Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa PRO TM", Giurgiu - 11 Martie 2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari, Stanciu Stelian!
    FH: GoldArc 8, 2.1
    STIGA XU XIN
    BH: XIOM VEGA SPO 2.0

    Comentariu


    • Bravo Buzatu Vasile! Se pare că nu prea are nimeni ac de cojocul lui!
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu


      • buna dimineata.felicitari lui cornel dena si echipei din targoviste pentru organizare si suport.felicitari si pentru alexandru rosu si "tataie"eugen, care a trait intens alaturi de nepot acest concurs.sper ca sa nu se voaleze aceste randuri precum aseara !

        Comentariu


        • Felicitari Stanciu Stelian pentru rezultatul obtinut!
          Felicitari si pentru Ceacarescu Cristian, a meritat cupa,a jucat foarte bine!
          Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

          Comentariu


          • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
            27 -- 30 0v gr.inf.
            Trocan Nicolae - Mioveni
            Petrov Dan - București
            Viciu Dragos - Pitești
            Varbanescu Marian - Giurgiu
            Dane, se pare ca te indrepti catre Polul Sud (unde traiesc pinguinii).
            Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
            FH: Butterfly - Dignics 80
            BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

            Comentariu


            • FELICITĂRI ! tuturor celor implicați în organizarea turneului.Felicitări caștigătorilor,tuturor participanților.

              Comentariu


              • Buna dimineata! Vreau in primul rand sa adresez multumiri organizatorilor pt desf concursului si nu in ultimul rand tuturor concurentilor si celor care m-au sprijinit printre care nu pot sa nu-l remarc pe mentorul meu nea Nicu care a trecut la pas de prima grupa(foarte grea) iar in superioare a cedat fizic! Bravo nea Nicu sa joci la Open si sa treci de grupe la 75 da ani si 37 de zile un lucru Unic la noi in Amatur!
                Referitor la competitie meciuri grele f echilibrate(probabil cea mai echilibrata sectiune e Openul),toate meciurile au fost cate o finala si ii felicit pe ocupantii podiumului si nu in ultimul rand pe Serghei Zelenciuc cu cre nu am mai jucat niciodata care este un jucator complet si numai inspiratia mea l-a oprit de la castigarea trofeului(s-a vazut mana lui Sandu Enciu pe care il felicit pt castigarea trofeului).
                Am vrut sa demonstez inca odata ca Aparatorii nu au murit si n-o sa moara nici din iulie in colo. Fara Aparatori probabil ca tenisul de masa nu va fi la fel de spectaculos
                Ii doresc lui NoRo si ceilati sa isi gaseasca cat mai repede fata potrivita pt a stapani furia Atacantilor

                Comentariu


                • Bravo Stelica!
                  timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                  zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                  liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                  Comentariu


                  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                    Buna dimineata! Vreau in primul rand sa adresez multumiri organizatorilor pt desf concursului si nu in ultimul rand tuturor concurentilor si celor care m-au sprijinit printre care nu pot sa nu-l remarc pe mentorul meu nea Nicu care a trecut la pas de prima grupa(foarte grea) iar in superioare a cedat fizic! Bravo nea Nicu sa joci la Open si sa treci de grupe la 75 da ani si 37 de zile un lucru Unic la noi in Amatur!
                    Referitor la competitie meciuri grele f echilibrate(probabil cea mai echilibrata sectiune e Openul),toate meciurile au fost cate o finala si ii felicit pe ocupantii podiumului si nu in ultimul rand pe Serghei Zelenciuc cu cre nu am mai jucat niciodata care este un jucator complet si numai inspiratia mea l-a oprit de la castigarea trofeului(s-a vazut mana lui Sandu Enciu pe care il felicit pt castigarea trofeului).
                    Am vrut sa demonstez inca odata ca Aparatorii nu au murit si n-o sa moara nici din iulie in colo. Fara Aparatori probabil ca tenisul de masa nu va fi la fel de spectaculos
                    Ii doresc lui NoRo si ceilati sa isi gaseasca cat mai repede fata potrivita pt a stapani furia Atacantilor
                    Vasile, joci din ce in ce mai bine, ai progresat mult de la meciul din finala de anul trecut. Bravo.

                    Comentariu


                    • Postat în original de stanciusilviu Vezi post
                      Eu din cate am vazut Stanciu Stelian a castigat finala!
                      S-a remediat clasamentul

                      Trimis de pe al meu SM-J120FN folosind Tapatalk
                      "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                      Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                      BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                      Comentariu


                      • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                        Vasile, joci din ce in ce mai bine, ai progresat mult de la meciul din finala de anul trecut. Bravo.
                        Ms mult Cornele si imi pare rau ca ai avut o zi in care numai de tenis nu-ti ardea! Dar stii tu Dumnezeu le rezolva pe toate si o sa vina si zile mai senine cand o sa stam la un sprit sau la un tenis

                        Comentariu


                        • Din nou m-am simtit foarte bine la Giurgiu. Felicitari, Cornel Dena, pentru organizare, pentru conditiile bune de joc si pentru meniul inclus in cei 25 de lei, taxa de participare (am facut aceasta remarca intrucat in alte orase taxa pentru un turneu A, fara meniu, este de 35 de lei...).

                          Ii felicit, de asemenea, pe toti castigatorii, in mod special pe Gelu Vasile pentru merituosul loc 2 de la Open, pe Daniel Dinca si pe Adi Bratescu!

                          Voi reveni cu placere in Giurgiu, toate cele bune!

                          Comentariu


                          • Urmăresc cu interes turneele de la Giurgiu felicitări organizatorilor
                            Sper ca la următorul să fiu și eu prezent.Pe ce dată e???? Sănătate

                            Comentariu


                            • Postat în original de Aurel Fratea Vezi post
                              FELICITĂRI ! tuturor celor implicați în organizarea turneului.Felicitări caștigătorilor,tuturor participanților.
                              Si eu trebuie sa va multumesc d-le Fratea pentru calea lunga strabatuta de la Constanța la Giurgiu si pentru ajutorul dat la inceperea concursului.

                              Comentariu


                              • Postat în original de ivisuc Vezi post
                                Urmăresc cu interes turneele de la Giurgiu felicitări organizatorilor
                                Sper ca la următorul să fiu și eu prezent.Pe ce dată e???? Sănătate
                                Pe 4 Noiembrie. Va asteptam cu toata stima.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                  Clasament Avansati

                                  1. Stanciu Stelian - Călărași
                                  2. Solcan Florin - Constanța
                                  3 -- 4
                                  Bratescu Adrian - Targoviște
                                  Nicola Marian - Constanța
                                  5 -- 8
                                  Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
                                  Luca Octavian - Tulcea
                                  Papacu Bejoli - București
                                  Sorescu Gabriel - Pitești
                                  9 -- 16
                                  Stoica Mihai - Mioveni
                                  Minica Rares - Giurgiu
                                  Cristescu Cristian - București
                                  Dinu Gheorghe - București
                                  Scraba Marius - Alexandria
                                  Lazar Ion - București
                                  Orac Teodor - Ramnicu Valcea
                                  Cuna Gheorghe - Buzău
                                  17 -- 18 2v gr.sup.
                                  Marian Bogdan - Ploiești
                                  Potarniche Bianca - Buzău
                                  19 -- 27 1v gr.sup.
                                  Dospinescu George - București
                                  Jaouir Khaled - București
                                  Niculescu Daniel - Pitești
                                  Bivolaru Marius - Ploiești
                                  Babus Liviu - Ploiești
                                  Rusu Geanini - Targoviște
                                  Salariu Adrian - Buftea
                                  Patrascu Traian - București
                                  Grigore Marian - Ramnicu Valcea
                                  28 -- 32 0v gr.sup.
                                  Ispas Victor - Turnu Magurele
                                  Taru Alex - Targoviște
                                  Carata Catalin - Tulcea
                                  Pantelimon Andi - București
                                  Tonciu Mihai - București
                                  33 -- 3v gr.inf.
                                  Florea Marian - Targoviște
                                  34 -- 35 2v gr.inf.
                                  Popescu Remus - Ramnicu Valcea
                                  Vana Narcis - Tulcea
                                  36 -- 44 1v gr.inf.
                                  Carjan Dumitru - București
                                  Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
                                  Hutanu Adrian - Slobozia
                                  Alexandru Marius - București
                                  Lita Gabriel - București
                                  Tudor Emil - București
                                  Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
                                  Sandu Stefan - București
                                  Todi Dumitru - Slobozia
                                  45 -- 48 0v gr.inf.
                                  Constantin Cristina - București
                                  Oancea Vasile - Buzău
                                  Docan Cristian - București
                                  Tache Petre - București
                                  Felicitari Florin Solcan ! Meritai o finala, poate chiar mai mult !...

                                  Comentariu


                                  • Lovin Eusebiu, iti multumesc frumos pentru aprecieri. Am trei cuvinte la adresa ta: recunostinta, stima si respect! Sa ne revedem sanatosi!

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                      Dane, se pare ca te indrepti catre Polul Sud (unde traiesc pinguinii).
                                      "Lipsa de căpșunică" ................ dăunează grav jocului ............. și mai ales rezultatelor....................

                                      Comentariu


                                      • Cornele, esti bun tata! Ai ridicat stacheta sus de tot. Organizare, conditii, ospitalitate. Implicare suta la suta, pe toate fronturile. Bravo si felicitari atat tie cat si echipei tale! (Alex si Geanini)
                                        Sa ne revedem sanatosi!

                                        Comentariu


                                        • Multumesc mult. Felicitari Cornel. Totul a fost bine organizat. Si apropo: de unde ai luat vinul ala, ca tare bun a fost?! Am 'lins' doar un pahar, ca eram cu cel mic si mai aveam ceva de condus prin București

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de geluvro Vezi post
                                            Multumesc mult. Felicitari Cornel. Totul a fost bine organizat. Si apropo: de unde ai luat vinul ala, ca tare bun a fost?! Am 'lins' doar un pahar, ca eram cu cel mic si mai aveam ceva de condus prin București
                                            Gelutu, e vin de Hotarele, vin de coasta.
                                            Ultima editare de Cornel 67; 13.mar.2017, 13:38.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Flo43 Vezi post
                                              Cornele, esti bun tata! Ai ridicat stacheta sus de tot. Organizare, conditii, ospitalitate. Implicare suta la suta, pe toate fronturile. Bravo si felicitari atat tie cat si echipei tale! (Alex si Geanini)
                                              Sa ne revedem sanatosi!
                                              Multumim Florine. Ai inceput cu o cupa mica la Giurgiu anul trecut, acum ai luat-o pe cea din mijloc. Logic, urmeaza aia batrana.

                                              Comentariu


                                              • Au venit cupele pentru Elite.

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X