Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A"-Cupa PRO TM Giurgiu, 05 Noiembrie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dl Vasile nu sunt multi care ma cunosc cu adevarat,multi judeca dar cu aceeasi masura vor fi judecati!
    La tta dupa ce ati castigat setul 5 v am strans mana si v am spus ca ati castigat pe valoarea dvs,cred ca daca vrei sa castigi si sa fii mai bun,primul lucru este sa stii sa pierzi,lucru care alex nu l a reusit ieri,nu l am insultat,nu am vb nimic de el,iar el m a injurat,si a bagat si si a scos,amenintat ceea ce e total nesportiv.
    Recunosc ca am o gura mare dar niciodata spurcata sau plina de ura,si pe aceasta cale vreau sa imi cer scuze si celorlati colegi pt deranjul creat de a lungul timpului.
    P.S.imi pare rau pt ca v am subestimat la tta.
    Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
    Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
    Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

    Comentariu


    • Povesti cu vesti

      Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

      Comentariu


      • Multumim Noro pt poze si pt inițiativa ta de a le colora!!!
        Ultima poza e poziția care am avut-o cand mi am susținut prietenu,ce feroce sunt)
        Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
        Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
        Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

        Comentariu


        • Acum esti omul pe care mi l-a prezentat nea Vali! Cinste tie si te rog sa te impaci cu Alex care si el are partea lui de vina ca intre 2 sportivi nu treb sa existe ura! Referitor la mine eu sunt un avansat bunicel care a ajuns la open numai si numai ca mi-a permis sistemul! Deocamdata e o caciula prea mare pt mine dar nici sa raman la Avansati sa ma injure toti ca sunt ahtiat la primele locuri! Prin acest sport am vrut sa-mi dovedesc ca la 50 de ani tanar pensionar inca mai pot sa ma misc si n-am murit! Iti acord revansa si sunt sigur ca vei face un meci mare si iti vei dovedi locul din clasament! Sa auzim numai de bine si tin neaparat sa te impaci cu Alex!

          Comentariu


          • Cu siguranta!
            Eu oricum nu m am certat cu nimeni,si nici nu ma voi certa vreodată,am fost doar înjurat si amenințat,sper ca Alex sa si ceara scuze si sa fim sanatosi cu totii sa ne vedem la cat mai multe turnee.
            Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
            Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
            Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

            Comentariu


            • Vasile lasa vorba si renunta la ierburile alea )))

              Comentariu


              • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                Acum esti omul pe care mi l-a prezentat nea Vali! Cinste tie si te rog sa te impaci cu Alex care si el are partea lui de vina ca intre 2 sportivi nu treb sa existe ura! Referitor la mine eu sunt un avansat bunicel care a ajuns la open numai si numai ca mi-a permis sistemul! Deocamdata e o caciula prea mare pt mine dar nici sa raman la Avansati sa ma injure toti ca sunt ahtiat la primele locuri! Prin acest sport am vrut sa-mi dovedesc ca la 50 de ani tanar pensionar inca mai pot sa ma misc si n-am murit! Iti acord revansa si sunt sigur ca vei face un meci mare si iti vei dovedi locul din clasament! Sa auzim numai de bine si tin neaparat sa te impaci cu Alex!
                Domn Vasile,

                Care " partea lui de vina "? ca nu mai inteleg .

                Deci o sa scriu ultima mea postare referitor la acest subiect si dupa aceea se poate inchide . L-as inchide eu dar " Din pacate nu l-am deschis" mi-a luat-o cineva inante .
                Ce vina am eu ca dupa finalul meciului fiind foarte nervos dupa toata circaraia facuta de el , ii strigam de la distanta sa- i fie rusine ca e un nesimtit ca si pe parcursul meciului deci in nici un caz ca l-am injurat la maxim sau culmea ca l-am amenintat cu bataia cand altul in locul meu ar fi facut exact asta nici nu mai discuta.
                Partea mea de vina e ca nu am deschis eu primul topicul fiind cu greu hotarat de prieteni cu merita pentru unul ca el si i-am ascultat , dar mai rau am facut ca el prin asta vrea sa ma scoata tot pe mine vinovat dar nu o sa-i iasa.
                Si culmea sa-i mai cer si scuze pentru asta .
                Oricum cu mine nu va mai avea ce discuta la cate turnee vom fi prezenti . Lucrurile astea nu se pot ierta.

                Va rog sa-i comunicati sa inchida acest topic ca eu unul m-am plictisit sa-mi pierd timpul cu asa ceva.

                Comentariu


                • Partea ta de vina e ca treb sa-l ignori sau sa-l atentionezi pe Cornel(organizatorul)de la inceput si cred ca se aplana conflictul. Intr-o competitie sportiva exista un responsabil de buna desfasurare a jocului ca doar nu jucati ping-pong in parc. Eu cred ca timpul va rezolva conflictul ca pana la urma suntem oameni si mai ales sportivi. Cine are mai multe circumvolutiuni cedeaza si nr santurilor pe creier nu tine de orele petrecute prin facultati! Orgoliile si razbunarea naste monstrii!

                  Comentariu


                  • Este pacat ca ultimele pagini ale acestui topic al turneului de la Giurgiu sunt pline de discutii referitoare la singurul incident petrecut acolo. Cine nu are timp sa citeasca tot topicul si va citi doar ultimele pagini va crede ca la Giurgiu a fost un razboi intre amaturisti.
                    Nu domnilor, la Giugiu a fost un turneu foarte reusit desfasurat intre prieteni si acesta a fost singurul incident, de altfel izolat, de care nu am fi stiut nici noi, participantii, daca nu s-ar fi mediatizat atat pe acest topic.

                    Domnilor, incetati aceasta discutie contradictorie. ("Nu spalati rufele murdare in public".)

                    Felicitari organizatorilor, castigatorilor si tuturor participantilor. Sa ne vedem sanatosi la urmatorul turneu.
                    Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X