Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

    VOLUNTARI 29 MARTIE ORA 10-TAXA:10 RON;INSCRIEREA LA FATA LOCULUI SAU PE FORUM;
    LOCURI NELIMITATE;ASTEPTAM CATI MAI MULTI PARTICIPANTI(inclusiv pe cei care m-au contestat la valeni)!!!!POATE PARTICIPA ORI CE JUCATOR,INDIFERENT DE CATEGORIA IN CARE EVOLUEAZA!!PREMII:TOTI BANII S-E IMPART INTRE PRIMELE 3 LOCURI(BINEINTELES NU IN MOD EGAL!).

  • #2
    Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

    Sincer imi pare rau de cei care te-au contestat, mie mi-a placut meciul tau cu Erdos (si mai mult mi-a placut meciul meu cu tine, mai ales scorul )
    Diin pacate, saptamana asta voi fi plecat la TgMureș, dar deja am vorbit sa incerc sa ajung si eu macar o data, daca faceti in continuare saptamanal concursuri. As avea totusi o rugaminte: e posibil sa stiu cand NU se fac concursuri in week-end? Trebuie sa-mi aranjez programul cam cu o luna inainte (garzile astea...) si ar fi culmea sa fiu liber tocmai cand la voi este etapa sau sunteti plecati. Si asa, cand am vazut pozele de la sedinta tehnica de dupa concurs (cu pahare cu tot), in timp ce noi plecam spre casa, ma apucase melancolia
    Iulian Toma

    Comentariu


    • #3
      Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

      Primesti si antrenori,ca la Valeni maprimea astept raspunsul tau mai *colega*..........

      Comentariu


      • #4
        Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

        dom doctor luna aprilie in afara de data de 25-26 cand avem etapa la cluj,
        toate duminicile v-om organiza acest concurs.
        eu postez anuntul martea premergatoare concursului de duminica.
        mai este o problema.nu avem de unde sti cu mult timp inainte daca avem sala libera
        deoarece in aceiasi sala i-si desfasoara activitatea mai multe sporturi(volei,baschet,fotbal etc.)
        va asteptam cu placere.
        ptr. don lica :Cand v-om organiza un concurs de "tarii" v-a fi primul pe lista!!!
        acolo in mod sigur nu-i v-a sta nimeni in fata!
        poate doar elevul lui "sarguincios" VADUVA!!!!

        Comentariu


        • #5
          Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

          Paule, te-au lucrat pe la Valeni am inteles )) si pe tine si pe Costin )))) daca va trebuie divizie =)))))
          Am inteles ca, Costin batuse unu bun :P care a urcat pe podium
          Aiurea ca nu v-a lasat , parca jucati in superliga si ii macelariti urat ati cheltuit niste bani ca sa jucati si voi dar am inteles ca s-a jucat la pahar dupa concurs cu lautarii ))

          www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
          www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
          https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
          Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
          https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

          Comentariu


          • #6
            Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

            Salut! ma scoateti si pe mine din ceata si-mi spuneti unde pot vedea si eu pozele de la Valeni?!?in ceea ce priveste *elevul* meu Vaduva,sa stii Chirule ca din cauza lui nu poti tu juca pe la Amatour ,ca mi te-a bagat pe gat sau,ai uitat ca din cauza lui esti *mare* jucator de B?!?>

            Comentariu


            • #7
              Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

              Postat în original de gdurdun
              Paule, te-au lucrat pe la Valeni am inteles )) si pe tine si pe Costin )))) daca va trebuie divizie =)))))
              Am inteles ca, Costin batuse unu bun :P care a urcat pe podium
              Aiurea ca nu v-a lasat , parca jucati in superliga si ii macelariti urat ati cheltuit niste bani ca sa jucati si voi dar am inteles ca s-a jucat la pahar dupa concurs cu lautarii ))
              Au jucat, dar in afara concursului...

              Comentariu


              • #8
                Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

                RASVANELE EU NU AVEAM NEVOIE DE PREMII,INDIFERENT DACA AJUNGEAM IN FAZELE FINALE SAU NU "CREMA" COMPETITIEI ACOLO ERA SI EU PTR. ASTA VENISEM SA JOC.
                PANA ACOLO STI SI TU CA IN GRUPE.....
                NOROCUL MEU CA IN PRIMUL RAND DE GRUPE AM AVUT JUCATORI BUNI CA ALTFEL AS FI VENIT DEGEABA!LA TOPOLOVENI I-AM SPUS LUI SORIN CA IN FERICITUL CAZ DACA AJUNG SA CASTIG VREUN PREMIU ERAM DE ACORD SA-L CEDEZE URMATORULUI SI SORIN A FOST DE ACORD.
                ASTA E A FOST TEAPA MEA!

                Comentariu


                • #9
                  Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

                  Care este Adresa exacta a locatiei unde va avea loc concursul?

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

                    Pt. George Durdun.
                    In grupa l-am batut (COSTIN) pe FLORESCU care a castigat TURNEUL. A fost primul meci din grupa si pentru mine si pentru el (cred ca daca joc cu el 5 meciuri, el (Florescu) castiga 4).
                    In fine, pe mine nu ma interesau punctele AMATOUR ci doar sa joc , chiar daca sa zicem ajungeam in finala. Cedam locul fara nici o problema. Dar asta e, unii sunt ofuscati cand pierd.
                    TSP BLAZZE CARBON OFF+
                    FH - DONIC Bluefire M3 2.1
                    BH - DONIC Bluefire M3 2.1

                    Comentariu


                    • #11
                      Adresa Concurs

                      Ma ajuta cineva cu adresa exacta a concursului din Voluntari?

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

                        Postat în original de Doberman
                        Care este Adresa exacta a locatiei unde va avea loc concursul?
                        Mai multe informatii la
                        viewtopic.php?f=11&t=1932&st=0&sk=t&sd=a
                        Urmareste schita si o sa gasesti sigur sala.

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

                          ATENTIUNE!!!!
                          SAMBATA SPRE DUMINICA SE DA CEASUL CU O ORA INAINTE!!
                          RUGAM PARTICIPANTII SA-SI UMBLE LA CEASURI SI SA NU INTARZIE!! NU DE ALTA DAR EXPERIENTELE ANTERIOARE CU MODIFICAREA OREI NE-AU CREAT PROBLEME DE GENUL CA"N-AM STIUT CA S-A DAT CEASUL.....".DECI V-A RUGAM FARA INTARZIERI!

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

                            CONCURSUL DE LA VOLUNTARI S-A TERMINAT CU URMATOARELE REZULTATE:
                            LOC1 DURDUN GEORGE,LOC2 ILIE ALEXANDRU(OACA),LOC3 CHIRU PAUL,LOC4 VADUVA GEORGE.
                            AU FOST DESTUI DE PUTINI PARTICIPANTI(15),DAR CREDEM CA AU FOST DESTULE MECIURI SPECTACULOASE.
                            MULTUMIM PARTICIPANTILOR SI V-A MAI ASTEPTAM DUMINICILE VIITOARE.

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

                              Buna ziua ! Se mai organizeaza pe data de 12 aprilie ? Multumesc !

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

                                Postat în original de adu79
                                Buna ziua ! Se mai organizeaza pe data de 12 aprilie ? Multumesc !
                                Exact acelasi lucru vroiam sa intreb si eu. Cum de Paste cu siguranta nu va fi, speram ca de Florii sa se organizeze concurs

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: CONCURS VOLUNTARI DUMINICA 29 MARTIE

                                  salutare tuturor, saptamana aceasta nu va avea loc concursul, probabil ca urmatorul va fi pe 3 mai.

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X