ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 31 la 40 din 40

Subiect: Turneu B "Cupa Unirii" Ed. a III-a, Vatra Dornei - 21-22.01.2017

  1. #31
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    51
    Postări
    1.988
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 4 h 48 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    2744
    Din SALCIA ,SV-la incepatori copii -LAZAR LAVINIA ,DAVID MAIA
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  2. #32
    senior

    Data înscrierii
    09.06.2015
    Locație
    vatra dornei
    Vârstă
    49
    Postări
    171
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 7 h 23 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    298
    se inscrie volosciuc tiberiu vatra dornei

  3. #33
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    51
    Postări
    1.988
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 4 h 48 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    2744
    Citat Postat în original de marcu vasile Vezi post
    1.DAMIAN MIRCEA-BISTRITA ; 170 MP-19,93
    2.TRANDAFIR VASILE -TARGU MURES ; 267 MP-9,5
    3.BOICU GABRIEL-VATRA DORNEI ;356 , MP-17,95
    4.BUTNARU MADALINA-VATRA DORNEI ;654,MP-12,46
    5.FULOP LASZLO-TARGU MURES;719,MP-9,5
    6.SANDULEAN TICSA RARES-VATRA DORNEI ;767,MP-10,63
    7.MURARU IOANA-VATRA DORNEI;859,MP-9,95
    8.SANDULEANU TICSA RUXANDRA-VATRA DORNEI ;884 ,MP-10,35
    9.SARCANI ANDREI-TARGU MURES ;1065 , MP-7,2
    10.CAPRA ARTUR -VATRA DORNEI ; 1179 , MP-13
    11.VOLOSCIUC TIBERIU-VATRA DORNEI ; 1255 , MP-11,4
    12.MACOVEI VALENTIN -VATRA DORNEI ; 1282 ,MP-9,88
    13.CRACANA LUCIAN-VATRA DORNEI ; 1332 ,MP-6,17
    14.VACARIUC MARIANA-VATRA DORNEI ; 1384 , MP-8,38
    15..HONCIUC ALEXIA-VATRA DORNEI ,1530 MP-8
    16.VIERIU TEODORA-VATRA DORNEI ;1571 ,MP-5,25
    17.PINTESCU TEODORA-VATRA DORNEI ; 1671 ,MP-4,83
    18.FLOREA IONUT-VATRA DORNEI : 1713 , MP-10
    19.VLAD TEODOR -VATRA DORNEI ;1722 ,MP-6
    20.BUZILA ROBERT-VATRA DORNEI ;2037 ,MP-4
    21.LACATUS SAMUEL-POIANA STAMPEI ; 2176 ,MP-0
    22.ROGOJAN TITUS ANDREI -COSNA ; 2380 , MP-8
    23.LACATUS NICUSOR-POIANA STAMPEI; nou
    24.CRISTEA DANIEL- BISTRITA,nou
    25.CRISTEA SAMUEL- BISTRITA,nou
    26.ICHIM CATALIN - VATRA DORNEI ,nou
    27.DANILA ANTON-C.LUNG MOLD. , nou
    28.PRELUCA GEORGE-VATRA DORNEI , nou
    29.GARABET DAN-IASI ,nou
    30.SESTAC DORU-VATRA DORNEI,nou
    31.CHIRUTA IONUT-VATRA DORNEI,nou
    32.IANCU DANIEL-VATRA DORNEI,nou
    VREAU SA VA MULTUMESC PENTRU PARTICIPARE SA NE VEDEM SANATOSI MAINE DIMINEATA
    LA ORA 8.30 eu sunt in sala daca doriti sa veniti mai devreme poftiti
    NU VREAU SA SE STRICE SLANINUTA SI CEPUTA SI CATE SI MAI CATE.........
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  4. Îmi place mandelafree, tokosp le-a plăcut acest mesaj
  5. #34
    organizator turnee
    Avatarul lui mandelafree
    Data înscrierii
    07.10.2012
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    50
    Postări
    720
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 18 h 57 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    2083
    Va dorim un turneu reusit. Succes muresenilor.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  6. Mulțumesc marcu vasile au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tokosp, Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
  7. #35
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    51
    Postări
    1.988
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 4 h 48 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    2744
    MULTUMESC TUTUROR PARTICIPANTILOR SI VA ROG SA NU UITATI CAND VENITI PRIN VATRA DORNEI SA TRECETI SI PE LA NOI LA SALA
    VA ASTEPTAM

    jpg images
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  8. Îmi place mariomoro, tavy le-a plăcut acest mesaj
  9. #36
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    51
    Postări
    1.988
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 4 h 48 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    2744
    PARTEA A DOUA POZE
    adult photo sharing
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  10. Îmi place mariomoro, Kantor Imre-Zoltan, Pop Sabin, Tibi68 le-a plăcut acest mesaj
  11. #37
    junior
    Data înscrierii
    17.11.2005
    Locație
    campulung-moldovenesc
    Vârstă
    49
    Postări
    281
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 22 h 27 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    17
    Felicitări pt organizare,o sa mai vin cu plăcere

  12. Îmi place Tibi68 le-a plăcut acest mesaj
  13. #38
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    45
    Postări
    5.892
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    301 z 13 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 18 m
    Reputație
    22862

    Hora Unirii - Developată!

    Inscrieri Open/Amatori - on 22.01.2017 at 11:18:15

    1. Damian Mircea - Bistrita, 170 - 19,93 - A
    2. Trandafir Vasile - Targu Mures, 267 - 18,68 - A
    3. Boicu Gabriel - Vatra Dornei, 356 - 17,95 - A
    4. Butnaru Madalina - Vatra Dornei, 654 - 12,46 - AF
    5. Fulop Laszlo - Targu Mures, 719 - 9,5 - A
    6. Sandulean Rares - Vatra Dornei, 767 - 10,63 - AJ
    7. Muraru Ioana - Vatra Dornei, 859 - 9,95 - AJF
    8. Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei, 884 - 10,35 - AJF
    9. Sarcani Andrei - Targu Mures, 1065 - 7,2 - AW
    10. Capra Arthur - Vatra Dornei, 1179 - 13 - AH
    11. Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei, 1255 - 11,42 - A
    12. Macovei Valentin - Vatra Dornei, 1282 - 9,88 - A
    13. Cracana Lucian - Vatra Dornei, 1332 - 6,17 - A
    14. Vacariuc Mariana - Vatra Dornei, 1384 - 8,38 - AJF
    15. Honciuc Alexia - Vatra Dornei, 1530 - 8 - AJF
    16. Vieru Teodora - Vatra Dornei, 1571 - 5,25 - AJF
    17. Pintescu Teodora - Vatra Dornei, 1671 - 4,83 - AJF
    18. Florea Ionut - Vatra Dornei, 1713 - 10 - A
    19. Vlad Teodor - Vatra Dornei, 1722 - 6 - AJ
    20. Buzila Robert - Vatra Dornei, 2037 - 4 - AJ
    21. Lacatus Samuel - Vatra Dornei, 2176 - 0 - O
    22. Rogojan Titus Andrei - Cosna, 2380 - 8 - A
    23. Lacatus Nicusor - Poiana Stampei, 4022 - 0 - A
    24. Cristea Daniel - Bistrita, 4023 - 0 - A
    25. Cristea Samuel - Bistrita, 4024 - 0 - A
    26. Ichim Catalin - Vatra Dornei, 4025 - 0 - A
    27. Danila Anton - Campulung Mold, 4026 - 0 - A
    28. Preluca George - Vatra Dornei, 4027 - 0 - A
    29. Garabet Dan - Iasi, 4028 - 0 - A
    30. Sestac Doru - Vatra Dornei, 4029 - 0 - A
    31. Chiruta Ionut - Vatra Dornei, 4030 - 0 - A
    32. Iancu Daniel - Vatra Dornei, nou

    Grupe inferioare Open/Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DANILA ANTON CAMPULUNG MOLD
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 VLAD TEODOR VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 MACOVEI VALENTIN VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    4 PRELUCA GEORGE VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CAPRA ARTHUR VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    2 FULOP LASZLO TARGU MURES
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    3
    3 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    2
    4 GARABET DAN IASI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 VACARIUC MARIANA VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    3 LACATUS SAMUEL VATRA DORNEI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 SESTAC DORU VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    2 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 LACATUS NICUSOR POIANA STAMPEI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 CHIRUTA IONUT VATRA DORNEI
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    3
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    2 ROGOJAN TITUS ANDREI COSNA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CRISTEA DANIEL BISTRITA
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 IANCU DANIEL VATRA DORNEI
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    3
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FLOREA IONUT VATRA DORNEI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SARCANI ANDREI TARGU MURES
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 CRISTEA SAMUEL BISTRITA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VOLOSCIUC TIBERIU VATRA DORNEI
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    2 MURARU IOANA VATRA DORNEI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 ICHIM CATALIN VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6

    Grupe superioare Open/Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 CRISTEA SAMUEL BISTRITA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CRISTEA DANIEL BISTRITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 VLAD TEODOR VATRA DORNEI
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 PRELUCA GEORGE VATRA DORNEI
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GARABET DAN IASI
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    2 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    2
    3 VIERU TEODORA VATRA DORNEI
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CAPRA ARTHUR VATRA DORNEI
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LACATUS SAMUEL VATRA DORNEI
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 DANILA ANTON CAMPULUNG MOLD
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 VOLOSCIUC TIBERIU VATRA DORNEI
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4 IANCU DANIEL VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LACATUS NICUSOR POIANA STAMPEI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SARCANI ANDREI TARGU MURES
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SESTAC DORU VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROGOJAN TITUS ANDREI COSNA
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    2 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CHIRUTA IONUT VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MACOVEI VALENTIN VATRA DORNEI
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FLOREA IONUT VATRA DORNEI
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3 VACARIUC MARIANA VATRA DORNEI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ICHIM CATALIN VATRA DORNEI
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MURARU IOANA VATRA DORNEI
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    2 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 FULOP LASZLO TARGU MURES
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii Open/Amatori
    1. Boicu Gabriel
    ------------------------- Boicu Gabriel 3-1
    16. Danila Anton
    -------------------------------------------------- Boicu Gabriel 3-2
    9. Macovei Valentin
    ------------------------- Trandafir Vasile 0-3
    8. Trandafir Vasile
    --------------------------------------------------------------------------- Lacatus Samuel 1-3
    5. Lacatus Nicusor
    ------------------------- Butnaru Madalina 2-3
    12. Butnaru Madalina
    -------------------------------------------------- Lacatus Samuel 1-3
    13. Sarcani Andrei
    ------------------------- Lacatus Samuel 0-3
    4. Lacatus Samuel

    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Lacatus Samuel 3-0

    3. Capra Arthur
    ------------------------- Capra Arthur 3-2
    14. Vlad Teodor
    -------------------------------------------------- Pintescu Teodora 2-3
    11. Vacariuc Mariana
    ------------------------- Pintescu Teodora 0-3
    6. Pintescu Teodora
    --------------------------------------------------------------------------- Florea Ionut 1-3
    7. Florea Ionut
    ------------------------- Florea Ionut 3-0
    10. Cracana Lucian
    -------------------------------------------------- Florea Ionut 3-1
    15. Fulop Laszlo
    ------------------------- Damian Mircea 0-3
    2. Damian Mircea
    Blade 1: Nittaku Septear; FH: Joola Maxxx 400 , BH: Joola Maxxx 400
    "Fiecare cuvânt este o prejudecată"
    - Friedrich Nietzsche

  14. #39
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    45
    Postări
    5.892
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    301 z 13 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 18 m
    Reputație
    22862
    Clasament Open/Amatori

    1. Lacatus Samuel - Vatra Dornei
    2. Florea Ionut - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    5 -- 8
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Damian Mircea - Bistrita
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Capra Arthur - Vatra Dornei
    9 -- 16
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Cracana Lucian - Vatra Dornei
    Danila Anton - Campulung Mold
    Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
    Lacatus Nicusor - Poiana Stampei
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Macovei Valentin - Vatra Dornei
    Vlad Teodor - Vatra Dornei
    17 -- 24 1v gr.sup.
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Honciuc Alexia - Vatra Dornei
    Rogojan Titus Andrei - Cosna
    Preluca George - Vatra Dornei
    Garabet Dan - Iasi
    Sestac Doru - Vatra Dornei
    Cristea Samuel - Bistrita
    25 -- 28 0v gr.sup.
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Cristea Daniel - Bistrita
    Chiruta Ionut - Vatra Dornei
    Iancu Daniel - Vatra Dornei
    29 -- 32 0v gr.inf.
    Sandulean Rares - Vatra Dornei
    Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    Ichim Catalin - Vatra Dornei
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 22.01.2017 la 17:50.
    Blade 1: Nittaku Septear; FH: Joola Maxxx 400 , BH: Joola Maxxx 400
    "Fiecare cuvânt este o prejudecată"
    - Friedrich Nietzsche

  15. #40
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    51
    Postări
    1.988
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 4 h 48 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    2744
    REZULTATE COPII
    juniori 8-10 ani incepatori
    Locul I-UNGUREANU ADELIA-VATRA DORNEI
    LOCUL II-VRASMASILINCA-VATRA DORNEI
    LOCUL III-UNGUREANU DIANA-VATRA DORNEI
    LOCUL IV-MACOVEI MARIA-VATRA DORNEI

    JUNIORI 8-10 avansati
    LOCUL I-ICHIM MAGAS DRAGOS -VATRA DORNEI
    LOCUL II-MELINCEANU DENIS-VATRA DORNEI
    LOCUL III-TODERICA NICOLAE - VATRA DORNEI
    LOCUL IV-CAPRIOARA TEODORA-VATRA DORNEI
    LOCUL V-PINTESCU EMILIA - VATRA DORNEI
    LOCUL VI-HONCIUC IANIS -VATRA DORNEI

    JUNIORII MARI INCEPATORI

    -LOCUL I-PINTESCU TEODORA-VATRA DORNEI
    LOCUL II-VIERIU TEODORA-VATRA DORNEI
    LOCUL III- LAZAR LAVINIA-SALCEA , SUCEAVA
    LOCUL III-NICA ALEXANDRU , IASI
    LOCUL V-BUZILA ROBERT-VATRA DORNEI
    LOCUL VI-CRISTEA DANIEL - BISTRITA
    LOCUL VII -CRISTEA SAMUEL -BISTRITA
    LOCUL VIII-CHIRUTA VLAD -VATRA DORNEI
    LOCUL IX-FOCA MELANIA -RADAUTI - 1V
    LOCUL X -ENEA ANDREA - VATRA DORNEI -1V
    LOCUL XI-DAVID MAIA - SALCEA ,SUCEAVA - 0V

    JUNIORI MARI AVANSATI

    LOCUL I -BUTNARU MADALINA -VATRA DORNEI
    LOCUL II-MURARU IOANA-VATRA DORNEI
    LOCUL III-SANDULEAN TICSA RUXANDRA -VATRA DORNEI
    LOCUL IV - VLAD TEODOR - VATRA DORNEI
    LOCUL V-SANDULEAN RARES -VATRA DORNEI
    LOCUL VI -FOCA CIPRIAN - VATRA DORNEI
    LOCUL VII - CRACANA LUCIAN -VATRA DORNEI
    LOCUL VIII-PODAR LUCIAN -VATRA DORNEI
    LOCUL IX -VACARIUC MARIANA -VATRA DORNEI
    LOCUL X-HONCIUC ALEXIA -VATRA DORNEI
    LOCUL XI -RUSU MARA -VATRA DORNEI



    click image upload
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  16. Îmi place marcelgiosan, marian oancea, Tibi68, tavy le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 09.04.2017, 21:49
  2. Răspunsuri: 37
    Ultimul post: 08.04.2017, 21:40
  3. Turneu B "Cupa Primăverii", Vatra Dornei 04-05.03.2017
    De marcu vasile în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 52
    Ultimul post: 09.03.2017, 08:08
  4. Răspunsuri: 157
    Ultimul post: 25.06.2015, 09:15
  5. Turneu B ,,Cupa Dornei "13-14.09.2014 Vatra Dornei
    De marcu vasile în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 12.09.2014, 08:33

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •