ttmall.ro 468x60
N N:  0
Pagina 26 din 26 PrimulPrimul ... 16242526
Rezultate 376 la 384 din 384

Subiect: Turneu A "Cupa FIT.FEEL", E+O+A+I, 14.01.2017, Odorheiu Secuiesc

  1. #376
    organizator turnee

    Data nscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vrstă
    63
    Postări
    492
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    14 z 19 h 32 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    1451
    Excelenta ideea cu Ellite-ul. Pt noi,amatorii,sa vezi niste partide din ellite,este egal cu a cuceri o medalie.Imi cer scuze fata de Radu Sufletel si Gabi Danieliuc,ca nu am putut sta mai mult in preajma lor.Cat timp,i-am manegeriat,amandoi s-au comportat excelent.Cum am plecat,s-a vazut.

  2. mi place Kantor Imre-Zoltan, telekizsolt, tokosp, Space le-a plăcut acest mesaj
    Nu-mi place calin nu le-a plăcut mesajul
  3. #377
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data nscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vrstă
    45
    Postări
    5.353
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    317 z 15 h 29 m
    Timp online pe zi
    3 h 27 m
    Reputație
    11514
    Gogu Gabriel - Corcoz Costin 3-2 (semifinala Elite)

    FH - Tibhar Evolution FX-P (TEnergy 05) // Viscaria FL // BH - TEnergy 05
    Nu este important sa castigi! Este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

    When everything else goes wrong ... just hit the ball on the table!

  4. Mulțumiri tokosp, Corcoz Costin, gabi.gogu au mulțumit pentru mesaj
    mi place Space, telekizsolt, Tibi68, tavy le-a plăcut acest mesaj
  5. #378
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data nscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vrstă
    45
    Postări
    5.353
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    317 z 15 h 29 m
    Timp online pe zi
    3 h 27 m
    Reputație
    11514
    Finala Open - Dumbrava Daniel - Tecuschi Dan 3-2 (ultima parte doar)

    FH - Tibhar Evolution FX-P (TEnergy 05) // Viscaria FL // BH - TEnergy 05
    Nu este important sa castigi! Este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

    When everything else goes wrong ... just hit the ball on the table!

  6. mi place Corcoz Costin, tavy, tokosp le-a plăcut acest mesaj
  7. #379
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data nscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vrstă
    45
    Postări
    5.353
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    317 z 15 h 29 m
    Timp online pe zi
    3 h 27 m
    Reputație
    11514
    Finala Elite: Gogu Gabriel - Farkas Gabor 3-1

    FH - Tibhar Evolution FX-P (TEnergy 05) // Viscaria FL // BH - TEnergy 05
    Nu este important sa castigi! Este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

    When everything else goes wrong ... just hit the ball on the table!

  8. Mulțumiri tokosp, gabi.gogu au mulțumit pentru mesaj
    mi place telekizsolt, tavy, Tibi68 le-a plăcut acest mesaj
  9. #380
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    39
    Postări
    3.626
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    87 z 18 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 35 m
    Reputație
    9049
    Am ramas dator cu rezultatele din grupe de la open si elite. Tastatura mi s-a blocat sambata seara, si numai acu mam ajuns la alt calculator.

    Deci:

    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZIDAR VICTOR REGHIN
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 NICA IONUT BRASOV
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 BIRO ATTILA MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    1-3
    3
    3
    4 MIKLOS IMRE MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    5 OANTA FLORIN TARNAVENI
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    6 SZASZ ERNO SFANTU GHEORGHE
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    4
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    2 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    4
    3 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    3
    2
    4 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    5 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    6 TECUSCHI DAN BRASOV
    3-1
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 DUMBRAVA DANIEL FOCSANI
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    4
    3 TAMAS NAGY JENO MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    1-3
    4
    1
    4 VLADOIU GELU BRASOV
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 VARADI TUDOR CALIN DEVA
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DABACAN DORIN TARNAVENI
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    3
    2 FARKAS LORANT MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    4
    2
    3 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4 MARIAN CALIN REGHIN
    1-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    4
    5 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-1
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    5
    1
    6 ANITA DOREL BRASOV
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-2
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    2
    2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-2
    1-3
    3-1
    0-3
    2
    3 DENES FERENC PRAID
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    1-3
    2
    4
    5 JANOSI ATTILA TARGU MURES
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FARKAS BENCE TARGU MURES
    3-2
    3-0
    3-2
    0-3
    0-3
    3
    2
    2 BARABAS SANDOR TOPLITA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 POPA MIRCEA BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    2
    4
    6 KEZDI JANOS CORUND
    3-0
    0-3
    3-1
    1-3
    2-3
    2
    Grupa inferioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PIZLARU IONEL FOCSANI
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    2 COCEAN VALER BARAOLT
    3-1
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    3 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 MARIAN FLORIN REGHIN
    3-1
    3-1
    3-2
    0-3
    1-3
    3
    1
    5 ANTAL DENES BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    6 MOLNAR ARNOLD MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2

    Calificati in superioare - Open
    1 Nica Ionut Zidar Victor Biro Attila Szasz Erno
    2 Tecuschi Dan Bardocz Szilard Polotca Stefan Petho Mihaly
    3 Tamas Nagy Jeno Lunca Razvan Vladoiu Gelu Dumbrava Daniel
    4 Birtalan Laszlo Farkas Lorant Dabacan Dorin Marian Calin
    5 Denes Ferenc Stanciulescu Bogdan Olah Oliver Bleoca Marius
    6 Barabas Sandor Farkas Bence Lakatos Zsolt Zakarias Szabolcs
    7 Marian Florin Motorga Dorin Pizlaru Ionel Cocean Valer

    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NICA IONUT BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    2 FARKAS LORANT MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    3 VLADOIU GELU BRASOV
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TECUSCHI DAN BRASOV
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    3 DABACAN DORIN TARNAVENI
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4 DUMBRAVA DANIEL FOCSANI
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAMAS NAGY JENO MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 FARKAS BENCE TARGU MURES
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 MARIAN CALIN REGHIN
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DENES FERENC PRAID
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    2 ZIDAR VICTOR REGHIN
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 PIZLARU IONEL FOCSANI
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    2
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARABAS SANDOR TOPLITA
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    2 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 BIRO ATTILA MIERCUREA CIUC
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    4 COCEAN VALER BARAOLT
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    Grupa superioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARIAN FLORIN REGHIN
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    2 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    4 SZASZ ERNO SFANTU GHEORGHE
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  10. mi place barabassandor, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  11. #381
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    39
    Postări
    3.626
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    87 z 18 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 35 m
    Reputație
    9049
    Pe o pagina anterioara sunt cateva poze de-ale lui Laszlo Robert cu cativa dintre actorii turneului. Le reiau mai jos, sunt cu adevarat artistice:

    Citat Postat n original de tAnK Vezi post
    Atasat aveti si cateva imagini de la turneu.


























    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  12. mi place ADN, marcelgiosan, telekizsolt, mandelafree, Kis Istvan, GeluBv, Space le-a plăcut acest mesaj
  13. #382
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    39
    Postări
    3.626
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    87 z 18 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 35 m
    Reputație
    9049
    +

    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 ZELARIU PETRU TARNAVENI
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    3
    4 FLORESCU ELEODOR DEVA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NISTOR DOREL BISTRITA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PINZAR ANDREI MEDIAS
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    4 CHIRU SORIN CAMPINA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FARKAS GABOR TARGU MURES
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    2 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    3 DANELIUC GABI SIBIU
    3-2
    3-2
    2-3
    2
    1
    4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MOROSANU VASILE SUCEAVA
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    3 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 BAUER LAJOS TARGU MURES
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 APIAN FLORIN BISTRITA
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    2 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 KISS JANOS MIERCUREA CIUC
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 CAPUSAN SORIN TARNAVENI
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    3 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    1
    4 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    5
    6

    Calificati in superioare - Elite
    1 Gogu Gabriel Incze Levente Zelariu Petru Florescu Eleodor
    2 Nistor Dorel Pinzar Andrei Teleki Zsolt Chiru Sorin
    3 Daneliuc Gabi Farkas Gabor Sufletel Radu Grigore Alexandru
    4 Corcoz Costin Bauer Lajos Morosanu Vasile Moldovan Alexandru
    5 Govoreanu Florin Kiss Janos Apian Florin Molnar Tihamer
    6 Welker Ivan Macovei Liviu Capusan Sorin Mostovoi Andrei

    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    1
    2 BAUER LAJOS TARGU MURES
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4 CHIRU SORIN CAMPINA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NISTOR DOREL BISTRITA
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 KISS JANOS MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 MOROSANU VASILE SUCEAVA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DANELIUC GABI SIBIU
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 APIAN FLORIN BISTRITA
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    2
    4 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3 CAPUSAN SORIN TARNAVENI
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    2 PINZAR ANDREI MEDIAS
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 ZELARIU PETRU TARNAVENI
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    2 FARKAS GABOR TARGU MURES
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 FLORESCU ELEODOR DEVA
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  14. mi place ADN, tavy, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  15. #383
    junior

    Data nscrierii
    20.11.2014
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vrstă
    39
    Postări
    81
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    6 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    78
    Mersi pt poze chiar ca sunt artistice ! felicitari

    Tapatalk-kal kldve az n SM-G920F-el

  16. mi place barabassandor le-a plăcut acest mesaj
  17. #384
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    39
    Postări
    3.626
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    87 z 18 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 35 m
    Reputație
    9049
    Multumiri si felicitari tuturor, inca o data. Se pare ca putem sa uitam de sambata trecuta, ce era de rezolvat, a fost rezolvat, cu mese, evidenta retrasilor (46 din 207 inscrisi), donatie catre AmaTur, etc. - si acum deja putem sa devenim suporterii turneelor de la Bucuresti, Botosani, Viseu de Sus, Vatra Dornei, Brasov, si chiar Ploiesti, Tulcea, Comanesti.

    Va mai asteptam.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 298
    Ultimul post: 09.02.2014, 21:05
  2. Turneu A Cupa Fit.Feel Odorheiu Secuiesc 11Februarie 2012
    De Gorgenyi Levente n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 93
    Ultimul post: 16.03.2012, 22:35
  3. Turneu B-CUPA FIT.FEEL-14 Ianuarie 2012 Odorheiu Secuiesc
    De Gorgenyi Levente n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 37
    Ultimul post: 18.01.2012, 20:02
  4. Turneu B -Cupa Fit Feel-15 octombrie 2011 Odorheiu Secuiesc
    De Kantor Imre-Zoltan n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 35
    Ultimul post: 16.11.2011, 16:19
  5. Turneu A -Cupa Fit Feel - 18 Iunie 2011 Odorheiu Secuiesc
    De Kantor Imre-Zoltan n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 47
    Ultimul post: 26.06.2011, 14:14

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •