Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Austria - Romania 01.04.2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Austria - Romania 01.04.2009

    Postat în original de horia
    Am fost la Buzău...Schlager trebuie vazut live, modul cum loveste este incredibil...reverul lui este DISTRUGATOR. In meciul cu Crisan pur si simplu l-a ridiculizat pe acesta. Ma felicit ca am fost in sala si ca am reusit sa stau de vorba cu Schlager si sa imi fac amintire o poza cu acesta.
    l ai atins.... poate se ia ceva

    Comentariu


    • #27
      Re: Austria - Romania 01.04.2009

      echipa AUSTRIEI a venit cu 3 oameni noi cu cu 5,Schlager putea foarte bine sa joace singur contra echipei Romaniei si sa bata fara probleme,Filimon iarasi ne-a facut o demonstratie de cum se da baloane,

      Comentariu


      • #28
        Re: Austria - Romania 01.04.2009

        Postat în original de horia
        Am fost la Buzău...Schlager trebuie vazut live, modul cum loveste este incredibil...reverul lui este DISTRUGATOR. In meciul cu Crisan pur si simplu l-a ridiculizat pe acesta. Ma felicit ca am fost in sala si ca am reusit sa stau de vorba cu Schlager si sa imi fac amintire o poza cu acesta.
        Mai bine-i luai autograful pe lemnul din semnatura ta....
        TsE

        Comentariu


        • #29
          Re: Austria - Romania 01.04.2009

          Postat în original de horia
          Am fost la Buzău...Schlager trebuie vazut live, modul cum loveste este incredibil...reverul lui este DISTRUGATOR. In meciul cu Crisan pur si simplu l-a ridiculizat pe acesta. Ma felicit ca am fost in sala si ca am reusit sa stau de vorba cu Schlager si sa imi fac amintire o poza cu acesta.
          Fericitule! Schlager e o legenda iar reverul lui e inuman.
          Blade DHS PG 2
          FH: DHS Hurricane 3
          BH: Stiga Airoc Astro M

          Comentariu


          • #30
            Re: Austria - Romania 01.04.2009

            Postat în original de dr.Toma
            Pot sa aiba in cap si taratze, din partea mea... Totusi, nu stie nimeni vreun site pt ei, ceva unde li se poate spune ca noi chiar am vrut sa vedem tenis de masă? Daca suntem destui, poate ca se mai gandesc si ei...
            Le-am trimis eu azi un e-mail in care "le-am umplut frigiderul" celor de la GspTv!

            Comentariu


            • #31
              Re: Austria - Romania 01.04.2009

              Postat în original de leordarares
              Postat în original de dr.Toma
              Pot sa aiba in cap si taratze, din partea mea... Totusi, nu stie nimeni vreun site pt ei, ceva unde li se poate spune ca noi chiar am vrut sa vedem tenis de masă? Daca suntem destui, poate ca se mai gandesc si ei...
              Le-am trimis eu azi un e-mail in care "le-am umplut frigiderul" celor de la GspTv!
              Ei saracii nu is asa de vina . Cea mai multa carne o merita aia de la TVR televiziunea asa zis nationala care cultiva zice-se natiunea. La ei platim toti vrand-nevrand.
              Blade DHS PG 2
              FH: DHS Hurricane 3
              BH: Stiga Airoc Astro M

              Comentariu


              • #32
                Re: Austria - Romania 01.04.2009

                Postat în original de leordarares
                Postat în original de dr.Toma
                Pot sa aiba in cap si taratze, din partea mea... Totusi, nu stie nimeni vreun site pt ei, ceva unde li se poate spune ca noi chiar am vrut sa vedem tenis de masă? Daca suntem destui, poate ca se mai gandesc si ei...
                Le-am trimis eu azi un e-mail in care "le-am umplut frigiderul" celor de la GspTv!
                Bravo Rares sa le inchida postu
                Butterfly Matsushita Power Defence
                FH:Yasaka Rakza Soft
                BH:Hallmark Phoenix Ox

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X