Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete de paleta noi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Alexandra Ioana Vezi post
    Cu toate ca nu am cei 7 ani de acasă, spre supărarea voastră afacerea mea este încă în picioare. Asa ca nu ma interesează părerile voastre Răutăcioase .Eu cred ca cei care nu au 7 ani de acasă sunteți voi , comportamentul și răutatea voastră denota o lipsa de respect și o răutate ieșită din comun . Va deranjez cu preturile , asa e ?? Ce sa vezi , nu ma interesează chiar deloc . închide ti postul , intr adevăr, chiar eu sunt cea care nu are cei 7 ani de acasă.

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Nu ar trebui sa te superi, traim intr-o tara libera si avem dreptul sa comentam, dar acel lemn pare un fake, lumea are voie sa stie... Repet nu ar trebui sa te superi, nu ti-a adresat nimeni jigniri.. Poti sa pui o poza cu manerul pe BH? Are pastila verde sau nu?
    DHS Hurricane Long 5
    FH: Tenergy 05
    BH: Giant Dragon Talon

    Comentariu




    • Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

      Comentariu


      • Postat în original de gpopescu Vezi post
        Dl. DanMihai, va rog frumos sa.mi spuneti si mie cum a.ti dedus ca are seria Q si cateva cifre pt. ca sincer am incercat din rasputeri sa vad prin degetele domnisoarei si uite ca nu am reusit...Va rog frumos, dati.mi si mie lupa aia magica!
        Arata ca un Spirit model nou si veritabil, dar colegii nostrii care cer detalii la poze, au dreptate.
        La fel si cu holograma turcoaz..

        Sau dvs. aveti alte poze si noi ne chioram pe aici ca fraierii??
        Am dedus judecand dupa aspectul lemnului, nu dupa poze...ar fi trebuit sa se incadreze in aceasta serie...insa daca ma intrebati de ce nu are serie si totusi , elementele de diferentiere existand ( acea bulina verde inscriptionata Butterfly ), nu cunosc raspunsul...ori e o clona foarte bine facuta, ori e un lemn deosebit, facut special pentru vreun club, echipa, etc...in orice varianta, cunoscand oarecum provenienta materialelor vandute pe acest topic ( aduse de afara ), m-as feri de judecati gen " ai vrut sa ne inseli ", " teapa ", etc...cred ca nu stie cu adevarat ! Vom vedea insa mie mi-a starnit curiozitatea sa incerc lemnul ( nu-mi plac Spiritele de nici un fel si am dat cu vreo 7-8 vechituri ) !
        TRUST NO ONE !

        Comentariu


        • Un lemn Butterfly fabricat dupa 2007 trebuie sa aiba serie. Si nu orice fel de serie. Una care sa fie recunoscuta de Butterfly daca ii contactezi.
          Blade DHS PG 2
          FH: DHS Hurricane 3
          BH: Stiga Airoc Astro M

          Comentariu


          • Postat în original de Alexandra Ioana Vezi post


            Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
            Asta e holograma de pe Marcos Freitas ALC
            https://s28.postimg.cc/gmtymgbnh/163...13093557_o.jpg
            Eu cred ca domnisoara nu este de rea credinta si nu cred ca vrea sa pacaleasca pe nimeni...

            iar chestia cu seria lipsa chiar ma depaseste
            blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

            Comentariu


            • Postat în original de gpopescu Vezi post
              Asta e holograma de pe Marcos Freitas ALC
              https://s28.postimg.cc/gmtymgbnh/163...13093557_o.jpg
              Eu cred ca domnisoara nu este de rea credinta si nu cred ca vrea sa pacaleasca pe nimeni...

              iar chestia cu seria lipsa chiar ma depaseste
              Mulțumesc pentru acest comentariu. Apreciez încrederea dvs.

              Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • Nu ma mai pot abtine, pusc de ras

                Lemnul este perfect original, vanzatoarea vrea doar sa mascheze seria lemnului in aceasta poza (stie ea de ce )


                In schimb aceasta poza este editata, de cand cu facebook-ul fetele se pricep tot mai bine la prostioare din acestea.
                free uploader
                se vede cum s-a dat un photoshop brush pe zona unde trebuia sa fie seria.

                daca verificati si detaliile pozelor, clic dreapta pe poza salvata in PC / details se vede clar diferenta intre poze, plus ca ori nu provin din aceeasi sursa ori cea fara serie a fost editata
                posted image



                Daca tot ne dam cu parerea, a mea esta ca acest lemn este perfect original, sunt sigur de acest lucru. Restul prostioarelor pe care aceasta vanzatoare le face aici pe forum si aroganta de care da dovada la varsta ei e alta discutie care nu se face la aceasta sectiune.

                Deci domnita nu mai fii asa suparata, nu deranjaza pe nimeni nimic din ce faci tu, fa in continuare(desi ti-am scris intr-un mp ca ai preturi mici la fete) dar sa stii ca nu poti sa vii aici intr-o comunitate sa dai cu toti de toti peretii ca nici tu nu esti asa sfanta asa ca ar trebui sa acorzi mai mult respect membrilor de pe forum si sa citesti regulamentul. Nu suntem noi toti fraieri ca il respectam si tu desteapta!!!!
                FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                Comentariu


                • Postat în original de eres01 Vezi post
                  Nu ma mai pot abtine, pusc de ras

                  Lemnul este perfect original, vanzatoarea vrea doar sa mascheze seria lemnului in aceasta poza (stie ea de ce )


                  In schimb aceasta poza este editata, de cand cu facebook-ul fetele se pricep tot mai bine la prostioare din acestea.
                  free uploader
                  se vede cum s-a dat un photoshop brush pe zona unde trebuia sa fie seria.

                  daca verificati si detaliile pozelor, clic dreapta pe poza salvata in PC / details se vede clar diferenta intre poze, plus ca ori nu provin din aceeasi sursa ori cea fara serie a fost editata
                  posted image



                  Daca tot ne dam cu parerea, a mea esta ca acest lemn este perfect original, sunt sigur de acest lucru. Restul prostioarelor pe care aceasta vanzatoare le face aici pe forum si aroganta de care da dovada la varsta ei e alta discutie care nu se face la aceasta sectiune.

                  Deci domnita nu mai fii asa suparata, nu deranjaza pe nimeni nimic din ce faci tu, fa in continuare(desi ti-am scris intr-un mp ca ai preturi mici la fete) dar sa stii ca nu poti sa vii aici intr-o comunitate sa dai cu toti de toti peretii ca nici tu nu esti asa sfanta asa ca ar trebui sa acorzi mai mult respect membrilor de pe forum si sa citesti regulamentul. Nu suntem noi toti fraieri ca il respectam si tu desteapta!!!!
                  Da)) [emoji28] [emoji28] [emoji28]

                  Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • Si de astazi in colo cand cineva iti cere poze suplimentare fii draguta si trimite-i chiar si pe MP,
                    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                    Comentariu


                    • Postat în original de eres01 Vezi post
                      Si de astazi in colo cand cineva iti cere poze suplimentare fii draguta si trimite-i chiar si pe MP,
                      Asta am si făcut.

                      Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Postat în original de Alexandra Ioana Vezi post
                        Asta am si făcut.

                        Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                        Ma bucru!!!

                        Astept colegii care au primit poze sa vina cu un pct de vedere referitor la ceea ce am afirmat eu.
                        FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                        Comentariu


                        • Si inca un lucru care cu siguranta vi l.am mai spus dar o fac din nou:
                          - produsele destinate vanzarii, se posteaza exclusiv in primul post care poate fi editat, altfel o sa va pomeniti ca va suna sau va trimite mp unul sau altul peste 3-4 luni, ani de la vanzarea lor!!
                          - asa ca nu mai postati asa la intamplare si folositi primul post
                          - ne usurati si noua munca de a mai cauta stocurile dvs. de fete sau eu stiu ce lemne

                          P.S.: Iar vis-a-vis de ce a.ti mascat cu buna stiinta holograma si seria spiritului, cu siguranta a.ti fost sfatuita de o Vulpe Batrana!!!
                          blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                          Comentariu


                          • Fete de paleta noi

                            Postat în original de eres01 Vezi post
                            dar sa stii ca nu poti sa vii aici intr-o comunitate sa dai cu toti de toti peretii ca nici tu nu esti asa sfanta !!!!
                            Ba da poate, chiar si de podea, ("aprob pozitiv") [emoji3]
                            Domnisoara enerveaza-te si pune degetul pe rana, iar cand ai putin timp cantareste lemnul si spune-ne cate grame are
                            T05-ALC-T05
                            Adrian Gorum

                            Comentariu


                            • Sa dea cu tine atunci
                              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                              Comentariu


                              • Sa trecem la chestii serioase : aveti PM pentru Nittaku Fastarc G1 rosu si Xiom Vega Japan negru...multumesc.
                                TRUST NO ONE !

                                Comentariu


                                • Am primit Victas V15 Extra. Totul e ok. Seriozitate maxima.
                                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                  Comentariu


                                  • Buna
                                    Ma intereseaza o fata Jolla rhzm tech si una n.fastarc g1. Mai aveti?
                                    Blade: TBS Old Tag
                                    Fh:XIOM Vega Pro
                                    Bh:XIOM Vega Pro

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de laky Vezi post
                                      Am primit Victas V15 Extra. Totul e ok. Seriozitate maxima.
                                      Mulțumesc.

                                      Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X