Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Turneu Final AmaTur 2016", Târgoviște - 19.11.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de adimucu Vezi post
    Ok, tot bat saua de vreo doua ceasuri...nimic ! Ceea ce incerc sa zic e urmatorul lucru simplu ( pentru capul meu ) : cheltuieli maximizate in vederea confortului, linistii si frumusetii acestui sport se impart la potentialul numar de jucatori = taxa de participare ! Prea s-au obisnuit unii cu sali neincalzite, neiluminate, condens cat incape ( daca scapi netrantit, esti openist in hochei pe gheata ! ), sandwichuri reci si sleite, etc...tot aud de intalniri romantice, de prietenii seculare...la masa sunt doi jucatori care impart o minge si o miza ! Depinde doar de noi sa cerem si sa avem conditii decente, regulamente respectate, etc...astept cu interes un semnal de la varful miscarii Amatur ! Daca orice oras poate organiza in orice conditii un turneu Amatur, atunci mai bine ma apuc de tenis de campie !
    vă respect pentru că nu vă cunosc. și probabil v-aș respecta și dacă v-aș cunoaște.
    am mai postat undeva pe tema asta, acum o fac mai scurt.
    să luăm exemplu condensul. dumneavoastră personal știți sigur din ce cauză se produce acest condens? cunoașteți soluția sau metodele concrete pentru a împiedica acest lucru? păi atunci e simplu. contactați organizatorii cu 2 zile înainte de fiecare turneu și spuneți-le ce să facă. veți avea mulțumiri și âmbrățișări după aceea peste tot unde veți merge.

    nu e nici o caterincă, am scris la modul cel mai serios.

    - - - Actualizat - - -

    https://construiestesingur.wordpress...ste-condensul/ o simpla scotocire pe net dupa condens ne lumineaza calea...am citit articolul si am inteles ca majoritatea salilor de sport construite heirupist, nu au nici o treaba cu izolatia elementelor de constructie, ca probabil numarul a 100 de insi transpirand intens inauntru e mai mare decat numarul jucatorilor a doua echipe de handbal ce-si disputa un meci, etc...sfatul pentru organizatori cu doua zile inainte de turneu , pur si simplu, nu exista ! am alta specializare insa din consideratie pentru subiectul ridicat de dvs, v-am raspuns .
    TRUST NO ONE !

    Comentariu


    • Postat în original de danmihai Vezi post
      vă respect pentru că nu vă cunosc. și probabil v-aș respecta și dacă v-aș cunoaște.
      am mai postat undeva pe tema asta, acum o fac mai scurt.
      să luăm exemplu condensul. dumneavoastră personal știți sigur din ce cauză se produce acest condens? cunoașteți soluția sau metodele concrete pentru a împiedica acest lucru? păi atunci e simplu. contactați organizatorii cu 2 zile înainte de fiecare turneu și spuneți-le ce să facă. veți avea mulțumiri și âmbrățișări după aceea peste tot unde veți merge.

      nu e nici o caterincă, am scris la modul cel mai serios.

      - - - Actualizat - - -

      https://construiestesingur.wordpress...ste-condensul/ o simpla scotocire pe net dupa condens ne lumineaza calea...am citit articolul si am inteles ca majoritatea salilor de sport construite heirupist, nu au nici o treaba cu izolatia elementelor de constructie, ca probabil numarul a 100 de insi transpirand intens inauntru e mai mare decat numarul jucatorilor a doua echipe de handbal ce-si disputa un meci, etc...sfatul pentru organizatori cu doua zile inainte de turneu , pur si simplu, nu exista ! am alta specializare insa din consideratie pentru subiectul ridicat de dvs, v-am raspuns .
      Am impresia ca vrei sa enervezi audienta, vrei sa provoci scandal, sa inciti. Ti-ai spus parerea, OK, e dreptul tau, cred totusi ca ar trebui sa te potolesti, deja depasesti limitele bunului simt.

      Comentariu


      • http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...610#post329610
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Postat în original de Vali Suta Vezi post
          acelasi D?j? vu dupa fiecare turneu final, te doare mintea mai tata mai... dar chiar nimic nou ?
          Mai treci si tu pe-aici si potoleste-i !!!

          - - - Actualizat - - -

          De acord cu tine , dar imi displace total hotarirea pe care a luat-o Adi Lazaroiu. Sper sa revina la ea .
          Ultima editare de mateidumitru; 25.nov.2016, 21:01.

          Comentariu


          • Postat în original de Vali Suta Vezi post
            acelasi D?j? vu dupa fiecare turneu final, te doare mintea mai tata mai... dar chiar nimic nou ?
            Vali ,vad ca esti organizator cand dreac bagi si tu un turneu in Anglia

            Comentariu


            • Turneu Final AmaTur 2016, Targoviște - 19.11.2016
              Festivitatea de deshidere - Open




              - - - Actualizat - - -

              Turneu Final AmaTur 2016, Targoviște - 19.11.2016
              Festivitatea de deshidere - Amatori


              Ultima editare de Moise Viorel; 28.nov.2016, 00:54.

              Comentariu


              • Postat în original de dantim Vezi post
                Vali ,vad ca esti organizator cand dreac bagi si tu un turneu in Anglia
                este in discutie ,daca se ia o decizie in acest sens o sa fie,ori in Bristol la Otilia Badescu (care doreste sa-l tinem la ea la academie),ori la mine in Plymouth insa de...e cale lunga si ca sa fie turneu Amatur trebuie sa fim macar 2 romani participanti,drumul lung,lira-i scumpa..insa..nu-i condens ..decat de la bere..
                Vom vedea !

                Comentariu


                • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                  este in discutie ,daca se ia o decizie in acest sens o sa fie,ori in Bristol la Otilia Badescu (care doreste sa-l tinem la ea la academie),ori la mine in Plymouth insa de...e cale lunga si ca sa fie turneu Amatur trebuie sa fim macar 2 romani participanti,drumul lung,lira-i scumpa..insa..nu-i condens ..decat de la bere..
                  Vom vedea !
                  Tu organizeaza, ca eu vin cu iarba!
                  Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                  Comentariu


                  • Propun ca toti jucatorii din AMATUR sa aibe la inregistrare sau la primul turneu, o poza de identificare sau sa li se faca una.
                    Sunt de exemplu doi jucatori cu acelasi nume si prenume. Sau vreau sa postez cateva video-clipuri din timpul turneului si nu reusesc sa le gasesc numele.

                    - - - Actualizat - - -

                    Barac Andreea-Stolearenco Igor







                    - - - Actualizat - - -

                    Coclea Ionel-Anescu Andu







                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X