Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bistrița - alte sali de tenis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bistrița - alte sali de tenis

    Unde se poate juca tenis in Bistrița in afara de sala mare unde am inteles ca se poate doar cu abonament, miercurea? Sunt cateva zile in Bistrița si as juca un tenis de masă...

  • #2
    Se mai poate juca la winmarkt, contracost, sunt 3 mese. Amaturistii joaca "departe de ochii lumii", in locuri obscure, secrete...glumesc...eu as avea posibilitatea dar sunt putin in hibernare pana la anul....ce nivel de joc ai(mp) si pana cand stai la Bistrița?

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Dragan Vezi post
      Se mai poate juca la winmarkt, contracost, sunt 3 mese. Amaturistii joaca "departe de ochii lumii", in locuri obscure, secrete...glumesc...eu as avea posibilitatea dar sunt putin in hibernare pana la anul....ce nivel de joc ai(mp) si pana cand stai la Bistrița?
      Nivelul domnului de la SUCEAVA este undeva MP=5-6,adica incepator-mediu.Mai precis 5,25(HUSARCIUC BENIAMIN).

      ---------- Post added 27.12.2016 at 11:38 ----------

      Dar, totusi daca doresti senzatii tari si o alta "priveliste" a confruntarii voastre,ce nu fac eu pentru "fericirea" ta?Am sa mut virgula in felul urmator: MP=52(virgulita mica,minuscula)5.E,asta-i alta viata,sa tot joci cu un astfel de adversar,numai el sa vrea sa joace tenis de masă cu tine.
      Ultima editare de PRIZA TOK; 27.dec.2016, 09:40.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #4
        Multumesc pentru informatii

        Problema era daca avea mp mai mare, asa cum domnului Husariuc i s-a mutat virgula spre dreapta, mie mi s-a mutat spre stanga, din mp 20,25 s-a facut 2,025....asta e efectul "sandpaper" dupa turneul de ping pong...trebuia sa incercati si dumneavoastra, aveati cu cine, concetatenii dumneavoastra au venit foarte pregatiti la turneu.

        Lasand virgulele si mp-urile la o parte, astept un semn pe forum sau mesaj privat (tot la mp am ajuns) de la domnul Husariuc pentru un schimb de mingi si de vorba.

        Comentariu


        • #5
          Multumesc pentru raspunsuri. Voi fi in Bistrița pina cel tarziu poimaine. (joi dupa masa). Telefonul meu este 0741272094

          Daca imi lasati un nr va sun eu.

          ---------- Post added 28.12.2016 at 17:44 ----------

          Multumesc pentru miscare Mihai. A fost un tenis pe cinste!

          Comentariu


          • #6
            Iti multumesc si eu pentru miscare, joci foarte bine, deschis, pe atac. Ai potental sa cresti repede in valoare daca-ti corectezi punctele slabe, vizibile pentru un jucator mai experimentat.

            Cand mai vii prin Bistrița da un semn si poate repetam experienta.

            Comentariu


            • #7
              Se mai joaca pe undeva tenis de masă in Bistrița, sunt venit cu un picut de treaba si raman peste noapte si as vrea sa schimb cateva mingii?!
              BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
              Blade: Huieson V1 ALL+
              FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

              Comentariu


              • #8
                Cineva care stie unde se poate juca tenis de masă in bistrita si daca e dispus să joace azi

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X