Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand bty innerforce zlc + lemn Stiga Clipper cc

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand bty innerforce zlc + lemn Stiga Clipper cc

    Setup format din lemn Butterfly Innerfoce ZLC in stare f buna, neatins, + fete Donic Acuda S3 jucate 15 minute. Paleta este ca si noua, este f echilibrata si are un control ridicat. Pretul este de 800 ron intreaga paleta !

    -lemn Stiga Clipper CC , maner fl , lemnul are cativa ani dar e in stare perfecta(nu este atins , zgariat, lovit ). Are un super feeling si un control exceptional desi este un lemn destul de rapid. Lemnul a fost folosit ca si lemn de rezerva de catre un jucator din liga a 2-a din Germania. Pret 350 ron

    Pt cine e interesat trimit si poze.
    Ultima editare de Alex.C; 30.nov.2016, 12:38.
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

  • #2
    Salut
    Ce maner are innerforce?
    Poti pune cateva poze cu ambele lemne.Merci

    Comentariu


    • #3
      Are maner fl innerforce-ul ..am lipit pe el fetele acuda s3 ..o sa pun maine niste poze ...e ca nou

      - - - Actualizat - - -

      valabil

      - - - Actualizat - - -

      valabil
      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

      Comentariu


      • #4
        actualizare

        Lemn Nittaku Violin vandut

        Disponibil setup format din lemn Bty innerforce ZLC + fete Donic Acuda S3 - pret 800 ron. Paleta este noua doar probata cateva minute!
        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

        Comentariu


        • #5
          Actualizare

          Adaug la vanzare un lemn Stiga Clipper CC , maner fl , lemnul are cativa ani dar e in stare perfecta(nu este atins , zgariat, lovit ). Are un super feeling si un control exceptional desi este un lemn destul de rapid. Lemnul a fost folosit ca si lemn de rezerva de catre un jucator din liga a 2-a din Germania. Pret 350 ron

          Setup Bty innerforce ZLC + fete Donic Acuda S3 - pret 800 ron. Paleta este noua doar probata cateva minute!
          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

          Comentariu


          • #6
            Un schimb cu innerforce zlf +fete tenergy 05 nu te intereseaza?

            Comentariu


            • #7
              Mersi pt oferta dar nu ma intereseaza !

              - - - Actualizat - - -

              actualizare
              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

              Comentariu


              • #8
                actualizare pret lemn Stiga Clipper CC - pret nou 320 ron
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • #9
                  valabil - Setup Innerforce ZLC + fete Acuda S3 - paleta noua doar probata - 800 ron

                  actualizare pret Stiga Clipper CC - 300 ron
                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                  Comentariu


                  • #10
                    actualizare pret lemn stiga - 250 ron -
                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Alex.C Vezi post
                      Setup format din lemn Butterfly Innerfoce ZLC in stare f buna, neatins, + fete Donic Acuda S3 jucate 15 minute. Paleta este ca si noua, este f echilibrata si are un control ridicat. Pretul este de 800 ron intreaga paleta !

                      -lemn Stiga Clipper CC , maner fl , lemnul are cativa ani dar e in stare perfecta(nu este atins , zgariat, lovit ). Are un super feeling si un control exceptional desi este un lemn destul de rapid. Lemnul a fost folosit ca si lemn de rezerva de catre un jucator din liga a 2-a din Germania. Pret 350 ron

                      Pt cine e interesat trimit si poze.

                      Va rugam niste poze, in spiritul chiar a cerintei regulamentului.

                      Comentariu


                      • #12
                        Sal! Ce greutate are Clipper--ul?
                        "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                        Comentariu


                        • #13
                          Salut , nu stiu ca am 2 fete lipite pe el ...dar undeva intre 85 si 90 de grame
                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                          Comentariu


                          • #14
                            Inca o data, cu foarte mult respect, va rog sa respectati regulamentul de vanzare si sa puneti niste poze.
                            Asta, doar daca vreti si sunteti si foarte amabil si foarte binevoitor si foarte intelegator! Nu de alta, dar vreau sa stiu pe ce as da banii mei.
                            Ca tot zicem ca folosim, IN COMUN, aceasta platforma de vanzare-cumparare.
                            Ultima editare de sinoboll; 10.dec.2016, 01:21.

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de sinoboll Vezi post
                              Inca o data, cu foarte mult respect, va rog sa respectati regulamentul de vanzare si sa puneti niste poze.
                              Asta, doar daca vreti si sunteti si foarte amabil si foarte binevoitor si foarte intelegator! Nu de alta, dar vreau sa stiu pe ce as da banii mei.
                              Ca tot zicem ca folosim, IN COMUN, aceasta platforma de vanzare-cumparare.
                              Alex Ciobanu a avut etapa si nu a putut sa va pozeze lemnele. Am facut eu cateva poze la setupuri, pt. ca lemne goale nu erau decat un REDplusBlack Sensei
                              Iata pozele

                              Preturi:
                              Paleta Innerforce ZLC cu fete Donic Acuda S3 800 lei(nu se vinde fara fețe)
                              Paleta Clipper 350 lei cu fete 250 lei fara fete
                              Paleta Primorac Carbon 500 lei(nu se vinde fara fețe)
                              Lemn RedplusBlack Sensei 300 lei
                              Ultima editare de gpopescu; 12.dec.2016, 22:21.
                              blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                              Comentariu


                              • #16
                                Multumesc, sau mai bine zis, multumim pentru poze, dle Popescu.
                                Cand ai buna intentie, totul este posibil.
                                Ultima editare de sinoboll; 12.dec.2016, 23:15.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Da..mersi George pt poze..eu intr-adevar am fost la etapa si nu am avut timp sa pun poze...

                                  Nu se pune problema de buna intentie...ca nu cred ca a avut cineva rea intentie...sau poate acele persoane care cer poze doar sa nu se plictiseasca..nu ca ar fi chiar interesati sa vada/cumpere ceva...
                                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Presupui gresit si, mai ales, malitios, dle Alex, eu, cel putin, nu am cerut poze pentru ca ma plictisesc (vezi istoricul si calificativele mele de vanzare), ci pentru ca materialele de tenis de masă reprezinta un mic hobby pentru mine si, repet, daca e sa cumpar ceva, mai intai, vreau sa stiu pe ce as da banii. Prin urmare, ce va rugasem (si s-au raliat si altii), era sa respectati regulamentul. ATAT!
                                    In rest, ca erati sau nu la concurs, era treaba dvs. Daca chiar aveati buna intentie si, pe de alta parte, trebuia sa mergeti la etapă, cum tineti sa ne subliniati, trebuia sa amanati postarea anuntului pentru momentul in care aveati timp la dispozitie, iar postarea articolului era in consonanta cu specificul si cerintele regulamentului forumului, la care vad ca apelam cu totii.
                                    Sa nu uitam, indiferent de performantele sportive ale fiecaruia, ca aceasta sectiune se numeste "Forum: Anunțuri Vânzare-Cumpărare", iar noi in cadrul acesteia ne manifestam.
                                    Sanatate sa avem!
                                    Ultima editare de sinoboll; 13.dec.2016, 20:52.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      De acord cu cu dvs ..la partea cu sanatatea!

                                      si acum sa revenim la lucruri serioase domnule Boll...ce materiale vreti sa cumparati de la mine ?
                                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de Alex.C Vezi post
                                        De acord cu cu dvs ..la partea cu sanatatea!

                                        si acum sa revenim la lucruri serioase domnule Boll...ce materiale vreti sa cumparati de la mine ?
                                        Buna asta !
                                        TRUST NO ONE !

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          D-le Alex, nici eu n-am avut timp sa citesc regulamentul intreg,cel putin la rubrica asta, ce-am vazut prin postarile altora.... O sa rog in prieten sa mai puna o data intrebarea cu privire la greutatea Clipper-ului.Poate George o sa fie in continuare amabil! Ca ma zvarcolesc noaptea cu pulsul intre 85 si 90😨.... de curiozitate.Asa revenim la lucruri serioase?!

                                          Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
                                          "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Domnule Lipici eu v-am spus ca lemnul are intre 85 si 90 de grame ...dar ca nu stiu sigur pentru ca am 2 fete lipite pe el. Nu ati mai spus nimik. Am presupus ca nu va intereseaza (daca va interesa imi spuneati sa dau fetele jos si sa-l cantaresc. Ar fi fost normal sa-mi spuneti ca va intereseaza lemnul daca se incadreaza intr-o anumita greutate (84-88 de grame de exemplu) . Am uitat ca aici pe forum sunt f multi oameni avizati, priceputi in lemne/ materiale si care sunt in masura sa faca diferenta intre un lemn de 85 de grame si unul de 90...
                                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              dle. Alex eu ti am trimis mesaj si ti am spus ca am sa cumpar lemnul, dar am nevoie de poze pt cineva care m a rugat sa cumpar acest lemn pt el....... era normal din partea ta sa mi oferi poze cu lemnul gol....nu?.... desi daca stau sa ma gadesc nici nu trebuia sa te rog sa faci acest lucru, ai obligatia de acest Forum sa faci acest lucru...... asa cum facem noi toti acelasi lucru, ca suntem obligati de Forum......

                                              Din poze se vede ca lemnul are atingeri, pe cant,asa se vede din poze......daca nu este asa sunt de vina pozele. imi pare rau persoana in cauza nu mai doreste acest lemn in acest caz........ mersi!

                                              Vanzare....

                                              Ultima editare de leo33; 13.dec.2016, 22:56.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Raspunsul lui Alex.C catre mesajul lui superglue:

                                                Postat în original de Alex.C Vezi post
                                                Domnule Lipici (...)...
                                                Asta este o formula de adresare?
                                                Va spun eu, este RAUTATE!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de leo33 Vezi post
                                                  dle. Alex eu ti am trimis mesaj si ti am spus ca am sa cumpar lemnul, dar am nevoie de poze pt cineva care m a rugat sa cumpar acest lemn pt el....... era normal din partea ta sa mi oferi poze cu lemnul gol....nu?.... desi daca stau sa ma gadesc nici nu trebuia sa te rog sa faci acest lucru, ai obligatia de acest Forum sa faci acest lucru...... asa cum facem noi toti acelasi lucru, ca suntem obligati de Forum......

                                                  Din poze se vede ca lemnul are atingeri, si lovit pe cant,asa se vede din poze......daca nu este asa sunt de vina pozele. imi pare rau persoana in cauza nu mai doreste acest lemn in acest caz........ mersi!

                                                  Vanzare....

                                                  Cam greu sa trimit poze cand eu nu eram in localitate.Azi cand am ajuns acasa ..v am raspuns prin pm si v am spus ca s au pus poze in anunt.Lemnul este neatins asa cum am precizat, in poza apare ca si cum ar lovit pe cant dar eu va asigur ca nu este...multumesc frumos pt ...vanzare...

                                                  ---------- Post added 13.12.2016 at 23:03 ----------

                                                  Postat în original de sinoboll Vezi post
                                                  Raspunsul lui Alex.C catre mesajul lui superglue:


                                                  Asta este o formula de adresare?
                                                  Va spun eu, este RAUTATE!
                                                  Cred ca nu cunoasteti notiunea de rautate..pentru o definitie exacta.mai bine.recititi postul domnului speedglue...
                                                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X