Postat în original de darksideofthemoon
Vezi post
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Bacău - 08.04.2017 --- ok cls
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator tehnic
- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
Postat în original de ticu dorin Vezi postDim Bacău se inscrie doua gagici de nota 10. Nastase Ramona si Nastase Madalina
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
Inscrieri Open/Amatori - on 4/8/2017 at 9:56:19 AM
1. Marola Mihai, Bacău, 96 - 32.54 - OE
2. Rojnita Sebastian, Bacău, 57 - 26.32 - O
3. Surmei Boby, Bacău, 869 - 26 - O
4. Valeanu Cosmin, Bacău, 135 - 25.39 - OJ
5. Berila Radu, Bacău, 260 - 24.25 - OJ
6. Capusa Bogdan, Bacău, 1413 - 23 - O
7. Valeanu Vlad, Bacău, 172 - 22.75 - O
8. Braniste George, Bacău, 106 - 22.11 - O
9. Marola Dan, Bacău, 204 - 21.89 - O
10. Ticu Dorin, Bacău, 105 - 21.36 - OW
11. Ursulescu Ioan, Bacău, 128 - 20.61 - OW
12. Bobarnac Gheorghe, Bacău, 504 - 19.75 - A
13. Chiribau Ciprian, Bacău, 1216 - 18 - A
14. Oancea Marian, Bacău, 345 - 16.68 - A
15. Stroe Ionel, Bacău, 443 - 15.92 - A
16. Carnu Eugen, Bacău, 595 - 15.5 - AW
17. Dimitriu Vasile, Bacău, 1054 - 15.5 - A
18. Leteanu Marius, Bacău, 520 - 15.21 - A
19. Stoean Mircea, Bacău, 902 - 15 - A
20. Fotia Iulian, Bacău, 895 - 14 - A
21. Catana Vasile, Bacău, 1289 - 14 - AW
22. Brateanu Liviu, Bacău, 1533 - 14 - A
23. Butacu Daniel, Bacău, 673 - 12.79 - AW
24. Dirlau Ionut, Bacău, 830 - 12.63 - A
25. Isaic Radu, Bacău, 706 - 9.25 - AI
26. Aprodu Lucian, Bacău, 1962 - 8 - AI
27. Valeanu Robert, Bacău, 2167 - 7 - AIW
28. Pintileasa Gheorghe, Bacău, 2793 - 6 - AI
29. Tarcau Andrei, Bacău, 1895 - 5 - AIJ
30. Patrichi Ioan, Bacău, 3046 - 0 - A
31. Cozma Gelu, Bacău, 4002 - 0 - A
32. Bujor Laurentiu, Bacău, 4003 - 0 - A
33. Musat Viorel, Bacău, 4004 - 0 - A
34. Nastase Ramona, Bacău, 4005 - 0 - A
35. Nastase Madalina, Bacău, 4006 - 0 - A
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
Grupe inferioare Open/Amatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAROLA MIHAI BACAU 2 LETEANU MARIUS BACAU 3 STOEAN MIRCEA BACAU 4 5 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU 2 DIMITRIU VASILE BACAU 3 FOTIA IULIAN BACAU 4 NASTASE MADALINA BACAU 5 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SURMEI BOBY BACAU 2 CARNU EUGEN BACAU 3 CATANA VASILE BACAU 4 NASTASE RAMONA BACAU 5 6
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VALEANU COSMIN BACAU 2 STROE IONEL BACAU 3 BRATEANU LIVIU BACAU 4 MUSAT VIOREL BACAU 5 6
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BERILA RADU BACAU 2 OANCEA MARIAN BACAU 3 BUTACU DANIEL BACAU 4 BUJOR LAURENTIU BACAU 5 6
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CAPUSA BOGDAN BACAU 2 CHIRIBAU CIPRIAN BACAU 3 DIRLAU IONUT BACAU 4 COZMA GELU BACAU 5 6
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VALEANU VLAD BACAU 2 BOBARNAC GHEORGHE BACAU 3 ISAIC RADU BACAU 4 PATRICHI IOAN BACAU 5 6
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BRANISTE GEORGE BACAU 2 URSULESCU IOAN BACAU 3 APRODU LUCIAN BACAU 4 TARCAU ANDREI BACAU 5 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAROLA DAN BACAU 2 TICU DORIN BACAU 3 VALEANU ROBERT BACAU 4 PINTILEASA GHEORGHE BACAU 5 6
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
rezultate grupe inferioare
Grupe inferioare Open/Amatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAROLA MIHAI BACAU 3-03-1212 LETEANU MARIUS BACAU 0-30-3033 STOEAN MIRCEA BACAU 1-33-0124 5 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU 3-02-33-0212 DIMITRIU VASILE BACAU 0-33-23-2233 FOTIA IULIAN BACAU 3-22-33-0224 NASTASE MADALINA BACAU 0-32-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SURMEI BOBY BACAU 3-03-13-0312 CARNU EUGEN BACAU 0-33-22-3133 CATANA VASILE BACAU 1-32-32-3044 NASTASE RAMONA BACAU 0-33-23-2225 6
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VALEANU COSMIN BACAU 3-11-33-0222 STROE IONEL BACAU 1-33-11-3143 BRATEANU LIVIU BACAU 3-11-33-1214 MUSAT VIOREL BACAU 0-33-11-3135 6
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BERILA RADU BACAU 3-03-03-1312 OANCEA MARIAN BACAU 0-33-23-0223 BUTACU DANIEL BACAU 0-32-33-2134 BUJOR LAURENTIU BACAU 1-30-32-3045 6
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CAPUSA BOGDAN BACAU 3-03-03-0312 CHIRIBAU CIPRIAN BACAU 0-30-33-0133 DIRLAU IONUT BACAU 0-33-03-0224 COZMA GELU BACAU 0-30-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VALEANU VLAD BACAU 2-33-03-0222 BOBARNAC GHEORGHE BACAU 3-23-03-1313 ISAIC RADU BACAU 0-30-33-0134 PATRICHI IOAN BACAU 0-31-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BRANISTE GEORGE BACAU 2-33-03-0222 URSULESCU IOAN BACAU 3-23-13-0313 APRODU LUCIAN BACAU 0-31-33-0134 TARCAU ANDREI BACAU 0-30-30-3045 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAROLA DAN BACAU 0-33-03-1222 TICU DORIN BACAU 3-03-03-2313 VALEANU ROBERT BACAU 0-30-30-3044 PINTILEASA GHEORGHE BACAU 1-32-33-0135 6
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
grupe superioare
Grupe superioare Open/Amatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAROLA MIHAI BACAU 2 NASTASE RAMONA BACAU 3 BUTACU DANIEL BACAU 4 STROE IONEL BACAU
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU 2 VALEANU COSMIN BACAU 3 CHIRIBAU CIPRIAN BACAU 4 BUJOR LAURENTIU BACAU
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SURMEI BOBY BACAU 2 OANCEA MARIAN BACAU 3 ISAIC RADU BACAU 4 COZMA GELU BACAU
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BRATEANU LIVIU BACAU 2 DIRLAU IONUT BACAU 3 APRODU LUCIAN BACAU 4 PATRICHI IOAN BACAU
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BERILA RADU BACAU 2 VALEANU VLAD BACAU 3 PINTILEASA GHEORGHE BACAU 4 TARCAU ANDREI BACAU
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CAPUSA BOGDAN BACAU 2 BRANISTE GEORGE BACAU 3 LETEANU MARIUS BACAU 4 VALEANU ROBERT BACAU
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOBARNAC GHEORGHE BACAU 2 MAROLA DAN BACAU 3 DIMITRIU VASILE BACAU 4 4 1
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 URSULESCU IOAN BACAU 2 STOEAN MIRCEA BACAU 3 CARNU EUGEN BACAU 4 NASTASE MADALINA BACAU
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TICU DORIN BACAU 2 FOTIA IULIAN BACAU 3 MUSAT VIOREL BACAU 4 CATANA VASILE BACAU
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
rezultate superioare
Grupe superioare Open/Amatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAROLA MIHAI BACAU 3-03-13-0312 NASTASE RAMONA BACAU 0-30-33-0133 BUTACU DANIEL BACAU 1-33-03-0224 STROE IONEL BACAU 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU 3-13-03-1312 VALEANU COSMIN BACAU 1-33-03-0223 CHIRIBAU CIPRIAN BACAU 0-30-32-304 BUJOR LAURENTIU BACAU 1-30-33-21
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SURMEI BOBY BACAU 3-03-03-0312 OANCEA MARIAN BACAU 0-33-03-0223 ISAIC RADU BACAU 0-30-33-014 COZMA GELU BACAU 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BRATEANU LIVIU BACAU 3-00-33-0222 DIRLAU IONUT BACAU 0-33-23-0233 APRODU LUCIAN BACAU 3-02-33-1214 PATRICHI IOAN BACAU 0-30-31-30
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BERILA RADU BACAU 0-33-23-0222 VALEANU VLAD BACAU 3-03-03-0313 PINTILEASA GHEORGHE BACAU 2-30-32-304 TARCAU ANDREI BACAU 0-30-33-21
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CAPUSA BOGDAN BACAU 3-03-03-0312 BRANISTE GEORGE BACAU 0-33-13-0223 LETEANU MARIUS BACAU 0-31-33-0134 VALEANU ROBERT BACAU 0-30-30-30
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOBARNAC GHEORGHE BACAU 0-31-302 MAROLA DAN BACAU 3-03-1213 DIMITRIU VASILE BACAU 3-11-3124 4 1
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 URSULESCU IOAN BACAU 3-23-03-0312 STOEAN MIRCEA BACAU 2-31-33-013 CARNU EUGEN BACAU 0-33-13-0224 NASTASE MADALINA BACAU 0-30-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TICU DORIN BACAU 3-13-13-1312 FOTIA IULIAN BACAU 1-33-03-1223 MUSAT VIOREL BACAU 1-30-30-304 CATANA VASILE BACAU 1-31-33-01
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
Calificati in eliminatorii - Open/Amatori1 Marola Mihai Butacu Daniel 2 Rojnita Sebastian Valeanu Cosmin 3 Surmei Boby Oancea Marian 4 Aprodu Lucian Brateanu Liviu 5 Valeanu Vlad Berila Radu 6 Capusa Bogdan Braniste George 7 Marola Dan Dimitriu Vasile 8 Ursulescu Ioan Carnu Eugen 9 Ticu Dorin Fotia Iulian
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
eliminatorii
Eliminatorii Open/Amatori
1. Marola Mihai
-------------------- Marola Mihai 3-0
32. Bye
---------------------------------------- -
17. Valeanu Cosmin
-------------------- -
16. Oancea Marian
------------------------------------------------------------ -
9. Ticu Dorin
-------------------- Ticu Dorin 3-0
24. Bye
---------------------------------------- -
25. Bye
-------------------- Ursulescu Ioan 3-0
8. Ursulescu Ioan
A. -------------------------------------------------------------------------------- -
5. Valeanu Vlad
-------------------- Valeanu Vlad 3-0
28. Bye
---------------------------------------- -
21. Bye
-------------------- Dimitriu Vasile 3-0
12. Dimitriu Vasile
------------------------------------------------------------ -
13. Braniste George
-------------------- Braniste George 3-0
20. Bye
---------------------------------------- -
29. Bye
-------------------- Aprodu Lucian 3-0
4. Aprodu Lucian
3. Surmei Boby
-------------------- Surmei Boby 3-0
30. Bye
---------------------------------------- -
19. Bye
-------------------- Berila Radu 3-0
14. Berila Radu
------------------------------------------------------------ -
11. Carnu Eugen
-------------------- Carnu Eugen 3-0
22. Bye
---------------------------------------- -
27. Bye
-------------------- Capusa Bogdan 3-0
6. Capusa Bogdan
B. -------------------------------------------------------------------------------- -
7. Marola Dan
-------------------- Marola Dan 3-0
26. Bye
---------------------------------------- -
23. Bye
-------------------- Fotia Iulian 3-0
10. Fotia Iulian
------------------------------------------------------------ -
15. Brateanu Liviu
-------------------- -
18. Butacu Daniel
---------------------------------------- -
31. Bye
-------------------- Rojnita Sebastian 3-0
2. Rojnita Sebastian
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
Rezultate provizorii eliminatorii
Eliminatorii Open/Amatori
1. Marola Mihai
-------------------- Marola Mihai 3-0
32. Bye
---------------------------------------- -
17. Valeanu Cosmin
-------------------- Valeanu Cosmin 3-2
16. Oancea Marian
------------------------------------------------------------ -
9. Ticu Dorin
-------------------- Ticu Dorin 3-0
24. Bye
---------------------------------------- Ursulescu Ioan 3-0
25. Bye
-------------------- Ursulescu Ioan 3-0
8. Ursulescu Ioan
A. -------------------------------------------------------------------------------- -
5. Valeanu Vlad
-------------------- Valeanu Vlad 3-0
28. Bye
---------------------------------------- Valeanu Vlad 3-0
21. Bye
-------------------- Dimitriu Vasile 3-0
12. Dimitriu Vasile
------------------------------------------------------------ Valeanu Vlad 3-0
13. Braniste George
-------------------- Braniste George 3-0
20. Bye
---------------------------------------- Braniste George 3-1
29. Bye
-------------------- Aprodu Lucian 3-0
4. Aprodu Lucian
3. Surmei Boby
-------------------- Surmei Boby 3-0
30. Bye
---------------------------------------- Surmei Boby 3-0
19. Bye
-------------------- Berila Radu 3-0
14. Berila Radu
------------------------------------------------------------ Capusa Bogdan 3-0
11. Carnu Eugen
-------------------- Carnu Eugen 3-0
22. Bye
---------------------------------------- Capusa Bogdan 3-0
27. Bye
-------------------- Capusa Bogdan 3-0
6. Capusa Bogdan
B. -------------------------------------------------------------------------------- -
7. Marola Dan
-------------------- Marola Dan 3-0
26. Bye
---------------------------------------- Marola Dan 3-0
23. Bye
-------------------- Fotia Iulian 3-0
10. Fotia Iulian
------------------------------------------------------------ -
15. Brateanu Liviu
-------------------- Butacu Daniel 3-0
18. Butacu Daniel
---------------------------------------- Rojnita Sebastian 3-0
31. Bye
-------------------- Rojnita Sebastian 3-0
2. Rojnita Sebastian
Comentariu
organizator tehnic- 22.ian.2009
- 1687
- Bacău
- 61
Likes given: 1165Likes received: 483
Eliminatorii Open/Amatori
1. Marola Mihai
-------------------- Marola Mihai 3-0
32. Bye
---------------------------------------- Valeanu Cosmin 3-1
17. Valeanu Cosmin
-------------------- Valeanu Cosmin 3-2
16. Oancea Marian
------------------------------------------------------------ Valeanu Cosmin 3-1
9. Ticu Dorin
-------------------- Ticu Dorin 3-0
24. Bye
---------------------------------------- Ursulescu Ioan 3-0
25. Bye
-------------------- Ursulescu Ioan 3-0
8. Ursulescu Ioan
A. -------------------------------------------------------------------------------- Valeanu Cosmin 3-0
5. Valeanu Vlad
-------------------- Valeanu Vlad 3-0
28. Bye
---------------------------------------- Valeanu Vlad 3-0
21. Bye
-------------------- Dimitriu Vasile 3-0
12. Dimitriu Vasile
------------------------------------------------------------ Valeanu Vlad 3-0
13. Braniste George
-------------------- Braniste George 3-0
20. Bye
---------------------------------------- Braniste George 3-1
29. Bye
-------------------- Aprodu Lucian 3-0
4. Aprodu Lucian
3. Surmei Boby
-------------------- Surmei Boby 3-0
30. Bye
---------------------------------------- Surmei Boby 3-0
19. Bye
-------------------- Berila Radu 3-0
14. Berila Radu
------------------------------------------------------------ Capusa Bogdan 3-0
11. Carnu Eugen
-------------------- Carnu Eugen 3-0
22. Bye
---------------------------------------- Capusa Bogdan 3-0
27. Bye
-------------------- Capusa Bogdan 3-0
6. Capusa Bogdan
B. -------------------------------------------------------------------------------- Capusa Bogdan 3-1
7. Marola Dan
-------------------- Marola Dan 3-0
26. Bye
---------------------------------------- Marola Dan 3-0
23. Bye
-------------------- Fotia Iulian 3-0
10. Fotia Iulian
------------------------------------------------------------ Rojnita Sebastian 3-0
15. Brateanu Liviu
-------------------- Butacu Daniel 3-0
18. Butacu Daniel
---------------------------------------- Rojnita Sebastian 3-0
31. Bye
-------------------- Rojnita Sebastian 3-0
2. Rojnita Sebastian
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 16:14.Procesare...X
Comentariu