Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ceva preturi la tenergy 05 patrate?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ceva preturi la tenergy 05 patrate?

    nu au cazut inca sub 200 lei/buc?

    un singur lemn DEF
    zeci de fețe diverse

  • #2
    cred ca dvs stiti destul de bn preturile!eu unul am renuntat de mult la t05 ,nu ca nu ar fi fete bune dar pretul este prea mare!daca aveti sub 200 de ron sau macar la 200 punetile la vanzare!dar sa fie originale!
    tb alc t05/t05 fx

    Comentariu


    • #3
      La astea chiar nu le stiu. Ceea ce ma mira insa e ca exista cumparatori pentru fete folosite. Lipite si date jos de t ori. Asta e de mirare. Bine, candva bty va inventa altceva si preturile vor cadea in cap.
      un singur lemn DEF
      zeci de fețe diverse

      Comentariu


      • #4
        Pe forum se vand undeva intre 220 -230 buc!având invedere marketingul agresiv al bty e ceva normal! Nu cred ca isi permiteau sa ridice prețul daca nu vindeau produsele! Daca stam sa ne g?ndim bn bty este singura firma care si-a permis sa creasca prețul produselor in prima criza!nu vreau să contest calitatea produselor dar preturile sunt destul de piperate!sa revenim la fete!acele fete jucate tenergy se vand repede pentru ca sunt chilipir !o pereche de t05 probate a-ti vazut ca s-a vandut recent pe forum cu 300 ron si nu a stat f mult la vanzare !ma ?ndoiesc ca va scădea prea curând pretul la t05 , pret de magazin 262 ron atat timp cat se vinde!

        Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk
        tb alc t05/t05 fx

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X