tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2
N N:  0
Pagina 1 din 27 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 394

Subiect: Turneu A "Cupa Unirii", Bucuresti Top Tenis Arena - 21.01.2017

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    57
    Postări
    4.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    145 z 2 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    8675

    Turneu A "Cupa Unirii", Bucuresti Top Tenis Arena - 21.01.2017

    LOCALITATEA: BUCURESTI - TOP TENIS ARENA
    DATA:
    21 ianuarie 2017
    ADRESA+INDICATII ACCES: Statia de metrou Semanatoarea, in incinta SemaParc

    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 22,00
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 48 - Amatori 72 - OPEN 48 - ELITE 24, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC: foarte bun, suprafata de joc: Gerflor Taraflex Table Tennis
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, spatiu dedicat (inchis) pt fumatori, minibar complet
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum ;? ultima înscriere vineri 20 ianuarie ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile; ultima retragere joi 19 ianuarie ora 21; Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 10 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU:
    - INCEPATORI: 9,30 ? confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - AMATORI: 10,00 ? confirmarea inscrierii pana la ora 9,30
    - OPEN: 13,30 ? confirmarea inscrierii pana la ora 13.15
    - ELITE: 13,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 13.15
    TURNEUL PENTRU INCEPATORI ?ORA 9,30:
    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL PENTRU AVANSATI ?ORA 10,00:

    Participa jucatori amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL OPEN ? ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor 20-26,99p., precum si jucatorii amatori cu MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare ? pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti

    TURNEUL ELITE ? ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor MINIM 27p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MP<27 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare ? pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti
    Daca numarul de jucatori inscrisi la ELITE va fi mai mic de 12, se va desfasura o singura categorie OPEN.

    Se asigură : mingi de joc, apă plată/minerală ,
    MASA ? contra cost, catering in incinta salii, pe baza de comanda;

    ORGANIZATORI: Valentin Mircea (ValiGTI) 0748 468 288 , Dan Bodeanu tel 0745 340 668, Mihai Vranceanu tel 0724 005 554 (sau la receptia salii)

    ATENTIE!
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita 19.01.2017 ora 21.00;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 09.01.2017 la 16:08.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    57
    Postări
    4.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    145 z 2 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    8675
    Inscrieri INCEPATORI - on 20.01.2017 at 04:12:45

    1. Moise Viorel, Braila, 646 - 9,64 - AW
    2. Sursilov Constantin, Bucuresti, 729 - 9,43 - A
    3. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 1173 - 9,33 - A
    4. Serban Marius, Bucuresti, 1192 - 9,17 - A
    5. Fronie Cristian, Ramnicu Valcea, 1283 - 9 - A
    6. Cinca Daniel, Craiova, 1491 - 9 - A
    7. Vlad Petrica, Bucuresti, 1686 - 9 - A
    8. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 996 - 8,83 - A
    9. Moca Vasile, Bucuresti, 1245 - 8,25 - A
    10. Vlad Maria, Dumbravita, 1751 - 8,25 - AF
    11. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1016 - 8 - A
    12. Dumitrescu Catalin, Buftea, 1409 - 8 - A
    13. Docan Cristian, Bucuresti, 1460 - 8 - A
    14. Garlea Mihai, Bucuresti, 1564 - 8 - AJ
    15. Rosca Sorin, Bucuresti, 1234 - 7,81 - A
    16. Baldea Horia, Bucuresti, 1075 - 7,8 - A
    17. Delimart Alexiana, Targoviste, 785 - 7,5 - AF
    18. Constantin Sandu, Bucuresti, 1098 - 7,3 - AW
    19. Enciu Marcel, Bucuresti, 1017 - 7 - AW
    20. Rosoga Ana, Constanta, 686 - 6,92 - AF
    21. Harsan Marius, Bucuresti, 2026 - 6,5 - A
    22. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1147 - 6,13 - A
    23. Irimia Marian, Ploiesti, 1911 - 6 - A
    24. Niculescu Marin, Bucuresti, 1099 - 5,86 - AW
    25. Daia Cristina, Bucuresti, 2771 - 5 - AF
    26. Carcei Alexandru, Bucuresti, 2802 - 5 - A
    27. Toader Georgian, Bucuresti, 2413 - 4 - A
    28. Stan Mariana, Constanta, 2415 - 4 - A
    29. Caranda Alexandru, Bucuresti, 1824 - 0 - A
    30. Istrate Alexandru Robert, Bucuresti, 2733 - 0 - A
    31. Constantinescu Adrian, Bucuresti, 3137 - 0 - A
    32. Vasile Adrian, Ploiesti, 3164 - 0 - A
    33. Ionescu Alexandru, Bucuresti, 4002 - 0 - A
    34. Siman Sorin, Bucuresti, 4003 - 0 - A
    35. Marinescu Irineu, Bucuresti, 4004 - 0 - A
    36. Radacina Catalin, Bucuresti, 4005 - 0 - A
    37. Andrei Florin, Bucuresti, 4006 - 0 - A
    38. Gorgota Robert Ionut, Bucuresti, 4007 - 0 - A
    39. Marica Nicusor, Bucuresti, 4008 - 0 - A
    40. Niculae Radu, Bucuresti, 4009 - 0 - A
    41. Niculae George, Bucuresti, 4010 - 0 - A
    42. Patru Gabriel, Bucuresti, 4011 - 0 - A
    43. Badea Marius, Bucuresti, 4012 - 0 - A
    44. Vatui Radu, Bucuresti, 4013 - 0 - A
    45. Plop Adrian, Bucuresti, 4014 - 0 - A
    46. Petru Gabriel, Bucuresti, 4015 - 0 - A
    47. Dinca Raducu, Bucuresti, 4017 - 0 - A
    48. Sinita Bogdan, Bucuresti, 4018 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Serban Leonard, Bucuresti

    Inscrieri AVANSATI - on 20.01.2017 at 04:13:27

    1. Padurariu Costel, Brasov, 117 - 19,72 - A
    2. Brulea Petre, Ploiesti, 132 - 19,59 - AW
    3. Firica Lucian, Constanta, 146 - 19,53 - A
    4. Burca Valentin, Pitesti, 279 - 19,5 - A
    5. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 806 - 19,5 - A
    6. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 239 - 19,43 - AF
    7. Petrov Dan, Bucuresti, 481 - 18,8 - A
    8. Barbatel Eduard, Ploiesti, 184 - 18,79 - A
    9. Safta Alexandru, Targoviste, 150 - 18,71 - A
    10. Petenchi Edmond, Roman, 179 - 18,57 - AW
    11. Avram Nicolae, Nedelea, 202 - 18,41 - A
    12. Trocan Alexa, Mioveni, 590 - 18,4 - AF
    13. Ispas Victor, Turnu Magurele, 272 - 18,38 - AW
    14. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 415 - 18,35 - AHW
    15. Stoica Mihai, Mioveni, 167 - 18,31 - AW
    16. Bratescu Adrian, Targoviste, 143 - 18,25 - AW
    17. Sarbu Dan, Ploiesti, 168 - 18,18 - AW
    18. Patrascu Traian, Lehliu Gara, 1114 - 18 - A
    19. Lovin Eusebiu, Comanesti, 232 - 17,94 - AW
    20. Luca Octavian, Tulcea, 244 - 17,83 - A
    21. Anton Dragos, Focsani, 283 - 17,75 - A
    22. Cucu Cristin, Targoviste, 211 - 17,71 - AW
    23. Papacu Bejoli, Bucuresti, 208 - 17,41 - AW
    24. Bivolaru Marius, Ploiesti, 164 - 17,34 - A
    25. Dospinescu George, Bucuresti, 294 - 17,13 - AW
    26. Salariu Adrian, Buftea, 463 - 16,86 - A
    27. Stanciu Stelian, Calarasi, 287 - 16,68 - A
    28. Negoita Edward, Bucuresti, 914 - 16,58 - A
    29. Gherasim Iulian, Tulcea, 273 - 16,5 - A
    30. Solcan Florin, Constanta, 222 - 16,34 - A
    31. Rusu Geanini, Targoviste, 319 - 16,33 - A
    32. Mocanu Ionut, Galati, 600 - 16,33 - A
    33. Tudor Emil, Bucuresti, 850 - 16,25 - A
    34. Pricop Dan, Bucuresti, 534 - 16,17 - A
    35. Osman Metin, Tulcea, 1155 - 15,75 - A
    36. Craciun David Mihai, Bucuresti, 333 - 15,5 - AJ
    37. Valcea Daniel, Pitesti, 323 - 15,36 - A
    38. Lazar Ion, Bucuresti, 722 - 15,35 - A
    39. Rusea Gheorghe, Breaza, 266 - 15,14 - A
    40. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 943 - 15 - A
    41. Babus Liviu, Ploiesti, 316 - 14,78 - A
    42. Tonciu Mihai, Bucuresti, 740 - 14,69 - A
    43. Zaharia Puiu, Bucuresti, 567 - 14,46 - A
    44. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 487 - 14,25 - A
    45. Vestineanu Ionut, Slobozia, 813 - 14,25 - A
    46. Potarniche Bianca, Buzau, 458 - 14,21 - AF
    47. Cristescu Cristian, Bucuresti, 310 - 14,16 - AW
    48. Marin Adrian, Bucuresti, 598 - 14,15 - AW
    49. Jaouir Khaled, Bucuresti, 341 - 14,14 - AW
    50. Poenaru Adrian, Bucuresti, 602 - 14,1 - A
    51. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 302 - 14,06 - AW
    52. Gheorghe Florin, Bucuresti, 380 - 14 - A
    53. Alexandru Marius, Bucuresti, 825 - 14 - A
    54. Cazacu Valentin, Pitesti, 1223 - 14 - A
    55. Vana Narcis, Tulcea, 1363 - 14 - A
    56. Catana Claudiu, Bucuresti, 394 - 13,61 - A
    57. Carata Catalin, Tulcea, 465 - 13,57 - A
    58. Stanciu Viorel, Ploiesti, 638 - 13,17 - A
    59. Jimmy Lu, Bucuresti, 903 - 13,06 - A
    60. Plaiasu Ion, Plopeni, 435 - 13 - A
    61. Coclea Ionel, Braila, 438 - 12,96 - AW
    62. Udrea Valentin, Bucuresti, 869 - 12,94 - A
    63. Cristofor Razvan, Moinesti, 445 - 12,92 - A
    64. Pantelimon Andi, Bucuresti, 494 - 12,86 - A
    65. Teodorescu Radu, Bucuresti, 816 - 12,5 - A
    66. Moraru Constantin, Bucuresti, 643 - 12,42 - AW
    67. Caramidaru Daniel, Constanta, 1055 - 12 - A
    68. Lita Gabriel, Bucuresti, 698 - 11,96 - A
    69. Hutanu Adrian, Slobozia, 613 - 11,75 - A
    70. Constantin Gabriela, Bucuresti, 881 - 11,33 - AFH
    71. Banuta Dumitru, Ploiesti, 571 - 11,29 - A
    72. Munteanu Remus, Bucuresti, 1558 - 11 - A
    73. Sabin Cristian, Bucuresti, 2131 - 11 - A
    74. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 525 - 10,68 - A
    75. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1026 - 10,5 - A
    76. Moraru Marius, Bucuresti, 705 - 10,4 - A
    77. Constantin Cristina, Bucuresti, 541 - 10,14 - AF
    78. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 1452 - 10 - A
    79. Belinsca Romeo, Bucuresti, 829 - 9,8 - AW
    80. Virlan Ioan, Bucuresti, 1560 - 9 - A
    81. Baca Stefan, Bucuresti, 1892 - 8 - A
    82. Sandu Gabriel, Targoviste, 1856 - 7 - A
    83. Lungu Veronel, Ramnicu Valcea, 4001 - 0 - A
    84. Balasa Ion, Bucuresti, 4002 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Zamfir Gicu, Bucuresti

    Inscrieri OPEN - on 20.01.2017 at 04:13:50

    1. Panea Ovidiu, Bucuresti, 36 - 26,63 - O
    2. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 38 - 26,53 - O
    3. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 39 - 26,53 - OW
    4. Mihaila Nicolae, Breaza, 48 - 26,5 - O
    5. Popescu Valentin, Bucuresti, 129 - 26,33 - O
    6. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 45 - 26,14 - O
    7. Neculcea Alexandru, Moreni, 515 - 25,88 - O
    8. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 69 - 25,75 - O
    9. Ropotan Iulian, Bucuresti, 113 - 25,18 - O
    10. Vlase Gheorghe, Slobozia, 55 - 25,11 - O
    11. Fratea Aurel, Constanta, 52 - 24,97 - OW
    12. Iancu Sorin, Sibiu, 175 - 24,83 - O
    13. Buzatu Vasile, Buftea, 152 - 24,43 - OW
    14. Smeureanu Nicolae, Ramnicu Valcea, 1087 - 24,25 - OW
    15. Dumitru Traian, Bucuresti, 1606 - 24 - OW
    16. Micuda Mihai, Bucuresti, 305 - 23,88 - O
    17. Niculae Dan, Bucuresti, 180 - 23,67 - O
    18. Kaposta Victor, Arad, 56 - 23,47 - O
    19. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 209 - 23 - O
    20. Dobrin Adrian, Targoviste, 181 - 22,79 - O
    21. Ivan Valentin, Campina, 74 - 22,47 - O
    22. Munteanu Octavian, Tecuci, 82 - 22,03 - OW
    23. Secu Valeriu, Bucuresti, 429 - 21,63 - O
    24. Rosioara Razvan, Alexandria, 288 - 21,46 - O
    25. Bolea Catalin, Bucuresti, 617 - 21,31 - O
    26. Istrate Cristian, Bucuresti, 94 - 21,28 - OW
    27. Trocan Nicolae, Mioveni, 120 - 21,04 - OW
    28. Luta Petre, Bucuresti, 605 - 20,67 - OW
    29. Gaitan Tiberiu, Braila, 127 - 20,43 - OW
    30. Diaconescu Lucian, Targoviste, 98 - 20,31 - O
    31. Dima Cristi, Bucuresti, 265 - 20 - O
    32. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele, 1216 - 20 - O
    33. Voin Doru, Bucuresti, 154 - 19,94 - A
    34. Pavunev Dan, Bucuresti, 151 - 19,57 - A
    35. Viciu Dragos, Pitesti, 228 - 19,07 - AW
    36. Ursu Teodor, Bucuresti, 476 - 18,81 - A
    37. Buta Radu, Bucuresti, 280 - 17,93 - A
    38. Darmaz Ion, Targoviste, 245 - 17,21 - AW
    39. Musat Catalin, Alexandria, 375 - 16,46 - A
    40. Popescu George, Bucuresti, 274 - 16,33 - A
    41. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 275 - 16,29 - A
    42. Rizea Andrei, Bucuresti, 1154 - 16,08 - A
    43. Acsinte Oana, Bucuresti, 777 - 15,08 - AF
    44. Balaban Catalin, Bucuresti, 513 - 14,93 - A
    45. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 328 - 13,81 - A
    46. Garlea Maria, Bucuresti, 1232 - 12,5 - AJF
    47. Achitei Nicolae, Bucuresti, 2083 - 7 - AJ
    48. Negria Mihai, Bucuresti, 4001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Zavricescu George, Curtea de Arges
    2. Zarinschi Catalin, Galati
    3. Arabagiu Marius, Bucuresti
    4. Dumbrava Doru, Bucuresti
    5. Tomica Silviu, Bucuresti

    Inscrieri ELITE - on 20.01.2017 at 04:14:24

    1. Stanciu Alin, Calarasi, 30 - 34,5 - O
    2. Leorda Rares, Reghin, 140 - 32,75 - O
    3. Iancu George, Ploiesti, 13 - 31,93 - OW
    4. Macovei Liviu, Brasov, 50 - 31,35 - O
    5. Bujor Dragos, Bucuresti, 54 - 31,1 - OJ
    6. Radu Costica, Galati, 100 - 30,25 - O
    7. Costache Claudiu, Calarasi, 141 - 30,13 - O
    8. Cristache George, Bucuresti, 157 - 29,9 - O
    9. Aftenii Daniel, Bucuresti, 46 - 29,29 - O
    10. Tepelea Ioana, Bucuresti, 370 - 29,19 - OLF
    11. Ciuca Dan, Pitesti, 72 - 29,08 - OW
    12. Tiganisteanu Adrian, Bacau, 548 - 29 - O
    13. Dumitrescu Matei, Bucuresti Spartac, 542 - 28,88 - OJ
    14. Sinita Eugen, Bucuresti, 32 - 28,66 - O
    15. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 62 - 28,58 - O
    16. Dinca Daniel, Bucuresti, 28 - 27,88 - OH
    17. Istrate Andrei, Bucuresti, 466 - 27,83 - OJ
    18. Zamfir Ionel, Bucuresti, 41 - 27,79 - O
    19. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 40 - 27,54 - O
    20. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 64 - 27,46 - O
    21. Gorum Adrian, Topoloveni, 37 - 27,25 - OL
    22. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 47 - 27,07 - O
    23. Petcu Marius, Bucuresti, 304 - 26,33 - O
    24. Ursut Horia, Bucuresti, 861 - 26 - O
    25. Radu Daniel, Bucuresti, 497 - 24,33 - O
    26. Motoroi Costin, Bucuresti, 910 - 23 - O
    27. Grigore Alexandru, Campina, 91 - 21,44 - O
    28. Oprea Luca, Bucuresti, 282 - 20,36 - OJ
    29. Navacioiu Marian, Bucuresti, 3177 - 0 - OW
    30. Popa Marius, Bucuresti, 3276 - 0 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Teodor Cristian, Bucuresti
    2. Miron Andrei, Bucuresti
    Ultima modificare făcută de Dan2; 20.01.2017 la 04:14.

  3. Mulțumesc noniro au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    57
    Postări
    4.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    145 z 2 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    8675
    Clasament INCEPATORI

    1. Marinescu Irineu - Bucuresti
    2. Dumitrescu Catalin - Buftea
    3 -- 4
    Patru Gabriel - Bucuresti
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    5 -- 8
    Caranda Alexandru - Bucuresti
    Harabagiu Doru - Bucuresti
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    9 -- 16
    Plop Adrian - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Constantin Sandu - Bucuresti
    Moca Vasile - Bucuresti
    Vlad Maria - Dumbravita
    Baldea Horia - Bucuresti
    Daia Cristina - Bucuresti
    17 -- 24
    Moise Viorel - Braila
    Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
    Cinca Daniel - Craiova
    Rosoga Ana - Constanta
    Carcei Alexandru - Bucuresti
    Istrate Alexandru Robert - Bucuresti
    Siman Sorin - Bucuresti
    Badea Marius - Bucuresti
    25 -- 2v gr.sup.
    Ionescu Alexandru - Bucuresti
    26 -- 36 1v gr.sup.
    Serban Marius - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Rosca Sorin - Bucuresti
    Harsan Marius - Bucuresti
    Irimia Marian - Ploiesti
    Barbu Daniel - Buftea
    Serban Leonard - Bucuresti
    Toader Georgian - Bucuresti
    Constantinescu Adrian - Bucuresti
    Florescu Constantin - Bucuresti
    37 -- 40 0v gr.sup.
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Niculescu Marin - Bucuresti
    Radacina Catalin - Bucuresti
    41 -- 48 0v gr.inf.
    Garlea Mihai - Bucuresti
    Stan Mariana - Constanta
    Andrei Florin - Bucuresti
    Niculae Radu - Bucuresti
    Niculae George - Bucuresti
    Vatui Radu - Bucuresti
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Sinita Bogdan - Bucuresti

    Clasament AVANSATI

    1. Barbatel Eduard - Ploiesti
    2. Burca Valentin - Pitesti
    3 -- 4
    Zamfir Gicu - Bucuresti
    Avram Nicolae - Nedelea
    5 -- 8
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    9 -- 16
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Padurariu Costel - Brasov
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Lazar Ion - Bucuresti
    Salariu Adrian - Buftea
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Brulea Petre - Ploiesti
    17 -- 28
    Petrov Dan - Bucuresti
    Petenchi Edmond - Roman
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Mocanu Ionut - Galati
    Valcea Daniel - Pitesti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Marin Adrian - Bucuresti
    Udrea Valentin - Bucuresti
    29 -- 46 1v gr.sup.
    Firica Lucian - Constanta
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Trocan Alexa - Mioveni
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Patrascu Traian - Lehliu Gara
    Luca Octavian - Tulcea
    Cucu Cristin - Targoviste
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Negoita Edward - Bucuresti
    Solcan Florin - Constanta
    Tudor Emil - Bucuresti
    Pricop Dan - Bucuresti
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Cazacu Valentin - Pitesti
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    47 -- 56 0v gr.sup.
    Rusu Geanini - Targoviste
    Tonciu Mihai - Bucuresti
    Potarniche Bianca - Buzau
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Vana Narcis - Tulcea
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    57 -- 61 2v gr.inf.
    Stanciu Viorel - Ploiesti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Munteanu Remus - Bucuresti
    62 -- 74 1v gr.inf.
    Safta Alexandru - Targoviste
    Stanciu Stelian - Calarasi
    Osman Metin - Tulcea
    Babus Liviu - Ploiesti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Carata Catalin - Tulcea
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    Sandu Gabriel - Targoviste
    Lungu Veronel - Ramnicu Valcea
    Balasa Ion - Bucuresti
    75 -- 83 0v gr.inf.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Coclea Ionel - Braila
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Caramidaru Daniel - Constanta
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Virlan Ioan - Bucuresti

    Clasament OPEN

    1. Panea Ovidiu - Bucuresti
    2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Luta Petre - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    5 -- 8
    Dragomir Iuliu Florin - Turnu Magurele
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Dobrin Adrian - Targoviste
    9 -- 16
    Buzatu Vasile - Buftea
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Secu Valeriu - Bucuresti
    Neculcea Alexandru - Moreni
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Iancu Sorin - Sibiu
    Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Ivan Valentin - Campina
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    Rizea Andrei - Bucuresti
    Negria Mihai - Bucuresti
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Niculae Dan - Bucuresti
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Acsinte Oana - Bucuresti
    33 -- 35 2v gr.inf.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Fratea Aurel - Constanta
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    36 -- 44 1v gr.inf.
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Dima Cristi - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Viciu Dragos - Pitesti
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Garlea Maria - Bucuresti
    Achitei Nicolae - Bucuresti
    45 -- 48 0v gr.inf.
    Dumitru Traian - Bucuresti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Popescu George - Bucuresti
    Tomica Silviu - Bucuresti

    Clasament ELITE

    1. Cionoiu Cristian - Bucuresti
    2. Bujor Dragos - Bucuresti
    3 -- 4
    Stanciu Alin - Calarasi
    Tepelea Ioana - Bucuresti
    5 -- 8
    Leorda Rares - Reghin
    Petcu Marius - Bucuresti
    Radu Costica - Galati
    Dumitrescu Matei - Bucuresti Spartac
    9 -- 16
    Teodor Cristian - Bucuresti
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Istrate Andrei - Bucuresti
    Cristache George - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Ursut Horia - Bucuresti
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Costache Claudiu - Calarasi
    Sinita Eugen - Bucuresti
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Iancu George - Ploiesti
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Oprea Luca - Bucuresti
    25 -- 26 1v gr.inf.
    Macovei Liviu - Brasov
    Tiganisteanu Adrian - Bacau
    27 -- 30 0v gr.inf.
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina



    Situatia retragerilor si a absentelor este urmatoarea:

    R1- 0 puncte penalizare:

    1 Sdranca Mircea-
    2 Ion Sebastian
    3 Acu Paul
    4 Adrian Vasilica
    5 Socaci Marian
    6 Ionita Fabian
    7 Mostovoi Andrei
    8 Marin Puiu
    9 Coman Emil
    10 Iftimiciuc Gheorghe
    11 IVAN ADRIAN
    12 Dobre Lucian
    13 Stoica Liviu Gabriel
    14 Alexandru Milea
    15 Sultan Valentin
    16 Staicu Dan
    17 Stanciu Silviu
    18 Leolea Andrei
    19 Trocaru Remus
    20 Nicola Marian
    21 Dena Corneliu


    R2- 2 puncte de penalizare:

    1 Durac Viorel-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Constanta
    2 Nicolae Daniel-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Constanta
    3 Vlad Petrica-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Bucuresti
    4 Musat Catalin-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ocs=Alexandria
    5 Baca Stefan-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Bucuresti
    6 Popa Marius-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Bucuresti
    7 Kaposta Victor-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ctor&locs=Arad
    8 Rosioara Razvan-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ocs=Alexandria

    Absenti nemotivari N- 3 puncte de penalizare

    1 Vasile Adrian Bogdan-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...&locs=Ploiesti
    2 Petru Gabriel-nou
    3 Gorgota Robert Ionut-nou
    4 Marica Nicusor-nou
    5 Anton Dragos-http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...s&locs=Focsani
    Ultima modificare făcută de Dan2; 23.01.2017 la 22:08. Motiv: introducere R si N

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    junior Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    30
    Postări
    64
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 15 h 18 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    45
    Șerban Marius- Începători- București
    Ioan Virlan- Începători- București

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 09.01.2017 la 11:30.
    Yasaka Ma Lin Extra Offensive
    FH- Victas V15 Extra
    BH- Victas V15 Extra

  7. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    junior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Postări
    100
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 50 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    185
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Incepatori

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Garaydia ZLC
    Fh: Tibhar Evolution MX-P
    Bh: Tibhar Evolution FX-P

  9. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  10. #6
    cadet Avatarul lui vasile.moca
    Data înscrierii
    05.07.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    28
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 10 h 18 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    59
    Moca Vasile, Bucuresti, Incepatori

  11. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ClaudiuC, horia_b, Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    junior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    28
    Postări
    84
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 48 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    241
    Cosntantin Cristina - Bucuresti - Avansati

  13. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ClaudiuC, Chuck, Johnny Plaiasu, Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior

    Data înscrierii
    04.05.2009
    Locație
    Galati
    Vârstă
    46
    Postări
    401
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 22 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    326
    Radu Costica - Galati - Elite

  15. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    cadet Avatarul lui Theodor Ștefan
    Data înscrierii
    18.12.2014
    Locație
    București
    Vârstă
    28
    Postări
    26
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 1 h 43 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    11
    Stefan Baca - Bucuresti - Avansati

  17. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tzupy, ClaudiuC le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    junior

    Data înscrierii
    09.10.2015
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    26
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 h 48 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    84
    Claudiu Catana - Bucuresti - Avansati

  19. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Constantin Sursilov, Chuck le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior

    Data înscrierii
    08.09.2010
    Locație
    Bucuresti, Romania,
    Vârstă
    60
    Postări
    293
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 6 h 17 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    222
    Cristescu Cristian - Bucuresti - Avansati

  21. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, Constantin Sursilov, Gabone, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    senior
    Avatarul lui oprea florin
    Data înscrierii
    04.05.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    35
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 19 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    300
    Oprea Luca-Andrei Bucuresti - Elite

  23. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, - Marcel -, Gabone le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    58
    Postări
    322
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 18 h 25 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    1162
    Munteanu Octavian Tecuci Open

  25. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, macocco le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui Iulian Gherasim
    Data înscrierii
    24.02.2014
    Locație
    Tulcea
    Vârstă
    38
    Postări
    515
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 13 h 7 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    866
    Gherasim Iulian
    Osman Metin
    Luca Octavian
    Toader Nicolae

    - din Tulcea la amatori

  27. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, serban tulcea, GeorgeDospinescu, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    junior

    Data înscrierii
    26.03.2014
    Locație
    TULCEA
    Vârstă
    44
    Postări
    102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 10 h 13 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    192
    Ivan Adrian -Tulcea-Avansati !
    Carata Catalin -Tulcea -Avansati!
    Vana Narcis-Tulcea-Avansati!
    Ultima modificare făcută de aditech; 09.01.2017 la 12:15.

  29. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Iulian Gherasim, Johnny Plaiasu, serban tulcea le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 159
    Ultimul post: 10.03.2017, 10:37
  2. Răspunsuri: 455
    Ultimul post: 22.02.2017, 21:45
  3. Răspunsuri: 216
    Ultimul post: 13.02.2017, 11:53
  4. Răspunsuri: 39
    Ultimul post: 22.01.2017, 19:34
  5. Răspunsuri: 349
    Ultimul post: 27.02.2014, 10:33

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •