Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cluj-Napoca

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Ia legatura cu Boby Simion. Are userul boby.
    Lemn:Xiom Zeta
    Fete:MX-P

    Comentariu


    • #27
      SIMION BOBY-0743842876.Este un antrenor cu experienta,are rezultate notabile prin antrenarea a doi tineri clujeni,talentati,precum MOCEAN LAURIAN si FARCAS VLAD.Si culmea,antrenandu-i periodic pe acesti 2 tineri supertalentati,i-a crescut si lui,antrenorului valoarea tenisistica,astfel toti trei ocupand locuri fruntase in clasamentul Amatur.
      Ultima editare de PRIZA TOK; 23.iun.2015, 08:30.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #28
        Aici aflu lucruri noi. Dacă Boby l-a antrenat pe Vlad Farcas, îmi scot pălăria. Bravo, Boby!

        Comentariu


        • #29
          Din pacate de curand am fost dezamagit de noua locatie a salii de ping pong care se afla anterior deasupra clubului MIDI , iar acum e tot in zona , dar in spatele cladirii.Nu relocarea m-a deranjat ci aspectul deprimant . Mie personal imi placea mai mult inainte. Sunt foarte putine locuri unde se poate juca un tenis de masă , raportat la orasul Cluj. Se observa lipsa interesului in afara profitului imediat.
          FH: Donic Acuda S3 max - Lemn: Donic Waldner Senso Ultra Carbon - BH: Donic Acuda S3 max
          ? - Lemn: Donic Waldner Senso Carbon - BH: Donic Acuda S2 1.8

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Lim Vezi post
            Din pacate de curand am fost dezamagit de noua locatie a salii de ping pong care se afla anterior deasupra clubului MIDI , iar acum e tot in zona , dar in spatele cladirii.Nu relocarea m-a deranjat ci aspectul deprimant . Mie personal imi placea mai mult inainte. Sunt foarte putine locuri unde se poate juca un tenis de masă , raportat la orasul Cluj. Se observa lipsa interesului in afara profitului imediat.
            La clubul LAMONT-MARASTI,se joaca in conditii bune,decente tenis de masă,mai ales la masa 1,unde este spatiu berechet.Acolo joc si eu tenis de masă cand mai vin prin CLUJ.Pret-12 ora.Domnul PETRU(este cel ce inchiriaza mesele),in caz cu n-ai partener de tenis ,te poate antrena si in caz ca-l invingi la acest sport,te poti considera un jucator bun spre foarte bun in tenisul de masa.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #31
              Domnule Doctor,ajungeti la Turneul Final de la Focșani?Daca puteti, mi ar face mare placere, pentru ca am putea juca la aceeasi categorie.

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                Domnule Doctor,ajungeti la Turneul Final de la Focșani?Daca puteti, mi ar face mare placere, pentru ca am putea juca la aceeasi categorie.
                As juca cu mare placere la acest turneu final ,dar NUMAI daca este(se infiinteaza)categoria OPEN-INCEPATORI.Cu tine joc ori de cate ori ne vom intalni la vreun concurs,indiferent de categoria la care suntem.Acum sunt in "concediu" pana la inceputul lunii octombrie.
                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                Comentariu


                • #33
                  Domnule doctor , chiar daca nu jucati, veniti la Focșani?Vreau sa mi iau revansa de acum jumate de ani de la București, cand m ati jumulit de toate penele.

                  - - - Actualizat - - -

                  V am zis eu ca treceti la Incepatori?Vedeti, am avut dreptate.

                  - - - Actualizat - - -

                  Inseamna ca jucam altadata cand puteti veni,sau turneul de doctori pe care il faceti eventual.

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                    Domnule doctor , chiar daca nu jucati, veniti la Focșani?Vreau sa mi iau revansa de acum jumate de ani de la București, cand m ati jumulit de toate penele.

                    - - - Actualizat - - -

                    V am zis eu ca treceti la Incepatori?Vedeti, am avut dreptate.

                    - - - Actualizat - - -

                    Inseamna ca jucam altadata cand puteti veni,sau turneul de doctori pe care il faceti eventual.
                    Pai daca atunci la BUCURESTI te-am jumulit de toate penele,nu mai are rost sa mai joc cu tine,deoarece nu mai am ce sa mai jumulesc,eventual ceva tuleie ramase pe picioare in caz ca nu te-ai depilat.Din luna octombrie a.c.,am sa incerc sa mai particip la ceva turnee si daca te si prind pe la unele dintre ele,nu scapi sa fii "parlit,rumenit"asa cum trebuie in caz ca ti-au mai ramas ceva fulgi in dotarea corpului.Pana atunci sa te antrenezi asiduu si sa mai castigi ceva turnee,dar ceva mai rasarite decat cel de la Alexandria.
                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                    Comentariu


                    • #35
                      Domnule doctor, mi au crescut alte pene de vreun an de atunci.Sunt mult mai rigide de fapt mi au crescut niste tzepi de arici.Long pimples.Sunt precum un cactus..Nu stati prea aproape ca va urzicati rau.

                      - - - Actualizat - - -

                      Ca incepator la Open o sa va fie greu , eu am ajuns si in grupa superioara la ultimul open.

                      Comentariu


                      • #36
                        Buna ziua! Unde pot sa dau cateva mingi in Cluj? Am treaba vreo2 zile. Multumesc.
                        Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                        "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                        Comentariu


                        • #37
                          Pe strada Henri Barbusse nr 21, langa Farmec.

                          Comentariu


                          • #38
                            Vreun amator in Cluj care ar dori sa joace cateva seturi?
                            Blade:Kreanga Powerspin OFF FH:Sriver G2-FX -max BH:Sriver G2-FX-max

                            Comentariu


                            • #39
                              Voi fi in Cluj maine, mi-ar placea sa joc un tenis dupa ce termin treaba (in jur de ora 5). Este cineva dispus?

                              Comentariu


                              • #40
                                Salut, e careva in Cluj interesat de antrenament/jocuri? Ma intereseaza un partener care ii dispus sa joace saptamanal, ca si locatie imi place la Leul ca s-au mutat cei de pe Barbousse si au mese Stiga bunicele, dar as fi dispus si pentru alte locatii. Ca si nivel, sunt incepator spre mediu si prind destul de repede (cam de vreo 6 luni joc)

                                Comentariu


                                • #41
                                  Salut,

                                  Voi fi în Cluj pentru weekendul acesta (8 - 10 Septembrie 2017). Dacă există doritori pentru un antrenament, dați răspuns privat.
                                  Mulțumesc,
                                  Andrei

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Salut baieti.M-am mutat recent in CJ si voiam sa intreb pe forum, este cineva care vrea sa schimbam cateva bile?
                                    Nivel avansat
                                    Multumesc

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Suna-ma maine dupa ora 10.00 la 0721565412

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Salut Sergiule, eu voi fi in Cluj pe la sf?rșitul lunii noiembrie. Ne putem intalni la un schimb de mingi. Ce zici? Știi ceva localuri cu mese și suprafața de joc de calitate?

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Tenis de masa Cluj-Napoca

                                          Buna. Va rog frumos, imi poate enumera cineva locurile unde se practica tenisul de masa in Cluj? V-as fi recunoscator

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Buna.La Complexul Leul in p-ta Mihai Viteazul,la Bamboo Fitness,et. 1.

                                            Tapatalkkal küldve az én GT-S7582 eszközömről

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Lamont -Marasti.
                                              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Multumesc de raspunsuri. Am inteles ca mai este o sala si langa Fabrica de Bere. Alte locatii in afara de acestea 3 nu mai sunt in Cluj?

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Salut.
                                                  Fiind in Cluj si avand timp liber am fost astazi la Clubul Lamont.
                                                  Le multumesc celor de acolo pentru primire si pentru cele cateva (destule ) partide jucate.
                                                  M-am simtit foarte bine si voi reveni cu placere.

                                                  Respect maxim!
                                                  Lemn: Victas Koki Niwa
                                                  Forehand: Yasaka Rakza X
                                                  Backhand: Yasaka Rakza X

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Sala de tenis de masă/Club unde te poti antrena in Cluj-Napoca?

                                                    Salutare,

                                                    Oare are cineva ceva informatii de actualitate referitoare la salile de tenis de masă din Cluj sau cluburi unde s-ar putea antrena si persoane de 30+ ani pasionate de acest sport contra unei taxe anuale/lunare de membru sau ceva asemenator? (si aici nu ma refer la Leul sau la Baza Sportiva Gheorgheni sau orice alt bar de prin Cluj care are o masa de tenis luata de la Metro, acestea le stiu deja).

                                                    Fac acest apel pe ideea ca as dori sa ma antrenez mai mult de o data pe saptamana si mi-ar placea daca ar fi intr-un mediu mai profi ca sa zic asa. Am practicat acest sport cativa ani si la un club in orasul natal pe vremea cand eram mai prichindel, insa la Cluj sunt "vinitura" cum ar spune unii, asadar putin guidance ar ajuta.


                                                    Ceva sugestii, date de contact? Multumesc anticipat!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X