tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate 91 la 96 din 96

Subiect: Turneu A - Viseu de Sus (MM) - 21 ian 2017 - O+A+J

junior
    Data înscrierii
    03.02.2013
    Locație
    sighetu marmatiei
    Vârstă
    28
    Postări
    81
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 6 h 4 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    39
    Buna ziua.Felicitari organizatorilor pentru organizarea acestui turneu inaugural(sper sa urmeze si alte editii),tuturor participantilor ,si nu in ultimul rand il felicit pe Victor pentru revenirea spectaculoasa din finala.m am simtit excelent la acest turneu si rog pe cine are filmari si poze sa le posteze.Multumesc

2. Îmi place tokosp, victor.arad, Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Data înscrierii
    23.07.2011
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    310
    Timp total online
    15 z 20 h 19 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    170
    RESPECT! ...organizatorilor acestui concurs. Va felicit pt implicare si modul cursiv in care a decurs concursul. A trebuit sa aleg intre a ma implica in organizarea copiilor si a participa la open. Intotdeauna copii vor avea castig de cauza pt ca ei sunt sperantele noastre pt viitor.
    Crestem CAMPIONI! CS VOINTA Cluj

4. Îmi place tokosp, nanebanane, Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
    senior

Data înscrierii
    09.05.2015
    Locație
    Dej
    Vârstă
    39
    Postări
    259
    Timp total online
    38 z 4 h 28 m
    Timp online pe zi
    1 h 27 m
    Reputație
    107
    ---------- Post added 22.01.2017 at 17:11 ----------

[/COLOR]
    Citat Postat în original de Adrian Pascu Vezi post
    RESPECT! ...organizatorilor acestui concurs. Va felicit pt implicare si modul cursiv in care a decurs concursul. A trebuit sa aleg intre a ma implica in organizarea copiilor si a participa la open. Intotdeauna copii vor avea castig de cauza pt ca ei sunt sperantele noastre pt viitor.
    Adi Pascu, parintii dar mai ales copiii, iti multumesc pt tot ceea ce faci; peste o luna se face anul de cand ii antrenezi iar rezultatele sunt remarcabile!!! RESPECT!
    Multumim si organizatorilor pt turneu si mai ales pt pizza copiii au fost incantati!! RESPECT si voua!!! Sa ne vedem cu bine la a doua editie, va asteptam cu drag si noi la Dej peste o saptamana la Cupa Anului Nou!!
    Ultima modificare făcută de nanebanane; Ieri la 18:12.

6. Îmi place Dan Universal, Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
    organizator turnee

Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    63
    Postări
    492
    Timp total online
    14 z 19 h 32 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    1452
    Felicit organizatorii pt reusita acestui turneu.Sper sa nu fie primul si ultimul.Apreciez ,oriunde in tara,implicarea consiliului local,in organizarea unor manifestari sportive.De obicei , oficialitatile se abtin cand e vorba de sport.Prefera serbarile localitatii cu mici bere si manele.voi reveni cu drag la Viseu.

8. Îmi place dennis, Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
    boboc
    Data înscrierii
    22.01.2017
    Locație
    Viseu de Sus
    Vârstă
    19
    Postări
    1
    Timp total online
    12 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    4
    Felicitari tuturor participantilor si in special finalistilor.Ma bucur ca v-ati simtit bine si va astept si la urmatoarea editie sa ne simtim cel putin la fel de bine daca nu si mai bine.

10. Îmi place nanebanane, victor.arad, dennis, Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Data înscrierii
    11.11.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    26
    Postări
    675
    Timp total online
    27 z 6 h 20 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    788
    Citat Postat în original de hotico cipri Vezi post
    Buna ziua.Felicitari organizatorilor pentru organizarea acestui turneu inaugural(sper sa urmeze si alte editii),tuturor participantilor ,si nu in ultimul rand il felicit pe Victor pentru revenirea spectaculoasa din finala.m am simtit excelent la acest turneu si rog pe cine are filmari si poze sa le posteze.Multumesc
    Da.... se mai intampla Cipri de data asta din fericire la mine. Tu ca de obicei esti un baiat cu foarte mult bun simt, de joc nu mai vorbesc ( joci ff bine desi nici nu prea te antrenezi ). Iti acord cu mare drag revansa cand ne intalnim.Te imbratisez cu drag si ne sa ne revedem cu bine.

Despre concurs ce pot spune si eu.. am ramas placut surprins ca intr-o asa mica comuna se pot organiza asa turnee frumoase. Eu unul m-am simtit extraordinar. Nu s-a tinut seama ca unu ii ungur,ardelean,oltean,banatean... toti am fost primiti ca pe un maramuresean. Mi-a placut mult zona Maramuresului, oameni faini,fete frumoase... ce sa mai restul e can-can. Organizatori de nota 10.. ma bucur ca am venit pe la voi si o sa revin cu drag, poate cu o trupa mai numeroasa din Arad. Multumesc de asemenea de aplauze, de incurajari, de laude, m-au facut sa ma simt ca acasa.

PS : Multa sanatate sa aveti si putere sa tineti microbul asta in Maramures ca tare faini vis ... restul le biruim noi.

12. Îmi place dennis, nanebanane, leo33, Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

1. Turneu "B" - "LMA2017" - 02.01.2017 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 41
    Ultimul post: 03.01.2017, 02:23
  2. Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 12.12.2016, 18:11

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente