Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B, ?Cupa SIBIULUI ? - SIBIU - 15 Octombrie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna seara draji "nebuni frumosi" ai tenisului de masa Amaturistic!

    "Stransul de mana" si "cu lacrimi in ochi"fac deliciul "forumistilor"acestui frumos circuit de care m-am indragostit la prima vedere!Se pare ca nu suntem "profesionisti",ca doar suntem in Amatur si cei care nu prea au trecut pragul "performantelor sportive"la timpul lor nu cunosc aceste valente...sau le-a "scapat".Dar ce conteaza...a fost o sambata minunata!!!
    Acest turneu a fost presarat cu multe plusuri pentru un "B"!!!
    Nivelul de valoare al jucatorilor ,atat la Open cat si la Amatori a fost unul de ...complectati voi!
    Trebuie sa apreciem prezenta unui echipaj de la Ambulanta Sibiu(medic+asitenta),pe intreg parcursul competitiei.Aici tin sa multumesc DJTS Sibiu (prof.Anton Calin)pentru ajutorul.......acordat!
    Jocuri spectaculoase,mingi viu disputate ,sudoare la greu,toate acestea fac din acest turneu o reusita deplina!!!
    Felicitari Andrei si Cristina pentru izbanda!!!
    Multumesc Aria Sport TDM pentru ca existi!!!
    Multumesc Adonis ca te-am intalnit si am stiut de la inceput ca vei fi sufletul turneelor de la Sibiu.
    Multumesc voua ,participantilor ,ca ati ONORAT cu valente de A+ un turneu de B si ca la fiecare "strigare" ati fost alaturi de noi!!!Trebuie sa intelegeti ca voi sunteti...Amaturul!!!

    Si ca sa inchei...cu lacrimi in ochi...si cu o calda strangere de mana va doresc sanatate si spor la antrenamente!!!
    Al dvs,
    Alex Mureșanu

    PS:Urmatorul turneu,exclusiv jucatorilor din judetul Sibiu , este TOP 8 Sibiu si nu TOP 16.(Asa, ca sa mai avem ce comenta!!!)

    Comentariu


    • Bună lumina Alex...!!!
      Blade : 729 Dinasty Hinoki off
      FH: Xiom Asia Japan
      BH:Xiom Asia Japan

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X