Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A-Cupa MOS CRACIUN ed IX-Fălticeni 17.12

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ,,,cateva secvente din finala open : Vasilache Sebastian - Ghinda Mihai ( partial set 4 , set 5 )

    https://www.youtube.com/watch?v=rsXr...ature=youtu.be

    Comentariu


    • Semifinala incepatori :

      https://www.youtube.com/watch?v=9xuT...ature=youtu.be

      Comentariu


      • Finala începători:

        Comentariu


        • Mos Nemaciuc l a luat pe Mihai de la Bistrița o saptamana si au facut impreuna antrenament 8 ore pe zi pe masa din bucatarie.Mi a povestit astA chiar dna Nemaciuc,satula sa tot cumpere mancare de la fastfood(ca in bucatarie nu putea intra)
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • Si filmarea unde-i?

            Comentariu


            • Pentru cine nu cunoaste,acest tanar GHINDA MIHAI este jucator activ in liga a-3-a din campionatul FRANTEI,care echivaleaza cu divizia A din Romania.El a venit de sarbatori acasa sa mai joace si aici ceva tenis de masă.L-am vazut jucand o finala nu de mult la IASI(turneu la care am participat si eu)pe care a castigat-o foarte greu in compania lui AXINTE BOGDAN(3-2).Are o foarte mare putere de concentrare in momentele cheie ale jucurilor disputate.Cat despre SEBI,a jucat si el in divizia A la IASI.Deci.....spre exemplu,la ce sa mai incurc si eu lumea de prin sala?
              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

              Comentariu


              • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                .Deci.....spre exemplu,la ce sa mai incurc si eu lumea de prin sala?
                Pentru ca la turneul de iarna din Fălticeni tenisul nu prevaleaza in fața bunei dispozitii.O luai pe doamna ca sofer si te simteai bine cu baietii De ex dl D.. de la Pascani era gata sa plece cu baietii din SV ca nu prea il mai interesa unde si cand ajunge
                of all the things i lost i miss my mind the most

                Comentariu


                • Mulțumim dlui Cozma pentru aces SuperTurneu, la a 9-a ediție, organizat în condiții excelente așa cum am fost obișnuiți! Dată fiind această perioadă a anului, înaintea Crăciunului, nu putea fi decât un turneu al bunei dispoziții (la mesele de joc, în tribune, dar și la alte mese ), un turneu al cadourilor - pe care nu numai copiii le-au primit, un turneu al prietenilor ?mpătimiți de acest sport. Mulțumim încă o dată, atât dlui Cozma cât și prietenilor care au ajutat la derularea turneului (toată lumea ?? cunoaște în partea aceasta de țară). Chapeaux bas!

                  Sărbători fericite tuturor Amaturiștilor! Să ne întâlnim sănătoși la a 90-a ediție!
                  TB ZLF & T05/T05FX

                  Comentariu


                  • In sala a fost uitata o husa dubla de paleta
                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu


                    • image post

                      ---------- Post added 20.12.2016 at 17:47 ----------

                      free photo hosting

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X