Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn handmade balsa(100%) laminat, maner REVOLUTIONAR

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lemn handmade balsa(100%) laminat, maner REVOLUTIONAR

    Cap 157*150 mm
    Maner 102 mm
    Grosime lama 8 mm

    https://drive.google.com/file/d/0B0L...w?usp=drivesdk

    https://drive.google.com/file/d/0B0L...w?usp=drivesdk


    Pret: 200 lei, prin Posta romana.

    Info suplimentare?
    Ultima editare de new old boy; 20.mar.2017, 14:31.

  • #2
    Observ ca ati deschis un topic nou, celalalt, de aici, l-ati inchis din motive de...sanatate, cred.

    Doua intrebari:
    1. Prin ce insusiri deosebite se caracterizeaza manerul astfel incat il denumiti generic "REVOLUTIONAR"?
    2. Credeti ca, deschizand un topic nou, ati scapat de "comediantii" de pe forum?

    Comentariu


    • #3
      Nu. Imi place cand isi dau raspunsuri de uni singuri.

      Trimis de pe al meu Zun XS folosind Tapatalk

      ---------- Post added 20.03.2017 at 17:43 ----------

      Postat în original de Bogdan V Vezi post
      Observ ca ati deschis un topic nou, celalalt, de aici, l-ati inchis din motive de...sanatate, cred.

      Doua intrebari:
      1. Prin ce insusiri deosebite se caracterizeaza manerul astfel incat il denumiti generic "REVOLUTIONAR"?
      2. Credeti ca, deschizand un topic nou, ati scapat de "comediantii" de pe forum?
      D-le organizator de turnee, sunteti medic? Fara pacienti eventual?
      Observ ca doriti sa va traduc din foto in limba romana.
      Eu doresc sa vand. Sau am gresit sectiunea de forum?

      Comentariu


      • #4
        Nu cred ca e cazul sa va suparati domnule nou batran copil, dar noi aici pe forum mai suntem pusi si pe glume. Lasand starea de spirit de o parte colegu bogdan V are dreptate, nu era cazul sa mai deschideti inca un post, se puteau uploada poze si pe cel vechi. Daca nu va descurcati cu aceasta operatiune, cereti sprijinul oricarui membru de pe acest forum si sigur o sa se rezolve.

        Revenind la anunt, ca despre acest lucru e vorba aici, mai multe poze nu ar strica, eu tot incerc sa imi imaginez acel maner si nu inteleg, pe langa asta si ceea ce inteleg din poze nu gasesc util.

        Mai o precizare ar fi benefica:
        cine a creat "revolutia" aceasta de lemn? ca sa intelegem de ce costa 200 lei. Pretul e absurd, avand in vedere ca marele nostru maestru lemnar SOVER LEVENTE, zis simplu levi, poate face un lemn nou la doar 80 lei. Deci ca sa nu se interpreteze, am precizat mai sus, mai multe detalii si poze poate ar justifica si pretul si titlul afisat.
        FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

        Comentariu


        • #5
          Vezi-ti de vanzarile tale. Eu de ale mele. Ajuta-te pe tine. Sunt satul de negustori glumeti ca tine. Si, auzi copilu', vorbeste in numele tau, daca te tine...

          Trimis de pe al meu Zun XS folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Inainte sa te saturi, citeste regulamentul de postare al unui anunt. In rest numai bine si spor la vanzare.

            Referitor la ".Si, auzi copilu', vorbeste in numele tau, daca te tine... " Chiar ma tine si consider ca varsta pe care ai afisat-o in profil nu ar trebui sa iti ofere imbolduri necontrolate, nu e cazu si nici locul. Intentia mea a fost sa te ajut, daca ai perceput altceva e problema ta. Forumul acesta gazduieste oameni care joaca si iubesc tenisul de masa, daca tu ai alte fetisuri agresive fa-ti un cont pe mortalcombat.ro daca exista, daca nu creaza tu personal un forum de genu.

            NUMAI BINE, SPOR LA VANZARE SI ITI DORESC CE IMI DORESTI TU MIE SI SA TI SE INTAMPLE TIE.
            FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

            Comentariu


            • #7
              Măi, tu chiar bați câmpii... Păcat de tine, băiat tânăr.

              Comentariu


              • #8
                E lemnul cu 200 lei sau paleta ?
                Ca in poze vad o paleta lemn + fețe! Poate de aia era si contrele dinainte....

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X