Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar sau schimb Tenergy 25 Fx

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar sau schimb Tenergy 25 Fx

    Cumpar una bucata fata tenergy 25 fx rosu sau negru

    sau la schimb cu tenergy 05 negru uzura 25-30%
    05 Viscaria 05

  • #2
    Salut, am un t25fx impecabil rosu max taiat pe un innerforce 157x150. 130 de lei, are vreo 5-6 ore jucate.

    Comentariu


    • #3
      Salut. Eu am un T25 FX negru de 2.1 mm doar taiat si lipit pe un lemn defensiv, nejucat, deci doar ca e taiat. Daca te intereseaza : 145 lei + 5 lei posta. Stima

      - - - Actualizat - - -

      Postat în original de CornelTT Vezi post
      Salut. Eu am un T25 FX negru de 2.1 mm doar taiat si lipit pe un lemn defensiv, nejucat, deci doar ca e taiat. Daca te intereseaza : 145 lei + 5 lei posta. Stima
      Revin la acest mesaj si cred ca o sa incerc sa dau paleta intreaga. e noua, lipita profi, parca nu as dezlipi fața de pe ea. O sa pun un anunt si cateva poze.
      Multumesc de intelegere si scuze daca am cauzat neplaceri. Bafta la achizitie.
      PS. T25 FX sunt fețe foarte foarte bune.
      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        Ceva poze cu t25 roșu se poate. Sunt interesat de fata.

        Comentariu


        • #5
          Timy..daca vorbesti de fata rosie de la Dari SD..ia legatura direct cu el..E nimeni altul decat colegul noatru ,Decean Darian
          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
          Pe spate: Tenergy 80
          Pe fata.: Tenergy 64

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de horia_b Vezi post
            Salut, am un t25fx impecabil rosu max taiat pe un innerforce 157x150. 130 de lei, are vreo 5-6 ore jucate.
            Mai ai fata T25 horia?

            Comentariu


            • #7
              O mai am, da, astazi m am hotarat sa o vand printr-un anunt public

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X