ttmall.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Nu-mi place Nu-mi place:  0
Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 180

Subiect: TULCEA: Club de Tenis de Masă IBEROM

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    45
    Postări
    5.739
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    297 z 7 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 18 m
    Reputație
    22163

    TULCEA: Club de Tenis de Masă IBEROM

    Clubul de Tenis de Masă IBEROM funcționează ncepnd cu data de 1 Octombrie 2016 n Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6, RO 820242, n incinta IBEROM, etajul 1 - deasupra Registrului Comerțului.
    Clubul dispune de 3 mese aprobate ITTF tip Butterfly Octet 25 și ncearcă să adune ntr-un spațiu dedicat exclusiv tenisului de masă pasionații amaturiști din Tulcea și nu numai.
    n buna tradiție inaugurată de multe alte săli din țară (Viva Sport, Top Tenis Arena, Oradea - King Pong și PingPongMania, Sibiu - Aria Sport, Ploiești - Indoor, Brașov - TT Energy, Trgoviște - Club de Tenis de Masă, Brăila - Magic Night, Galați - Activ, etc.) Clubul de Tenis de Masă IBEROM va organiza turnee de casă adresate tulcenilor iubitori de tenis de masă.

    LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
    DATA: ...;
    CATEGORII: Amatori + Open;
    ORA DE NCEPERE:
    08.00 - 08.45 – validare nscrieri, la 09.00 ncep meciurile;
    SALA: Club Tenis de Masă IBEROM;
    LOGISTICĂ: 3 mese Butterfly, mingi *;
    SPAȚIU DE JOC: 150 mp, aer condiționat/ncălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Garderobă;
    TAXA: 10 lei;
    CATEGORII:
    Open + Amatori - amestecat;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Număr maxim de participanți: 18;
    - Se joacă n sistemul 3 grupe de 6 jucători la 3 mese;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare;
    REGULAMENT
    Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur (n ceea ce privește distincția ntre categorii Open/Amatori).
    ORGANIZATORI:
    Iulian Gherasim, tel. 0769.640.103;
    Luca Octavian.



    Succes!
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 13.10.2016 la 22:16.
    Blade 1: Nittaku Septear; FH: Joola Maxxx 400 , BH: Joola Maxxx 400
    "Fiecare cuvnt este o prejudecată"
    - Friedrich Nietzsche

  2. Mulțumesc Iulian Gherasim, D.D. au mulțumit pentru mesaj
    mi place Aurel Fratea, iuliu zedler, tokosp, Durdun Gheorghe le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data nscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vrstă
    45
    Postări
    5.739
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    297 z 7 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 18 m
    Reputație
    22163

    Cupa Iberom, Ediția a I-a - Duminică 02.10.2016

    Inscrieri Open + Amatori - on 02.10.2016 at 09:00:00

    1. Samoila Ion - Babadag, 203 - 16,7 - A
    2. Peiu Cosmin - Babadag, 314 - 16,19 - A
    3. Caraman Ionel - Tulcea, 1612 - 14,75 - A
    4. Gherasim Iulian - Tulcea, 285 - 14,7 - A
    5. Osman Metin - Tulcea, 702 - 14,56 - A
    6. Ivan Adrian - Tulcea, 475 - 14,25 - A
    7. Evtei Vasile - Tulcea, 1889 - 12,75 - A
    8. Neculai Alexandru - Tulcea, 1127 - 12,42 - A
    9. Pana Remus - Tulcea, 654 - 12,3 - A
    10. Carata Catalin - Tulcea, 493 - 11,75 - A
    11. Vana Narcis - Tulcea, 1933 - 11,75 - A
    12. Toader Nicolae - Tulcea, 708 - 10,95 - A
    13. Jica Vasile - Tulcea, 1190 - 10 - A
    14. Baiburi Levent - Tulcea, 1205 - 9,5 - A
    15. Fedot Valentin - Tulcea, 940 - 8,75 - A
    16. Peiciu Vasile - Tulcea, 1891 - 8,75 - A
    17. Branisteanu Iulian - Tulcea, 2129 - 8,75 - A
    18. Gurita Ionut - Babadag, 906 - 6,96 - A

    Grupe inferioare Open + Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAMOILA ION BABADAG
    1-3
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    3
    2 IVAN ADRIAN TULCEA
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 EVTEI VASILE TULCEA
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 TOADER NICOLAE TULCEA
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    5 JICA VASILE TULCEA
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1
    6 FEDOT VALENTIN TULCEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PEIU COSMIN BABADAG
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    2 OSMAN METIN TULCEA
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 NECULAI ALEXANDRU TULCEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 VANA NARCIS TULCEA
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    5 BAIBURI LEVENT TULCEA
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    6 BRANISTEANU IULIAN TULCEA
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CARAMAN IONEL TULCEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    2 GHERASIM IULIAN TULCEA
    3-0
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 PANA REMUS TULCEA
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 CARATA CATALIN TULCEA
    3-1
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 PEICIU VASILE TULCEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 GURITA IONUT BABADAG
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Eliminatorii Open + Amatori

    1. Vana Narcis
    ------------------------- Vana Narcis 3-0
    16. Bye
    -------------------------------------------------- Osman Metin 1-3
    9. Osman Metin
    ------------------------- Osman Metin 3-0
    8. Neculai Alexandru
    --------------------------------------------------------------------------- Pana Remus 1-3
    5. Ivan Adrian
    ------------------------- Evtei Vasile 1-3
    12. Evtei Vasile
    -------------------------------------------------- Pana Remus 0-3
    13. Bye
    ------------------------- Pana Remus 0-3
    4. Pana Remus

    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Toader Nicolae 0-3

    3. Toader Nicolae
    ------------------------- Toader Nicolae 3-0
    14. Bye
    -------------------------------------------------- Toader Nicolae 3-0
    11. Carata Catalin
    ------------------------- Carata Catalin 3-0
    6. Caraman Ionel
    --------------------------------------------------------------------------- Toader Nicolae 3-1
    7. Samoila Ion
    ------------------------- Peiu Cosmin 0-3
    10. Peiu Cosmin
    -------------------------------------------------- Peiu Cosmin 3-0
    15. Bye
    ------------------------- Gherasim Iulian 0-3
    2. Gherasim Iulian


    Clasament Open + Amatori

    1. Toader Nicolae - Tulcea
    2. Pana Remus - Tulcea
    3 -- 4
    Peiu Cosmin - Babadag
    Osman Metin - Tulcea
    5 -- 8
    Carata Catalin - Tulcea
    Evtei Vasile - Tulcea
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Vana Narcis - Tulcea
    9 -- 12
    Samoila Ion - Babadag
    Caraman Ionel - Tulcea
    Ivan Adrian - Tulcea
    Neculai Alexandru - Tulcea
    13 -- 16 1v gr.inf.
    Jica Vasile - Tulcea
    Baiburi Levent - Tulcea
    Fedot Valentin - Tulcea
    Peiciu Vasile - Tulcea
    17 -- 18 0v gr.inf.
    Branisteanu Iulian - Tulcea
    Gurita Ionut - Babadag
    Blade 1: Nittaku Septear; FH: Joola Maxxx 400 , BH: Joola Maxxx 400
    "Fiecare cuvnt este o prejudecată"
    - Friedrich Nietzsche

  4. Mulțumesc Iulian Gherasim, tokosp au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data nscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    38
    Postări
    530
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 36 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    879
    CUPA IBEROM EDITIA A II A 08 OCTOMBRIE 2016
    Inscrieri - on 16/10/2016 at 06:10:29

    1. Samoila Ion, Babadag, 203 - 16.7 - A
    2. Peiu Cosmin, Babadag, 314 - 16.19 - A
    3. Gherasim Iulian, Tulcea, 285 - 14.7 - A
    4. Ivan Adrian, Tulcea, 475 - 14.25 - A
    5. Baiburi Levent, Tulcea, 1205 - 9.5 - A
    6. Gurita Ionut, Babadag, 906 - 6.96 - A
    7. Pancrat Cristian, Tulcea, 1529 - 6 - A
    8. Rahau George, Tulcea, 1472 - 3.58 - A
    9. Bran Florin, Tulcea, 1908 - 2.75 - A
    10. Timofei Valentin, Tulcea, 2911 - 0 - A
    Grupe inferioare
    1 Samoila Ion Ivan Adrian Baiburi Levent Rahau George Bran Florin
    2 Peiu Cosmin Gherasim Iulian Gurita Ionut Pancrat Cristian Timofei Valentin
    Grupe inferioare

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAMOILA ION BABADAG
    3-2
    0-3
    2-3
    3-2
    2
    3
    2 IVAN ADRIAN TULCEA
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 BAIBURI LEVENT TULCEA
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 RAHAU GEORGE TULCEA
    3-2
    2-3
    0-3
    1-3
    1
    5 BRAN FLORIN TULCEA
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PEIU COSMIN BABADAG
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 GHERASIM IULIAN TULCEA
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
    3 GURITA IONUT BABADAG
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    4 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    5 TIMOFEI VALENTIN TULCEA
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    6
    Calificati in eliminatorii -
    1 Ivan Adrian Baiburi Levent Samoila Ion Bran Florin
    2 Gherasim Iulian Peiu Cosmin Timofei Valentin Pancrat Cristian
    Eliminatorii
    1. Ivan Adrian
    ------------------------- Timofei Valentin 1-3
    8. Timofei Valentin
    -------------------------------------------------- Peiu Cosmin 2-3
    5. Peiu Cosmin
    ------------------------- Peiu Cosmin 3-0
    4. Bran Florin
    --------------------------------------------------------------------------- Baiburi Levent 0-3
    3. Gherasim Iulian
    ------------------------- Gherasim Iulian 3-2
    6. Samoila Ion
    -------------------------------------------------- Baiburi Levent 2-3
    7. Pancrat Cristian
    ------------------------- Baiburi Levent 0-3
    2. Baiburi Levent

    Clasament

    1.Baiburi Levent - Tulcea
    2.Peiu Cosmin - Babadag
    3 -- 4
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Timofei Valentin - Tulcea
    5 -- 8
    Samoila Ion - Babadag
    Ivan Adrian - Tulcea
    Pancrat Cristian - Tulcea
    Bran Florin - Tulcea
    9 -- 10 1v gr.inf.
    Rahau George - Tulcea
    -- 0v gr.inf.
    Gurita Ionut - Babadag
    .
    Ultima modificare făcută de Iulian Gherasim; 16.10.2016 la 09:18.

  6. mi place tokosp le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data nscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    38
    Postări
    530
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 36 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    879
    Cupa Iberom, Ediția a III-a - Duminică 16.10.2016

    LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
    DATA: 16.10.2016 ;
    CATEGORII: Amatori + Open;
    ORA DE NCEPERE:
    13.00 - 13.45 – validare nscrieri, la 14.00 ncep meciurile;
    SALA: Club Tenis de Masă IBEROM;
    LOGISTICĂ: 3 mese Butterfly, mingi *;
    SPAȚIU DE JOC: 150 mp, aer condiționat/ncălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    TAXA: 10 lei;
    CATEGORII:
    Open + Amatori - amestecat;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Număr maxim de participanți: 18;
    - Se joacă n sistemul 3 grupe de 6 jucători la 3 mese;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare;
    REGULAMENT
    Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur (n ceea ce privește distincția ntre categorii Open/Amatori).
    ORGANIZATORI:
    Iulian Gherasim, tel. 0769.640.103;
    Luca Octavian, tel. 0747.681.033
    Ultima modificare făcută de Iulian Gherasim; 15.10.2016 la 13:31.

  8. mi place marcelgiosan le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data nscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    38
    Postări
    530
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 36 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    879
    Inscrieri O+A - on 16/10/2016 at 12:08:16

    1. Samoila Ion, Babadag, 203 - 16.7 - A
    2. Peiu Cosmin, Babadag, 314 - 16.19 - A
    3. Gherasim Iulian, Tulcea, 285 - 14.7 - A
    4. Luca Octavian, Tulcea, 392 - 14.39 - A
    5. Ivan Adrian, Tulcea, 475 - 14.25 - A
    6. Vana Narcis, Tulcea, 1933 - 11.75 - A
    7. Toader Nicolae, Tulcea, 708 - 10.95 - A
    8. Peiciu Vasile, Tulcea, 1891 - 8.75 - A
    9. Gurita Ionut, Babadag, 906 - 6.96 - A
    10. Chereches Sergiu, Tulcea, 1347 - 6.58 - A
    11. Pancrat Cristian, Tulcea, 1529 - 6 - A
    12. Suster Andrei Manuel, Tulcea, 1469 - 4.08 - A
    Ultima modificare făcută de Iulian Gherasim; 16.10.2016 la 12:08.

  10. mi place tokosp le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data nscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    38
    Postări
    530
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 36 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    879
    Grupe inferioare

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MANEA MIHAITA TULCEA
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 LUCA OCTAVIAN TULCEA
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 SILIVESTRU NICU TULCEA
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 TOADER NICOLAE TULCEA
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    4
    5 SUSTER ANDREI MANUEL TULCEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 PEICIU VASILE TULCEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TARANU NICUSOR TULCEA
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 PEIU COSMIN BABADAG
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    2
    3 IVAN ADRIAN TULCEA
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    4
    4 CHERECHES SERGIU TULCEA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    5 ZBANT MIHAI TULCEA
    1-3
    3-0
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    6 PETCU LIVIU TULCEA
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAMOILA ION BABADAG
    3-0
    1-3
    3-0
    2-3
    2
    2
    2 GHERASIM IULIAN TULCEA
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 PANA REMUS TULCEA
    3-1
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    1
    4 CARATA CATALIN TULCEA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    5 VANA NARCIS TULCEA
    3-2
    0-3
    3-0
    2-3
    2
    4
    6


    Calificati in eliminatorii -
    1 Manea Mihaita Silivestru Nicu Luca Octavian Toader Nicolae
    2 Taranu Nicusor Peiu Cosmin Petcu Liviu Ivan Adrian
    3 Pana Remus Samoila Ion Gherasim Iulian Vana Narcis

    Eliminatorii
    1. Manea Mihaita
    ------------------------- Manea Mihaita 3-0
    16. Bye
    -------------------------------------------------- Manea Mihaita 3-0
    9. Gherasim Iulian
    ------------------------- Gherasim Iulian 3-1
    8. Petcu Liviu
    --------------------------------------------------------------------------- Manea Mihaita 3-0
    5. Peiu Cosmin
    ------------------------- Toader Nicolae 0-3
    12. Toader Nicolae
    -------------------------------------------------- Toader Nicolae 3-2
    13. Bye
    ------------------------- Silivestru Nicu 0-3
    4. Silivestru Nicu

    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Manea Mihaita 3-1

    3. Pana Remus
    ------------------------- Pana Remus 3-0
    14. Bye
    -------------------------------------------------- Samoila Ion 2-3
    11. Ivan Adrian
    ------------------------- Samoila Ion 3-2
    6. Samoila Ion
    --------------------------------------------------------------------------- Taranu Nicusor 2-3
    7. Luca Octavian
    ------------------------- Vana Narcis 0-3
    10. Vana Narcis
    -------------------------------------------------- Taranu Nicusor 0-3
    15. Bye
    ------------------------- Taranu Nicusor 0-3
    2. Taranu Nicusor

    Finala mica -

    Toader Nicolae
    ------------------------- Samoila Ion 0-3
    Samoila Ion
    Ultima modificare făcută de Iulian Gherasim; 16.10.2016 la 19:15.

  12. mi place tokosp le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    cadet
    Avatarul lui Octavian Luca
    Data nscrierii
    06.02.2016
    Locație
    tulcea
    Vrstă
    35
    Postări
    39
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    69
    Iulian Gherasim
    Luca Octavian
    Peiu Cosmin


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
  15. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data nscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    38
    Postări
    530
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 36 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    879
    Se nscrie Silivestru Nicu

  16. #9
    senior
    Avatarul lui catalincrt
    Data nscrierii
    13.01.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    47
    Postări
    156
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 7 h 53 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    251
    Carată Cătălin
    Peiciu Vasile

  17. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
  18. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data nscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    38
    Postări
    530
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 36 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    879
    Remus Pana și Sirbu Iulian

  19. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data nscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    38
    Postări
    530
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 36 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    879
    Zbant Mihai
    Samoila Ion
    Gurita Ionut

  20. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data nscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    38
    Postări
    530
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 36 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    879
    Vana Narcis

  21. #13
    cadet
    Data nscrierii
    24.02.2015
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    27
    Postări
    18
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 h 40 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    31
    Chereches Sergiu, SUster Andrei

  22. Mulțumesc Iulian Gherasim au mulțumit pentru mesaj
  23. #14
    senior
    Avatarul lui catalincrt
    Data nscrierii
    13.01.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    47
    Postări
    156
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 7 h 53 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    251
    Toader Nicolae
    Se retrage Pnă Remus

  24. Mulțumesc remy au mulțumit pentru mesaj
  25. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data nscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vrstă
    38
    Postări
    530
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    12 z 18 h 36 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    879

    Finala mare : Manea Mihăiță vs Taranu Nicusor


    Clasament Cupa Iberom editia a III a 16 oct 2016
    1. Manea Mihaita
    2. Taranu Nicusor
    3. Samoila Ion
    4. Toader Nicolae
    5-8 Silivestru Nicu
    Gherasim Iulian
    Pana Remus
    Vana Narcis
    9-12 Petcu Liviu
    Ivan Adrian
    Luca Octavian
    Peiu Cosmin
    13-17 Carata Catalin
    Zbant Mihai
    Chereches Sergiu
    Peiciu Vasile
    Suster Manuel


    Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor !
    Va asteptam si la editia a IV a
    Ultima modificare făcută de Iulian Gherasim; 17.10.2016 la 11:29.

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa IBEROM", Tulcea - 18.02.2017
    De Iulian Gherasim n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 23.02.2017, 14:14
  2. Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 15.01.2017, 22:30
  3. Răspunsuri: 44
    Ultimul post: 23.01.2016, 18:08
  4. Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 29.06.2014, 23:23
  5. Club tenis AKC angajeaza antrenor tenis de masa
    De genu n forumul Parteneri de antrenament
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 13.05.2010, 11:43

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •