Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Arad CSM - 08.04.2017 --- ok cls

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Multumim Levi si ne bucuram ca a iesit un turneu frumos si v-ati simtit bine,pana la urma asta cred ca ii scopul fiecarui turneu:Sa ne simtim bine,ca o familie!!!

    Comentariu


    • #77
      Multumim Horia!!!

      Comentariu


      • #78
        Felicitari castigatorilor de la ambele categorii. Multumim tuturor de aprecieri, la fel si celor care ne-au ajutat la organizarea acestui turneu - Anisoarei (cu suportul culinar se pare ca a fost apreciat) si lui Claudiu, care din nou ne-a asigurat suportul tehnic (de la distanta) si care banuiesc ca astazi a realizat un adevarat record cu numarul de turnee sustinute tehnic in aceeasi zi (am inteles ca “doar” vreo 8 ).
        Multumim aradenilor ca ne-au onorat (din nou) cu o participare asa de numeroasa - pentru un concurs B. Sper ca v-ati simtit bine.
        Ma bucur ca, categoria "incepatori" este tot mai mult luata in seama de catre jucatori care nu au mai fost in viata lor la un concurs si care s-au simtit bine tocmai datorita faptului ca am reusit sa cooptam jucatori de un nivel apropiat si care au sustinut meciuri foarte echilibrate.
        Si nu in ultimul rand felicitari Darius pentru locul fruntas ocupat. Te tot plangeai ca nu stii, ca n-ai mai jucat de mult... etc. Dar se pare ca se adevereste vorba aia romaneasca “mutu rupe caputu” Bravo.
        Ultima editare de alandala; 10.apr.2017, 13:41.

        Comentariu


        • #79
          Felicitari Darius si Remus ! Primele distinctii in competitie Bv baieti !!!la mai mare! Super reusita!

          Comentariu


          • #80
            Poze. Un pic cam tarziu acuma le-am primit. Poza de grup e doar cu categoria incepatori. Ca avansatii incepusera concursul si nu i-am mai deranjat.

            Comentariu


            • #81
              Cu miiiiiiiiiii de Multumiri la CIUPY(Sotia mea)pt ajutorul dat

              Comentariu


              • #82
                Nasu, pacat ca nu am ajuns la voi!!.FELICITARI!!Si sa ne vedem cu bine la urm turnee!!

                Comentariu


                • #83
                  Lasa ca la urmatorul turneu o sa fiti prezenti.
                  Multumim pt aprecieri.Oricum la urmatorul turneu o sa va cinstim cum se cuvine!!!
                  FELICUTARI SI VOUA PT TURNEU,la cat mai multe turnee!!!

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X