Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Probleme forum

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Ramai pe engleza, mai creste si MP-ul un pic
    I-mi pare rau ,dar nu fac parte din categoria celor atrasi de mirajul PREcalculelor matematice privind MP,mai mult ma intereseaza o urmatoare intilnire la masa de joc....,bineinteles cu tine!
    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

    Comentariu


    • #52
      Pe Tapatalk mobil rezultatele din grupe apar ciudat (la tabel ma refer) - se poate încerca postarea lor ca și captura de ecran gen Snipping Tool? Nu știu dacă doar la mine este aceasta problema. Eventual o varianta asemănătoare și cu tabelele de eliminatorii.. Multumesc


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Blade : Butterfly Omar Assar
      FH: Xiom Omega V Pro
      BH: Xiom Omega V Tour

      Comentariu


      • #53
        Tapatalk pentru vBulletin, pe mobile, nu stie translata tagurile de tabele.
        Interfata web a forumului, chiar si cea pentru "Mobile style" decodeaza si arata corect tabelele.

        Am contactat Tapatalk dar nu sunt dispusi sa faca modificari atat de mari doar pentru vBulletin, mai ales ca e free.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #54
          Nu pot sa incarc fisierul actualizat Xcel pe forum..o fi de la mine? am incercat si de pe Google si de pe Firefox
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #55
            Postat în original de cata_60 Vezi post
            Nu pot sa incarc fisierul actualizat Xcel pe forum..o fi de la mine? am incercat si de pe Google si de pe Firefox
            incearca acum
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu


            • #56
              Am observat urmatorul aspect: daca nu folosesc contul, atunci ora la care posteaza cineva un mesaj pe forum este ora de iarna, iar daca ma loghez, atunci este afisata ora de vara. Mentionez ca am selectat in cont optiunea DST (Daylight Saving Time) corrections always on. Nu inteleg de ce se intampla acest lucru.



              "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
              https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de GabrielD Vezi post
                Am observat urmatorul aspect: daca nu folosesc contul, atunci ora la care posteaza cineva un mesaj pe forum este ora de iarna, iar daca ma loghez, atunci este afisata ora de vara. Mentionez ca am selectat in cont optiunea DST (Daylight Saving Time) corrections always on. Nu inteleg de ce se intampla acest lucru.
                De pe siteul oficial vBulletin:
                Default Time Zone Offset
                Time zone offset for guests and new users do not take DST into consideration.
                lemn: Waldner Dotec Carbon
                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                Comentariu


                • #58
                  Am incercat sa updatez pe forum de pe Xcel acum,cand trqficul este spre 0,banuiesc..Nu reusesc nici de pe Opera,nici de pe Google..pe Explorer nici macar n am reusit sa ma loghez.
                  pe cele doua mentionate,la updatare imi apare meniunea ..Working...apoi,dupa o vreme;:Error information: 500 internal Server Error..
                  Am incercat si de pe pc,si de pe tableta...Maiine ,cand ai timp,iti dau un Team Viewer,poate arunci o geana
                  Postarile normale intra instantaneu
                  of all the things i lost i miss my mind the most

                  Comentariu


                  • #59
                    Am o notificare la ”Mesaje” respectiv apare cifra 1, iar când dau click văd mesaje vechi. Aș vrea să dispară acea notificare, sau despre ce e vorba?
                    lemn-DHS H301
                    FH-729 Batle II / BH-V15 Extra

                    Comentariu


                    • clau
                      clau comentat
                      Editarea unui comentariu
                      Am sters notificarea.

                  • #60
                    Salut. nu pot sa incarc poze in postare si nici copia ,apare- image.png
                    Încărcare eșuată. Nu ai permisiunea să încarci fișiere cu extensia png.-
                    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                    Comentariu


                    • #61

                      img url link
                      lemn: Waldner Dotec Carbon
                      fețe: Dignics 05/Dignics 05

                      Comentariu


                      • #62
                        Buna ziua!

                        De foarte mult timp incoace nu mai primim nici o notificare pe Tapatalk de la site-ul tenisdemasa.ro. Daca stau bine sa ma gandesc problemele au inceput sa apara de pe la ultima actualizare majora a site-ului. Cu siguranta este un conflict la mijloc intre aplicatie si forum...
                        Chiar nu poate nimeni sa refaca aceasta compatibilitate? Forumul din ce am vazut este licentiat (contra cost). Poate cei de acolo pot oferi ceva asistenta.
                        E pacat ca ani buni Tapatalk a mers fara probleme si acum nu mai primim nici o notificare. Unii dintre noi am cumparat si Tapatalk Pro si acum aplicatia e useless.
                        Primesc notificari pe Whatsup de la prieteni cand se posteaza un turneu nou cand as putea fi notificat de aplicatie.
                        Multi dintre noi nu avem timp sa stam oe site sa urmarim topicurile

                        Sper sa luati in considerare sesizarea mea si sa incercati sa gasiti totusi o solutie!
                        Multumesc anticipat!

                        Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                        Blade: Andro Treiber H
                        Fh: Nittaku Fastarc G-1
                        Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                        Comentariu


                        • #63
                          Ați pus pe cineva să-mi verifice mesageria după ce am postat acel răspuns lui nea Aurica? Sau e pura "coincidenta "😊

                          Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #64
                            Postat în original de silvinio Vezi post
                            Ați pus pe cineva să-mi verifice mesageria după ce am postat acel răspuns lui nea Aurica? Sau e pura "coincidenta "😊

                            Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk
                            Pe forumul nostru vBulletin avem instalate toate actualizarile de securitate, nimeni nu are acces la mesajele utilizatorilor, nici macar administratorul.

                            Inainte sa aduceti acuzatii va rog sa va documentati.
                            Aveti un avertisment.
                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                            Comentariu


                            • #65
                              Este o problema cu "ceasul". Postarile sunt afisate cu o ora mai tarziu fata de ora reala.
                              blade :TB ALC
                              fh : joola rhyzm-P, 2.0
                              bh : andro rasant grip, 2.0

                              Comentariu


                              • #66
                                Postat în original de lucian75 Vezi post
                                Este o problema cu "ceasul". Postarile sunt afisate cu o ora mai tarziu fata de ora reala.
                                Verificati acum. E o setare "Automatically detect DST settings" I-am dat enable in profilul d-voastra.
                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                Comentariu


                                • #67
                                  Puteți accesa turneul de la Cluj din 4/5 februarie pe Amatur? Eu nu pot intra. S-a întâmplat ceva? 🤔

                                  Comentariu


                                  • #68
                                    Postat în original de Ciprian T Vezi post
                                    Puteți accesa turneul de la Cluj din 4/5 februarie pe Amatur? Eu nu pot intra. S-a întâmplat ceva? 🤔
                                    Reincercati acum. A mai fost raportata problema. Va rog sa va stergeti cache din browser si eventual log off/ log on din nou daca tot nu merge.
                                    lemn: Waldner Dotec Carbon
                                    fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                    Comentariu


                                    • #69
                                      Ceva probleme pe la server astazi? Toata ziua s-au incarcat paginile greu pe telefon (4G/5G) iar pe laptop la fel, chiar daca initial am dat vina pe retea...
                                      Observ ca nu pot uploada nici foto de pe telefon, doar screen shot. Oare sa aiba legatura cu formatul RAW?






                                      Comentariu


                                      • #70
                                        Au fost probleme la furnizor (hosting), Cred ca sunt rezolvate.
                                        lemn: Waldner Dotec Carbon
                                        fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                        Comentariu


                                        • #71
                                          Da, astazi a mers ceas. 🙂

                                          Si da, am observat ca pozele in format RAW nu le uploadeaza din browser. Oare se poate face ceva in acest sens?

                                          Mulțam.

                                          Comentariu


                                          • #72
                                            Postat în original de Bogdan V Vezi post
                                            Da, astazi a mers ceas. 🙂

                                            Si da, am observat ca pozele in format RAW nu le uploadeaza din browser. Oare se poate face ceva in acest sens?

                                            Mulțam.
                                            Doar ce format accepta siteul https://imgbb.com/ unde hostam pozele.

                                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X