tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60
N N:  0
Pagina 26 din 26 PrimulPrimul ... 16242526
Rezultate 376 la 385 din 385

Subiect: Turneu A "Cupa FIT.FEEL", E+O+A+I, 14.01.2017, Odorheiu Secuiesc

  1. #376
    organizator turnee

    Data nscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vrstă
    64
    Postări
    656
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    17 z 18 h 48 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    1926
    Excelenta ideea cu Ellite-ul. Pt noi,amatorii,sa vezi niste partide din ellite,este egal cu a cuceri o medalie.Imi cer scuze fata de Radu Sufletel si Gabi Danieliuc,ca nu am putut sta mai mult in preajma lor.Cat timp,i-am manegeriat,amandoi s-au comportat excelent.Cum am plecat,s-a vazut.

  2. mi place Kantor Imre-Zoltan, telekizsolt, tokosp, Space le-a plăcut acest mesaj
    Nu-mi place calin nu le-a plăcut mesajul
  3. #377
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data nscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vrstă
    46
    Postări
    6.243
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    380 z 10 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 h 38 m
    Reputație
    14075
    Gogu Gabriel - Corcoz Costin 3-2 (semifinala Elite)

    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05 (FX)
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Amatur - Bistrita

  4. Mulțumesc tokosp, Corcoz Costin, gabi.gogu au mulțumit pentru mesaj
    mi place Space, telekizsolt, Tibi68, tavy le-a plăcut acest mesaj
  5. #378
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data nscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vrstă
    46
    Postări
    6.243
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    380 z 10 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 h 38 m
    Reputație
    14075
    Finala Open - Dumbrava Daniel - Tecuschi Dan 3-2 (ultima parte doar)

    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05 (FX)
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Amatur - Bistrita

  6. mi place Corcoz Costin, tavy, tokosp le-a plăcut acest mesaj
  7. #379
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data nscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vrstă
    46
    Postări
    6.243
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    380 z 10 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 h 38 m
    Reputație
    14075
    Finala Elite: Gogu Gabriel - Farkas Gabor 3-1

    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05 (FX)
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Amatur - Bistrita

  8. Mulțumesc tokosp, gabi.gogu au mulțumit pentru mesaj
    mi place telekizsolt, tavy, Tibi68 le-a plăcut acest mesaj
  9. #380
    organizator turnee
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    4.507
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    105 z 12 h 24 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    10432
    Am ramas dator cu rezultatele din grupe de la open si elite. Tastatura mi s-a blocat sambata seara, si numai acu mam ajuns la alt calculator.

    Deci:

    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZIDAR VICTOR REGHIN
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 NICA IONUT BRASOV
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 BIRO ATTILA MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    1-3
    3
    3
    4 MIKLOS IMRE MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    5 OANTA FLORIN TARNAVENI
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    6 SZASZ ERNO SFANTU GHEORGHE
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    4
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    2 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    4
    3 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    3
    2
    4 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    5 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    6 TECUSCHI DAN BRASOV
    3-1
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 DUMBRAVA DANIEL FOCSANI
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    4
    3 TAMAS NAGY JENO MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    1-3
    4
    1
    4 VLADOIU GELU BRASOV
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 VARADI TUDOR CALIN DEVA
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DABACAN DORIN TARNAVENI
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    3
    2 FARKAS LORANT MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    4
    2
    3 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4 MARIAN CALIN REGHIN
    1-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    4
    5 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-1
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    5
    1
    6 ANITA DOREL BRASOV
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-2
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    2
    2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-2
    1-3
    3-1
    0-3
    2
    3 DENES FERENC PRAID
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    1-3
    2
    4
    5 JANOSI ATTILA TARGU MURES
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FARKAS BENCE TARGU MURES
    3-2
    3-0
    3-2
    0-3
    0-3
    3
    2
    2 BARABAS SANDOR TOPLITA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 POPA MIRCEA BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    2
    4
    6 KEZDI JANOS CORUND
    3-0
    0-3
    3-1
    1-3
    2-3
    2
    Grupa inferioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PIZLARU IONEL FOCSANI
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    2 COCEAN VALER BARAOLT
    3-1
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    3 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 MARIAN FLORIN REGHIN
    3-1
    3-1
    3-2
    0-3
    1-3
    3
    1
    5 ANTAL DENES BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    6 MOLNAR ARNOLD MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2

    Calificati in superioare - Open
    1 Nica Ionut Zidar Victor Biro Attila Szasz Erno
    2 Tecuschi Dan Bardocz Szilard Polotca Stefan Petho Mihaly
    3 Tamas Nagy Jeno Lunca Razvan Vladoiu Gelu Dumbrava Daniel
    4 Birtalan Laszlo Farkas Lorant Dabacan Dorin Marian Calin
    5 Denes Ferenc Stanciulescu Bogdan Olah Oliver Bleoca Marius
    6 Barabas Sandor Farkas Bence Lakatos Zsolt Zakarias Szabolcs
    7 Marian Florin Motorga Dorin Pizlaru Ionel Cocean Valer

    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NICA IONUT BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    2 FARKAS LORANT MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    3 VLADOIU GELU BRASOV
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TECUSCHI DAN BRASOV
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    3 DABACAN DORIN TARNAVENI
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4 DUMBRAVA DANIEL FOCSANI
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAMAS NAGY JENO MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 FARKAS BENCE TARGU MURES
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 MARIAN CALIN REGHIN
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DENES FERENC PRAID
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    2 ZIDAR VICTOR REGHIN
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 PIZLARU IONEL FOCSANI
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    2
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARABAS SANDOR TOPLITA
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    2 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 BIRO ATTILA MIERCUREA CIUC
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    4 COCEAN VALER BARAOLT
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    Grupa superioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARIAN FLORIN REGHIN
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    2 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    4 SZASZ ERNO SFANTU GHEORGHE
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  10. mi place barabassandor, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  11. #381
    organizator turnee
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    4.507
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    105 z 12 h 24 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    10432
    Pe o pagina anterioara sunt cateva poze de-ale lui Laszlo Robert cu cativa dintre actorii turneului. Le reiau mai jos, sunt cu adevarat artistice:

    Citat Postat n original de tAnK Vezi post
    Atasat aveti si cateva imagini de la turneu.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  12. mi place ADN, marcelgiosan, telekizsolt, mandelafree, Kis Istvan, GeluBv, Space le-a plăcut acest mesaj
  13. #382
    organizator turnee
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    4.507
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    105 z 12 h 24 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    10432
    +

    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 ZELARIU PETRU TARNAVENI
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    3
    4 FLORESCU ELEODOR DEVA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NISTOR DOREL BISTRITA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PINZAR ANDREI MEDIAS
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    4 CHIRU SORIN CAMPINA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FARKAS GABOR TARGU MURES
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    2 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    3 DANELIUC GABI SIBIU
    3-2
    3-2
    2-3
    2
    1
    4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MOROSANU VASILE SUCEAVA
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    3 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 BAUER LAJOS TARGU MURES
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 APIAN FLORIN BISTRITA
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    2 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 KISS JANOS MIERCUREA CIUC
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 CAPUSAN SORIN TARNAVENI
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    3 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    1
    4 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    5
    6

    Calificati in superioare - Elite
    1 Gogu Gabriel Incze Levente Zelariu Petru Florescu Eleodor
    2 Nistor Dorel Pinzar Andrei Teleki Zsolt Chiru Sorin
    3 Daneliuc Gabi Farkas Gabor Sufletel Radu Grigore Alexandru
    4 Corcoz Costin Bauer Lajos Morosanu Vasile Moldovan Alexandru
    5 Govoreanu Florin Kiss Janos Apian Florin Molnar Tihamer
    6 Welker Ivan Macovei Liviu Capusan Sorin Mostovoi Andrei

    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    1
    2 BAUER LAJOS TARGU MURES
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4 CHIRU SORIN CAMPINA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NISTOR DOREL BISTRITA
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 KISS JANOS MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 MOROSANU VASILE SUCEAVA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DANELIUC GABI SIBIU
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 APIAN FLORIN BISTRITA
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    2
    4 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3 CAPUSAN SORIN TARNAVENI
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    2 PINZAR ANDREI MEDIAS
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 ZELARIU PETRU TARNAVENI
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 MOSTOVOI ANDREI CAMPINA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    2 FARKAS GABOR TARGU MURES
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 FLORESCU ELEODOR DEVA
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  14. mi place ADN, tavy, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  15. #383
    junior

    Data nscrierii
    20.11.2014
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vrstă
    40
    Postări
    108
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    13 z 35 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    92
    Mersi pt poze chiar ca sunt artistice ! felicitari

    Tapatalk-kal kldve az n SM-G920F-el

  16. mi place barabassandor le-a plăcut acest mesaj
  17. #384
    organizator turnee
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    4.507
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    105 z 12 h 24 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    10432
    Multumiri si felicitari tuturor, inca o data. Se pare ca putem sa uitam de sambata trecuta, ce era de rezolvat, a fost rezolvat, cu mese, evidenta retrasilor (46 din 207 inscrisi), donatie catre AmaTur, etc. - si acum deja putem sa devenim suporterii turneelor de la Bucuresti, Botosani, Viseu de Sus, Vatra Dornei, Brasov, si chiar Ploiesti, Tulcea, Comanesti.

    Va mai asteptam.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  18. #385
    organizator turnee
    Avatarul lui tokosp
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    40
    Postări
    4.507
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    105 z 12 h 24 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    10432
    Situatia retragerilor si a absentelor este urmatoarea:

    R1- 0 puncte penalizare:

    1 Pop Cornel - Sfantu Gheorghe
    2 Bondoc Alexandru - Brasov
    3 Corocaescu Cristian - Suceava
    4 Carpaci Alexandru - Ludus
    5 Ambrus Szilard - Ludus
    6 Teglas Andreea - Ludus
    7 Moldovan Sidonia - Ludus
    8 Bucur Delia - Ludus
    9 Ban Peter - Cluj Napoca
    10 Toader George - Agnita
    11 Puiulet Iosif - Agnita
    12 Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    13 Todor Jozsef - Corund
    14 Szabo Lajos - Ungaria
    15 Tarlea Adrian - Deva
    16 Ghidiu Valer - Sighisoara
    17 Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
    18 Covataru Loredan - Brasov
    19 Marica Dan - Brasov
    20 Joldes Adrian - Bistrita
    21 Barbu Vasile - Brasov
    22 Marandici Adrian - Brasov
    23 Tobosaru Gheorghe - Brasov
    24 Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    25 Medve Mihai - Reghin
    26 Bulubasa Nicusor - Comanesti
    27 Nistor Florin - Comanesti
    28 Munteanu Ion - Comanesti
    29 Rosu Gabriel - Comanesti
    30 Darie Gabriel - Comanesti
    31 Maftei Catalin Doru - Comanesti
    32 Albu Iulian - Comanesti
    33 Cristofor Razvan - Moinesti
    34 Rusz Eva - Odorheiu Secuiesc
    35 Filip Cristi - Comanesti
    36 Migea Cornel - Sibiu
    37 Gligor George - Sibiu
    38 Marola Dan - Bacau
    39 Marola Mihai - Bacau
    40 Radu Constantin - Sibiu
    41 Filip Dan - Comanesti
    42 Docea Beniamin - Aiud
    43 Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    44 Simon Robert - Gheorgheni

    R2- 2 puncte de penalizare:

    1 Cazacu Valentin - Pitesti
    2 Movileanu Adrian - Brasov
    3 Movileanu Neculae - Brasov

    Absenti nemotivati N- 3 puncte de penalizare

    -
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  19. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    mi place Mihai Vranceanu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 237
    Ultimul post: 04.10.2017, 09:03
  2. Răspunsuri: 216
    Ultimul post: 02.02.2016, 14:14
  3. Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 20.01.2015, 18:02
  4. Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 29.04.2013, 19:47
  5. Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 21.01.2013, 13:28

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •