Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn Joola Rosskopf, TPE Feeling sau TPE perform

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lemn Joola Rosskopf, TPE Feeling sau TPE perform

    Buna seara, analizand multitudinea de informatii de pe forum, am gasit aceasta mica "scapare" la adresa lemnelor Joola. Deoarece in acesta perioada intentionez sa achizitionez un lemn cu hinoki(eventual si carbon dar acesta sa fie mai spre centrul lemnului), am citit zeci de articole si comentariii cu lemne produse de diversi producatori... mai putin Joola. Referinta mea in materie de hinoki este Septear... as vrea ceva cu acelasi feeling dar cu o viteza superioara. A incercat careva lemnele de mai sus si ma poate ajuta cu un sfat prietenesc?
    JOOLA Zelebro
    FH Joola Rhyzer Pro 45
    BH Joola Rhyzer Pro 45

  • #2
    Le gasesti pe toate pentru probe la Cornel Balauca in Botoșani.daca ii faci o vizita sigur te v-a ajuta.

    Comentariu


    • #3
      pana ajung la Botoșani, sigur o sa ajung la targoviste si sa va intreb personal ;d
      oricum, o sa fie mult mai interesant cu obiectele in mana ...
      JOOLA Zelebro
      FH Joola Rhyzer Pro 45
      BH Joola Rhyzer Pro 45

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
        pana ajung la Botoșani, sigur o sa ajung la targoviste si sa va intreb personal ;d
        oricum, o sa fie mult mai interesant cu obiectele in mana ...
        La Targoviște nu cred ca vin cu stand,anul acesta nu am primit nici o invitatie din partea nimanui,deci nu stiu daca ne vedem,dar cel mai bine le probezi .Trusa de proba cu lemne si fete se afla pentru o perioada la voi in nordul Moldovei,acum la Botoșani.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
          Buna seara, analizand multitudinea de informatii de pe forum, am gasit aceasta mica "scapare" la adresa lemnelor Joola. Deoarece in acesta perioada intentionez sa achizitionez un lemn cu hinoki(eventual si carbon dar acesta sa fie mai spre centrul lemnului), am citit zeci de articole si comentariii cu lemne produse de diversi producatori... mai putin Joola. Referinta mea in materie de hinoki este Septear... as vrea ceva cu acelasi feeling dar cu o viteza superioara. A incercat careva lemnele de mai sus si ma poate ajuta cu un sfat prietenesc?
          Daca esti la acest segment poti incerca lemnele Joola- Aruna OFF si JOOLA Aruna OFF +. JOOLA ARUNA OFF il recomand, este un lemn excelent. Am uitat: ambele sunt Hinoki+ Carbon.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Zosim1 Vezi post
            La Targoviște nu cred ca vin cu stand,anul acesta nu am primit nici o invitatie din partea nimanui,deci nu stiu daca ne vedem,dar cel mai bine le probezi .Trusa de proba cu lemne si fete se afla pentru o perioada la voi in nordul Moldovei,acum la Botoșani.
            eram ferm convins ca erati si d-stra cu standul pe lista cu standuri... mea culpa. Oricum, multumesc de informatie si o sa vreau sa incerc aceste lemne, distanta de Botoșani fiind foarte mica
            JOOLA Zelebro
            FH Joola Rhyzer Pro 45
            BH Joola Rhyzer Pro 45

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
              eram ferm convins ca erati si d-stra cu standul pe lista cu standuri... mea culpa. Oricum, multumesc de informatie si o sa vreau sa incerc aceste lemne, distanta de Botoșani fiind foarte mica
              Eu nu am vazut lista cu standuri la turneul final doar lista cu parteneri(sponsori) adica cei ce sponsorizeaza cu ceva printre care sunt si eu,In ultimi trei ani am primit cate o invitatie din partea celor ce se ocupa cu organizarea turneului.Anul asta nu .

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Zosim1 Vezi post
                Eu nu am vazut lista cu standuri la turneul final doar lista cu parteneri(sponsori) adica cei ce sponsorizeaza cu ceva printre care sunt si eu,In ultimi trei ani am primit cate o invitatie din partea celor ce se ocupa cu organizarea turneului.Anul asta nu .

                Nu mi se pare corect, era frumos din partea lor sa va invinte si anul acesta cu un stand acolo sa fie toata lumea si de la toate firmele de Tenis.... ,,, este posibil sa va fi uitat sa va invite cate au pe cap....


                Cred ca inca nu este prea traziu sa va invite dle. Emi,,,, ................Un om de nota 10
                Ultima editare de leo33; 11.nov.2016, 06:03.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X