Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Cupa de Iarnă", Buzău - 14.01.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Daca v-a placut va mai asteptam si alta data cu multa placere!!!

    Comentariu


    • #52
      Baieti,vreau sa va multumesc pentru participare si ma bucur nespus pentru faptul ca v-ati simtit bine.Sincer am avut emotii,fiind primul turneu organizat si mi-am dorit sa fie totul ok.Se pare ca asa s-a intamplat.O fi fost de vina "sucul rosu" sau sunca cu ceapa, ideea este ca toata lumea a fost multumita.
      A fost o competitie cu meciuri frumoase si stranse ca scor si bineinteles cu mult fair-play.
      II multumesc lui Bogdan pentru ajutorul dat ( a venit cu tot arsenalul,laptop,imprimanta) si bineinteles si lui Marcel (ochiul din umbra )
      Inca odata,multumiri si sa ne vedem sanatosi data viitoare!

      ---------- Post added 15.01.2017 at 20:08 ----------

      Baieti,vreau sa va multumesc pentru participare si ma bucur nespus pentru faptul ca v-ati simtit bine.Sincer am avut emotii,fiind primul turneu organizat si mi-am dorit sa fie totul ok.Se pare ca asa s-a intamplat.O fi fost de vina "sucul rosu" sau sunca cu ceapa, ideea este ca toata lumea a fost multumita.
      A fost o competitie cu meciuri frumoase si stranse ca scor si bineinteles cu mult fair-play.
      II multumesc lui Bogdan pentru ajutorul dat ( a venit cu tot arsenalul,laptop,imprimanta) si bineinteles si lui Marcel (ochiul din umbra )
      Inca odata,multumiri si sa ne vedem sanatosi data viitoare!

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X