Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Donatii de sarbatori !!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Donatii de sarbatori !!

    Am sa postez aici un gand de-al meu...propun infiintarea unui centru de donatii in acest topic unde doritorii isi pot depune eventualele materiale legate de acest frumos sport si pe care doresc sa le dea, in mod absolut gratuit, spre folosinta, celor mai putin norocosi...nu stiu cum pot identifica acele cazuri, persoane, grupuri, cluburi asa ca o sa las treaba asta in seama dlui Marcel Giosan, om a carui probitate morala si corectitudine maxima, o girez neconditionat 100 % ! Toate materialele din postul meu de vanzare ( fete sh, lemne, etc ) care nu se vor vinde pana pe 22 decembrie 2016 le consider donate si astept indicatii despre beneficiarii carora le vor fi expediate !! Daca exista si alti inimosi, sunteti bineveniti !! Multumesc !
    TRUST NO ONE !

  • #2
    Felicitari!

    Comentariu


    • #3
      SIGUR,donez doua fete negre si una rosie cine este interesat sa se arate
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #4
        Si eu vreau sa donez doua fete si un lemn cum facem!
        Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

        Comentariu


        • #5
          O sa-i trimit un mesaj dlui Marcel sa vedem cum ne putem misca in directia dorita... !
          TRUST NO ONE !

          Comentariu


          • #6
            Asa cum am precizat de prima data, azi am inchis anuntul meu de vanzare si consider materialele donate. Nefiind o miscare generalizata ( si nici nu poti obliga pe nimeni ), am decis , de unul singur, ca materialele sa fie donate dlui simpatic din Husi care antreneaza si initiaza copiii. Craciun fericit !
            TRUST NO ONE !

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de danmihai Vezi post
              Nefiind o miscare generalizata ( si nici nu poti obliga pe nimeni )
              Cred ca nu e cazul sa ne trageti de urechi ca nu s-a raliat nimeni la initiativa dvs. Parerea mea este ca nu trebuie sa existe un motiv (Craciunul in cazul de fata) ca sa facem un bine si sa donam. O putem face oricand cineva are nevoie si cand ne solicita ajutorul. Asa cum a procedat, mai recent, domnul Catalin Mazilu, am pus fiecare, cate putin, din ce am avut si ce am mai putut face rost si nu am asteptat Craciunul ca sa-i trimitem materialele ci i-am trimis cand a avut nevoie. Putem fi buni tot anul, nu doar de Craciun.
              Sarbatori fericite si toate cele bune!

              Comentariu


              • #8
                Cu tot respectul , mi se pare corect . Si eu am donat o multime de palete achizitionate anterior , aproape noi...fara a astepta Craciunul pentru asta ! Si nu numai palete . Eu prefer ca donatiile mele sa fie facute exact acolo unde "vad ochii mei" ca e nevoie ! Fara nici o legatura cu acest forum , o gramada de ani am tot donat prin sms si in anumite conturi pentru cazuri sociale , ulterior afland ca unii au fugit cu banii , ca banii nu au ajuns acolo sau ca au ajuns mai putini. Din nou fara legatura cu acest forum am aflat ...cum merg treburile in general.
                Vin unii cu o fundatie , strang donatii in numele unor cauze nobile , in prima faza din banii stransi isi dau ei salarii,masini,platesc terti(prieteni) pentru organizarea unor evenimente,etc. iar cu ce mai ramane din donatii..............!
                Asa ca prefer eu sa ajut oamenii fara intermediari ! No offence !
                Ultima editare de TBSS; 25.dec.2016, 14:55.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X