 2,5
    BH : Donic Desto Metalic 2,1

    Comentariu


    • #3
      E cam departe, recunosc ... Uite, asta cu concursul e o idee buna, putem sa incercam sa facem si asta. Macar la jumatatea distantei, ca sa fie sanse egale . Eu sper inca sa ii mobilizez pe baietii astia din București si daca ne strangem mai multi, poate venim pana la oradea.

      Comentariu


      • #4
        lol ar fi bine sa vina cei din buc!!!!!!!! dar in oradea ? lol
        in oradea nu sunt prea bune conditii !!! nu ca la buc la IDM lol
        eventual nush ziceti voi un loc undeva un stiti sigur ca ii tare !!! si unde putem organiza un concurs!!!
        Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
        FH : Butterfly Sriver FX 2,5
        BH : Donic Desto Metalic 2,1

        Comentariu


        • #5
          IDM-ul alai n afara de mesele alea Butterfly bune nu are nimic, dupa mine...Cand joci acolo simti ca iti fuge privirea in toate partile. In fata ai o oglinda imensa in care te vezi si mesele sunt foarteaproape unele de altele, eu am fost o singura data si de atunci nu am mai calcat pe acolo In București am fost mai peste tot, si cel mai OK loc e asta de care am zis, in berceni. E o fosta hala, foarteinalta, in care ai loc mult pe langa masa.

          Comentariu


          • #6
            kool!! lol eu urmeaza sa ma duc acolo ,am auzit si eu ca ii fain dar nush ce sa zic !!! am fost anul trecut in buc si am fost nu mai stiu unde dar am avut echipa romaniei in fata!!! si ma uitam cu se antreneaza !! partea naspa e ca at nu stiam prea bine pe jucatorii romani ,Adrian Crisan ,constantin cioti ,... ceva fete ...nush cum la cheama !!! dupa ce am venit acasa mia aratat un coleg un catalog cu jucatori si iam vazut in revista !!!! am crezut ca mor !!! puteam sa le iau autogaf!!!!! lol
            Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
            FH : Butterfly Sriver FX 2,5
            BH : Donic Desto Metalic 2,1

            Comentariu


            • #7
              sa imi bag picioarele...cum nu i-ai recunoscut, macar dupa cum jucau, ce naiba... dar oricum nu cred ca e aceeasi sala, asta de care zic e asa, pt amatori, nu vin profesionistii...Oricum, daca ajungi in bucuresti sa imi spoui, poate ne intalnim sa dam in minge de cateva ori.

              Comentariu


              • #8
                Eugen

                pune te rog si tu un post cu localizarea cat mai exacta a locului din berceni ( http://tenisdemasa.duras.ro/forum/viewtopic.php?t=13 )

                daca au ei site pune linkul, daca nu poate poti face niste poze (daca te lasa), nu uita de preturi

                eu sunt din București, merg cu niste prieteni la IDM (ne avantajeaza mult locatia pentru ca este exact intre resedintele noastre)
                poate ne intalnim sa vedem care este nivelul nostru in comparatie cu voi si vedem ce poate urma (ne izolam si ne antrenam pana mai facem un test sau ne ajutati voi cumva sa progresam)

                P.S. bine ai venit pe forum si site. cum ne-ai gasit?

                Comentariu


                • #9
                  salutare
                  mai astia din bucuresti ati putea sa va faceti club mai!!!
                  aici in bihor incercam sa facem un campionat de tenis de masă pe echipe pentru amatori si daca va intereseaza regulamentul (l-am facut eu) pot sa-l pun pe forum.
                  daca vin prin buc va anunt sa batem bine o minge.

                  Comentariu


                  • #10
                    Salutare!
                    Asa, deci locul se cheama CLUB 178, este pe Str. Turnu Măgurele, venind dinspre Brancoveanu catre Selgros Berceni. Treceti de Selgros Berceni si de urmatoarea intersectie semaforizata, si la aprox. 50 de metri pe partea stanga este clubul. Ca punct de reper sunt 2 furnale mari undeva in spatele clubului. Saptamana viitoare o sa fac si poze, dar sper ca sambata puteti sa veniti si voi, eu ajung acolo la aproximativ 11:00 dimineata.
                    Preturi: 60.000 ora pana la ora 17:00 si, sambata si duminica, dupa 17:00 - 100.000.

                    Daca nu puteti ajunge dati un semn, poate trecem noi pe la IDM, desi e mai ok in Berceni.

                    Comentariu


                    • #11
                      Valentin, da-mi si mie un ID de Yahoo messenger daca ai, poate stabilim o intalnire pt week-end-ul viitor

                      Multumesc

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de filo
                        salutare
                        mai astia din bucuresti ati putea sa va faceti club mai!!!
                        aici in bihor incercam sa facem un campionat de tenis de masă pe echipe pentru amatori si daca va intereseaza regulamentul (l-am facut eu) pot sa-l pun pe forum.
                        daca vin prin buc va anunt sa batem bine o minge.
                        pune-l te rog pe forum in zona de Regulament si am sa-l mac eu articol sa-l pun si pe site

                        evident asteptam si alte propuneri si poate reusim sa-l discutam pe forum sa-l facem mai bun daca este nevoie

                        Comentariu


                        • #13
                          Turneu 2005

                          Ar fi interesant de organizat un turneu,cu jucatori din toata tara.Si sa afisam pe site rezultatele obtinute in intilnirile directe.Eu sint din Suceava,am o sala in care pot organiza o intilnire placuta cu cei care vor sa joace aici.Astept propuneri de la voi si daca puteti pregati ceva asemanator,pentru o zi sau doua, eu unul as raspunde provocarii.
                          Deci...
                          Mizutani SZLC
                          Dignics 05

                          Comentariu


                          • #14
                            Cred ca am putea rezerva (cu plata in avans pentru un interval de vreme stabilit dinainte) un numar de mese intr-unul din cluburile din București si din 'taxa de participare' sa isi recupereze banii cel care face (cei care fac) investitia in rezervare.
                            Ramane problema cazarii si a drumului pentru fiecare care vine de departe.
                            Ar fi interesant oricum sa ne putem intalni si la masa de joc cei de pe forum nu numai pe internet.

                            Comentariu


                            • #15
                              Turneu 2005

                              ...poate gasim un sponsor
                              Mizutani SZLC
                              Dignics 05

                              Comentariu


                              • #16
                                nu cred ca este cazul de asa ceva
                                daca ar fi cineva dispus sa faca sponsorizare ar face pentru o echipa din campionat sau pentru alt sport

                                avem doua posibilitati:
                                1. gasim un loc la fel de departat de toata lumea
                                2. jucam in orasul cu cei mai multi inscrisi

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: Turneu 2005

                                  Postat în original de katyacsinia
                                  Ar fi interesant de organizat un turneu,cu jucatori din toata tara.Si sa afisam pe site rezultatele obtinute in intilnirile directe.Eu sint din Suceava,am o sala in care pot organiza o intilnire placuta cu cei care vor sa joace aici.Astept propuneri de la voi si daca puteti pregati ceva asemanator,pentru o zi sau doua, eu unul as raspunde provocarii.
                                  Deci...
                                  am inteles bine? ai o sala?????

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    important!!!!!

                                    buna!!! stiti cine vine la bucuresti mai saptamana viitoare ?? vai nu ati auzit de Tranulov ? jucator bun de tenis de masă!!! lol
                                    si va da lectii la toti !!! lol Tranulov !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filo il cumoaste foarte bine!!!
                                    Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
                                    FH : Butterfly Sriver FX 2,5
                                    BH : Donic Desto Metalic 2,1

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      filo il cunoaste pe tranulov dar nu stie ca este bun (poate ca stie el ceva dar nu de tenis de masă) asa ca daca vrea sa fie bun la tenis de masă trebuie sa munceasca, sa intrebe, sa asculte, sa priveasca, sa gandeasca si apoi sa se laude.
                                      hai noroc si sa te vad la concurs sambata ce bun esti

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        As vrea sa joc si eu simbata cu voi tenis.Sau poate veniti pina la Suceava?
                                        Mizutani SZLC
                                        Dignics 05

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          domnule Waldner sa stiti ca vom fi onorati sa veniti la noi in oradea sa jucam un tenisut de masa. asa ca va lansam o invitatie oficiala din partea lui Kreanga si a lui Crisan.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            wow, unde s-a ajuns...haideti mai oameni buni sa jucam undeva, un loc cat mai la mijloc intre suceava, oradea si bucuresti. punem fiecare cate o suma de bani - 500.000. de exemplu - pe care sa ii ia castigatorul si isi plateste drumul catre casa
                                            ce ziceti?

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              am auzit ca este o sala buna la Cluj
                                              daca mai gasim si la Brașov....

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                la arad este sala faina si is si jucatori acolo care ....... joaca!! nush ziceti voi un loc !!!
                                                Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
                                                FH : Butterfly Sriver FX 2,5
                                                BH : Donic Desto Metalic 2,1

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  gata, am fost si la tenis impreuna cativa dintre noi. Am fost la IDM cu Valentin si acolo ne-am intalnit si cu valigti. A fost super ok, sper sa ne intalnim cat mai des!!! Maine mergem la Club 178 in Berceni, cei interesati pot veni acolo, eu o sa ajung pe la 10 dimineata cel tarziu.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X