Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A, Constanța - 24.06.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de shogun Vezi post
    - FELICITARI CASTIGATORILOR DE LA AMBELE CATEGORII, MERITATI SA VA BUCURATI DE MOMENTELE DE GLORIE
    - GRABITI-VA PENTRU CA TRECE REPEDE - CAT AI CLIPI

    - REMUS a venit si ziua cea mare - FELICITARI dar grabeste-te incet ca la Open painea are alt gust si se mesteca mai greu...

    - LEVENT - Ai fost la un pas sa joci iar finala. Nu mai rata ca imi place cum arati cu Cupa in mana

    - Am zis eu ca cei din Tulcea au cate un Chinez in sifonier si noaptea aveti o gramada de treaba

    - MUNTEANU OCTAVIAN - FELICITARI pentru ultimele doua finale jucate. Se pare ca te-au cam obosit sau nu a mai functionat strategia Loc 4 Gr Inf Loc 2 Gr Sup - Finala. Oricum ar fi tot un "JUCATOR DE EXCEPTIE RAMAI"

    - ANA in perioada asta cred ca ai trimis paleta la bronzat si ai jucat cu husa. Eu stiu ca poti mai mult. Succes maxim pe viitor

    - IULIAN G. cand mai ai noroc de asa de "Gr Superioara" nu uita sa tragi apa de doua ori - Poate functioneaza !!! CINE STIE !!!

    - STANCIU SILVIU - MANEA MIHAITA si CHISCOP BOGDAN - FELICITARI PENTRU LOCURILE 5-8 - ATI FOST LA UN PAS. Cu siguranta ca daca nu lipsea acel "CEVA" erati mai sus.

    - FELICITARI SPECIALE LUI STANCIU ALIN PENTRU CASTIGAREA TURNEULUI LA OPEN. Cu toate ca multi s-au straduit nimeni nu a reusit sa il opreasca . SUPER FELICITARI [emoji106]

    - Fiecare Turneu are o "Lista Mare si Dificila" cu Probleme de rezolvat pentru ca lucrurile sa se desfasoare OK.
    - FELICITARI ORGANIZATORILOR PENTRU TRUDA SI DIBACIA CU CARE AU REZOLVAT INTREAGA LISTA. [emoji106]

    - SA NE VEDEM SANATOSI LA URMATOARELE TURNEE
    Da...asa e..multumesc de incurajare..au fost 3 cu cate 2 victorii...au mers mai departe cei mai buni..p.s...la masa din colt, nu se vedea mai deloc..care a avut ochi mai ageri, s.a descurcat...eu nu...aveam "paleta la bronzat ")

    In rest....felicitari, castigatorilor! Multumim gazdelor!

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

    Comentariu


    • Felicitari, Remus Trocaru pentru castigarea turneului !
      Nittaku Acoustic
      FH - Xiom Omega V Tour
      BH - Xiom Omega V Tour

      Comentariu


      • Turneu foarte frumos, felicitari organizatorilor si tututor participantilor.

        Comentariu


        • Felicitari Remy !!! Succes in groapa cu lei de la O/N !!!
          BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
          Blade: KAZAK
          FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

          Comentariu


          • Felicitari organizatorilor,participantilor care au combinat utilul cu placutul.
            Felicitari Csabi ai reusit sa te bronzezi argintiu !

            Comentariu


            • Multumesc pentru felicitari,baieti!
              Se pare ca tricoul lui Dragos Motisan mi-a purtat noroc pana la finala...salut,Dragos!
              I love table tennis !

              Comentariu


              • A fost un turneu reușit , un turneu de top !
                Cu această ocazie vreau să adresez felicitări organizatorilor și totodată să - i felicit pe toți
                participanții de la acest concurs indiferent de rezultatele obținute , în special pe cei din Tulcea.
                Deasemenea doresc să le mulțumesc tuturor celor care mi - au adresat cuvinte frumoase și ,, Felicitări ''
                Sănătate multă și să ne vedem cu bine la următorul concurs de Tenis de Masă.
                Toate cele bune!!!
                Ultima editare de remy; 26.iun.2017, 08:48.

                Comentariu


                • Postat în original de Aurel Fratea Vezi post
                  66. Orbocea Liliana, București, 4002 - 0 - A
                  http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Cernavoda

                  Este aceeasi jucatoare?
                  TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                  Comentariu


                  • S-au afisat si rezultatele grupeleor superioare la open ?

                    Comentariu


                    • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                      Da este aceeasi,multumesc.

                      Comentariu


                      • Fotografia de grup

                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • Grupe inferioare Amatori

                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Grupe inferioare Open

                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X