Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PROPUN!Integrarea Amaturistilor din Basarabia in circuitul nostru!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • PROPUN!Integrarea Amaturistilor din Basarabia in circuitul nostru!

    Cred ca ar fi benefic sa aducem la noi si sa mergem la ei ,pe fratii nostri de dincolo de Prut!Sunt convins ca ar fi frumos ,interesant ,deosebit!Este doar o idee ,tratati-o ca atare!In Basarabia se joaca tenis de masă ,sunt acolo sufletisti ,cred ca le-ar placea!Ce spuneti??

  • #2
    Asa cum am văzut în tara noastră, în circuitul AmaTur, ucrainieni, italieni, chinezi... etc, cred ca nu-i oprește nimeni pe basarabeni sa participe.
    ARTICOLE TENIS DE MASĂ



    Comentariu


    • #3
      Stiu ca toti cei care au participat din tarile vecine au fost cuprinsi si in clasamentul amatur.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de GigiC Vezi post
        Cred ca ar fi benefic sa aducem la noi si sa mergem la ei ,pe fratii nostri de dincolo de Prut!Sunt convins ca ar fi frumos ,interesant ,deosebit!Este doar o idee ,tratati-o ca atare!In Basarabia se joaca tenis de masă ,sunt acolo sufletisti ,cred ca le-ar placea!Ce spuneti??
        Ideea mi se pare excelenta...
        In Ploiești avem un coleg de dincolo de Prut care isi face studiile la Universitatea Petrol si Gaze si care vine la sala...
        R45 / Andro Ligna CI Off / R47
        "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X