Se inscrie Rakosi Csaba - Odorheiu Secuiesc - Avansati
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A "Cupa FIT.FEEL", E+O+A+I, 14.01.2017, Odorheiu Secuiesc
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
senior
- 14.ian.2008
- 1024
- 36
Likes given: 3Likes received: 245
Se transfera de la Open la Elite Grigore Alexandru daca se poate.
Nu vreau sa ramana domnul Mostovoi fara ajutor
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de allexut Vezi postSe transfera de la Open la Elite Grigore Alexandru daca se poate.
Nu vreau sa ramana domnul Mostovoi fara ajutorFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
senior- 11.nov.2010
- 842
- Cluj-Napoca
- 56
Likes given: 81Likes received: 207
Gogu Gabriel, Cluj-Napoca, ... pe unde mai este loc!
Doar acum am aflat ca pot veni, iar in situatia Regulamentului actual, cand este depunctat chiar si cand te retragi inaintea termenului final de retrageri ,... trebuie sa te gandesti de doua ori cand te inscrii!
Comentariu
Daneliuc Gabi - Sibiu - eliteButterfly Michael Maze Arylate
BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx
Comentariu
senior- 11.nov.2010
- 842
- Cluj-Napoca
- 56
Likes given: 81Likes received: 207
Postat în original de FlorinBN Vezi postTe inscrii la turneele mai deosebite, unde chiar vrei sa vii, iar daca totusi nu poti ajunge ... vreo 2-3 bulinuțe verzi zâmbărețe la profil nu fac rău la nimeni
Sent from my iPhone using Tapatalk
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de gabi.gogu Vezi postpe unde mai este loc!
3 mese putem aloca Elite-ului, dar pregatiti-va ca poate incepem deja la 12 categoria voastra.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri Elite - on 04/01/2017 at 14:34:20
1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 4 - 38.46 - O
2. Farkas Gabor, Targu Mureș - 29 - 34 - OW
3. Corcoz Costin, Focșani - 12 - 33.56 - OL
4. Apian Florin, Bistrița - 23 - 33.17 - O
5. Macovei Liviu, Brașov - 50 - 31.35 - O
6. Capusan Sorin, Târnaveni - 80 - 29.96 - O
7. Govoreanu Florin, Cisnadie - 17 - 29.92 - O
8. Sufletel Radu, Alba Iulia - 58 - 29.39 - OLW
9. Pinzar Andrei, Mediaș - 383 - 29.25 - OJ
10. Incze Levente, Miercurea Ciuc - 105 - 28.58 - O
11. Zelariu Petru, Târnaveni - 144 - 28.46 - OW
12. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 34 - 28.36 - O
13. Daneliuc Gabi, Sibiu - 21 - 28.22 - O
14. Marola Mihai, Bacău - 189 - 28.21 - O
15. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 1132 - 28 - O
16. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - 572 - 27.5 - O
17. Moldovan Alexandru, Târnaveni - 158 - 27.08 - O
18. Mostovoi Andrei, Campina - 191 - 27 - OW
19. Molnar Tihamer, Târnaveni - 324 - 27 - O
20. Grigore Alexandru, Campina - 91 - 21.44 - O
Inscrieri Open - on 04/01/2017 at 14:30:15
1. Zidar Victor, Reghin - 78 - 26.86 - O
2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 26.57 - O
3. Lunca Razvan, Târnaveni - 89 - 26.43 - O
4. Dabacan Dorin, Târnaveni - 358 - 26.2 - O
5. Migea Cornel, Sibiu - 65 - 26.14 - O
6. Stanciulescu Bogdan, Brașov - 233 - 25.9 - O
7. Farkas Bence, Targu Mureș - 83 - 25.75 - O
8. Pizlaru Ionel, Focșani - 199 - 25.5 - O
9. Cocean Valer, Baraolt - 162 - 25.25 - O
10. Bauer Lajos, Targu Mureș - 453 - 25.25 - OW
11. Barabas Sandor, Toplita - 285 - 25.2 - O
12. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 122 - 25.14 - O
13. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 1030 - 25 - O
14. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 124 - 24.29 - O
15. Nica Ionut, Brașov - 204 - 24.17 - O
16. Bardocz Szilard, Capeni - 134 - 23.57 - O
17. Denes Ferenc, Praid - 135 - 23.57 - OW
18. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 359 - 23 - O
19. Bulubasa Nicusor, Comănești - 344 - 22.46 - OW
20. Popa Mircea, Brașov - 76 - 22.38 - OW
21. Motorga Dorin, Targu Mureș - 148 - 22.33 - O
22. Vladoiu Gelu, Brașov - 71 - 22.22 - OW
23. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 382 - 21.6 - O
24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 368 - 21.56 - OW
25. Marola Dan, Bacău - 193 - 21.46 - O
26. Nistor Florin, Comănești - 248 - 21.14 - O
27. Bleoca Marius, Târnaveni - 278 - 21 - O
28. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 371 - 21 - O
29. Miklos Imre, Miercurea Ciuc - 430 - 21 - O
30. Oanta Florin, Târnaveni - 1152 - 21 - O
31. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 210 - 20.89 - OW
32. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 174 - 20.79 - O
33. Birtalan Laszlo, Oradea - 159 - 20.57 - O
34. Munteanu Ion, Comănești - 480 - 20.55 - O
35. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 360 - 20.2 - O
36. Antal Denes, Brașov - 110 - 20.16 - OW
37. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc - 864 - 20 - O
38. Radu Constantin, Sibiu - 216 - 17.46 - AW
39. Anita Dorel, Brașov - 1830 - 16 - A
40. Tecuschi Dan, Brașov - 2096 - 0 - OW
41. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 2175 - 0 - O
42. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe - 3334 - 0 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Marandici Adrian, Brașov - - -
2. Medve Mihai, Reghin - - -
3. Marian Florin, Reghin - - -
4. Marian Calin, Reghin - - -
5. Bondoc Alexandru, Brașov - - -
Inscrieri Avansati - on 04/01/2017 at 14:32:56
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 238 - 19.96 - A
2. Filip Dan, Comănești - 293 - 19.83 - AW
3. Padurariu Costel, Brașov - 117 - 19.72 - A
4. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 235 - 19.61 - A
5. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 840 - 19 - A
6. Kezdi Janos, Corund - 972 - 19 - A
7. Matei Mirel, Brașov - 372 - 18.8 - A
8. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 308 - 18.71 - AW
9. Trandafir Vasile, Targu Mureș - 267 - 18.68 - A
10. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1347 - 18.5 - A
11. Sarbu Dan, Ploiești - 168 - 18.18 - AW
12. Rosu Gabriel, Comănești - 537 - 18.17 - A
13. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 842 - 18 - A
14. Iliescu Lucian, Toplita - 1040 - 18 - A
15. Tipser Gabriel, Sighișoara - 393 - 17.96 - A
16. Corocaescu Cristian, Suceava - 398 - 17.96 - A
17. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 511 - 17.6 - A
18. Colcer Nicolae, Toplita - 444 - 17.21 - A
19. Gligor George, Sibiu - 585 - 17.2 - A
20. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 607 - 17.2 - A
21. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 357 - 17.18 - A
22. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 709 - 17 - A
23. Samoila Florin, Sighișoara - 640 - 16.81 - AW
24. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș - 529 - 16.25 - A
25. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 295 - 16.21 - AW
26. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 1125 - 16 - A
27. Sabau Aurel, Târnaveni - 662 - 15.8 - A
28. Kincses Jozsef, Praid - 426 - 15.64 - A
29. Pralea Marius, Botoșani - 252 - 15.28 - A
30. Lucic Corneliu, Suceava - 320 - 15.03 - AHW
31. Babics Tamas, Gheorgheni - 800 - 15 - A
32. Sabau Gheorghe, Târnaveni - 506 - 14.54 - A
33. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 918 - 14.5 - A
34. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni - 696 - 14.46 - AJ
35. Todor Csaba, Gheorgheni - 657 - 14 - AH
36. Raduly Ovidiu, Fantanele - 999 - 14 - A
37. Cazacu Valentin, Pitești - 1223 - 14 - A
38. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 801 - 13.67 - A
39. Maftei Catalin Doru, Comănești - 568 - 13.17 - A
40. Docea Beniamin, Aiud - 809 - 13 - A
41. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc - 989 - 13 - A
42. Elekes Csaba, Valea Scurta - 1243 - 13 - A
43. Cristofor Razvan, Moinesti - 445 - 12.92 - A
44. Tobosaru Gheorghe, Brașov - 520 - 12.57 - A
45. Heja Zoltan, Gheorgheni - 736 - 12.4 - A
46. Chibulcutean Ioan, Târnaveni - 766 - 12.08 - A
47. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 586 - 12 - A
48. Elekes Hunor, Valea Scurta - 1170 - 12 - AJ
49. Marica Dan, Brașov - 563 - 11.96 - A
50. Movileanu Neculae, Brașov - 502 - 11.86 - A
51. Onet Nicolae, Sighișoara - 778 - 11.8 - A
52. Sabau Mircea, Târnaveni - 675 - 11.79 - A
53. Bozosan Petre, Sibiu - 569 - 11.54 - A
54. Lupescu Nicolae, Reghin - 524 - 11.5 - A
55. Dumitrescu Sorin, Brașov - 576 - 11.5 - A
56. Kis Istvan, Brașov - 503 - 11.29 - AW
57. Pop Sabin, Targu Mureș - 532 - 11.29 - A
58. Pralea Constantin, Alba Iulia - 469 - 11.25 - AW
59. Covataru Loredan, Brașov - 857 - 11.13 - A
60. Patrascu Dan, Sighișoara - 747 - 10.83 - A
61. Darie Gabriel, Comănești - 905 - 10.08 - A
62. Campian Zoltan, Toplita - 793 - 10 - A
63. Farkas Zoltan, Ghindari - 1011 - 10 - A
64. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1738 - 9.5 - A
65. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1356 - 7 - A
66. Bartha Laszlo, Valea Scurta - 1604 - 0 - AJ
67. Moldovan Laszlo, Praid - 1873 - 0 - A
68. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta - 1982 - 0 - A
69. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc - 2341 - 0 - A
70. Szasz Imre, Miercurea Ciuc - 2597 - 0 - A
71. Pop Cornel, Sfantu Gheorghe - 4004 - 0 - A
72. Hompoth Zsolt, Ditrau - 4005 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc - - -
2. Filip Cristi, Comănești - - -
3. Vajda Erno, Reghin - - -
4. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - - -
5. Rakosi Csaba, Odorheiu Secuiesc - - -
6. Ghidiu Valer, Sighișoara - - -
Inscrieri Incepatori - on 04/01/2017 at 14:33:12
1. Moldovan Flavia, Târnaveni - 906 - 9.58 - AF
2. Pap Gyula, Gheorgheni - 1063 - 9.5 - A
3. Ilie Octavian Marius, Brașov - 753 - 9.17 - A
4. Nagy Hunor, Ghindari - 1258 - 9 - A
5. Bardas Ioan, Dumbraveni SB - 928 - 8.92 - A
6. Loghin Florin, Brașov - 894 - 8.6 - A
7. Barbu Vasile, Brașov - 1944 - 8 - A
8. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 1331 - 7 - AF
9. Marin Bogdan Mihail, Bacău - 1412 - 7 - A
10. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1811 - 7 - A
11. Stefan Patrick, Brașov - 730 - 6.79 - A
12. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș - 1431 - 6 - A
13. Bardas Patrick, Dumbraveni SB - 1414 - 5.67 - AJ
14. Movileanu Adrian, Brașov - 1112 - 5.64 - A
15. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 2227 - 5 - AF
16. Sabau Alex Aurelian, Târnaveni - 3017 - 4 - A
17. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc - 1867 - 0 - AJ
18. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc - 4003 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Koszta Mark, Gheorgheni - - -
2. Orosz Ervin, Miercurea Ciuc - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Postat în original de gabi.gogu Vezi postSunt multe turnee deosebite la care vreau sa mergTEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
din Sarmas, la avansati: Mandru Aurel, Mindru Marin, la incepatori Cosarca MihaitaFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
senior- 11.nov.2010
- 842
- Cluj-Napoca
- 56
Likes given: 81Likes received: 207
Postat în original de FlorinBN Vezi postSi eu ... dar chiar si asa, n-o sa calc pe bec de 6 ori intr-un singur an ... din 2006 pana acum am avut doar vreo 2-3 retrageri, cred ... si pot sa am mai multe probleme in weekenduri decat altii
Comentariu
Tigaroi Florin avansati
---------- Post added 04.01.2017 at 19:31 ----------
Tigaroi Florin
Cluj Napoca
Avansati
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de tokosp Vezi postLista de asteptare Elite:
-
...
Lista de asteptare Open:
1. Marandici Adrian, Brașov - - -
2. Medve Mihai, Reghin - - -
3. Marian Florin, Reghin - - -
4. Marian Calin, Reghin - - -
5. Bondoc Alexandru, Brașov - - -
...
Lista de asteptare Avansati:
1. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc - - -
2. Filip Cristi, Comănești - - -
3. Vajda Erno, Reghin - - -
4. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - - -
5. Rakosi Csaba, Odorheiu Secuiesc - - -
6. Ghidiu Valer, Sighișoara - - -
7. Mandru Aurel, Sarmas - - -
8. Mindru Marin, Sarmas - - -
9. Balla Peter, Toplita - - -
10. Tigaroi Florin, Cluj Napoca - - -
...
Lista de asteptare Incepatori:
1. Koszta Mark, Gheorgheni - - -
2. Orosz Ervin, Miercurea Ciuc - - -
3. Valea Claudiu, Targu Mureș - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Balazs Jozsef, Todor Jozsef, Pall Lajos din Corund, la incepatori.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Din Ludus. Open Cirpaci Alexandru. Amatori/Avansati, Ambrus Szilard, Teglas Andrea, Moldovan Sidonia, Bucur Delia.
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de tokosp Vezi postInscrieri Elite - on 1/5/2017 at 12:27:39 PM
1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 4 - 38.46 - O
2. Farkas Gabor, Targu Mureș - 29 - 34 - OW
3. Corcoz Costin, Focșani - 12 - 33.56 - OL
...
18. Mostovoi Andrei, Campina - 191 - 27 - OW
19. Molnar Tihamer, Târnaveni - 324 - 27 - O
20. Grigore Alexandru, Campina - 91 - 21.44 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Carpaci Alexandru, Ludus - - -
Inscrieri Open - on 04/01/2017 at 22:08:03
1. Zidar Victor, Reghin - 78 - 26.86 - O
2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 86 - 26.57 - O
3. Lunca Razvan, Târnaveni - 89 - 26.43 - O
...
40. Tecuschi Dan, Brașov - 2096 - 0 - OW
41. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 2175 - 0 - O
42. Lorincz Jozsef, Sfantu Gheorghe - 3334 - 0 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Marandici Adrian, Brașov - - -
2. Medve Mihai, Reghin - - -
3. Marian Florin, Reghin - - -
4. Marian Calin, Reghin - - -
5. Bondoc Alexandru, Brașov - - -
6. Janosi Attila, Targu Mureș - - -
Inscrieri Avansati - on 1/5/2017 at 12:27:14 PM
1. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 238 - 19.96 - A
2. Filip Dan, Comănești - 293 - 19.83 - AW
3. Padurariu Costel, Brașov - 117 - 19.72 - A
...
70. Szasz Imre, Miercurea Ciuc - 2597 - 0 - A
71. Pop Cornel, Sfantu Gheorghe - 4004 - 0 - A
72. Hompoth Zsolt, Ditrau - 4005 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc - - -
2. Filip Cristi, Comănești - - -
3. Vajda Erno, Reghin - - -
4. Orosz Attila, Miercurea Ciuc - - -
5. Rakosi Csaba, Odorheiu Secuiesc - - -
6. Ghidiu Valer, Sighișoara - - -
7. Mandru Aurel, Sarmas - - -
8. Mindru Marin, Sarmas - - -
9. Balla Peter, Toplita - - -
10. Tigaroi Florin, Cluj Napoca - - -
11. Boeriu Cezara, Targu Mureș - - -
12. Ambrus Szilard, Ludus - - -
13. Teglas Andreea, Ludus - - -
14. Moldovan Sidonia, Ludus - - -
15. Bucur Delia, Ludus - - -
Inscrieri Incepatori - on 05/01/2017 at 17:56:47
1. Moldovan Flavia, Târnaveni - 906 - 9.58 - AF
2. Pap Gyula, Gheorgheni - 1063 - 9.5 - A
3. Ilie Octavian Marius, Brașov - 753 - 9.17 - A
...
16. Sabau Alex Aurelian, Târnaveni - 3017 - 4 - A
17. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc - 1867 - 0 - AJ
18. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc - 4003 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Koszta Mark, Gheorgheni - - -
2. Orosz Ervin, Miercurea Ciuc - - -
3. Cosarca Mihaita, Sarmas - - -
4. Valea Claudiu, Targu Mureș - - -
5. Balazs Jozsef, Corund - - -
6. Todor Jozsef, Corund - - -
7. Pall Lajos, Corund - - -FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 16:04.Procesare...X
Comentariu