ttmall.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2
N N:  0
Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 385

Subiect: Turneu A "Cupa FIT.FEEL", E+O+A+I, 14.01.2017, Odorheiu Secuiesc

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    4.010
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    94 z 17 h 59 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    9684

    Turneu A "Cupa FIT.FEEL", E+O+A+I, 14.01.2017, Odorheiu Secuiesc

    Denumirea turneului: Turneu A "Cupa FIT.FEEL”, 14.01.2017.
    Categoria turneului: "A", Elite + Open + Avansati + Incepatori.
    Localitatea: Odorheiu Secuiesc.
    Locatia: Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.

    Data: 14 ianuarie 2017.
    Numar mese: 17 (Butterfly, Joola, si Donic ITTF).
    Spatiul de joc: excelent.

    Ora de incepere: 9:30 - avansati+incepatori, aproximativ 12,30 - elite si 14,00 - open. (inregistrarea participantilor cu 30 de minute inainte de concurs).
    La Elite participa orice jucator cu media mai mare de 26,99 + jucatorii legitimati care au drept de joc in AmaTur (din diviziile B masculin si feminin).
    La Open participa orice jucator cu media intre 20,00-26,99.
    La Avansati participa orice jucator cu media intre 10,00-19,99.
    La Incepatori participa orice jucator cu media intre 0,00-9,99.
    La fiecare categorie se pot inscrie si jucatorii din categoria inferioara care isi manifesta aceasta optiune.

    Numarul maxim de jucatori: 162, in urmatoarea compozitie:
    72 Avansati si 24 Incepatori - de la orele 9,30;
    24 Elite si 42 Open - de la orele 12,30, respectiv 14,00.

    Sistemul de joc pentru incepatori, avansati si open:
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5-6 jucatori dupa regula sarpelui si MP conform clasamentului AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – se califica primii 4;
    - Grupe superioare de cate 3 sau 4 jucatori (se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schemele pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1-4-3-2;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala)
    - Nu se disputa finala mica pentru locurile 3-4.
    La Elite sistemul va fi asemanator, definitivandu-se pe baza numarului de inscrieri.

    Taxa de participare: 30 RON.
    Pentru copii sub 14 ani taxa este 15 RON.
    Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.

    Se asigura:
    - apa,
    - mingi de joc 3*,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4, medalii si diplome pentru locurile 5-8.
    Pentru fiecare participant se doneaza catre AmaTur cate 1 ron.

    Inscrierea si retragerea regulamentara a participantilor: pe forum sau telefonic - pana joi, 12.01.2017, orele 21,00.
    Inscrierile si retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare.
    Nu se admit inscrieri fara stirea altui participant. Numarul inscrisilor intr-un singur post nu este limitat, insa, in masura posibilitatilor, Va rugam sa faceti inscrieri certe, pentru ca retragerile, dar in special absentele nemotivate nu mai sunt agreate in circuit, primind puncte de penalizare in urmatorul mod:
    retragerea dupa termen – 2 puncte, absenta nemotivata – 3 puncte (jucatorul care acumuleaza 6 puncte fiind suspendat automat pe o perioada de trei luni). Alte detalii puteti gasi aici!

    Programul turneului:
    9,30 - grupe inferioare Incepatori + Avansati (17 mese)
    --
    12,30 - grupe inferioare, superioare, respectiv eliminatorii Elite (3 mese)
    13,45/14,00 - grupe inferioare, superioare, respectiv eliminatorii Open (7 mese)
    13,45/14,00 - grupe superioare, respectiv eliminatorii Avansati (5 mese) (superioare de trei)
    13,45/14,00 - grupe superioare, respectiv eliminatorii Incepatori (2 mese)

    Organizator:
    Gorgenyi Levente: 0740766087
    Suport tehnic:
    Tokos Pal: 0742257995
    Sponsori: Clubul Sportiv Fit.Feel si O.VE.CO S.R.L.
    Ultima modificare făcută de tokosp; 13.01.2017 la 21:57.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    4.010
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    94 z 17 h 59 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    9684
    Informatii utile:

    Posibilitati de cazare:

    Pensiunea Lilla - Str. Tompa Lszl 23
    http://www.lillapanzio.ro/index_ro.html

    Pensiunea Petofi - Str. Petofi 2
    http://www.petofipanzio.ro/index.php/ro/contact

    Pensiunea Boroka - Str. Beclean 113
    http://www.borokapanzio.ro/

    Primele doua pensiuni sunt situate in centrul orasului, iar cea de a treia la circa 1,5 km de centru.

    + tot in centru este Pensiunea Korona
    http://koronapanzio.ro/ro/h/41/lista-de-preturi

    si Hotel Tranzit
    http://hotel-tranzit.ro/kapcsolatro.php

    iar la intrarea dinspre Targu-Mures este Pensiunea Gizi Csarda
    http://www.gizicsarda.ro/pret/ro

    + la intrarea dinspre Miercurea Ciuc este Pensiunea Romantika
    http://romantika.ro/ro/servicii/preturi_de_recepcie

    Mai sunt si 3 hoteluri de calitate:
    septimia.ro, gonduzo.ro, kukullo.ro


    Parking info:

    Citat Postat n original de tokosp Vezi post
    Pentru cine n-a mai fost pana acum la noi la Fit.Feel, aveti cateva poze cu posibilitatile de parcare.
    Parcarea de la intrarea din spate a centrului comercial Merkur, sala Fit.Feel fiind in capatul parcarii:
    Atașament 6389
    Venind dinspre Sighisoara sau Baraolt, aici trebuie sa intrati la stanga:
    Atașament 6390
    Venind dinspre Targu Mures sau Miercurea Ciuc, aici trebuie sa intrati la dreapta:
    Atașament 6392
    Iar pentru openisti, daca nu mai gasesc loc de parcare aici , este si o parcare la intrarea principala a compexului Merkur:
    Atașament 6393Atașament 6391
    In ce priveste masa de pranz, le vom facilita concurentilor posibilitatea de a comanda pizza cu ajutorul receptionistelor de la Fit.Feel - am si achizitizonat si cateva exemplare din meniul pizzeriei respective -, iar pentru cei care vor avea timp, este un restaurant la 300 de metri (Broadway) de Fit.Feel, la receptie veti gasi harta cu drumul de acces spre locatie.

    Youtube:



    +

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...543#post231543


    Poze despre sala: (2015)

    Ultima modificare făcută de tokosp; 03.01.2017 la 15:22.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  3. mi place marcelgiosan, cule, dorinmo, ivisuc, adof le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    4.010
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    94 z 17 h 59 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    9684
    Rezervat inscrieri si clasament:

    Nu au fost absenti nemotivati la turneu.

    Clasament Avansati

    1. Babics Tamas - Gheorgheni
    2. Padurariu Costel - Brasov
    3 -- 4
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    5 -- 8
    Pralea Marius - Botosani
    Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
    Sabau Aurel - Tarnaveni
    Moldovan Laszlo - Praid
    9 -- 16
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Vajda Erno - Reghin
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Colcer Nicolae - Toplita
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Matei Mirel - Brasov
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    17 -- 32
    Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
    Kincses Jozsef - Praid
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Antal Laszlo - Miercurea Ciuc
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Lucic Corneliu - Suceava
    Patrascu Dan - Sighisoara
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Elekes Hunor - Valea Scurta
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Orosz Attila - Miercurea Ciuc
    Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    33 -- 1v gr.sup.
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    34 -- 48 0v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Balla Peter - Toplita
    Samoila Florin - Sighisoara
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Farkas Zoltan - Ghindari
    Iliescu Lucian - Toplita
    Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
    Katona Sandor - Odorheiu Secuiesc
    Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
    Szasz Imre - Miercurea Ciuc
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Campian Zoltan - Toplita
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
    52 -- 60 1v gr.inf.
    Kis Istvan - Brasov
    Bozosan Petre - Sibiu
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Heja Zoltan - Gheorgheni
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    61 -- 70 0v gr.inf.
    Pop Sabin - Targu Mures
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    Kolbai Gyula - Miercurea Ciuc
    Mandru Aurel - Sarmas
    Bartha Laszlo - Valea Scurta
    Mindru Marin - Sarmas
    Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
    Kelemen Gabor - Miercurea Ciuc
    Rakosi Csaba - Odorheiu Secuiesc
    Laszlo Robert - Miercurea Ciuc
    71R1
    Pop Cornel - Sfantu Gheorghe

    Clasament Incepatori

    1. Loghin Florin - Brasov
    2. Moldovan Flavia - Tarnaveni
    3 -- 4
    Zalar Marian - Tarnaveni
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    5 -- 8
    Stefan Patrick - Brasov
    Nagy Hunor - Ghindari
    Valea Claudiu - Targu Mures
    Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Koszta Mark - Gheorgheni
    Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Cosarca Mihaita - Sarmas
    Orosz Ervin - Miercurea Ciuc
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Bokor Zoltan Sr - Brasov
    Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
    17 -- 21 1v gr.inf.
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Bartha Ferenc - Baraolt
    Balazs Jozsef - Corund
    Pall Lajos - Corund
    Sabau Alex Aurelian - Tarnaveni
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Pap Gyula - Gheorgheni
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Hompoth Zsolt - Ditrau

    Clasament Open

    1. Dumbrava Daniel - Focsani
    2. Tecuschi Dan - Brasov
    3 -- 4
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Farkas Bence - Targu Mures
    5 -- 8
    Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Zidar Victor - Reghin
    Vladoiu Gelu - Brasov
    9 -- 14
    Bardocz Szilard - Capeni
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
    15 -- 24 1v gr.sup.
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Denes Ferenc - Praid
    Cocean Valer - Baraolt
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Barabas Sandor - Toplita
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Marian Florin - Reghin
    Marian Calin - Reghin
    25 -- 28 0v gr.sup.
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Nica Ionut - Brasov
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    29 -- 33 2v gr.inf.
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Varadi Tudor Calin - Deva
    Molnar Arnold - Miercurea Ciuc
    Kezdi Janos - Corund
    34 -- 39 1v gr.inf.
    Popa Mircea - Brasov
    Antal Denes - Brasov
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Oanta Florin - Tarnaveni
    40 -- 42 0v gr.inf.
    Janosi Attila - Targu Mures
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Anita Dorel - Brasov

    Clasament Elite


    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Farkas Gabor - Targu Mures
    3 -- 4
    Corcoz Costin - Focsani
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    5 -- 8
    Apian Florin - Bistrita
    Macovei Liviu - Brasov
    Pinzar Andrei - Medias
    Nistor Dorel - Bistrita
    9 -- 12
    Morosanu Vasile - Suceava
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Bauer Lajos - Targu Mures
    13 -- 2v gr.sup.
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    14 -- 18 1v gr.sup.
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Kiss Janos - Miercurea Ciuc
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    19 -- 20 1v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Florescu Eleodor - Deva
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Mostovoi Andrei - Campina
    Chiru Sorin - Campina


    Inscrieri Elite - on 13/01/2017 at 22:35:21

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 4 - 38.46 - O
    2. Nistor Dorel, Bistrita - 24 - 34.21 - O
    3. Farkas Gabor, Targu Mures - 29 - 34 - OW
    4. Corcoz Costin, Focsani - 12 - 33.56 - OL
    5. Apian Florin, Bistrita - 23 - 33.17 - O
    6. Macovei Liviu, Brasov - 50 - 31.35 - O
    7. Capusan Sorin, Tarnaveni - 80 - 29.96 - O
    8. Govoreanu Florin, Cisnadie - 17 - 29.92 - O
    9. Morosanu Vasile, Suceava - 27 - 29.81 - OW
    10. Sufletel Radu, Alba Iulia - 58 - 29.39 - OLW
    11. Pinzar Andrei, Medias - 383 - 29.25 - OJ
    12. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 105 - 28.58 - O
    13. Zelariu Petru, Tarnaveni - 144 - 28.46 - OW
    14. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 34 - 28.36 - O
    15. Daneliuc Gabi, Sibiu - 21 - 28.22 - O
    16. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 1132 - 28 - O
    17. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - 572 - 27.5 - O
    18. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 158 - 27.08 - O
    19. Mostovoi Andrei, Campina - 191 - 27 - OW
    20. Molnar Tihamer, Tarnaveni - 324 - 27 - O
    21. Bauer Lajos, Targu Mures - 453 - 25.25 - OW
    22. Grigore Alexandru, Campina - 91 - 21.44 - O
    23. Chiru Sorin, Campina - 182 - 20.75 - OW
    24. Florescu Eleodor, Deva - 3295 - 0 - O
    /Baciu Gabriel, Tarnaveni - - -

    Inscrieri Open - on 13/01/2017 at 18:34:32

    1. Zidar Victor, Reghin - 78 - 26.86 - O
    2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 26.57 - O
    3. Lunca Razvan, Tarnaveni - 89 - 26.43 - O
    4. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 358 - 26.2 - O
    5. Stanciulescu Bogdan, Brasov - 233 - 25.9 - O
    6. Farkas Bence, Targu Mures - 83 - 25.75 - O
    7. Pizlaru Ionel, Focsani - 199 - 25.5 - O
    8. Cocean Valer, Baraolt - 162 - 25.25 - O
    9. Barabas Sandor, Toplita - 285 - 25.2 - O
    10. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 122 - 25.14 - O
    11. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 1030 - 25 - O
    12. Dumbrava Daniel, Focsani - 178 - 24.71 - OW
    13. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 124 - 24.29 - O
    14. Nica Ionut, Brasov - 204 - 24.17 - O
    15. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 1229 - 24 - O
    16. Bardocz Szilard, Capeni - 134 - 23.57 - O
    17. Denes Ferenc, Praid - 135 - 23.57 - OW
    18. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 359 - 23 - O
    19. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 775 - 23 - OW
    20. Popa Mircea, Brasov - 76 - 22.38 - OW
    21. Motorga Dorin, Targu Mures - 148 - 22.33 - O
    22. Vladoiu Gelu, Brasov - 71 - 22.22 - OW
    23. Marian Calin, Reghin - 699 - 21.63 - O
    24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 368 - 21.56 - OW
    25. Marian Florin, Reghin - 495 - 21.44 - O
    26. Bleoca Marius, Tarnaveni - 278 - 21 - O
    27. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 371 - 21 - O
    28. Miklos Imre, Miercurea Ciuc - 430 - 21 - O
    29. Oanta Florin, Tarnaveni - 1152 - 21 - O
    30. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 210 - 20.89 - OW
    31. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 174 - 20.79 - O
    32. Birtalan Laszlo, Oradea - 159 - 20.57 - O
    33. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 360 - 20.2 - O
    34. Janosi Attila, Targu Mures - 163 - 20.17 - O
    35. Antal Denes, Brasov - 110 - 20.16 - OW
    36. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc - 864 - 20 - O
    37. Kezdi Janos, Corund - 972 - 19 - A
    38. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 1125 - 16 - A
    39. Anita Dorel, Brasov - 1830 - 16 - A
    40. Varadi Tudor Calin, Deva - 828 - 10 - A
    41. Tecuschi Dan, Brasov - 2096 - 0 - OW
    42. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 2175 - 0 - O
    /Baciu Gabriel, Tarnaveni - - -

    Inscrieri Avansati - on 13/01/2017 at 22:36:06

    1. Sandulescu Adrian, Targu Mures - 581 - 19.75 - A
    2. Padurariu Costel, Brasov - 117 - 19.72 - A
    3. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 840 - 19 - A
    4. Matei Mirel, Brasov - 372 - 18.8 - A
    5. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 308 - 18.71 - AW
    6. Trandafir Vasile, Targu Mures - 267 - 18.68 - A
    7. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1347 - 18.5 - A
    8. Sarbu Dan, Ploiesti - 168 - 18.18 - AW
    9. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 842 - 18 - A
    10. Iliescu Lucian, Toplita - 1040 - 18 - A
    11. Tipser Gabriel, Sighisoara - 393 - 17.96 - A
    12. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 511 - 17.6 - A
    13. Boeriu Cezara, Targu Mures - 956 - 17.5 - AJF
    14. Colcer Nicolae, Toplita - 444 - 17.21 - A
    15. Derzsi Lorand, Targu Mures - 607 - 17.2 - A
    16. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 709 - 17 - A
    17. Samoila Florin, Sighisoara - 640 - 16.81 - AW
    18. Bucur Alin Adrian, Targu Mures - 529 - 16.25 - A
    19. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 295 - 16.21 - AW
    20. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - 1275 - 16 - A
    21. Sabau Aurel, Tarnaveni - 662 - 15.8 - A
    22. Kincses Jozsef, Praid - 426 - 15.64 - A
    23. Pralea Marius, Botosani - 252 - 15.28 - A
    24. Lucic Corneliu, Suceava - 320 - 15.03 - AHW
    25. Babics Tamas, Gheorgheni - 800 - 15 - A
    26. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 506 - 14.54 - A
    27. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 918 - 14.5 - A
    28. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni - 696 - 14.46 - AJ
    29. Vajda Erno, Reghin - 724 - 14.38 - A
    30. Todor Csaba, Gheorgheni - 657 - 14 - AH
    31. Raduly Ovidiu, Fantanele - 999 - 14 - A
    32. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 801 - 13.67 - A
    33. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc - 1092 - 13.5 - A
    34. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 989 - 13 - A
    35. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc - 1110 - 13 - A
    36. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1243 - 13 - A
    37. Heja Zoltan, Gheorgheni - 736 - 12.4 - A
    38. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 766 - 12.08 - A
    39. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 586 - 12 - A
    40. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1170 - 12 - AJ
    41. Mandru Aurel, Sarmas - 1556 - 12 - A
    42. Mindru Marin, Sarmas - 1657 - 12 - A
    43. Onet Nicolae, Sighisoara - 778 - 11.8 - A
    44. Sabau Mircea, Tarnaveni - 675 - 11.79 - A
    45. Bozosan Petre, Sibiu - 569 - 11.54 - A
    46. Lupescu Nicolae, Reghin - 524 - 11.5 - A
    47. Dumitrescu Sorin, Brasov - 576 - 11.5 - A
    48. Kis Istvan, Brasov - 503 - 11.29 - AW
    49. Pop Sabin, Targu Mures - 532 - 11.29 - A
    50. Balla Peter, Toplita - 583 - 11.29 - A
    51. Pralea Constantin, Alba Iulia - 469 - 11.25 - AW
    52. Patrascu Dan, Sighisoara - 747 - 10.83 - A
    53. Campian Zoltan, Toplita - 793 - 10 - A
    54. Farkas Zoltan, Ghindari - 1011 - 10 - A
    55. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc - 1451 - 10 - A
    56. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1738 - 9.5 - A
    57. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - 2293 - 9 - A
    58. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1356 - 7 - A
    59. Bokor Zoltan Jr, Brasov - 1376 - 0 - AJ
    60. Bartha Laszlo, Valea Scurta - 1604 - 0 - AJ
    61. Bokor Zoltan Sr, Brasov - 1796 - 0 - AJ
    62. Moldovan Laszlo, Praid - 1873 - 0 - A
    63. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 1982 - 0 - A
    64. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc - 2115 - 0 - A
    65. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc - 2341 - 0 - A
    66. Antal Laszlo, Miercurea Ciuc - 2430 - 0 - A
    67. Szasz Imre, Miercurea Ciuc - 2597 - 0 - A
    68. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc - 2627 - 0 - A
    69. Kelemen Gabor, Miercurea Ciuc - 3073 - 0 - A
    70. Rakosi Csaba, Odorheiu Secuiesc - 4006 - 0 - A
    71. Laszlo Robert, Miercurea Ciuc - 4007 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 13/01/2017 at 18:34:57

    1. Koszta Mark, Gheorgheni - 980 - 9.75 - AJ
    2. Moldovan Flavia, Tarnaveni - 906 - 9.58 - AF
    3. Pap Gyula, Gheorgheni - 1063 - 9.5 - A
    4. Ilie Octavian Marius, Brasov - 753 - 9.17 - A
    5. Nagy Hunor, Ghindari - 1258 - 9 - A
    6. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 928 - 8.92 - A
    7. Loghin Florin, Brasov - 894 - 8.6 - A
    8. Valea Claudiu, Targu Mures - 1144 - 8.5 - A
    9. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1331 - 7 - AF
    10. Marin Bogdan Mihail, Bacau - 1412 - 7 - A
    11. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1811 - 7 - A
    12. Cosarca Mihaita, Sarmas - 2084 - 7 - A
    13. Stefan Patrick, Brasov - 730 - 6.79 - A
    14. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures - 1431 - 6 - A
    15. Bardas Patrick, Dumbraveni SB - 1414 - 5.67 - AJ
    16. Bartha Ferenc, Baraolt - 1760 - 5 - A
    17. Balazs Jozsef, Corund - 2317 - 5 - A
    18. Pall Lajos, Corund - 2318 - 5 - A
    19. Sabau Alex Aurelian, Tarnaveni - 3017 - 4 - A
    20. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc - 1867 - 0 - AJ
    21. Orosz Ervin, Miercurea Ciuc - 3037 - 0 - A
    22. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc - 4003 - 0 - A
    23. Hompoth Zsolt, Ditrau - 4004 - 0 - A
    24. Zalar Marian, Tarnaveni - 4005 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de tokosp; 19.01.2017 la 21:53.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  5. #4
    cadet Avatarul lui FlaviaM
    Data nscrierii
    11.06.2016
    Locație
    tarnaveni
    Vrstă
    15
    Postări
    24
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 11 h 21 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    29
    Se inscrie Moldovan Flavia incepatori, Moldovan Alexandru elite, Tarnaveni.

  6. mi place tokosp, FlorinBN le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    junior
    Avatarul lui CKA
    Data nscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vrstă
    38
    Postări
    67
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 48 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    78
    Targu Secuiesc:
    Canea-Kocsis Andras
    jr. Canea-Kocsis Andras

  8. mi place tokosp le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    senior

    Data nscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vrstă
    47
    Postări
    169
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    40 z 9 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    195
    La open:
    Cocean Valer - Baaraolt
    Petho Mihaly - Racosul de Sus
    Bardocz Szilard - Capeni
    la avansati:
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
    Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare

  10. mi place tokosp, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    4.010
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    94 z 17 h 59 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    9684
    echipa gazda:
    Mihaly Eva - incepatori
    Kezdi Janos - avansati
    Zakarias Szabolcs - open
    Tokos Pal - open/elite
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  12. mi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    junior

    Data nscrierii
    10.02.2014
    Locație
    Erd??szentgy??rgy, Mures, Romania, Romania
    Vrstă
    43
    Postări
    81
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 13 h 28 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    82
    se anscrie la open polotca stefan iar la amatori losonczi denes si raduly ovidiu

  14. mi place tokosp le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    senior

    Data nscrierii
    13.03.2014
    Locație
    Toplita
    Vrstă
    44
    Postări
    200
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    10 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    294
    Barabas Sandor la open Colcer Nicolae la amatori din Toplița

  16. mi place tokosp le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    4.010
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    94 z 17 h 59 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    9684
    La Elite: Kiss Janos, Miercurea Ciuc,
    La Open: Zidar Victor, Reghin,
    La avansati: Kantor Imre-Zoltan, Lupescu Nicolae, Reghin, Kincses Jozsef, Praid,
    La avansati sau incepatori: Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  18. mi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    senior

    Data nscrierii
    13.03.2014
    Locație
    Toplita
    Vrstă
    44
    Postări
    200
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    10 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    294
    Iliescu Lucian la amatori din Toplița

  20. mi place tokosp, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    senior
    Avatarul lui predesculevente
    Data nscrierii
    27.05.2011
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vrstă
    40
    Postări
    262
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    10 z 5 h 40 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    144
    La avansati Predescu Levente din M-Ciuc

  22. #13
    cadet
    Data nscrierii
    25.07.2015
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vrstă
    30
    Postări
    46
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 8 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    40
    La avansanti: Gered Ferenc Szanto Lajos din Miercurea Ciuc.

  23. mi place tokosp, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    junior

    Data nscrierii
    19.03.2014
    Locație
    Tarnaveni
    Vrstă
    45
    Postări
    129
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 32 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    80
    Din Tarnaveni la avansati:
    Sabau Gheorghe
    Sabau Aurel
    Sabau Mircea.
    La elite Capusan Sorin

  25. mi place tokosp, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    organizator turnee
    Data nscrierii
    08.04.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vrstă
    48
    Postări
    121
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    19 h 19 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    56
    Din Gheorgheni:
    Keresztes Zoltan
    Todor Csaba
    Simon Robert
    Babics Tamas
    Heja Zoltan
    Pap Gyula
    Ultima modificare făcută de kereszteszoltan; 02.01.2017 la 11:34.

  27. mi place tokosp, ivisuc le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 216
    Ultimul post: 02.02.2016, 13:14
  2. Răspunsuri: 190
    Ultimul post: 01.06.2015, 23:44
  3. Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 20.01.2015, 17:02
  4. Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 29.04.2013, 18:47
  5. Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 21.01.2013, 12:28

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •