Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Suceava

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Suceava

    stau o saptamana langa suceava si as vrea sa joc tenis in suceava...mai ales ca am auzit ca sunt o gramada de jucatori buni in suceava
    nitaku septear
    Joola Energy

    Comentariu


    • #27
      Re: Suceava

      In SUCEAVA exista o "gramajoara" de jucatori buni,mai bine luati legatura cu cata 60 (60 reprezinta anii pe care-i are de cand s-a apucat de t.d.m.),un individ rotofei,cu un inceput de calvitie impozanta,stangaci de felul lui si asa cu aspect de "butoias"este foarte spriten cand alearga dupa minge.Aceasta "bomba"tenisistica este prezent(a) aici pe forum ,este dispus oricand sa joace cu dvs.cu conditia ca el sa castige.Ii puteti trimite un M.P.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #28
        Re: Suceava

        Postat în original de PRIZA TOK
        In SUCEAVA exista o "gramajoara" de jucatori buni,mai bine luati legatura cu cata 60 (60 reprezinta anii pe care-i are de cand s-a apucat de t.d.m.),un individ rotofei,cu un inceput de calvitie impozanta,stangaci de felul lui si asa cu aspect de "butoias"este foarte spriten cand alearga dupa minge.Aceasta "bomba"tenisistica este prezent(a) aici pe forum ,este dispus oricand sa joace cu dvs.cu conditia ca el sa castige.Ii puteti trimite un M.P.
        vai ce "dragut"
        Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
        Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

        Comentariu


        • #29
          Re: Suceava

          nu mai e nimeni din suceava pe forum? unde se poate juca in oras tdm?
          nitaku septear
          Joola Energy

          Comentariu


          • #30
            Re:

            Postat în original de katyacsinia
            ...eu joc peste tot in tara.
            București,Brașov,Oradea,Iași,V.Dornei...Vreau sa ajung cit de curind la Iași,Adjud si Tulcea.
            Binenteles prima vizita Botoșani.
            Am sa iau legatura cu cei de la Yasaka sau Butterfly poate ma sponsorizeaza pentru imagine macar.
            treci si pe la Câmpulung Moldovenesc..la 70 km de Suceava..aici e un Sport-Pub cu 4 mese de tenis Active unde se joaca super..ce e mai nasol..cei de aici nu au palete asa bune..au fost ele odata bune..dar acum sunt cam ''scanduri'' ceea ce inseamna sa vi cu paleta de acasa daca nu vrei sa iei bataie si de la un amator..as vrea sa va cer o parere..am filmat un anternament de tenis cu un prieten..pe care o sa-l uploadez cat de curand..sa-mi spuneti daca as putea sa ma inscriu la un turneu de Amatur..de pe-aici adica..nu stiu care e cea mai mica varsta de la care se poate participa..am 13 ani..o sa pun un clip cu un antrenamentul ..
            Mersi Anticipat
            Blade:Rambo LB-1002
            FH:Rambo T.T Racket
            BH:Rambo 2008-C

            Comentariu


            • #31
              Re: Suceava

              La majoritatea turneelor vin si copi ,asa ca fa-ti timp si la treaba .

              Comentariu


              • #32
                Re: Suceava

                Postat în original de Antal Denes
                La majoritatea turneelor vin si copi ,asa ca fa-ti timp si la treaba .
                mersi..eram nedumerit in privinta varstei de la care se poate participa
                Blade:Rambo LB-1002
                FH:Rambo T.T Racket
                BH:Rambo 2008-C

                Comentariu


                • #33
                  Re: Suceava

                  varsta e nelimitata
                  asa ca la mai multe turnee

                  Comentariu


                  • #34
                    Suceava

                    Sala de sport a Colegiului National "?tefan cel Mare" dupa urmatorul program: luni, miercuri si vineri ora 17.00 - 19.30 - copiii, 19.30 - 22.00 - adultii. Profesor Adrian Cojocaru, tel.0742127919.

                    Comentariu


                    • #35
                      Suceava

                      Asociatia Sportiva "Stefan cel Mare" Suceava
                      Sala de sport al Colegiului National "Stefan cel Mare"
                      PROGRAM:
                      luni, miercuri si vineri ora 17.00 - 20.00 - copiii;
                      luni, miercuri si vineri ora 20.00 - 22.30 - adultii.
                      Info la tel.0742127919 sau 0722585939 - profesor Adrian Cojocaru
                      Ultima editare de Adrian's; 15.oct.2012, 12:12.

                      Comentariu


                      • #36
                        Tot in Suceava
                        Sala in Itcani, o singura masa profesionala , Robot de tenis de masă.
                        Ca program, oricand . Ar incapea pentru incepatori si o a 2-a masa.Exista, insa e "trasa pe dreapta".
                        Contact : Catalin Orza 0749 201 891
                        TB SPIRIT
                        TGY 05
                        TGY 05 FX

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X