Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar lemn timo boll alc mâner fl

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar lemn timo boll alc mâner fl

    Doresc sa cumpăr Timo Boll ALC mâner FL dar sa fie in perfecta stare estetica(fără lovituri pe cant si pe lemn). Prefer sa cumpăr modelul mai vechi al acestui lemn , respectiv din primele serii ale acestui lemn si greutatea sa fie peste 85 gr. Tel meu este 0767936994 . Ofer pretul corect al acestui lemn . Mulțumesc
    Ultima editare de Teica Radu; 22.ian.2017, 15:52.

  • #2
    Vând echipament butterfly

    Postat în original de teica radu Vezi post
    este purtat o singura data si este pentru cineva de ?nălțimea 170-180 . Prețul este 150 ron fix. Transportul este gratuit prin posta cu banii virați in cont . Tel meu este 0767936994
    valabil!

    Comentariu


    • #3
      Valabil !!!

      Comentariu


      • #4
        Cumpăr Timo Boll ALC mâner FL

        M-ar interesa sa

        ---------- Post added 15.01.2017 at 19:39 ----------

        M-ar interesa sa cumpăr Timo
        Boll ALC mâner FL . As dori sa fie perfect estetic (fără lovituri sau alte defecte) si de preferat sa fie din primele modele .
        Mulțumesc.

        Comentariu


        • #5
          Cumpăr lemn Timo Boll ALC mâner FL

          Doresc sa achiziționez acest lemn. De preferat fără atingeri sau lovituri si sa fie model vechi.

          Comentariu


          • #6
            Valabil !!!

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Teica Radu Vezi post
              Doresc sa cumpăr Timo Boll ALC mâner FL dar sa fie in perfecta stare estetica(fără lovituri pe cant si pe lemn). Prefer sa cumpăr modelul mai vechi al acestui lemn , respectiv din primele serii ale acestui lemn si greutatea sa fie peste 85 gr. Tel meu este 0767936994 . Ofer pretul corect al acestui lemn . Mulțumesc
              Buna,
              Stiti ca noi am mai discutat acum cateva luni, cand am vrut sa va ofer un Timo Boll in cutie. Pe acela, l-am vandut (vedeti topicul meu).
              Va readuc in atentie ca va pot pot aduce unul nou, 87-88 grame in cutie, undeva, sub pretul pietei.
              Nu am inteles, in schimb, remarca dvs. privind "Ofer pretul corect al acestui lemn". Pretul corect este cel cerut de Butterfly Romania, la el ne raportam.
              Dumneavoastra, de fapt, cat oferiti?
              Ultima editare de sinoboll; 22.ian.2017, 19:09.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de sinoboll Vezi post
                Buna,
                Stiti ca noi am mai discutat acum cateva luni, cand am vrut sa va ofer un Timo Boll in cutie. Pe acela, l-am vandut (vedeti topicul meu).
                Va readuc in atentie ca va pot pot aduce unul nou, 87-88 grame in cutie, undeva, sub pretul pietei.
                Nu am inteles, in schimb, remarca dvs. privind "Ofer pretul corect al acestui lemn". Pretul corect este cel cerut de Butterfly Romania, la el ne raportam.
                Dumneavoastra, de fapt, cat oferiti?
                Eu doream sa cumpăr un lemn second, care evident este mult mai ieftin decât unul nou. Spre exemplu mi-am vândut lemnul meu Timo
                Boll ALC mâner st litera I cu 400 RON.Probabil ca după standardele Dvs m-am fraierit. EI BINE DACA VA UITAȚI LA ANUNȚUL MEU CU ATENȚIE VEȚI VEDEA CA EU CAUT UN LEMN SIMILAR CA VECHIME DAR CU M?NER FL. Sunt pretențios la lemne si caut sa arate foarte bine. Nu sunt samsar de lemne , doar jucător (bun sau rau) nu contează daca pierd sau câștig la un lemn. Pana acum doar am pierdut. încă odată va spun ca ofer pretul corect , dar evident in funcție de starea lemnului.DE POLEMICI CU DVS SAU CU ORICARE ALTCINEVA DE PE ACEST FORUM NU SUNT INTERESAT. Doar sa cumpăr un lemn. STIMA

                Comentariu


                • #9
                  De ce vorbiti de polemici? Cine se refera la asa ceva? Eu va intrebasem de cat va tine buzunarul, cat puteti oferi pentru un lemn nou, in cutie. ATAT!
                  Vad ca va ganditi numai la polemici.
                  In fine, eu vreau sa va ajut si dvs. vedeti mereu altceva.
                  Cu respect,

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de sinoboll Vezi post
                    De ce vorbiti de polemici? Cine se refera la asa ceva? Eu va intrebasem de cat va tine buzunarul, cat puteti oferi pentru un lemn nou, in cutie. ATAT!
                    Vad ca va ganditi numai la polemici.
                    In fine, eu vreau sa va ajut si dvs. vedeti mereu altceva.
                    Cu respect,
                    Daca vruiati sa ma ajutați ma sunați la telefon si era mult mai simplu. Iar daca doresc un lemn nou evident ca il cumpăr de la domnul Razvan Crisan . Stima.

                    Comentariu


                    • #11
                      Domnule esti complicat tare...Dai anuntul aici, si vrei sa fii sunat pe telefon.
                      In fine, fiecare cu ale lui. Dar asa cum va cunosc eu, va dura pana sa va gasiti ceea ce cautati.
                      Spor la gasit vanzatori de ceea ca cautati sa cumparati.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de sinoboll Vezi post
                        Domnule esti complicat tare...Dai anuntul aici, si vrei sa fii sunat pe telefon.
                        In fine, fiecare cu ale lui. Dar asa cum va cunosc eu, va dura pana sa va gasiti ceea ce cautati.
                        Spor la gasit vanzatori de ceea ca cautati sa cumparati.
                        Domnule Sinoboll imi trimiteti un mesaj privat cu o oferta concretă si terminam povestea . Sa o lăsam va rog balta. încă odată de polemici nu sunt interesat . Repet doresc un lemn din primi ani de fabricație si cu mâner FL in stare foarte bune.STIMA. Va doresc tot binele . M-ai ales ca nu ne cunoaștem.

                        Comentariu


                        • #13
                          Nu ati vrut sa facem schimbul cu Viscaria dvs. + diferenta pt Timoboll-ul meu ALC (nou) si nu v-ati razgandit la un moment dat?
                          In fine, ce vroiam eu sa spun la primul mesaj trimis si unde ajungem.
                          Sa fiti sanatos!

                          Comentariu


                          • #14
                            Pai cu diferenta ceruta de dvs si cu banii pe fun courier ajungeam la pretul unuia nou. Ati uitat? Domnu Sinoboll haideti sa o las am balta. Inca odata toate cele bine . Mai ales sincer ca nici nu va cunosc.

                            Comentariu


                            • #15
                              Ca intotdeauna, imi ofer serviciile gratuit ! Dle Teica, TB ALC pe care l-ati avut a fost al meu...destul de rapid, greu de stapanit, probabil de asta ati si renuntat la el. Ati platit si l-ati vandut cu aceeasi suma ( 400 ron ). Acum o luna de zile, am avut un alt TB ALC seria I pe care l-am dat cu 500 ron unui doritor de serie veche ( lemn superb, control bun, maner FL ). Mai exista in tara un ALC seria I insa proprietarul joaca cu el ( nu e de vanzare )...pentru cei mai nou aparuti pe forum, mai povestesc o data legenda ( uneori adevarata ) potrivit careia , cu cat un lemn e mai vechi, cu atat e mai uscat, mai trecut prin batalii, mai bun ! Asta nu inseamna ca se si potriveste intotdeauna cu ce vrea jucatorul de la el ! Astefl, afla si dl Sinoboll, cotatiile acestui lemn - in locul dansului, as evita o implicare mai profunda pe teme ce tin de vanzare si cumparare avand in vedere ultima afacere legata de un " minunat " IF ZLF...
                              TRUST NO ONE !

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de danmihai Vezi post
                                Ca intotdeauna, imi ofer serviciile gratuit ! Dle Teica, TB ALC pe care l-ati avut a fost al meu...destul de rapid, greu de stapanit, probabil de asta ati si renuntat la el. Ati platit si l-ati vandut cu aceeasi suma ( 400 ron ). Acum o luna de zile, am avut un alt TB ALC seria I pe care l-am dat cu 500 ron unui doritor de serie veche ( lemn superb, control bun, maner FL ). Mai exista in tara un ALC seria I insa proprietarul joaca cu el ( nu e de vanzare )...pentru cei mai nou aparuti pe forum, mai povestesc o data legenda ( uneori adevarata ) potrivit careia , cu cat un lemn e mai vechi, cu atat e mai uscat, mai trecut prin batalii, mai bun ! Asta nu inseamna ca se si potriveste intotdeauna cu ce vrea jucatorul de la el ! Astefl, afla si dl Sinoboll, cotatiile acestui lemn - in locul dansului, as evita o implicare mai profunda pe teme ce tin de vanzare si cumparare avand in vedere ultima afacere legata de un " minunat " IF ZLF...
                                Va multumesc aveti dreptate.Am cumparat lemnul cu 400 Ron si l-am vandut cu aceeasi suma unui Domn de pe acest forum acum 10 zile. Am fost corect cu Domnul de I l-am vandut . In speta i-am spus de ce il vand .in primul rand imi doresc unul cu maner Fl si mai putin rapid. Nu stiu sincer ce are Domnul Sinoboll cu mine ? Un domn pe care efectiv nu il cunosc si nu vreau sa intru in nici un fel de polemica. Dar in momentul in care imi scri in topic ceva de genul,, SI CARE AR FI DUPA DVS OFER PRETUL CORECT ?,, ne mai prindem si noi .Domnul Mihai nici pe dvs nu va cunosc dar avem un prieten comun. Daca aflati de vreun Timo boll Alc maner Fl din primele serii dati-mi de stire . Multumesc

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de teica radu Vezi post
                                  va multumesc aveti dreptate.am cumparat lemnul cu 400 ron si l-am vandut cu aceeasi suma unui domn de pe acest forum acum 10 zile. Am fost corect cu domnul de i l-am vandut . In speta i-am spus de ce il vand .in primul rand imi doresc unul cu maner fl si mai putin rapid. Nu stiu sincer ce are domnul sinoboll cu mine ? Un domn pe care efectiv nu il cunosc si nu vreau sa intru in nici un fel de polemica. Dar in momentul in care imi scri in topic ceva de genul,, si care ar fi dupa dvs ofer pretul corect ?,, ne mai prindem si noi .domnul mihai nici pe dvs nu va cunosc dar avem un prieten comun. Daca aflati de vreun timo boll alc maner fl din primele serii dati-mi de stire . Multumesc
                                  valabil!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Domnule Radu, stiti ce-i bun. Sunt destule lemne pe piata, si se mai si vand... succes la cautare.
                                    TsE

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                                      Domnule Radu, stiti ce-i bun. Sunt destule lemne pe piata, si se mai si vand... succes la cautare.
                                      Multumesc!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de teica radu Vezi post
                                        multumesc!
                                        valabil!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Eu zic ca la 250 ron aproximativ, merita...rugati-l pe Johnny Erasure sa va ajute..http://mytabletennis.net/forum/forum...-boll-alc-used cu o vizita scurta la un meserias, arata ca nou...e din 2011 lemnul, o serie buna !
                                          TRUST NO ONE !

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de danmihai Vezi post
                                            Eu zic ca la 250 ron aproximativ, merita...rugati-l pe Johnny Erasure sa va ajute..http://mytabletennis.net/forum/forum...-boll-alc-used cu o vizita scurta la un meserias, arata ca nou...e din 2011 lemnul, o serie buna !
                                            Este doar pentru Statele Unite,
                                            Timo Boll ALC FL, used, some chips on sides but doesn't effect the play of the ball. Look at pictures below. $60, shipping included, only US.
                                            Si este si prea franjurat pt. dl. Teica!!!
                                            blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de gpopescu Vezi post
                                              Este doar pentru Statele Unite,
                                              Timo Boll ALC FL, used, some chips on sides but doesn't effect the play of the ball. Look at pictures below. $60, shipping included, only US.
                                              Si este si prea franjurat pt. dl. Teica!!!
                                              Mulțumesc domnului danmihai si il rog in continuare sa ma ajute in găsirea unui lemn Timo Boll ALC . Salutari domnului George !

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de Teica Radu Vezi post
                                                Mulțumesc domnului danmihai si il rog in continuare sa ma ajute in găsirea unui lemn Timo Boll ALC . Salutari domnului George !
                                                Puneti presiune pe mine...ok ! In cateva zile o sa stiu daca acest lemn o sa va apartina sau nu...bafta ! E doar din...2009 !



                                                TRUST NO ONE !

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de danmihai Vezi post
                                                  Puneti presiune pe mine...ok ! In cateva zile o sa stiu daca acest lemn o sa va apartina sau nu...bafta ! E doar din...2009 !



                                                  Ok mulțumesc!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X