Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ANULAT - TURNEU A – Cupa de VINt – Editia a II-a 17.12.2016 Vintu de Jos -Alba Iulia

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ratiu Valer,particip.Multumesc pentru invitatie.

    Comentariu


    • Trist că efortul colegului nostru a luat o altă turnură iar câțiva dintre noi folosesc batjocoritor cuv?ntul 'nuntă'. Dar tocmai*bunătatea si marinimia lui a generat această situație. Oare nu este mai rușinos sa organizezi un turneu si nici măcar apa sa nu fie îndestulătoare fără a mai vorbii de cafea. Și mă refer aici la cele organizate la Cluj-Napoca care par o japca pe lângă cele organizate la Vint, Aiud, Sibiu..si altele...

      Comentariu


      • Postat în original de nasu15 Vezi post
        Trist că efortul colegului nostru a luat o altă turnură iar câțiva dintre noi folosesc batjocoritor cuv?ntul 'nuntă'. Dar tocmai*bunătatea si marinimia lui a generat această situație. Oare nu este mai rușinos sa organizezi un turneu si nici măcar apa sa nu fie îndestulătoare fără a mai vorbii de cafea. Și mă refer aici la cele organizate la Cluj-Napoca care par o japca pe lângă cele organizate la Vint, Aiud, Sibiu..si altele...
        Stiti doar ca nici o fapta buna nu ramane nepedepsita. Ne convingem pe zi ce trece de lucrul asta.

        Comentariu


        • Aron Darie - confirm...
          multumesc
          Butterfly Michael Maze Arylate
          BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

          Comentariu


          • buna dimineata ,

            As face o propunere , cei care am fost InVitati la NUNTA , asa cum se spune ... sa ne retragem ... si sa ramana cei care nu au fost INVITATI LA NUNTA ...si atunci cred ca se va termina discutiile , pacat ca la sfarsit de AN , au aparut atatea comentarii , cand trebuia sa se termine cu bine ....pacat de d-nul Pralea care nu merita ....ma abtin la mai multe pareri....sa nevedem cu bine sau daca nu SARBATORI FERICITE....

            Comentariu


            • Postat în original de tycutz Vezi post
              Daca tot e nunta asa e normal sa dureze cat mai mult.

              Trimis de pe al meu GT-I9100 folosind Tapatalk
              grupe inferioare de 4 plus grupe superioare de 4 egal 6 meciuri. cu grupe inferioare de 6 ar fi fost doua meciuri in plus.n-are rost sa fii ironic daca nu te pricepi.dupa ce ca esti un vanator de turnee doar din zona ta de domiciliu,ai tupeul sa fii bascalios la adresa cuiva care bate saptamanal toata tara.

              Comentariu


              • Eu propun sa nu ne certam, stiu ca au fost multe nemultumiri vis a vis de inscrierile acestui turneu , termenul de "nunta" este putin cam dur si ironic . Pe de alta parte domnul Paralea este un om printre oameni si a cedat presiunilor celor care au vrut sa se inscrie insa nu putem sa ii luam omenia de care da dovada fata de noi toti organizand turnee frumoase .In concluzie trebuie sa inceteze toate ironiile si discutiile in contradictoriu !
                Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                Comentariu


                • Cine sunteti d-voastra sa vorbiti cu mine asa? Avocatul D-lui Pralea?
                  De unde stiti d-voastra la ce turnee particip eu? Am fost la turnee anul asta dintr-un colt al tarii(Sighet) in alt colt al tarii(Targoviște) asa ca afirmatia d-voastra nu are nici o acoperire si in plus particip la ce turnee doresc!
                  Nu are nici o legatura acest topic cu jucatorul care strabate saptamanal tara in lung si in lat(bravo lui).
                  Atata timp cat "organizatorul" nu a respectat regulamentul Amatur legat de inscrieri turneul trebuia postat la sectiunea "Competitii nationale" si daca dorea d-l Pralea linistit putea sa il denumeasca "nunta" ceea ce a si facut-o intr-un post anterior!
                  Primorac Carbon
                  FH Dignics 09C
                  BH JOOLA MAXX

                  Comentariu


                  • Farcas Vlad se retrage de pe lista de asteptare.

                    Comentariu


                    • Eu la Open in lista apare ca,sunt pe lista de asteptare la Avansati(George Toader)

                      Comentariu


                      • Topicul se va inchide in curand, astept mesajul oficial al domnului Pralea ... deci va rog sa nu mai postati inscrieri, confirmari sau retrageri ... as spune si discutii, dar astea-s la libera alegere a fiecaruia.
                        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                        Comentariu


                        • Am aflat cine sunteti pana la urma si mi-am amintit o intamplare petrecuta la ultimul turneu de la Bistrița:
                          Sunteti personajul care in impotenta lui tenisistica in jocul cu un copil de 7-8 ani de la Bistrița vazand ca nu face fata a apelat la baloane(baloanele inseamna dupa parerea mea, in afara unui meci demonstrativ, o desconsiderare a adversarului). Copilul fiind sub nivelul mesei trebuia sa sara efectiv pentru a juca mingia. De cateva ori a fost aproape de o accidentare grava. Vi s-a atras atentia ca, copilul risca o accidentare dar ati continuat acelasi joc parsiv. SA VA FIE RUSINE!
                          Primorac Carbon
                          FH Dignics 09C
                          BH JOOLA MAXX

                          Comentariu


                          • Analizand toate reactiile jucatorilor dar si a conducerii AmaTur,privind deficientele constatate cu organizarea turneului de la Vint , am decis sa anulez acest turneu si sa-l reprogramez la o data ulterioara, tinand cont de toate sugesttile dumneavoastra.Intentia mea a fost sa fac o serbare sportiv-culturala macar ca la prima editie. Imi cer inca odata mii de scuze celor pe care i-am dezamagit si pe cei care-i dezamagesc cu anularea dar,consider ca e cea mai buna solutie.Va doresc multa sanatate la toti si SARBATORI FERICITE !

                            Comentariu


                            • Game over!
                              LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                              Comentariu


                              • (((((( Imi pare rau ca anulati turneul eu abia asteptam sa vin!
                                Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X