Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sa ne mai inveselim putin

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Stimata doamna,stiti care este diferenta dintr-un minut de sex oral si unul de sex anal ?
    Intreaba hamalul de la hotel,vazand ca doamna a inchis usa in urma ei !
    - Nu, nu stiu,care-i ?!!
    - Daca-mi acordati doua minute,va arat imediat! Iar bacsisulu mi-l acordati,doar daca v-a placut experimentul !!!

    Comentariu


    • #77
      Viața poate fi rezumată la 4 sticle!










      La dracu! Suntem deja la a treia...
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #78
        Care "Suntem"??? Poate tu, eu is doar la a doua....

        Comentariu


        • #79
          In fata porti un copil plangea de ti se rupea inima.
          O femeie care trecea pe acolo intreaba
          De ce plangi ? Ce-ai patit?
          Tata si-a dat cu ciocanul peste deget,cand vroia sa bata un cui!
          Bine dar,pentru asta nu trebuie sa plangi asa de amarnic ?!!!
          Bine ,bine nici eu n-am plans la inceput!!!

          Comentariu


          • #80

            Comentariu


            • #81
              Alo, taxi...?
              Da.
              O masina, pe Ion Iliescu, va rog!
              E o strada
              Nu, o rugaminte....
              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

              Comentariu


              • #82


                - - - Actualizat - - -

                Diferenta intre actori si imitatii si prezentare de turneu (la unele)si ce se ofera in final

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de dennis Vezi post
                  Maria s-a culcat în pat și și-a desfăcut picioarele:
                  - Ioane, înțelegi ce vreau?
                  - Da, Marie, înțeleg, vrei să ocupi tu tot patul.
                  Maria in casa cu vecinul Vasile. Sotul Ion vine devreme acasa si gata flagrantul, dar Vasile sare pe fereastra...
                  Ion: - Marie, tocmai cu Vasile iti gasisi...
                  Maria: - Iluzie optica Ioane...
                  Ion: - Nu cred, Marie...
                  Maria: Ioane, esti prost ? Tu crezi ce vezi, sau crezi ce-ti spun ?
                  Ultima editare de Marian Irimia; 04.mai.2017, 14:54.
                  R45 / Andro Ligna CI Off / R47
                  "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                  Comentariu


                  • #84
                    Zambiti va rog

                    Un medic chinez nu-si putea gasi de munca in SUA, asa ca a deschis o clinica privata.
                    La intrare a afisat un banner pe care scria: "Tratamentul costa 20 de dolari, in caz ca boala nu va trece, va vom returna 100 de dolari."
                    Un avocat, considerand o buna ocazie de a face rost de 100 de dolari, intra in clinica.
                    Avocatul: "Mi-am pierdut gustul."
                    Chinezul: "Sora, adu medicamentul din cutia nr. 22 si picurati-i pacientului in gura 3 picaturi."
                    Avocatul: "Ptiu, este benzina!"
                    Chinezul: "Felicitari, v-ati recapatat gustul, va costa 20 de dolari."
                    Plateste iritat avocatul si pleaca clocind o razbunare...Vine inapoi a doua zi.
                    Avocatul: "Mi-a disparut memoria, nu-mi mai amintesc nimic."
                    Chinezul: "Sora, adu medicamentul din cutia nr. 22 si picurati-i pacientului in gura 3 picaturi."
                    Avocatul, enervat: "Nuuu, ca acolo este benzina...mi-ati dat si ieri."
                    Chinezul: "Felicitari, v-ati recapatat memoria, va costa 20 de dolari."
                    Avocatul, gata sa plezneasca de nervi, plateste cei 20 de dolari, dar se intoarce a treia zi pentru a recupera banii.
                    Avocatul: "Am o vedere foarte proasta, aproape ca nu pot sa vad nimic."
                    Chinezul: "Din pacate nu am nimic pentru tratarea acestei boli. Poftiti cei o suta de dolari."
                    Avocatul, fericit, ia bacnota, dar...cand se uita vede ca-i de 20 de dolari...
                    Avocatul: "Dar...nu sunt decat 20 de dolari!"
                    Chinezul: "Felicitari, v-ati recapatat vederea, va costa 20 de dolari."
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • #85

                      Comentariu


                      • #86

                        Comentariu


                        • #87
                          Globuri de sezon!

                          Comentariu


                          • #88
                            Niste "maxime" de-ale zilei...

                            Cica l-au dat afara din carciuma pe Tudose.

                            E absolut normal ca PSD sa treaca la premier de iarna, ca la cauciucuri.

                            Sa se bage E-uri in premieri, sa tina mai mult.

                            E limpede ca pentru Tudose s-a umplut paharul.

                            Dragnea, un adevarat politician al opozitiei: a dat jos doua guverne PSD.

                            Comentariu


                            • #89
                              Intr-un magazin de electronice ,se opreste un tip ,la raionul foto ,privind interesat...
                              VAnzatorul -Domnule ,pot sa va ajut cu ceva?
                              Omu'-Vreau sa cumpar un aparat de fotografiat ,deoarece plec cu o domnisoara in excursie si vreau sa am cateva amintiri ...
                              -Cu ce obiectiv?
                              -Cu obiectivul de-a o f....e!!!

                              Comentariu


                              • #90
                                O replica...

                                Comentariu


                                • #91
                                  Măi, care aveți să-mi dați un like, pân'la salariu?
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                    Măi, care aveți să-mi dați un like, pân'la salariu?
                                    S-a rezolvat ti-l trimit pe facebok !

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      5.8

                                      Altădată, când schimbau ora, parcă o făceau mai finuț.
                                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                        Altădată, când schimbau ora, parcă o făceau mai finuț.
                                        Corect!!! La 69 se cutremura mai tare!!! La 5.8 mai lasa de dorit

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Dupa ora noua ori cea veche a fost.
                                          De scuturat ne-a scuturat binisor !

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Dilema
                                            Sase case,ori sase clase ????????

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Nu știu cum naiba trecem peste toată povestea asta cu Coronavirusul, sau câți, dar treaba e că suflă v?ntul pe forum.
                                              Vre-o trei, patru mai vând câte ceva, alții doi, trei se uită să cumpere și-atât.
                                              La vreme de restriște românul #rezistă și prin umor, deci hai să resuscităm topicul ăsta, odinioară foarte citit....

                                              Carevasăzică:
                                              E treabă de ore până până îl bagă în carantină și pe ală de umblă toată ziua după Supramax Articulații pentru soacră-sa!

                                              #StayatHome
                                              #Statiacasa
                                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                On topic

                                                https://livenews.romaniatv.net/imagi...noi_57772.html

                                                Off-topic
                                                E mai bine ca stam acasa. Cine stie prin ce increngatura se gasea prin vreo sala un amic al domnului de la București sau al domnului de la Constanța care sa imprastie virusul, si nici macar nu ar fi stiut ca au ceva, ca nici nu aveau de unde. Am fi imprastiat virusul in jumatate de tara. E mai bine ca s-a luat aceasta decizie de anulare a competitiilor care denota responsabilitate si implicare in rezolvarea unei probleme grave. Pacat ca nu toti au facut ca noi. In alta ordine de idei, sa fim cu totii sanatosi si sa avem doar acest necaz ca o luna doua renuntam la acest hobby atat de drag noua.
                                                Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                                FH: Butterfly Dignics 05
                                                BH: Tibhar Grass D.TecS

                                                Comentariu


                                                • #99

                                                  Comentariu


                                                  • Stie cineva daca merita sa-mi iau covid-19? Sau ar trebui sa astept 19s max?

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X