Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Updatare topic la postări consecutive

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Updatare topic la postări consecutive

    'neața. Recunosc că nu este cel mai bun titlu dar n-am putut scorni altul mai bun.

    Ce vreau să aduc în atenție...atunci când un user postează imediat după un post de-al lui forumul le unește, ceea ce mi se pare și normal. Se poate face ca într-o astfel de situație să se updateze topicul în așa fel încât să pară ca și cum s-a făcut o nouă postare? (adică subiectul să fie bolduit și să apară data și ora ultimei postări actualizate)

    Ca să se înțeleagă mai bine ce vrerau să spun, am pregătit un mic print screen.
    Andro TP Ligna CI Off
    Fh: Andro Rasanter R37 ultramax (neagră)
    Bh: Der Materialspezialist Spectre OX (mov)

  • #2
    Da, exista posibilitatea sa se updateze topicul si sa apara ca si "postare noua".
    Si atunci care ar mai fi sensul sa se uneasca mesajele consecutive?

    Pentru ca daca as proceda asa, 99% din anunturi vor fi "noi" , toata lumea va posta cate un mesaj ca sa isi "ridice" topicul propriu.
    Am dat posibilitatea sa se "updateze" / "ridice" anuntul o data la 2 zile.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de clau Vezi post
      Am dat posibilitatea sa se "updateze" / "ridice" anuntul o data la 2 zile.
      Mersi pentru răspuns. Doar că nu discutăm de un anunț, se poate pune regulă diferită pe aria de vânzări-cumpărări și restul forumului. în fine, voi știți mai bine cum și ce funcționează mai bine pentru această comunitate.
      Andro TP Ligna CI Off
      Fh: Andro Rasanter R37 ultramax (neagră)
      Bh: Der Materialspezialist Spectre OX (mov)

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de zâmbesc Vezi post
        se poate pune regulă diferită pe aria de vânzări-cumpărări și restul forumului
        Nu prea se poate separa pe diferite arii ale forumului.
        In principal regula e pentru anunturi dar si pentru oprirea spamului in alte zone de forum.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X