Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vanzarea paletelor!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vanzarea paletelor!

    Am observat ca deja in primele 2 pagini de subiecte active sunt in jur de 3 topicuri in care persoanele respective vor a-si vinde marfa dar DE-A INTREGUL si nu au deloc noroc,oamenii avand probabil alte preferinte vrand doar fetele de la paleta fara lemn sau invers.Nu cred ca sunt jucatori pe forum sa foloseasca acelasi setup si daca sunt nu sunt multi.
    Sugerez sa faca un efort si sa vanda separat daca chiar vor sa-si dea marfa.
    O zi buna!astept parerea voastra
    Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
    Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

  • #2
    Re: Vanzarea paletelor!

    Parerea mea ... probabil fetele nu se mai pot dezlipi de pe lemn fara sa produca pagube majore.
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      Re: Vanzarea paletelor!

      Eu sugerez sa se faca o sectiune de Publicitate (Bursa), cum exista pe toate forumurile. In aceasta sectiune sa se faca comertul care este momentan in sectiunea Echipament. Sunt multe topicuri interesante la Echipament, dar niciodata nu se gasesc din cauza zecilor de anunturi de vanzare, iar din aceasta cauza apar mereu aceleasi intrebari si se discuta aceleasi subiecte pe mai multe topicuri.
      Eventual, in sectiunea de Publicitate se pot face 2 sub-sectiuni: Vanzari si Cereri.
      Ma ofer chiar sa fiu moderator si sa ma ocup de mutarea topicurilor de vanzare/cumparare din Echipament in Publicitate. Mai sunt moderator pe alte 2 forumuri cu trafic mult mai mare decat acesta, dar imi pare rau de acest forum, fiindca poate sa fie mai ordonat si sa arate mai bine.
      FH: Butterfly Sriver FX
      Blade: Butterfly Balsa Carbo X5
      BH: Butterfly Sriver FX
      Produse procurate de la valigti: http://s221.photobucket.com/albums/dd222/valigti/

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X