Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nelamurit :)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nelamurit :)

    As vrea sa ma ajutati sa gasesc butonul cu ....imi place.... caci a disparut de la mine . Cum sa procedez ? Multumesc

  • #2
    Nu a disparut , nu mai e activ in toate zonele forumului : http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post333482

    Comentariu


    • #3
      Am inteles , multumesc , deci pot sa scriu ... multumesc ...

      ---------- Post added 18.12.2016 at 22:08 ----------

      Ma scuzati dar nu inteleg acum de ce nu mai pot sa aplic ca imi place un subiect anume de pe form ... am fost anuntat ) de robot ca am apasat prea mult pe un buton .... as vrea sa stiu ce trebuie sa fac si cate apasari pe zi trebuie sa aplic .. multumesc inca o data si informarea este totul . Mersi admin

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de clau Vezi post
        In curand, cu ajutorul Asociatiei AmaTUR, vom achizitiona pachetul complet (PRO) de la "Acordare like/dont like". In acel moment vom dezactiva anumite forumuri (General, Fight Club, etc) de la acordare de reputatie.
        Mai pe scurt, nu cred ca este relevant pentru reputatia unui user cate bancuri a scris in sectiunea General, sau cate atacuri la persoana are in "Fight Club".
        Pentru reputatia unui utilizator ar trebui sa conteze mesajele care ajuta comunitatea.
        Legat de numarul de like-uri, probabil iti va raspunde Clau, maine. Dar s-a instalat vineri si a plecat in week-end. Sigur vor mai urma ajustari si se va pune la punct tot sistemul nou in perioada urmatoare.

        Comentariu


        • #5
          5 like pe zi maxim
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            Pana la urma am scos limitarea.
            A ramas limitare doar la "Nu-mi place". Maxim 10 pe zi.
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              Asa da,bine ca nu limitati si meciurile

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X