Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

pagina Otiliei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • pagina Otiliei

    Eu sunt nou aici si nu o cunosc personal pe Otilia dar poate ii spune cineva ei sau prietenului ei Miky ca nu se poate accesa pagina ei pe net.
    Traiasca si infloreasca FRTM !

  • #2
    in primul rand pagina ei este in constructie
    in al doilea rand de ce sa-i spunem prietenului ei? pare un pic amuzant. crezi ca nu se descurca singura?

    pe de alta parte www.frtenismasa.ro, desi merge, are continut slab si arata ingrozitor (oare un site ca asta costa? sau este facut de vreun elev de la vreun cerc de informatica caruia i s-a facut cadou un poster cu vreun autograf pe el?)

    Comentariu


    • #3
      Eu cred ca e facut de elev slab de la vreun cerc de informatica caruia nu i s-a facut cadou un poster cu vreun autograf pe el...

      Comentariu


      • #4
        Eu cred ca cei care fac parte dintr-un cerc de informatica trebuie lasati in pace !!!!

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de elefantel_roz
          Eu cred ca cei care fac parte dintr-un cerc de informatica trebuie lasati in pace !!!!
          Asa e.
          Eu cred ca a fost facut de vreun elev care nu face parte din vreun club de informatica!!!!

          Comentariu


          • #6
            yada ,yada

            Ziceam si eu asa , fiindca stiam ca Miky e doctor in computere mai Valentine ! Nu ma gindeam ca nu e smarta Otilica
            .

            Comentariu


            • #7
              Are doctorat in informatica ?

              Comentariu


              • #8
                iar o iau razna discutiile .....

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de valentin
                  iar o iau razna discutiile .....
                  Stii tu ce stii...........
                  Prafonsky nu ai cumva vreun frate pe care il cheama Cornel?

                  Comentariu


                  • #10
                    E cumva o aluzie "subtila" la mine ?

                    Comentariu


                    • #11
                      cred ca te-a confundat cu alt membru al forumului

                      a fost o mica neatentie din partea lui filo

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de ciprian
                        E cumva o aluzie "subtila" la mine ?
                        Nu. Am gresit eu dar am corectat.

                        Comentariu


                        • #13
                          No problem.

                          Oricum tocmai voiam sa propun ca acum, in preajma Craciunului, sa incercam sa mai uitam din micile noastre "intepaturi", sa incercam sa fim mai iertatori cu cei care ne-au iritat (cu sau fara voie), mai generosi unii cu altii si mai darnici.

                          Forumul electronic este indeobste un spatiu destul de riscant, in care un cuvint scapat poate face ravagii (caci lipseste componenta "vie", ca la o discutie fața in fața), iar apoi trebuie revenit pentru a clarifica eventuale interpretari. Am patit-o si eu scriind aici mesaje, nu stiu dealtfel ce si-o fi inchipuit la un moment dat elefantelul_roz cind a crezut probabil ca ma apuc sa-i dau sfaturi...

                          Asadar, deoarece nu mai ajung la net in urmatoarele 48 ore, doresc tuturor forumistilor si familiilor lor (si tuturor pasionatilor de pingpong care nu sunt inscrisi inca aici) un

                          "Craciun Fericit !" cu sanatate, bucurii si liniste sufleteasca.

                          Comentariu


                          • #14
                            Ma refeream strict la situl federatiei, asta era sensul discutiei.
                            Sa citim cu atentie...
                            Hm ! Cercuri de informatica ?! Glumiti...
                            Stiu mai multe elevii decat unii profesori (care, in genere, nu sunt de specialitate). Sau poate doreste cineva sa intre pe 290 lei brut in invatamant dupa ce termina "Calculatoare" si noi nu stim...

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: yada ,yada

                              Domnilor..
                              Sfatul meu este sa ne vedem fiecare de problemele personale.Nu credeti ca este momentul ca sa nu o mai implicam in "micile barfe"pe Campioana noastra Otilia Badescu?
                              Valentin a facut un lucru extraordinar,a invitat-o pe Otilia sa faca premirea la amatori,in plus a fost alturi de ei aproape 4 ore....sportiva aceasta a fost alaturi de amatorii care au participat la competitia de la IDM...De ce oare???
                              Trebuie sa o respectam...poate va fi in anul acesta 2006 alaturi de noi....daca dorim asta!..daca nu..haideti sa o barfim in continuare!
                              Va doresc un an mai bun...plin de realizari...LA MULTI ANI!...CU MAI MULTE COMPETITII!

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: yada ,yada

                                Postat în original de the spy
                                Domnilor..
                                Sfatul meu este sa ne vedem fiecare de problemele personale.Nu credeti ca este momentul ca sa nu o mai implicam in "micile barfe"pe Campioana noastra Otilia Badescu?
                                Valentin a facut un lucru extraordinar,a invitat-o pe Otilia sa faca premirea la amatori,in plus a fost alturi de ei aproape 4 ore....sportiva aceasta a fost alaturi de amatorii care au participat la competitia de la IDM...De ce oare???
                                Trebuie sa o respectam...poate va fi in anul acesta 2006 alaturi de noi....daca dorim asta!..daca nu..haideti sa o barfim in continuare!
                                Va doresc un an mai bun...plin de realizari...LA MULTI ANI!...CU MAI MULTE COMPETITII!
                                Daca ai observat nu membri seriosi si cunoscuti ai forumului dau cu barfa in gard pe aici ci tot felul de persoane (ca sa le zic asa) care incearca sa ne viruseze forumul cu tot felul de chestii. Problema e ca noi fiind in Romania si dorind sa facem ceva interesant se gasesc rapid `oameni de bine` care fiind deranjati de faptul ca Otilia acorda o importanta prea mare unor pensionari-amatori-habarnisti ca noi incearca sa ne bage `strambe` poate poate vor reusi.
                                Deci fii linistit ca noi suntem alaturi de ea si de oricine doreste sa faca ceva in tara asta pentru sportul asta.

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X