Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

DHS Hurricane 3, Blue Sponge National și Tenergy Fx-80 roșu.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • DHS Hurricane 3, Blue Sponge National și Tenergy Fx-80 roșu.

    Bună ziua,

    Vând o față DHS Hurricane 3, versiunea națională, burete albastru, sub vid, cu 4 colțuri. Preț 450 RON.

    Vând și un Tenergy FX-80 roșu, max la 230 RON.

    Nu sunt interesat de schimburi si prețurile sunt fixe.




    Am cumpărat fețele de la un magazin din China despre care știu că nu vinde fake-uri.

    Asta-i factura.

    Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
    Order #1868
    Product Quantity Price
    DHS NEO Hurricane 3 National
    Sponge: Blue 1 $141.80
    Butterfly - Tenergy 80-FX
    Color: Red
    Thickness: 2.1mm 1 $65.00
    Subtotal: $206.80
    Shipping: International Delivery
    Payment Method: PayPal
    Total: $206.80
    Ultima editare de murian; 05.mai.2017, 19:20.
    Poți să știi!

  • #2
    Care este sursa de provenienta a H3BS?

    Comentariu


    • #3
      [QUOTE=murian;355759]Bună ziua,

      Vând o față DHS Hurricane 3, versiunea națională, burete albastru, sub vid, cu 4 colțuri. Preț 450 RON.

      Vând și un Tenergy FX

      Daca lasati 100 de lei din pretul H3 neo il cumpar! Nu de Alta dar din China se poate achizotiona cu 360 lei cu transport cu tot.
      Lemne: DHS Hurricane Long W997
      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
      BH: DHS GoldArc 8

      Comentariu


      • #4
        Pretul de 450 lei este ok, Eu am ceva prieteni care locuiesc exact langa Centrul National de antrenament al Chinei si unul dintre ei s-a dus special acolo si a cumparat o fata DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge cu 160 euro transportul inclus.
        DHS - Hurricane Long 5
        FH - DHS Hurricane 3 NATIONAL Blue Sponge
        BH - Butterfly - Tenergy 64

        Comentariu


        • #5
          Se stie foarte clar ca nimeni nu are acces la adevaratele DHS Hurricane Neo 3 national blue sponge in afara de jucatorii nationalei ai Chinei, sau daca nu a dat-o Ma Long sau Zhang Jike pe sub mana.
          Fara suparare,dar asta e realitatea.
          Cu stima!
          Blade Buterfly Apolonia Tiago
          FH Tenergy 80
          BH Tenergy 05 FX

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Nomak Vezi post
            Se stie foarte clar ca nimeni nu are acces la adevaratele DHS Hurricane Neo 3 national blue sponge in afara de jucatorii nationalei ai Chinei, sau daca nu a dat-o Ma Long sau Zhang Jike pe sub mana.
            Fara suparare,dar asta e realitatea.
            Cu stima!
            Cam mare dreptate ai, fetele astea sunt folosite DOAR de lotul Chinei, iar dupa ce le uzeaza le dau inapoi la fabrica
            Fetele astea sunt strict interzise sa fie comercializate
            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

            Comentariu


            • #7
              Sa-mi fie fara suparare dar iata cum privesc eu problema. E posibil ca aceasta legenda despre fetele nationale chinezesti sa fie f f adevarata dar hai sa privim aspectul acesta dintr-un alt unghi. Fiecare dintre noi cautam o fata de paleta care sa ne imbunatatasca jocul, un cauciuc diferit care sa raspunda mai bine la stilul de joc pe care il avem. Isteria despre cele nationale e putin alimentata si de lipsa de transparenta a chinei si inteleg asta pt ca este sportul lor national si il protejeaza. Numai ca putini sunt cei care inteleg cu adevarat ca daca Ma Long, Zhang Jike, Xu Xin ti-ar da paleta lui nu cred ca ai juca mai bine. Acum despre DHS Hurricane 3 National cu burete albastru, e fake sau nu ...putini putem fi 100 % siguri dar adevarul e ca e peste toate fetele europene (pt FH) la multe capitole si asta o stim cu totii. Acesta este adevaratul motiv pentru care e asa de scumpa. Aici in Belgia este un jucator care joaca in superliga chineza si l-am intrebat despre acete minunatii de fete nationale ...etc. Raspunsul lui a fost naucitor. " - Sunteti victime ale marketingului in EUROPA, bagati sute de euro unii miide euro in echipament pe cand ar trebui sa investiti acesti bani in antrenamente profesionale cu oameni capabili sa inteleaga stilul vostru de joc si sa caute solutii pentru a corecta greselile voastre cat mai repede si de a va imbunatati bagajul de cunostinte si abilitati practice. In China sunt jucatori de liga care au lemne de 30 $ si cauciuc de FH de 5 $ si mi-a dat si ceva exemple de fete pentru FH"
              Eu din prima data an cumparat din curiozitate prima DHS Neo National ...si feelingul a fost extraordinar nu m-a interesat daca e fake sau nu. Notiunea de fake la DHS nu este egala cu Tenergy 05 fake (asta pt cei care au avut ocazia sa puna mana o data pe un TNG 05)

              Concluzia: DHS National cu burete albastru e fata deosebita care merita tot respectul. ATENTIE MARE ....DURATA DE VIATA E F SCURTA !!

              Mii de scuze daca am suparat pe cineva !
              Ultima editare de GabiOanes; 24.mai.2017, 18:56.
              DHS - Hurricane Long 5
              FH - DHS Hurricane 3 NATIONAL Blue Sponge
              BH - Butterfly - Tenergy 64

              Comentariu


              • #8
                GabiOanes
                Bine spus domnule
                Bravo

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X