Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Bistrița - 26 nov 2016 - Cupa "Winter Is Coming"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vrea sa treaca direct la open,,Marcule este alta persoana,trebuie sa faci cunostinta cu dansul. Hai pa!

    - - - Actualizat - - -

    BRAVOOO BISTRITA.Felicitari Claudiu,felicitari Mihai,la mai mare BRAVOOOO!

    Comentariu


    • Felicitari celor pe care i-am intalnit si invins pe parcursul turneului, ati dat dovada de mult fair play.

      Felicitari si celor care m-au invins astazi( 2-3 Korabian, 2-3 Maerean) ma simt putin frustrat dar ma si alina faptul ca am condus 2-0 la seturi cu Korabian si 10-8 in decisiv, pe serviciul meu, pierzand la avantaje. Oricum frumoasa revenire Korabiane

      Puteam castiga la fel de bine semifinala cu bunul meu prieten Maerean, care la 2-1 la seturi si 10-9 la mine a scos o minge imposibila, astazi mi-ai demonstrat ca esti un mare luptator, atat in viata de zi cu zi cat si in momentele importante de la turnee.

      Sunt foarte dezamagit de jocul meu de la turneul final cat si de la Bistrița, dar poate ca doar atat pot si doar in mintea mea cred ca pot evolua mult mai bine.

      Pe de alta parte sunt fericit ca o sa fac pasul spre open, unde cred ca ar trebui toti sa tindem, mai ales unii(Ciobanu, Camarasiu etc.)

      Dupa ce anul acesta am reusit sa cresc in joc si sa incep sa ocup locuri fruntase la turnee A si sa colectionez implicit si cupe (vreo 6 la numar), mi-am dat seama ca sunt niste cupe fara prea mare valoare, un fel de fruntas la sat, codas la oras, in comparatie cu openul.

      Sper sa ma mentin la open(cu media) unde nu merge cu jumatati de masura, ca la amatori, trebuie sa dai 100% din ce poti si chiar simti ca joci tenis de masă.

      Sper sa fie ultima mea postare in calitate de AMATOR si sa ne revedem sanatosi la urmatoarele turnee.

      Comentariu


      • felicitari GABY GOGU PT CASTIGAREA TROFEULUI LA OPEN !!! BRAVOOOOO !! SINCERE FELICITARI !!
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • felicitari Gabi G!

          Comentariu


          • Felicitari Gabi Gogu !!!

            Comentariu


            • Comentariu


              • Mersi frumos Mihai! 😃 Oricum era meci greu cu tine! Ne intalnim la open!

                Comentariu


                • Postat în original de telekizsolt Vezi post
                  felicitari Gabi G!
                  felicitari Gabi G si Gabi C.

                  - - - Actualizat - - -

                  Postat în original de marin bada Vezi post
                  felicitari Gabi G si Gabi C.
                  Foarte frumos.Amandoi din Cluj.

                  Comentariu


                  • Stia Doktorul ceva cand s-a transferat, jucatorii din Cluj sint mai ... talentati ...
                    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                    Comentariu


                    • Finala open.



                      - - - Actualizat - - -

                      Inca 10 min pt. a putea fi vizionat,acum se incarca.

                      Comentariu


                      • Oricum fie el din CLUJ sau DORNA este o personalitate in tenisul de masa AMATUR ROMANIA.
                        A facut el si gafe dar mai mult bune,este singura si prima persoana care m-a indrumat catre marea si frumoasa familie AMATUR,unde am cunoscut multi oameni cu suflet mare .
                        CU STIMA SI RESPECT GABI
                        Blade . PHOTINO
                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                        Comentariu


                        • Cateva instantanee de la Bistrița:

                          Ultima editare de FlorinBN; 27.nov.2016, 14:20.

                          Comentariu


                          • Photo - prima parte

                            Ultima editare de FlorinBN; 27.nov.2016, 13:08.
                            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                            Comentariu


                            • Ultima editare de FlorinBN; 27.nov.2016, 14:11.

                              Comentariu


                              • Photo - 2nd part

                                Premiere Amatori




                                Premiere Open


                                free image upload
                                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X