Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete de paleta noi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mă interesează CORNILLEAU Target Pro GT-H47 sau CORNILLEAU Target Pro GT-M43 ,culoare negru.
    Puteți să aduceți?

    Comentariu


    • Nu. Doar ce am postat

      Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

      Comentariu


      • Postat în original de Alexandra Ioana Vezi post
        Nu. Doar ce am postat

        Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

        Ok.Mulțumesc.
        Toate cele bune.

        Comentariu


        • Buna ziua
          am vazut ca aveti niste mingi de vanzare la pretul de 100 lei. Cate mingi sunt in cutie?

          Comentariu


          • Postat în original de aviv0000 Vezi post
            Buna ziua
            am vazut ca aveti niste mingi de vanzare la pretul de 100 lei. Cate mingi sunt in cutie?
            12 mingi.

            Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • ok merci

              Comentariu


              • Postat în original de aviv0000 Vezi post
                ok merci
                Cu placere.

                Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • Victas v15 extra mai sunt ?
                  Blade DHS PG 2
                  FH: DHS Hurricane 3
                  BH: Stiga Airoc Astro M

                  Comentariu


                  • Postat în original de gpopescu Vezi post
                    Stiam ca Viscaria cu fluture negru si cele cu fluture argintiu vechi pe care scrie "Butterfly" si fabricate pentru piata asiatica (adica cele cu cutia bleu de dimensiuni mai mari) sunt foarte cautate si implicit mai scumpe...Acesta este un lemn produs in 2015 sau anul trecut, dvs. cunoaste.ti mai bine de ce valoreaza mai mult. Totusi diferenta dintre acest lemn si ultima varianta de Viscaria nu o face decat ca "arylate-carbon" de pe maner bh, a fost inlocuit de holograma pastila verde. Se zvoneste ca toate lemnele Butterfly fabricate in Japonia, vor avea pastila asta verde.
                    Cu stima, ...
                    interesant, nu stiam ! si eu am / joc cu un Viscaria primit cadou din Canada , are vreo 4-5 ani, asa ca incepe sa devina valoros ....
                    orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

                    Comentariu


                    • Postat în original de vali Vezi post
                      Victas v15 extra mai sunt ?
                      Mai sunt

                      Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                      ---------- Post added 25.01.2017 at 18:16 ----------

                      . Primorac mâner FL , nou în cutie 200 lei . Timo boll spirit mâner FL , nou în cutie 500 lei .

                      Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                      ---------- Post added 25.01.2017 at 18:18 ----------

                      primorac cu mâner FL, nou, 200 lei . Timo boll cu mâner FL, nou , 500 lei .

                      Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Suntem interesați sa vedem ce este sub... degetul tău mare de la m?na dreapta [emoji3]
                        T05-ALC-T05
                        Adrian Gorum

                        Comentariu


                        • lemnul , ce sa fie?

                          Comentariu


                          • dar nu este tot ... vizibil
                            T05-ALC-T05
                            Adrian Gorum

                            Comentariu


                            • Postat în original de kdt123 Vezi post
                              Suntem interesați sa vedem ce este sub... degetul tău mare de la m?na dreapta [emoji3]
                              maestre, e ultimul model de Spirit...e un Q si ceva cifre...plus bulina verde care face diferenta intre original si clona.
                              TRUST NO ONE !

                              Comentariu


                              • si cu ce te deranjeaza degetul meu ?

                                Comentariu


                                • Fete de paleta noi

                                  Nu ma deranjează, însă obturează o priveliște interesantă [emoji3]
                                  nu am mai văzut un TBS model nou
                                  T05-ALC-T05
                                  Adrian Gorum

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de kdt123 Vezi post
                                    Nu ma deranjează, însă obturează o priveliște interesantă [emoji3]
                                    Cred ca te înșeli

                                    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                    ---------- Post added 25.01.2017 at 21:08 ----------

                                    pentru curioșii care nu și vad de treaba lor .

                                    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                    ---------- Post added 25.01.2017 at 21:12 ----------

                                    Mulțumit??????????

                                    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • TBS este clona? Are bulina verde?
                                      DHS Hurricane Long 5
                                      FH: Tenergy 05
                                      BH: Giant Dragon Talon

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Alexandra Ioana Vezi post
                                        25.01.2017 at 21:12 ----------[/SIZE]

                                        [/COLOR]Mulțumit??????????

                                        Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                        Daca-ți spun că sunt parțial mulțumit o sa zici ca sunt pretențios
                                        Așa ca nu pot decât sa-ți mulțumesc cu speranța ca o sa ne arăți si ce este in cealaltă poza, eventual si câte grame are ... lemnul
                                        T05-ALC-T05
                                        Adrian Gorum

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de adelin27 Vezi post
                                          TBS este clona? Are bulina verde?
                                          Bulina ca bubulina o tot palmeaza Alexandra prin poze baiu` e ca nu are seria
                                          Ce parere are dl. Teodorus de lemnul acesta?
                                          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                          Comentariu


                                          • Păstrați va părerile pentru voi și faceți comentarii în alta parte . Aceasta pagina nu este pentru dezbateri publice . Alta treaba nu aveți? Dacă nu sunteti interesati sa cumparati sănătate, și la revedere . Ce tot atât faceți comentarii de doi lei . Vedeți va de produsele voastre și de treaba voastră.

                                            Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de danmihai Vezi post
                                              maestre, e ultimul model de Spirit...e un Q si ceva cifre...plus bulina verde care face diferenta intre original si clona.
                                              Dl. DanMihai, va rog frumos sa.mi spuneti si mie cum a.ti dedus ca are seria Q si cateva cifre pt. ca sincer am incercat din rasputeri sa vad prin degetele domnisoarei si uite ca nu am reusit...Va rog frumos, dati.mi si mie lupa aia magica!
                                              Arata ca un Spirit model nou si veritabil, dar colegii nostrii care cer detalii la poze, au dreptate.
                                              La fel si cu holograma turcoaz..

                                              Sau dvs. aveti alte poze si noi ne chioram pe aici ca fraierii??
                                              Ultima editare de gpopescu; 25.ian.2017, 23:23.
                                              blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                                              Comentariu


                                              • Da de ce va interesează dacă nu cumpărați?

                                                Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Alexandra Ioana Vezi post
                                                  Cred ca te înșeli

                                                  Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                                  ---------- Post added 25.01.2017 at 21:08 ----------

                                                  pentru curioșii care nu și vad de treaba lor .

                                                  Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                                  ---------- Post added 25.01.2017 at 21:12 ----------

                                                  Mulțumit??????????

                                                  Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk


                                                  Postat în original de Alexandra Ioana Vezi post
                                                  Păstrați va părerile pentru voi și faceți comentarii în alta parte . Aceasta pagina nu este pentru dezbateri publice . Alta treaba nu aveți? Dacă nu sunteti interesati sa cumparati sănătate, și la revedere . Ce tot atât faceți comentarii de doi lei . Vedeți va de produsele voastre și de treaba voastră.

                                                  Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk





                                                  LEMNUL TAU ESTE O CLONA DE 50 DE LEI....!!! SI TU VREI SA L VINZI NOUA CU 500 LEI, ASTA ESTE MAREA PROBLEMA..... ASA CA NU MAI FA GURA ASA MARE...........MODELUL NOUA ARE SERIE..... SI MAI FACI PE GROZAVA CA DE CE ATI CEREM POZE, ESTI OBLIGATA DE FORUM,,,TI AM MAI SPUS VEZI CE SCRIIE IN REGULAMENT............ ASA SE VOREBSTE UNDE ATI SUNT CEI 7 ANI DE ACASA?...








                                                  SI AI ASCUNS LUCRUL ACESTA INTENTIONAT SA NU VEDEM CA LEMNUL NU ARE SERIE.....NU SE FACE ASA !
                                                  Ultima editare de leo33; 26.ian.2017, 00:12.

                                                  Comentariu


                                                  • Cu toate ca nu am cei 7 ani de acasă, spre supărarea voastră afacerea mea este încă în picioare. Asa ca nu ma interesează părerile voastre Răutăcioase .Eu cred ca cei care nu au 7 ani de acasă sunteți voi , comportamentul și răutatea voastră denota o lipsa de respect și o răutate ieșită din comun . Va deranjez cu preturile , asa e ?? Ce sa vezi , nu ma interesează chiar deloc . închide ti postul , intr adevăr, chiar eu sunt cea care nu are cei 7 ani de acasă.

                                                    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X