Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fata Butterfly Spin Art

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fata Butterfly Spin Art

    Ce parere aveti despre aceasta fata ?

    - - - Actualizat - - -

    Se pare ca e o fata necunoscuta de nimeni !!!

  • #2
    - - - Actualizat - - -

    Postat în original de TBSS Vezi post
    Ce parere aveti despre aceasta fata ?

    - - - Actualizat - - -

    Se pare ca e o fata necunoscuta de nimeni !!!



    este simplu , aici la Echipament este acest subiect pune mana si cauta sa vezi ce scrie, sunt 80 de pagini si ai sa gasesti daca vrei ceva, asa am facut si eu, si noi toti.....

    Comentariu


    • #3
      Nu stiu cum sunt altii,dar eu imi respect colegii de forum ! Am citit peste 90% din aria echipament ! Despre Spin Art sunt 4 postari, una a lui nomak din 2015 ...in care am aflat ca fetele sunt lipicioase si se joaca greu pe condensul din salile de competitie in care eu nu merg , un comentariu de ursulean , unul de serginh0 si un "vs" de Mihai BT...mai vechi unde sunt mentionate doar citate din mass-media si nu despre cineva care a jucat cu ele ! As fi dorit impresiile cuiva care le-a folosit !

      Comentariu


      • #4
        deci, cred ca uneori degeaba ati spun cum merge o fata sau un lemn,,,, eu folosesc un alt lemn fata de tine, si am alte simturi.....de cele mai multe ori putem sa avem acealsi paleta la fel si aa fie diferita.... si nu stiu cat te ajuta pe tine acest lucru..... cel mai bine este sa le cumperi si sa vezi tu singur acest lucru,,,, multi dintre noi facem acest lucru..... totul este chestie de obisnuinta .

        aceste fete de paleta sunt soft de control.


        majoritatea fetelor de paleta au probleme cu condensul................


        daca chiar ati doresti acest fete de paleta nu ai ce sa regreti sunt fete f.bune......

        ,,,,daca imi aduc aminte se potriveste pe orice lemn...... cel mai important este antrenamentul..............
        Ultima editare de leo33; 03.dec.2016, 13:02.

        Comentariu


        • #5
          Daca iti plac cauciucurile mai hard si care arunca jos este super ok.
          Spinul, zice lumea si producatorul ca este mai mare ca la 05 dar depinde de mana (parerea mea).
          Viteza este mai mica in comparatie cu 05, dar de ajuns sa termini punctul.
          Cu condensul cum a spus si D-nul l330, majoritatea au probleme in sala cand e frig afara si nu e caldura.
          Una peste alta, e un cauciuc super bun, la pret e piperat dar pana la urma e Butterfly si nu se compara cu niciun alt producator (ma scuzati).
          Merita toti banii.
          Cu stima!!
          Blade Buterfly Apolonia Tiago
          FH Tenergy 80
          BH Tenergy 05 FX

          Comentariu


          • #6
            Am discutat cu mai multa lume si pentru nivelul meu actual de joc se pare ca Spin Art sau Tenergy 05 FX sunt prea avansate. La recomandarea unui domn prezent pe forum am pus pe FH Donic Bluefire Big Slam Max ! In prezent cu aceasta fata ma impac foarte bine.Foarte mult control , mult spin si are un zgomot la lovirea mingei bestial ! In cateva luni oricum vreau sa ajung la un setup cu Tenergy 05 pe FH si 05 FX pe BH ...chiar daca va fi nevoie sa ma "intrebuintez" serios pentru a ajunge la nivelul lor.
            Desi multora poate va parea un "sacrilegiu" intentionez sa schimb in prima faza fata BTY Flextra de pe BH cu una 05 FX si la inceput voi juca cu fata neagra pe FH!

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X