Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ Gura Humorului 29.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de dantim Vezi post
    Hopa vulturas ai facut aripi decind ai devenit organizator
    Ultima data cind am fost la Gura Humorului,când m-am dus sa mănînc,n--am mai găsit decât afinata si-am mîncat la afine pina m-am âmbătat. Acum m-am hotărât sa-i las eu pe alții sa manance afinata .Hai si tu sa mîncam niște bere !

    Comentariu


    • Se retrage-Mocean Dan,Cluj Napoca-elite,
      Peta Octavian,Cluj Napoca-amatori.

      Am o camera cu 3 paturi rezervata la hotel Casa Nobilis(pt. cine doreste),28 euro toata camera,la cursul zilei.Maine daca nu sunt solicitari,anulez rezervarea.

      Comentariu


      • Se inscrie Corburean Ioana -Mediaș cat.Elite.

        Comentariu


        • Verdet Adrian - Oravita - elite
          Kaposta Victor - Arad - open

          Comentariu


          • Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - avansați

            Comentariu


            • Din Galanesti:

              Rosca Adela-avansati.
              ZORO

              Comentariu


              • pentru amatori Petenchi Edmond

                Comentariu


                • - O minunatie de Turneu A+ la GURA HUMORULUI
                  - FELICITARI ANTICIPATE COORDONATORILOR, ORGANIZATORILOR SI TUTUROR CELOR CARE SUNT IMPLICATI SI AJUTA CA ACEST TURNEU SA FIE ASA CUM SE ANUNTA SI SE DORESTE. UNUL DE NEUITAT.
                  - M-am uitat pe liste si m-am bucurat pentru toti cunoscutii prietenosi, zelosi si dragi mie care pot ajunge la acest "GRANDIOS TURNEU A+" de la GURA HUMORULUI.
                  - Cu siguranta ca toti cei care vor participa sunt deja castgatori. Unii vor lua o cupa iar altii satisfactia ca au trait LIVE "STAREA DE SPIRIT SI FIORUL COMPETITIONAL" a unui Turneu de calibrul asta.
                  - Regret ca treburile prioritare ma tin in loc si nu pot ajunge la turneu desi mi-am dorit, dar asta nu ma impiedica sa-i salut pe toti cei dragi care vor ajunge, sa le urez multa bafta si sa aiba parte de tot ceia ce isi doresc la un Turneu la care pot sa-si doreasca orice
                  - SUCCES MAXIM TUTUROR PARTICIPANTILOR IN TOT CE VA DORITI SA AVETI SUCCES SI SA AVETI PARTE DE TOT CE ESTE MAI BUN PE TOATA PERIOADA DE DESFASURARE A SUPER TURNEULUI A+ DE LA GURA HUMORULUI

                  Comentariu


                  • din pacate ma retrag Catalin Balaban București avansati

                    Comentariu


                    • se retrage iordachi adrian - adjud - avansati

                      Comentariu


                      • Postat în original de shogun Vezi post
                        - O minunatie de Turneu A+ la GURA HUMORULUI
                        - FELICITARI ANTICIPATE COORDONATORILOR, ORGANIZATORILOR SI TUTUROR CELOR CARE SUNT IMPLICATI SI AJUTA CA ACEST TURNEU SA FIE ASA CUM SE ANUNTA SI SE DORESTE. UNUL DE NEUITAT.
                        - M-am uitat pe liste si m-am bucurat pentru toti cunoscutii prietenosi, zelosi si dragi mie care pot ajunge la acest "GRANDIOS TURNEU A+" de la GURA HUMORULUI.
                        - Cu siguranta ca toti cei care vor participa sunt deja castgatori. Unii vor lua o cupa iar altii satisfactia ca au trait LIVE "STAREA DE SPIRIT SI FIORUL COMPETITIONAL" a unui Turneu de calibrul asta.
                        - Regret ca treburile prioritare ma tin in loc si nu pot ajunge la turneu desi mi-am dorit, dar asta nu ma impiedica sa-i salut pe toti cei dragi care vor ajunge, sa le urez multa bafta si sa aiba parte de tot ceia ce isi doresc la un Turneu la care pot sa-si doreasca orice
                        - SUCCES MAXIM TUTUROR PARTICIPANTILOR IN TOT CE VA DORITI SA AVETI SUCCES SI SA AVETI PARTE DE TOT CE ESTE MAI BUN PE TOATA PERIOADA DE DESFASURARE A SUPER TURNEULUI A+ DE LA GURA HUMORULUI
                        Multumim mult pentru aprecieri !!! Va asteptam cu drag data viitoare ! Un turneu reusit se datoreaza in primul rand participantilor. Daca vrei sa vezi in orice lucru ceva frumos ai sa- l vezi , daca nu NU
                        Hai ai nostri !
                        In ultima zi de retrageri mai sunt 4 locuri la Incepatori, 4 la Avansati si 10 la Open/ Elite
                        Ultima editare de Dakiro; 27.apr.2017, 08:26.
                        Dan Chirap
                        www.sportdakiro.com
                        email: contact@sportdakiro.com

                        Comentariu


                        • Se retrage BLEOCA LUCAS

                          Comentariu


                          • In ceasul al doisprezecelea Ținutul Secuiesc a decis să facă deplasarea în Bucovina! Deci se inscriu Fancsali K?lm?n din Lunca de Sus , Lazlo Levente, Fazakas Gergely si Lakatos Zsolt din Miercurea Ciuc, TOTI LA OPEN!
                            Ultima editare de laky; 27.apr.2017, 09:36.
                            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                            Comentariu


                            • Petrescu Liviu/Pitesti/Elite
                              Liviu Petrescu

                              Comentariu


                              • Am vrut sa vin,dar,durerile cauzate de o piatra de 7 mm la rinichi, nu ma lasă. Riscul sa fac o colică renală este prea mare. îmi pare rău,dar, trebuie sa ma retrag.
                                Va doresc sa va simțiți excelent. !

                                Comentariu


                                • Pentru a putea desfasura turneul in conditii optime ma vad nevoit sa limitez numarul de jucatori la Elite la 36 , deci la Open vor fi maxim 60 persoane. Jucatorii care sunt pe lista de asteptare si nu se incadreaza la categoria lor vor fi inscrisi la o categorie inferioara.
                                  Dan Chirap
                                  www.sportdakiro.com
                                  email: contact@sportdakiro.com

                                  Comentariu


                                  • Inscriere la amatori pentru Barabancea Lili, Iași. Multumesc.

                                    Comentariu


                                    • Bate in retragere Bucurel Ion-Comănești-incepatori.
                                      Blade-Donic Valdner AR/FH-Rakza7 Soft/BH-Rakza7 Soft

                                      Comentariu


                                      • Serac Octavian-incepatori,Botoșani

                                        Comentariu


                                        • Lupsa Bogdan - avansati- din Râmnicu Valcea.

                                          Comentariu


                                          • Se retrage din Comănești
                                            Maftei Catalin Doru

                                            Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Ursulean Florin la elite
                                              Ursulean Daniel si Brandusan Lucian la incepatori
                                              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                              FH: Tenergy 05 FX
                                              BH: Tenergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Rodica Sicoe - M / F - Cugir , daca mai prind loc . Rog sa mi se comfirme daca voi putea venii. Multumesc

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de rodica sicoe Vezi post
                                                  Rodica Sicoe - M / F - Cugir , daca mai prind loc . Rog sa mi se comfirme daca voi putea venii. Multumesc


                                                  extras din Regulament AMATUR 2017
                                                  ?n situația depășirii numărului de locuri rezervat turneului, prioritate au jucătorii din categoria respectivă, în ordinea clasamentului.


                                                  Adica prinzi loc
                                                  Ultima editare de cata_60; 27.apr.2017, 17:37.
                                                  of all the things i lost i miss my mind the most

                                                  Comentariu


                                                  • Se inscrie Rosu Gabriel - Comănești
                                                    Avansati
                                                    Blade: Xiom Strato
                                                    FH: Tenergy 05
                                                    BH: Tenergy 05

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X