tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Top 4 - Turnee B+ "WTTD - AmaTur Romānia" 2017

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data īnscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vārstă
    48
    Postări
    9.579
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    405 z 23 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33448

    Top 4 - Turnee B+ "WTTD - AmaTur Romānia" 2017

    WTTD - AmaTur Romānia 2017
    No. City Jucători Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Agnita 6 Nechita Alexandru Toader George Cioca Raul Kondort Arpad
    4 Aiud 37 Popa Gheorghe Fullop Attila Damian Mircea Docea Beniamin
    5 Arad 1 - Avansați 22 Struna Adela Dani Leo Nagy Iosif Olah Remus
    6 Arad 1 - Īncepători 27 Marisca Darius Bornea Valentin Takats Nandor Dobanda Dinu
    7 Arad 2 - Open 9 Avram Victor Roman Bogdan Prundaru Horia Ardelean Raul
    8 Bacău 35 Capusa Bogdan Valeanu Cosmin Valeanu Vlad Rojnita Sebastian
    9 Baia Mare 35 Ciure Alin Zaha Vasile Catricicau Adrian Petric Sorin
    10 Băicoi 13 Stoica Robert Gutu Bogdan Nistor Bogdan Constantin Marius
    13 Bistrița Open 7 Nistor Dorel Spaller Tiberiu Ciobanu Gabriel Maerean Claudiu
    14 Bistrița Amatori 28 Sīngeorzan Cornel Scurtu Nicolae Barabas Claudiu Istrate Adrian
    15 Blaj 23 Ciobanu Daniel Păcurar Cosmin Suciu Iacob Szekely Gheorghe
    20 Botosani 64 Onufrei Ciprian Vālcu Alin Duceac Cătălin Halip Rareș
    22 Brașov Open 15 Macovei Liviu Huțanu Alin Nica Ionuț Vlădoiu Gelu
    23 Brașov Gry Club II 14 Marin Floricel Popa Mircea Antal Denes Pădurariu Ciprian
    24 Brașov Avansați 16 Demeny Zoltan Szeles Ioan Bokor Zoltan Jr. Ciky Cornel
    25 Brașov Īncepători 21 Ștefan Patrick Ciobanu Adrian Lorincz Dan Drăgoiu Claudiu
    26 Brăila Open 10 Ion Marius Enciu Alexandru Radu Costică Toma Iulian
    27 Brăila Amatori 11 Apostu Ionel Stoian Nicolae Giosan Marcel Roșcan Nicușor
    29 București Open 48 Tudorache Viorel Neculcea Alexandru Dumitrescu Cornel Cristache George
    30 București Amatori 72 Gheorghiu Laura Sandu Bogdan Gabriel Crăciun David Mihai Zaharia Puiu
    31 Buzau 20 Teodorescu Săndica Concea Alin Băceanu Constantin Popa Alexandru Iulian
    32 Călărași Open 9 Stanciu Alin Ceacărescu Cristian Costache Claudiu Stanciu Silviu
    33 Călărași Amatori 13 Stanciu Stelian Colceag Nicușor Māndru Ionel Vasilescu Emil
    34 Cluj Napoca Open 18 Fărcaș Vlad Gogu Gabriel Moldovan Ovidiu Mathe Mihai
    35 Cluj Napoca Amatori 30 Rozenfeld Cristian Mānzat Dan Nașcu Horea Koteleș Antonio
    36 Comănești 45 Parnica Leonid Ciubotariu Mihaela Bulubașa Nicușor Șerban Liviu
    38 Constanta 36 Neagu Mircea Frătea Aurel Bădescu Leontin Leolea Andrei
    39 Craiova 16 Răducan Bogdan Slăvoiu Cristian Cincă Daniel Țapu Florin
    40 Cristian 36 Govoreanu Florin Barac Marius Kromek Iulian Cristea Virgil
    49 Curtea de Argeș 12 Iliescu Dan Rada Florin Stan Cătălin Zavrigescu George
    50 Dej 27 Beică Florin Pop Zoltan Bothazan Florin Dezso Lorand
    51 Deva Open 11 Crainic Adrian Popa Radu Androne Daniel Zbāncu Leo
    52 Deva Amatori 23 Șerban Marian Gasca Toader Georgescu Constantin Boznea Daniel
    53 Ditrau 28 Simon Robert Heja Zoltan Balla Peter Māndru Aurel
    54 Drobeta T. Severin 14 Gheorghe Nicu Secu Virgil Drăghici Dumitru Vijăică Paul
    56 Dumbrăvița Open 14 Gajda Jonel Mutrescu Eugen Badea Bogdan Curut Gabriel
    57 Dumbrăvița Amatori 24 Tarhună Alin Hancig Mircea Nagy Iosif Cojocaru Mircea
    62 Falticeni Open 10 Hasna Cosmin Moșneagu Marius Țigănaș Mihai Carpovici Boris
    63 Falticeni Amatori 16 Văculișteanu Ionuț Gugleș Marius Nemaciuc Ovidiu Macovei Bogdan
    68 Focsani 24 Pīzlaru Ionel Maresi Ion Buruiană Mihai Dīrdală Cătălin
    70 Galați 34 Zarinschi Cătălin Voinea Sorin Zăinescu Corneliu Staicu Adrian
    73 Gura Humorului 11 Pogorevici Mircea Jitaru Sorin Chirap Dan Tătărău Tudor
    77 Iasi 1 -Topspin Arena 16 Axinte Bogdan Dragan Petru Ioan Nicu Constantin Ciortescu Cristi
    78 Iasi 2 - Club Viper 23 Țipu Vlad Hogaș Flaviu Alexandru Hariuc Costică Ciobotaru Ovidiu
    79 Iași 3 -Valea Lupului 18 Dabija Răzvan Luntraru Andrei Gherasim Florin Albu Gheorghe
    80 Lugoj 13 Schiopulescu Ion Pop Ioan Florin Ticu Sorin Popa Cristian
    81 Mangalia 38 Barbu Mircea Medeleanu Ștefan Sucuri Erdin Motoianu Maria
    83 Marghita 28 Jurje Alex Doru Cotca Dacian Totos Ludovic Sarca Ovidiu
    90 Miercurea Ciuc Open/Avansați 38 Kiss Janos Incze Levente Tamas Nagy Jeno Pal Zoltan
    91 Miercurea Ciuc Īncepători 24 Stekbauer Arpad Antal Daszkel Jozsef Petres Tivadar Vaszi Denes
    96 Nasaud 20 Spaller Tiberiu Singeorzan Traian Oltean Silviu Nechiti Dumitru
    97 Oradea - King Pong 40 Birtalan Robert Savu Cristian Gergely Anton Jurje Alex Doru
    98 Oradea - PingPongMania 35 Balogh Attila Sferlea Marius Tic Ioan Cotca Dacian
    99 Oradea - TibClau 21 Cotcă Dacian Savu Cristian Balogh Attila Tic Ioan
    111 Oravita 16 Put Gabriel Verdet Adrian Creinicean Liviu Kaposta Victor
    112 Piatra Neamt 15 Dumitrescu Dan Buruiană Petru Dan Andrei Burghelea Florin
    114 Pitești Open 10 Petrescu Liviu Bănescu Dragoș Apostol Cerasela Muntoiu Theodor
    115 Pitești 29 Dobre Titus Dobă Vasile Orac Teodor Valcea Daniel
    123 Ploiesti Indoor Open 19 Lukasz Klimas Frățilă Robert Panaitescu Ștefan Ivan Valentin
    124 Ploiesti Indoor Amatori 22 Vișan Bogdan Marian Bogdan Panait Constantin Popescu Sorin
    127 Ploiesti TelGeorge Jr. Open 12 Frățilă Robert Nitescu Horia Neagoe Costin Bivolaru Marius
    128 Ploiesti TelGeorge Jr. Open 12 Marian Bogdan Ioniță Fabian Dinu Adrian Stăncescu Sebastian
    129 Reghin 24 Farkas Gabor Marian Calin Marian Florin Vita Istvan
    130 Resita 19 Pārvu Nicolae Verdeț Adrian Turburan Ion Put Gabriel
    131 Roman 16 Coroiu Andrei Grapina Florin Baisan Paul Laic Mihai
    132 Sfantu Gheorghe 35 Bardocz Szilard Balazs Gergo Welker Ivan Lorincz Jozsef
    133 Sibiu 47 Govoreanu Florin Mitzea Alexandru Daneliuc Gabi Corburean Ioana
    135 Sighetu Marmatiei 34 Hotico Ciprian Moldovan Liviu Rusin Iaroslav Ticala Vasile Jr.
    137 Sighisoara 24 Farkas Bence Denes Ferenc Tipser Gabriel Nyaradi Attila
    138 Suceava Open/Avansați 20 Polocoser Cristian Corocăescu Cristian Moroșan Marian Pīnzar Alin
    139 Suceava Īncepători 20 Robciuc Doru Moncea Emilian Apopei Vasile Tănase Gabi
    142 Targu Mures 33 Simon Csaba Anca Octavian Bauer Lajos Sipos Ferenc
    143 Targu Neamt 21 Mahu Bogdan Pralea Marius Dan Nuțu Cătălin Ghilan Romeo
    144 Tarnaveni Open 11 Moldovan Cristian Vitan Vasile Bleoca Marius Molnar Tihamer
    145 Tarnaveni Amatori 14 Kovaci Richard Chibulcutean Bogdan Sabău Mircea Sabău Gheorghe
    146 Tārgoviște 18 Rusu Geanini Lăzăroiu Adrian Diaconescu Lucian Dobrin Adrian
    147 Tārgu Jiu Open 6 Cruceru Sergiu Gatman Laurentiu Dondera Marius Teică Radu
    148 Tārgu Jiu Amatori 13 Parcalabu Ninel Simion Cristian Botănel Eduard Botănel Grigore
    149 Tecuci 20 Pascu Paul Postelnicu Cristian Bodin Ioan Tudoran Tudor
    150 Timișoara 1 24 Mutrescu Eugen Avram Victor Butnariu Daniel Mitrache Simion
    151 Timișoara 2 11 Popa Bogdan Mihalescu Dinu Cecan Vasile Avram Victor
    152 Timișoara 3 19 Mutrescu Eugen Popa Bogdan Kapostă Victor Kalman Csaba
    153 Toplita 18 Barabas Sandor Fazakas Attila Campian Zoltan Oncioiu Gabriel
    154 Tulcea 14 Luca Octavian Trocaru Remus Gherasim Iulian Meregiu Gheorghe
    156 Turda 27 Pop Cosmin Zămbălau Ionuț Prodan Daniel Luparu Răzvan
    157 Vatra Dornei Open 6 Georgiu Dragoș Hăgătiș Andrei Lăcătuș Samuel Ciobanu Gabriel
    158 Vatra Dornei Amatori 16 Butnaru Mădălina Bădăluță Marian Foca Dorin Crăcană Lucian
    161 Victoria Amatori 6 Beltechi Paul Pietraru Dorian Popa Cristian Mija Gheorghe
    162 Victoria Īncepători 11 Pietraru Sorin Vasu Alexandru Stoian Sebastian Chivu Mădălin
    164 Vintu de Jos Open 6 Sicoe Rodica Suflețel Radu Andone Claudiu Butură Vasile
    165 Vintu de Jos Amatori 22 Bora Nicolae Tokos Pal Susan Mircea Jurcă Marius
    168 Zalau 20 Iosif Patriciu Ciupe Cristian Crișan Catălin Mureșan Cristian
    2008
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data īnscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vārstă
    48
    Postări
    9.579
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    405 z 23 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33448

    Top 4 - Turnee B+ "WTTD - AmaTur Romānia", Mini-AmaTur

    WTTD - AmaTur Romānia 2017
    No. City Jucători Locul I Locul II Locul III Locul III
    2 Agnita Mini-AmaTur 10-14 11 Lemnaru Bogdan Dragan Alexandra Dalbea Nikol Lacatus Razvan
    3 Agnita Mini-AmaTur 14-18 12 Toader Valentin Pica Horia Crisan Casian Hotea Darius
    11 Băicoi Mini-AmaTur 6-10 12 Stoian Rares Eparu Matei Rizoiu Claudiu Dogaru Sebastian
    12 Băicoi Mini-AmaTur 10-14 6 Irimia Madalin Dogaru Bianca Vatafu Marian Burtea Izabela
    16 Blaj Mini-AmaTur V-VIII 16 Dumitru Călin Covaciu Adrian Nedelcu Andreea Berchi Nicolae
    17 Blaj Mini-AmaTur IX-XII 34 Frățilă Răzvan Aldea Ionuț Hārceagă Cosmin Folea Marcus
    37 Comănești Mini-AmaTur 15 Popa Andrei Visilean Marius Asandei Alin Bratu Liviu
    41 Cristian Mini-AmaTur III-IV F 3 Bīrsan Alesia Beza Sunamita Murariu Andreea -
    42 Cristian Mini-AmaTur III-IV B 7 Moga Tudor Catoiu Cristian Frunteanu Sebastian Matei Claudiu
    43 Cristian Mini-AmaTur V-VI F 9 Sitoianu Delia Moga Teodora Opris Dariana -
    44 Cristian Mini-AmaTur V-VI B 7 Moga Tudor Tolciu Flavius Tolciu Cosmin Gheorghe Emanuel
    45 Cristian Mini-AmaTur VII-VIII F 7 Popa Denisa Moldovan Bianca Sitoianu Denisa Bunescu Denisa
    46 Cristian Mini-AmaTur VII-VIII B 17 Sterp Florin Tănasă Cosmin Muntean Alex Pipernea Marius
    47 Cristian Mini-AmaTur IX-XII F 3 Cāmpeanu Denisa Murguleț Roxana Topārcean Bianca -
    48 Cristian Mini-AmaTur IX-XII B 8 Borbil Octavian Mihăilescu Eduard Zoltan Adrian Dragoș Sorinel
    55 Dumbraveni Mini-AmaTur 18 Bardaș Patrick Morariu Radu Calo Nicolae Denesan Andrei
    58 Dumbrăvița Mini-AmaTur 9-10 6 Gajda Mario Berinde Luca Szabo Timea Szilaghi Benze
    59 Dumbrăvița Mini-AmaTur 10-11 A 6 Sferlea Alesia Stanusila Oana Muller Evelin Moldovan Dora
    60 Dumbrăvița Mini-AmaTur 10-11 A 6 Lascu Mihai Fekete Melinda Polinski Georgia Crișan Carina
    61 Dumbrăvița Mini-AmaTur 12-13 6 Badea Bogdan Orban Mădălina Tarhună Alin Sferlea Alesia
    64 Falticeni Mini-AmaTur N.G. 12 Roznovan Mihail Gugulus Luca Ailenei Andrei Buta Gigi
    65 Falticeni Mini-AmaTur V.L. Fete 4 Stan Florentina Todică Mihaela Baltag Andreea Hurmuz Denisa
    66 Falticeni Mini-AmaTur V.L. Băieți 17 Asavei Florin Chiriac Paul Munteanu Florin Onisei Valentin
    69 Focsani Junior 18 Andrei Valentin Putoi Roberto Palade Mădălin Meiroșu Mihai
    74 Gura Humorului Mini-AmaTur 8-10 7 Purseaga Lica Palanceanu Vasile Coclici Ancuța Rogojină Nicola
    75 Gura Humorului Mini-AmaTur 10-14 F 10 Flocea Raluca Jitaru Daria Miron Lucia Perțu Andreea
    76 Gura Humorului Mini-AmaTur 10-14 B 12 Zlătaru Iulian Flocea Mihiță Bozomală Paul Moroșanu Teodor
    82 Mangalia Mini-AmaTur 9 Maxim Dorin Serban Rareș Apetre Marco Gabriel David Robert
    84 Medias Mini-AmaTur 8-10 F 9 Weisz Zsofia Adorjani Andreea Antal Tamara Gyorgy Nikolett
    85 Medias Mini-AmaTur Mini Cadete 7 Teglas Andreea Moca Alina Hila Beatrice Mike Boroka
    86 Medias Mini-AmaTur Cadete 6 Moga Mădălina Bucur Delia Magyari Renata Șerban Elena
    87 Medias Mini-AmaTur 8-10 B 24 Canea Kocsis Andras Cudesean Rares Balint Zsolt Pap Teteny
    88 Medias Mini-AmaTur Mini Cadeți 14 Chelmuș Ionuț Ambruș Szilard Nistor Ionut Burnichi Marian
    89 Medias Mini-AmaTur Cadeți 14 Pīnzar Andrei Seceta Andreas Botoc Ovidiu Manica Sebastian
    92 Miercurea Ciuc Mini-AmaTur 16 Bodor Tibor Vrencean Roland Barabas Botond Dramba Cristian
    93 Moinesti 8-10 8 Casuneanu Bianca Crangu Robert Gherasim Larisa Sandu Vasilica
    94 Moinesti 12-14 16 Munteanu Bianca Gheorghitoaia Alexandra Spatariu Maria Mihai Denis
    95 Moinesti 14-18 8 Mireuță Darius Munteanu Diana Sebestin Delia Mutu Paul
    100 Oradea- King Pong 6-8 B 5 Rakoczi Patrik Orgovan Kristof Lit George Varga Dominic
    101 Oradea- King Pong 6-8 F 4 Szabo Timeea Moldvai Dorka Silaghi Karina Seres Flora
    102 Oradea- King Pong 9-10 B Avansați 8 Sebi Bence Berinde Luca Pop Matei Floruncut Robert
    103 Oradea- King Pong 9-10 B Īncepători 4 Rogojan Cristian Szelesi Elod Aciu Adam Cristian Szilagyi Bence
    104 Oradea- King Pong 9-10 F 7 Moldovan Dora Craiu Andreea Chira Camelia Pauliuc Alessia
    105 Oradea- King Pong 11-12 B Avansați 8 Kornya Adam Kornya Tamas Sav David Iosif Patriciu
    106 Oradea- King Pong 11-12 B Īncepători 11 Debreceni Nandor Szell Akos Leahu Andrei Perei Mark
    107 Oradea- King Pong 11-12 F 5 Stanusila Oana Albert Csenge Lilla Kornya Zsofia Leahu Henrietta
    108 Oradea- King Pong 13-15 B Avansați 8 Struna Ionut Tarhuna Alin Matei Cosmin Puskas David
    109 Oradea- King Pong 13-15 B Īncepători 6 Banatean David Crăciun Mihai Udvar Patrik Birtalan Szilard
    110 Oradea- King Pong 13-15 F 6 Strună Adela Kalman Suha Orban Mădălina Neamțu Andreea
    116 Pitesti Mini-AmaTur Dublu 10 Ionică Maria & Rizea Cristina Pribeagu Sebastian & Dicu Darius Ene Diana & Prună George Bucuroiu Alin & Corbu Cosmin
    117 Pitesti Mini-AmaTur 6-8 B 3 Piha Matei Prună Ștefan Rāpeanu Ștefan -
    118 Pitesti Mini-AmaTur 6-8 F 3 Coarnă Ioana Teodose Cristina Georgescu Elena -
    119 Pitesti Mini-AmaTur 8-10 B 9 Pribeagu Sebastian Prună George Dicu Darius Vișoiu Darius
    120 Pitesti Mini-AmaTur 8-10 F 5 Dima Alexia Leancă Delia Stancu Ana Mihăescu Nicola
    121 Pitesti Mini-AmaTur 11-16 Īncepători 3 Negescu Alexandru Varla Antonia Dobrin Alexandru -
    122 Pitesti Mini-AmaTur 11-16 Avansați 6 Muntoiu Theodor Rizea Cristina Ionică Maria Bucuroiu Alin
    136 Sighetu Marmatiei Junior 7 Lakatos Lucian Grigor Fabian Balint Erika Tomoioaga Robert
    140 Suceava Mini-AmaTur 8-10 6 Tkaciuk Marina Lazăr Lavinia Maciuc Răzvan Amorăriței Tudor
    141 Suceava Mini-AmaTur 11-13 6 Pavlenko Iustina Cojocaru Ștefan Miron Sara Simionese Ovidiu
    159 Vatra Dornei Mini-AmaTur Avansați 10 Săndulean Rareș Butnaru Mădălina Muraru Ioana Crăcană Lucian
    160 Vatra Dornei Mini-AmaTur Īncepători 15 Foca Melania Ungureanu Diana Melinceanu Denis Chiruță Vlad
    163 Victoria Copii 5 Popa Mara Stoian Maia Marinescu Sonia Popa Miruna
    166 Vintu de Jos Mini-AmaTur 12-14 9 Doncea Ciprian Vasiu George Vasiu Alexandru Crișan Denisa
    167 Vintu de Jos Mini-AmaTur 10-12 9 Grosan Cristina Popa Radu Nistor Daniela Lascu Alexandra
    598
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 11.04.2017 la 02:21.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data īnscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vārstă
    48
    Postări
    9.579
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    405 z 23 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33448

    Top 4 - Turnee B+ "WTTD - AmaTur Romānia", Dublu

    WTTD - AmaTur Romānia 2017
    No. City Jucători Locul I Locul II Locul III Locul III
    18 Blaj Veterani 9 Popa Gheorghe Ciobanu Daniel Fulop Attila Gusan Boris
    19 Blaj Dublu Veterani 10 Fulop Attila & Popa Gheorghe Ciobanu Daniel & Zedler Iuliu Stănică Ionel & Ciufudean Nicolae Avram Gheorghe & Duma Iulian
    21 Botosani Dublu 20 Petrescu Claudel & Plămadă Iulian Alexandru Liviu & Popescu Doru Viorel Onufrei Ciprian & Adrian Mihai Colesniuc Romeo & Buzilă Ioan
    28 Brăila Dublu 16 Toma Iulian & Barac Adrian Roșcan Nicușor & Stoian Nicolae Giosan Marcel & Prioteasa Marian Bolocan Daniel & Pascu Gabriel
    67 Fălticeni Dublu 16 Nemaciuc Ovidiu & Văculișteanu Ionuț Aldea Nelu & Balău Laurențiu Munteanu Silviu & Condur Iulian Ungureanu Adrian & Rădășanu Vasile
    71 Galați Dublu 16 Ioniță Valentin & Uzuneanu Costică Voinea Sorin & Guțu Victor Anghele Cristinel & Mitu Manuel Mocanu Ionuț & Herghelegiu Rodica
    72 Galați Police Academy Dublu 18 Popescu Marin & Șerban Daniel Lepădatu Romică & Tănăsescu Neculai Gavrilă Toni & Coța Vasile Vieru Laurențiu & Neagu Dănuț
    113 Piatra Neamt Dublu 16 Nitu Bogdan & Gatea Marius Grosan Nicu & Atomei Armand Buruiană Petru & Bubulac Cristi Dan Andrei & Burghelea Florin
    125 Ploiesti Indoor Echipe 26 Bozga Răzvan & Frățilă Robert Lăzăroiu Adrian & Dobrin Adrian Caloianu Iuliana & Duma Gheorghe Iancu George & Vișan Bogdan
    126 Ploiesti Indoor Dublu 24 Țigău Dan & Petrescu Liviu Bozga Lucian & Puiu Dragoș Bozga Răzvan & Frățilă Robert Bivolaru Marius & Marian Bogdan
    134 Sibiu Dublu 26 Daneliuc Gabi & Filea Adonis Comsa Dan & Radu Constantin Weiss Simona & Dorling Raul Muresanu Alex. & Mitzea Alexandru
    155 Tulcea Dublu 24 Țăranu Nicușor & Luca Octvian Gherasim Iulian & Toader Nicolae Pană Remus & Ivan Adrian Carată Cătălin & Meregiu Gheorghe
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  4. Mulțumesc macocco au mulțumit pentru mesaj
  5. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data īnscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vārstă
    62
    Postări
    5.721
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    97 z 21 h 43 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    10476

    WTTD ROMANIA - Bilant preliminar

    WTTD ROMANIA - Bilant preliminar

    La o lecturare rapida a datelor centralizate si furnizate de dl. Marcel Giosan (multumiri profunde), am sta cam asa:

    ROMANIA -prin AmaTuR Romania:

    - 112 evenimente organizate in perioada 5-9 apr.2017 cu ocazia WTTD
    - 92 Turnee B+ cu 2008 participanti
    - 73 Turnee B+ simultan sustinute pe 8 apr.2017
    - 64 Turnee MiniAmatur - cu 598 participanti
    - 12 turnee de dublu - cu 202 participanti
    Un scurt total ar indica 2808 participanti numai la turneele organizate de Amatur, la care se adauga un nr. nespecificat de participari la jocurile neconventionale si participanti spectatori.

    BRAVOO AMATUR !!! BRAVOOOOOOO, ROMANIA !!!
    Felicitari organizatorilor, participantilor, sponsorilor, colaboratorilor si ... spectatorilor !

  6. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data īnscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vārstă
    48
    Postări
    8.799
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    534 z 13 h 36 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17739
    Citat Postat īn original de marcelgiosan Vezi post
    22 - Brașov Open - 15
    ... aici sint 16 jucatori
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  7. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data īnscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vārstă
    62
    Postări
    5.721
    Mulțumesc / Īmi place post
    Timp total online
    97 z 21 h 43 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    10476
    Citat Postat īn original de FlorinBN Vezi post
    ... aici sint 16 jucatori
    De aceea am si pus nr. par la dublu (din calcule ieseau 201)

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 10.04.2017, 22:10
  2. Răspunsuri: 24
    Ultimul post: 10.04.2017, 22:09
  3. Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 09.04.2017, 18:36
  4. Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 08.04.2017, 17:37
  5. Turneu B+ "WTTD - AmaTur Romānia" Oradea SpringPong" - 25.03.2017
    De King Pong Oradea īn forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 27.03.2017, 19:54

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •