ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60
Mulțumesc Mulțumesc:  0
Nu-mi place Nu-mi place:  0
Rezultate 1 la 14 din 14

Subiect: Duminica 22.01.2017 Cupa Municipiului Pitesti - Editia a V-a

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098

    Duminica 22.01.2017 Cupa Municipiului Pitesti - Editia a V-a

    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI ? Editia a V - 22.I.2017
    TURNEU COPII - Duminica 22 Ianuaria 2017 - PITESTI

    Continuam cu GRAND PRIX-UL - Septembrie ? Iunie 2017
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Cum aceste turnee se vor desfasura in fiecare luna, la sfarsitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2016-2017.

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: Duminica 22 Ianuarie 2017

    ORA: 14.00 (Atentie la ora.)

    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. G?mn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vlcea, n Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi nainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. G?mn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 14.00 ....pana se termina turneul
    NR. MESE: 10
    Taxa : 10 Lei

    SE VOR ORGANIZA 6 CATEGORII :
    Fete clasa 0 - clasa II (an nastere 2008 si mai mici )
    Baieti clasa 0 si clasa II (an nastere 2008 si mai mici )
    Fete cls III-V ? (an nastere 2005-2007 )
    Baieti cls III-V ? (an nastere 2005-2007 )
    Incepatori ? maxim cls XI ? ( an nastere 1999 si mai mici )
    Avansati - maxim cls XI ? ( an nastere 1999 si mai mici )

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Continuam si cu turneul de dublu

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca

    Vă așteptăm cu drag !

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Rezervat inscrieri si clasament :

    Baieti clasa 0-II

    1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti
    2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

    Fete clasa 0-II
    1 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

    Baieti clasa III-V

    1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    2 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    3 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    4 - Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti
    5 – Pisica Teodor – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    6 – Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    7– Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    8 – Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    9– Militaru Bogdan – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    10 – Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    11- Mihaescu Mario 2006 - - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

    Fete clasa III - V

    1. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab"
    2 - Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    3 - Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti
    4 - Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    5 - Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    6 - Serbanel Bianca –2005 - Sc. Gimn. "Marin Preda" Pitesti
    7. Matei Alexandra – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

    Incepatori : (clasele VI-XI )

    1. Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti


    Avansati : ( maxim clasa a XI -a )

    1 - Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    2 - Ionica Maria – 2002 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti
    3 - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    4 - Ene Diana –1999 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti
    5 - Corbu Cosmin - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti
    6 - Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti
    7– Oprea Ionela - 1999 - C. N. " Al Odobescu " Pitesti
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 21.01.2017 la 09:17.

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Clasamentul dupa cele 4 editii arata astfel :

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I - Ionica Maria - Rizea Cristina ( Pitesti ) - 36 pct
    Loc II - Sultana Denis - Matusescu Alin ( Mioveni ) - 22 pct
    Loc III - Muntoiu Theodor (Pitesti ) - Dinescu Rares (Curtea de Arges ) - 20 pct
    Loc IV - Pribeagu Sebastian - Dicu Darius ( Pitesti ) - 16 pct
    Loc V - Bucuroiu Alin - Corbu Cosmin ( Pitesti ) - 9 pct
    Loc V – Anghel Patrick – Nedelcu Mihai ( CSS Craiova ) – 9 pct
    Loc V - Ene Diana - Pruna George ( Pitesti ) - 9 pct
    Loc VIII - Stancu Ana Maria - Dumitru Raluca ( Pitesti ) - 5 pct
    Loc IX - Leanca Delia - Dima Alexia ( Pitesti ) - 3 pct
    Loc IX - Mihaescu Nicola - Matei Alexandra ( Pitesti ) - 3 pct
    Loc X - Ciuca Gabriel - Macarie Alexandru ( Mioveni ) - 2 pct
    Loc X - Serbanel Bianca - Badarau David ( Pitesti / Mioveni ) - 2 pct
    Loc X - Serban Byanca - Rada Eliza - 2 pct
    Loc XIII - Coman Vladut - Ungureanu Vladimir ( Mioveni ) - 1 pct

    Clasament individual :

    Baieti clasa 0-II

    Loc 1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti = 37 pct
    Loc 2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 24 pct
    Loc 3 – Dumitru Albert – 2007 – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ – 17 pct
    Loc 4 – Postolache Igor – 2009 – CSS Slatina - 10 pct
    Loc 5 – Mondoaca Matteo – 2008 – CSS Slatina – 9 pct
    Loc 6 – Moldovan Catalin – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 8 pct
    Loc 7 – Sofica Cosmin - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 7 pct
    Loc 8 – Lazar Vlad – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ Pitesti 6 pct


    Fete clasa 0-II
    Loc 1 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 20 pct
    Loc 2 – Teodose Cristina 2007 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 12 pct
    Loc 3 – Simon Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
    Loc 3 – Lazar Eva – 2008 – CSS Craiova – 10 pct
    Loc 5 – Jifcu Andreea – 2008 – CSS Slatina = 9 pct
    Loc 5 - Wang Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba = 9 pct
    Loc 7 – Iepure Teodora – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 8 pct
    Loc 7 – Pepene Ana – 2009 – CSS Slatina – 8 pct
    Loc 9 – Florescu Alecsia – 2008 – CSS Slatina – 7 pct
    Loc 10 – Urdes Florentina – 2008 – Tulcea – 6 pct
    Loc 11 – Gusbeth Tatomir Silvia – Sc. Gimn. „I. Pillat” Pitesti – 5 pct
    Loc 12 – Stroe Liana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct

    Baieti clasa III-V

    Loc 1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 37 pct
    Loc 2 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 36 pct
    Loc 3 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 35 pct
    Loc 4 - Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti - 20 pct
    5 - Ungureanu Vladimir – 2007 – Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 13 pct
    5 – Pisica Teodor – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 13 pct
    7 – Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 10 pct

    8 – Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 9 pct
    9 – Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
    10 - Coman Vlad – 2007 – Sc. Gimn. „ I. Zamfirescu” Mioveni - 7 pct
    10 - Badarau David – 2009 - Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 7 pct
    10 – Grigore Cosmin 2006 – CSS Slatina - 7 pct
    13 – Faraian Alexandru - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
    13 – Cretu Eduard 2007 - Sc Gimn. l Davila „ Pitesti– Pitesti - 6 pct
    15 – Stroe Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
    15 – Militaru Bogdan – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
    17 - Scopos Luca - 2006 - Sc. "I. Pillat" Pitesti - 4 pct
    17 - Predoi Florin – 2005 Sc. Gimn. . Paunescu” Pitesti – 4 pct
    17 – Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct
    20 – Popa Rares - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    20 - Mihaescu Mario 2006 - - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct

    Fete clasa III - V

    Loc 1. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab" = 36 pct
    Loc 2 - Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 34 pct
    Loc 3 - Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti = 27 pct
    Loc 4 - Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 24 pct
    5 - Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 23 pct
    6 - Serbanel Bianca –2005 - Sc. Gimn. "Marin Preda" Pitesti = 15 pct
    7 – Ionita Alexandra 2006 – CSS Slatina – 10 pct
    8 - Gaina Daniela 2005 – CSS Slatina – 8 pct
    8 - Rada Eliza – 2007 - Carol I Curtea de Arges = 8 pct
    10 - Serban Byanca – 2006 - Sc. Gimn. Nr. 6 Curtea de Arges = 7 pct
    10 – Popescu Maria 2006 – CSS Slatina 7 pct
    12 - Matei Alexandra – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
    13 – Gaman Carmina – 2007 – CSS Craiova – 5 pct
    14 - Ciungan Sara - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 3 pct
    15 – Craciun Iulia – 2007 – CSS Craiova – 2 pct
    15 - Ionica Stefania – 2007 – 2 pct

    Incepatori : (clasele VI-XI )

    Loc 1 -Stan Gabriel - 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 37 pct
    Loc 2 - Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 28 pct
    Loc 3 - Toma Stefania - 2001 – CSS Slatina – 10 pct

    Avansati : ( maxim clasa a XI -a )

    Loc 1 - Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 36 pct
    Loc 2 - Ionica Maria – 2002 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti –30 pct
    Loc 3 - Sultana Denis - 2003 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni = 29 pct
    Loc 4 - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 26 pct
    5 - Rosu Alexandru – 2005 – Mioveni – 20 pct
    6 – Anghel Patrick – CSS Craiova – 16 pct
    7- Matusescu Alin - Lic T. "I. Zamfirescu" Mioveni – 13 pct
    8 - Ene Diana –1999 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti – 11 pct
    8 - Corbu Cosmin - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 11 pct
    10 - Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 9 pct
    11. Dinescu Rares – 2003 - Sc. Gimn. "M. cel Batran"" Curtea de Arges = 8 pct
    12 - Ciuca Gabriel – 2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 7 pct
    12 - Nedelcu Mihai – 2005 – CSS Craiova – 7 pct
    14 – Nedelcu Maria – 2005 – CSS Craiova – 4 pct
    15 – Ilie Alexandru – 2007 – CSS Craiova – 2 pct
    15 – Ionica Andrei – 2004 – Pitesti – 2 pct
    15 - Macarie Alexandru –2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 2 pct
    15 – Oprea Ionela - 1999 - C. N. " Al Odobescu " Pitesti – 2 pct

  4. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Baieti clasa III-V

    1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    2 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    3 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

  5. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Baieti clasa 0-II

    1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti
    2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

  6. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Baieti cls III - V
    Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti
    Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Militaru Bogdan – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Mihaescu Mario 2006 - - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

  7. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Baieti cls III - V
    Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Rapeanu Stefan 2006 - - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

    Baieti - Cls o- II
    Aluculesei Costin - Pitesti

  8. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Fete clasa 0-II
    1 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

  9. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Fete clasa III - V

    Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab"
    Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti
    Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Serbanel Bianca –2005 - Sc. Gimn. "Marin Preda" Pitesti
    Matei Alexandra – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti

  10. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Incepatori : (clasele VI-XI )

    Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti

  11. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Avansati : ( maxim clasa a XI -a )

    Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Ionica Maria – 2002 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti
    Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
    Ene Diana –1999 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti
    Corbu Cosmin - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti
    Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti

  12. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui nelutudirlea
    Data nscrierii
    29.08.2016
    Locație
    aiud
    Vrstă
    44
    Postări
    86
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 12 h 50 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    87
    Din Aiud se inscriu urmatori copii: Iepure Teodor cl.6, Cristea Andrei cl.6, Simon Denisa cl.6, Radu luiza cl.6, Stefanescu Dimitrie cl.5, Szabo Lenke cl.5, Faraian Alexandru cl.4, Popa Rares cl.4, Olariu Octavian cl.4, Botezan Raul cl.4, Ciungan Sara cl.4, Iepure Teodora cl.3, Wang Denisa cl.3, toti la incepatori multumim.

  13. mi place Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  14. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a V - a 21.I.2017

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I - Ene Diana - Pruna George ( Pitesti ) - 10 pct
    Loc II - Pribeagu Sebastian - Dicu Darius ( Pitesti ) - 8 pct
    Loc III - Ionica Maria - Rizea Cristina ( Pitesti ) - 6 pct
    Loc IV - Leanca Delia - Dima Alexia ( Pitesti ) - 4 pct
    Loc V - Sultana Denis - Matusescu Alin ( Mioveni ) - 2 pct
    Loc VI - Stancu Ana Maria - Dumitru Raluca ( Pitesti ) - 1 pct
    Loc VII - Bucuroiu Alin - Corbu Cosmin ( Pitesti ) - 1 pct
    Loc 8 – Mihaescu Nicola – Matei Alexandra (Pitesti) – 1 pct


    Clasament individual :

    Baieti clasa 0-II
    Loc 1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti = 10 pct
    Loc 2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 9 pct
    Loc 3 – Aluculesei Costin – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct

    Fete clasa 0-II
    Loc 1 – Jantea Serena – 2008 – Ramnicu Sarat – 10 pct
    Loc 2 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 9 pct

    Baieti clasa III-V
    Loc 1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 10 pct
    Loc 2. Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 9 pct
    Loc 3 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
    Loc 4 - Faraian Alexandru - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 7 pct
    5 – Olariu Octavian - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
    6 – Botezan Raul - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 5 pct
    7 - Popescu Alexandru – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct
    8 – Pisica Teodor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 3 pct
    9 - Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti - 2 pct
    10 – Stefanescu Dimitrie - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    11 - Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct
    12 – Ionescu Mihnea - Pitesti – 2 pct
    13 - Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct
    14 – Rapeanu Stefan - 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct
    15 - Popa Rares - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    16 - Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct
    17 - Mihaescu Mario 2006 - - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct

    Fete clasa III - V
    Loc 1. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab" = 10 pct
    Loc 2 – Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 9 pct
    Loc 3 - Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti = 8 pct
    Loc 4 - Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 7 pct
    5 - Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 6 pct
    6 - Simon Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 5 pct
    7 - Wang Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba = 4 pct
    8 - Ciungan Sara - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 3 pct
    9 - Iepure Teodora – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    10 – Radu Luiza - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    11 – Matei Alexandra – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 2 pct
    12 – Szabo Lenke - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct

    Incepatori : (clasele VI-XI )
    Loc 1 – Iepure Teodor - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
    Loc 2 – Cristea Andrei - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 9 pct
    Loc 3 – Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 8 pct


    Avansati : ( maxim clasa a XI -a )
    Loc 1 - Rosu Alexandru – 2005 – Mioveni – 10 pct
    Loc 2 - Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 9 pct
    Loc 3 - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
    Loc 4 - Corbu Cosmin - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 7 pct
    5 - Ionica Maria – 2002 – C. N. " Al Odobescu " Pitesti – 6 pct
    6 - Ciuca Gabriel – 2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 5 pct
    7 - Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 4 pct
    8 - Sultana Denis - 2003 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni = 3 pct
    9 - Ene Diana –1999 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti – 2 pct
    10 – Oprea Ionela - 1999 - C. N. " Al Odobescu " Pitesti – 2 pct
    11 - Matusescu Alin - Lic T. "I. Zamfirescu" Mioveni - 4 pct
    12 – Sirbu George - 1999 Pitesti – 2 pct


    Clasamentul dupa cele 5 editii arata astfel :

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I - Ionica Maria - Rizea Cristina ( Pitesti ) - 42 pct
    Loc II - Sultana Denis - Matusescu Alin ( Mioveni ) - 24 pct
    Loc III - Pribeagu Sebastian - Dicu Darius ( Pitesti ) - 24 pct
    Loc IV - Muntoiu Theodor (Pitesti ) - Dinescu Rares (Curtea de Arges ) - 20 pct
    Loc V - Ene Diana - Pruna George ( Pitesti ) - 19 pct
    Loc VI - Bucuroiu Alin - Corbu Cosmin ( Pitesti ) - 10 pct
    7 – Anghel Patrick – Nedelcu Mihai ( CSS Craiova ) – 9 pct
    8 - Leanca Delia - Dima Alexia ( Pitesti ) - 7 pct
    9 - Stancu Ana Maria - Dumitru Raluca ( Pitesti ) - 6 pct
    10 - Mihaescu Nicola - Matei Alexandra ( Pitesti ) - 4 pct
    11 - Ciuca Gabriel - Macarie Alexandru ( Mioveni ) - 2 pct
    11 - Serbanel Bianca - Badarau David ( Pitesti / Mioveni ) - 2 pct
    11 - Serban Byanca - Rada Eliza - 2 pct
    12 - Coman Vladut - Ungureanu Vladimir ( Mioveni ) - 1 pct

    Clasament individual :

    Baieti clasa 0-II

    Loc 1 - Piha Matei – 2010 - Sc. "Mircea cel Batran " Pitesti = 47 pct
    Loc 2 - Pruna Stefan – 2010 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 33 pct
    Loc 3 – Dumitru Albert – 2007 – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ – 17 pct
    Loc 4 – Postolache Igor – 2009 – CSS Slatina - 10 pct
    Loc 5 – Mondoaca Matteo – 2008 – CSS Slatina – 9 pct
    Loc 6 – Moldovan Catalin – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 8 pct
    Loc 3 – Aluculesei Costin – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 8 pct
    Loc 7 – Sofica Cosmin - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 7 pct
    Loc 8 – Lazar Vlad – Sc. Gimn. „Tudor Vladimirescu„ Pitesti 6 pct

    Fete clasa 0-II
    Loc 1 – Georgescu Elena – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 29 pct
    Loc 2 – Teodose Cristina 2007 – Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 12 pct
    Loc 3 - Jantea Serena – 2008 – Ramnicu Sarat – 10 pct
    Loc 3 – Lazar Eva – 2008 – CSS Craiova – 10 pct
    5 – Jifcu Andreea – 2008 – CSS Slatina = 9 pct
    6 – Pepene Ana – 2009 – CSS Slatina – 8 pct
    7 – Florescu Alecsia – 2008 – CSS Slatina – 7 pct
    8 – Urdes Florentina – 2008 – Tulcea – 6 pct
    9 – Gusbeth Tatomir Silvia – Sc. Gimn. „I. Pillat” Pitesti – 5 pct
    10 – Stroe Liana – 2008 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct


    Baieti clasa III-V

    Loc 1 - Pruna George – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 47 pct
    Loc 2 – Pribeagu Sebastian – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 44 pct
    Loc 2 - Dicu Darius – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 44 pct
    Loc 4 - Visoiu Darius -2007 - Sc. "N. Iorga" Pitesti - 22 pct
    5 – Pisica Teodor – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 16 pct
    6 - Ungureanu Vladimir – 2007 – Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 13 pct
    6 – Popescu Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 13 pct
    6 – Faraian Alexandru - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 13 pct
    9 – Georgescu Alexandru – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 12 pct
    10 – Vasai Vlad – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 10 pct
    11 - Coman Vlad – 2007 – Sc. Gimn. „ I. Zamfirescu” Mioveni - 7 pct
    11 - Badarau David – 2009 - Sc. Gimn. „L. Rebreanu” Mioveni - 7 pct
    11 – Grigore Cosmin 2006 – CSS Slatina - 7 pct
    14 – Cretu Eduard 2007 - Sc Gimn. l Davila „ Pitesti– Pitesti - 6 pct
    14 - Olariu Octavian - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
    14 – Matei Tudor 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 6 pct
    17 – Stroe Alexandru - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
    17 – Militaru Bogdan – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 5 pct
    17 - Botezan Raul - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 5 pct
    20 - Scopos Luca - 2006 - Sc. "I. Pillat" Pitesti - 4 pct
    20 - Predoi Florin – 2005 Sc. Gimn. . Paunescu” Pitesti – 4 pct
    20 – Popa Rares - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 4 pct
    20 - Mihaescu Mario 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 4 pct
    24 – Stefanescu Dimitrie - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    24 – Ionescu Mihnea - Pitesti – 2 pct
    24 – Rapeanu Stefan - 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti – 2 pct

    Fete clasa III - V

    Loc 1. Leanca Delia - 2007- Sc. Gimn. "Matei Basarab" = 46 pct
    Loc 2 - Dima Alexia – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 43 pct
    Loc 3 - Mihăescu Nicola – 2005 - Sc. Gimn." M. Basarab Pitesti = 35 pct
    Loc 4 - Stancu Ana - Maria – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 31 pct
    5 - Dumitru Raluca – 2006 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 29 pct
    6 - Serbanel Bianca –2005 - Sc. Gimn. "Marin Preda" Pitesti = 15 pct
    6 - Simon Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 15 pct
    8 - Wang Denisa - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba = 13 pct
    9 - Iepure Teodora – Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
    9 – Ionita Alexandra 2006 – CSS Slatina – 10 pct
    11 - Matei Alexandra – 2007 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 8 pct
    11 - Gaina Daniela 2005 – CSS Slatina – 8 pct
    11 - Rada Eliza – 2007 - Carol I Curtea de Arges = 8 pct
    14 - Serban Byanca – 2006 - Sc. Gimn. Nr. 6 Curtea de Arges = 7 pct
    14 – Popescu Maria 2006 – CSS Slatina 7 pct
    16 - Ciungan Sara - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 6 pct
    17 – Gaman Carmina – 2007 – CSS Craiova – 5 pct
    18 – Craciun Iulia – 2007 – CSS Craiova – 2 pct
    18 - Ionica Stefania – 2007 – 2 pct
    18 – Radu Luiza - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct
    18 – Szabo Lenke - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 2 pct


    Incepatori : (clasele VI-XI )

    Loc 1 -Stan Gabriel - 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 37 pct
    Loc 2 - Varla Antonio – 2004 - Sc. Gimn. " M. Basarab" Pitesti = 36 pct
    Loc 3 - Toma Stefania - 2001 – CSS Slatina – 10 pct
    Loc 4 – Iepure Teodor - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 10 pct
    5 – Cristea Andrei - Club 3 AHR Aiud – Jud. Alba – 9 pct


    Avansati : ( maxim clasa a XI -a )

    Loc 1 - Muntoiu Theodor - 2004 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 45 pct
    Loc 2 - Ionica Maria – 2002 - Lic T. " Al Odobescu " Pitesti –36 pct
    Loc 3 - Rizea Cristina – 2002 - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 34 pct
    Loc 4 - Sultana Denis - 2003 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni = 32 pct
    5 - Rosu Alexandru – 2005 – Mioveni – 30 pct
    6 - Corbu Cosmin - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 18 pct
    7 – Anghel Patrick – CSS Craiova – 16 pct
    8- Matusescu Alin - Lic T. "I. Zamfirescu" Mioveni – 15 pct
    9 - Ene Diana –1999 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti – 13 pct
    9 - Bucuroiu Alin – 2000 - Lic Teoretic ?. Cantacuzino” Pitesti - 13 pct
    11 - 12 - Ciuca Gabriel – 2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 12 pct
    12. Dinescu Rares – 2003 - Sc. Gimn. "M. cel Batran"" Curtea de Arges = 8 pct
    13 - Nedelcu Mihai – 2005 – CSS Craiova – 7 pct
    14 – Nedelcu Maria – 2005 – CSS Craiova – 4 pct
    14 - Oprea Ionela - 1999 - C. N. " Al Odobescu " Pitesti – 4 pct
    15 – Ilie Alexandru – 2007 – CSS Craiova – 2 pct
    15 – Ionica Andrei – 2004 – Pitesti – 2 pct
    15 - Macarie Alexandru –2004 - Sc.Gimn. "L. Rebreanu"- Mioveni – 2 pct
    15 – Sirbu George - 1999 Pitesti – 2 pct

  15. mi place kdt123, adilazaroiu, geromo le-a plăcut acest mesaj
  16. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data nscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vrstă
    43
    Postări
    1.784
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1098
    Multumim pentru prezenta domnului Darlea Ioan - Aiud si familiei Jantea din Ramnicu Sarat

Subiecte similare

  1. CUPA MUNICIPIULUI PITESTI - Editia a IV -a 17.XII.2017
    De pribeagu n forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 12.12.2017, 16:55
  2. Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 23.05.2016, 21:58
  3. Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 14.03.2016, 21:55
  4. Răspunsuri: 44
    Ultimul post: 17.01.2016, 22:17
  5. Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 24.05.2015, 23:04

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •