Filmul de la Amatori:
Inscrieri Amatori - on 9/30/2017 at 9:21:19 AM
1. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 309 - 19.43 - AW
4. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 18.63 - A
5. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 653 - 17.67 - A
6. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 899 - 17.5 - A
7. Zalar Marian, Târnaveni, 1062 - 16.67 - A
8. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
9. Ilie Octavian Marius, Brașov, 373 - 16.5 - A
10. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
11. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
12. Ciky Cornel, Fagaras, 321 - 15.96 - AW
13. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
14. Kis Istvan, Brașov, 333 - 15.47 - AW
15. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
16. Cristofor Razvan, Moinesti, 310 - 15.39 - AW
17. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 867 - 15 - A
18. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
19. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
20. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
21. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc, 1047 - 14 - A
22. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
23. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
24. Campian Zoltan, Toplita, 917 - 13.75 - A
25. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
26. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 639 - 13.6 - A
27. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
28. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
29. Movileanu Neculae, Brașov, 745 - 13.05 - A
30. Onet Nicolae, Sighișoara, 1137 - 13 - A
31. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
32. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1626 - 13 - AJ
33. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
34. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1295 - 12.33 - AF
35. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
36. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
37. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
38. Stefan Patrick, Brașov, 627 - 11.29 - A
39. Pralea Constantin, Alba Iulia, 525 - 11.08 - AW
40. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
41. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1187 - 11 - A
42. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 2741 - 11 - A
43. Pap Gyula, Gheorgheni, 975 - 10.75 - A
44. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
45. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 636 - 9.79 - A
46. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
47. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 1369 - 9 - A
48. Malene Petru, Fagaras, 753 - 8.3 - A
49. Papp Teteny, Targu Mureș, 2386 - 7 - AJ
50. Tamas Albert, Miercurea Ciuc, 3242 - 7 - A
51. Bartha Ferenc, Baraolt, 1959 - 6.5 - A
52. Antal Tamara, Targu Mureș, 2494 - 6.5 - AF
53. Kovacs Tihamer, Targu Mureș, 2504 - 6.5 - A
54. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
55. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
56. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1846 - 6 - A
57. Bojte Kristof, Miercurea Ciuc, 1993 - 6 - A
58. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc, 2033 - 6 - AF
59. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov, 2035 - 6 - A
60. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
61. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1932 - 0 - A
62. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
63. Dragoiu Claudiu, Brașov, 2308 - 0 - A
64. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 4001 - 0 - A
65. Lorinc Zoltan, Miercurea Ciuc, 4003 - 0 - A
66. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4004 - 0 - A
67. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 4005 - 0 - A
68. Todor Arpad, Cristuru Secuiesc, 4006 - 0 - A
69. Zilahi Szille, Targu Mureș, 4007 - 0 - A
70. Antal-Varadi Noemi, Targu Mureș, 4008 - 0 - A
Grupe inferioare Amatori
Grupe inferioare Amatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2
Gr.inferioara nr. 3
Gr.inferioara nr. 4
Gr.inferioara nr. 5
Gr.inferioara nr. 6
Gr.inferioara nr. 7
Gr.inferioara nr. 8
Gr.inferioara nr. 9
Gr.inferioara nr. 10
Gr.inferioara nr. 11
Gr.inferioara nr. 12
Calificati in superioare - Amatori
Grupe superioare Amatori
Calificati in eliminatorii - Amatori
Eliminatorii Amatori
1. Ambrus Szilard
------------------------- Ambrus Szilard 3-1
32. Loghin Florin
-------------------------------------------------- Ambrus Szilard 3-2
17. Imecs Attila
------------------------- Imecs Attila 3-1
16. Cristofor Razvan
--------------------------------------------------------------------------- Kincses Jozsef 2-3
9. Chelmus Ionut
------------------------- Zalar Marian 1-3
24. Zalar Marian
-------------------------------------------------- Kincses Jozsef 0-3
25. Toma Dan
------------------------- Kincses Jozsef 2-3
8. Kincses Jozsef
A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Kincses Jozsef 3-2
5. Gecse Alpar
------------------------- Gecse Alpar 3-2
28. Demeter Arpad
-------------------------------------------------- Moldovan Sidonia -3
21. Moldovan Sidonia
------------------------- Moldovan Sidonia 3-2
12. Bozosan Petre
--------------------------------------------------------------------------- Moldovan Sidonia 3-1
13. Stefan Patrick
------------------------- Stefan Patrick 3-0
20. Losonczi Denes
-------------------------------------------------- Stefan Patrick 3-1
29. Vaszi Denes
------------------------- Sass Imre 0-3
4. Sass Imre
3. Soroiu Claudiu
------------------------- Soroiu Claudiu 3-0
30. Pop Sabin
-------------------------------------------------- Soroiu Claudiu 3-1
19. Moldovan Flavia
------------------------- Moldovan Flavia 3-0
14. Todor Csaba
--------------------------------------------------------------------------- Kovaci Richard 2-3
11. Cuesdean Rares
------------------------- Cuesdean Rares 3-0
22. Lupescu Nicolae
-------------------------------------------------- Kovaci Richard 0-3
27. Campian Zoltan
------------------------- Kovaci Richard 1-3
6. Kovaci Richard
B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Tokos Pal 0-3
7. Bartha Istvan Zsolt
------------------------- Ilie Octavian Marius 0-3
26. Ilie Octavian Marius
-------------------------------------------------- Bardas Ioan 0-3
23. Pap Sandor
------------------------- Bardas Ioan 1-3
10. Bardas Ioan
--------------------------------------------------------------------------- Tokos Pal 1-3
15. Balla Peter
------------------------- Tokos Pal 1-3
18. Tokos Pal
-------------------------------------------------- Tokos Pal 3-1
31. Bedo Jozsef
------------------------- Canea Kocsis Andras 2-3
2. Canea Kocsis Andras
Finala - Amatori
Kincses Jozsef
------------------------- Kincses Jozsef 3-0
Tokos Pal
Clasament Amatori
1. Kincses Jozsef - Praid
2. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
3 -- 4
Moldovan Sidonia - Ludus
Kovaci Richard - Târnaveni
5 -- 8
Ambrus Szilard - Ludus
Bardas Ioan - Dumbraveni SB
Stefan Patrick - Brașov
Soroiu Claudiu - Târnaveni
9 -- 16
Zalar Marian - Târnaveni
Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
Gecse Alpar - Chibed
Cuesdean Rares - Reghin
Imecs Attila - Miercurea Ciuc
Ilie Octavian Marius - Brașov
Sass Imre - Miercurea Ciuc
Moldovan Flavia - Târnaveni
17 -- 32
Toma Dan - Sfantu Gheorghe
Balla Peter - Toplita
Bozosan Petre - Sibiu
Campian Zoltan - Toplita
Loghin Florin - Brașov
Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
Pop Sabin - Targu Mureș
Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
Bedo Jozsef - Suseni
Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
Lupescu Nicolae - Reghin
Cristofor Razvan - Moinesti
Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
Todor Csaba - Gheorgheni
33 -- 48 0v gr.sup.
Ciky Cornel - Fagaras
Kis Istvan - Brașov
Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
Nagy Attila - Suseni
Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
Fulop Laszlo - Targu Mureș
Heja Zoltan - Ditrau
Pralea Constantin - Alba Iulia
Bardas Patrick - Dumbraveni SB
Beke Hunor - Miercurea Ciuc
Pap Gyula - Gheorgheni
Fejeregyhazi Hunor - Targu Mureș
Malene Petru - Fagaras
Dragoiu Claudiu - Brașov
Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
49 -- 2v gr.inf.
Veress Arpad - Miercurea Ciuc
50 -- 58 1v gr.inf.
Cotfas Gabriel - Toplita
Movileanu Neculae - Brașov
Onet Nicolae - Sighișoara
Sabau Mircea - Târnaveni
Marin Bogdan Mihail - Bacău
Benedek Zoltan - Gheorgheni
Bojte Kristof - Miercurea Ciuc
Pal Abel - Sfantu Gheorghe
Lorinc Zoltan - Miercurea Ciuc
59 -- 70 0v gr.inf.
Papp Teteny - Targu Mureș
Tamas Albert - Miercurea Ciuc
Bartha Ferenc - Baraolt
Antal Tamara - Targu Mureș
Kovacs Tihamer - Targu Mureș
Benedek Alex - Gheorgheni
Malnasi Eke Ferenc - Toplita
Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
Boiangiu Liviu Adrian - Brașov
Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
Zilahi Szille - Targu Mureș
Antal-Varadi Noemi - Targu Mureș
Inscrieri Amatori - on 9/30/2017 at 9:21:19 AM
1. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 309 - 19.43 - AW
4. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 18.63 - A
5. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 653 - 17.67 - A
6. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 899 - 17.5 - A
7. Zalar Marian, Târnaveni, 1062 - 16.67 - A
8. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
9. Ilie Octavian Marius, Brașov, 373 - 16.5 - A
10. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
11. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
12. Ciky Cornel, Fagaras, 321 - 15.96 - AW
13. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
14. Kis Istvan, Brașov, 333 - 15.47 - AW
15. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
16. Cristofor Razvan, Moinesti, 310 - 15.39 - AW
17. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 867 - 15 - A
18. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
19. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
20. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
21. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc, 1047 - 14 - A
22. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
23. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
24. Campian Zoltan, Toplita, 917 - 13.75 - A
25. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
26. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 639 - 13.6 - A
27. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
28. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
29. Movileanu Neculae, Brașov, 745 - 13.05 - A
30. Onet Nicolae, Sighișoara, 1137 - 13 - A
31. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
32. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1626 - 13 - AJ
33. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
34. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1295 - 12.33 - AF
35. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
36. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
37. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
38. Stefan Patrick, Brașov, 627 - 11.29 - A
39. Pralea Constantin, Alba Iulia, 525 - 11.08 - AW
40. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
41. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1187 - 11 - A
42. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 2741 - 11 - A
43. Pap Gyula, Gheorgheni, 975 - 10.75 - A
44. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
45. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 636 - 9.79 - A
46. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
47. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 1369 - 9 - A
48. Malene Petru, Fagaras, 753 - 8.3 - A
49. Papp Teteny, Targu Mureș, 2386 - 7 - AJ
50. Tamas Albert, Miercurea Ciuc, 3242 - 7 - A
51. Bartha Ferenc, Baraolt, 1959 - 6.5 - A
52. Antal Tamara, Targu Mureș, 2494 - 6.5 - AF
53. Kovacs Tihamer, Targu Mureș, 2504 - 6.5 - A
54. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
55. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
56. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1846 - 6 - A
57. Bojte Kristof, Miercurea Ciuc, 1993 - 6 - A
58. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc, 2033 - 6 - AF
59. Boiangiu Liviu Adrian, Brașov, 2035 - 6 - A
60. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
61. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1932 - 0 - A
62. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
63. Dragoiu Claudiu, Brașov, 2308 - 0 - A
64. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 4001 - 0 - A
65. Lorinc Zoltan, Miercurea Ciuc, 4003 - 0 - A
66. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4004 - 0 - A
67. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 4005 - 0 - A
68. Todor Arpad, Cristuru Secuiesc, 4006 - 0 - A
69. Zilahi Szille, Targu Mureș, 4007 - 0 - A
70. Antal-Varadi Noemi, Targu Mureș, 4008 - 0 - A
Grupe inferioare Amatori
1 | Ambrus Szilard | Campian Zoltan | Pop Sabin | Malene Petru | Tamas Albert | |
2 | Bartha Istvan Zsolt | Bardas Ioan | Canea Kocsis Andras | Vaszi Denes | Papp Teteny | |
3 | Imecs Attila | Cuesdean Rares | Cotfas Gabriel | Fejeregyhazi Hunor | Bartha Ferenc | Soroiu Claudiu |
4 | Tokos Pal | Pap Sandor | Lupescu Nicolae | Marin Bogdan Mihail | Antal Tamara | Dragoiu Claudiu |
5 | Sass Imre | Gecse Alpar | Movileanu Neculae | Bedo Jozsef | Benedek Alex | Todor Arpad |
6 | Demeter Arpad | Todor Csaba | Onet Nicolae | Toma Dan | Kovacs Tihamer | Kovaci Richard |
7 | Zalar Marian | Losonczi Denes | Nagy Attila | Beke Hunor | Benedek Zoltan | Antal-varadi Noemi |
8 | Kincses Jozsef | Konczei Jozsef | Moldovan Flavia | Pap Gyula | Boiangiu Liviu Adrian | Lorinc Zoltan |
9 | Ilie Octavian Marius | Cristofor Razvan | Chelmus Ionut | Bardas Patrick | Bojte Kristof | Zilahi Szille |
10 | Balla Peter | Loghin Florin | Naulea Stefania | Pralea Constantin | Mihaly Eva | Veress Arpad |
11 | Moldovan Sidonia | Kis Istvan | Sabau Mircea | Heja Zoltan | Malnasi Eke Ferenc | Tamas Szilard |
12 | Ciky Cornel | Bozosan Petre | Fulop Laszlo | Stefan Patrick | Tamas Vivien | Pal Abel |
Gr.inferioara nr. 1
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | AMBRUS SZILARD | LUDUS | 3-0 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
4 |
1 |
||
2 | CAMPIAN ZOLTAN | TOPLITA | 0-3 |
2-3 |
3-1 |
3-0 |
2 |
3 |
||
3 | POP SABIN | TARGU MURES | 0-3 |
3-2 |
3-1 |
3-2 |
3 |
2 |
||
4 | MALENE PETRU | FAGARAS | 0-3 |
1-3 |
1-3 |
3-0 |
1 |
4 |
||
5 | TAMAS ALBERT | MIERCUREA CIUC | 0-3 |
0-3 |
2-3 |
0-3 |
0 |
|||
6 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | BARTHA ISTVAN ZSOLT | AITA MARE | 1-3 |
2-3 |
3-1 |
3-0 |
2 |
3 |
||
2 | BARDAS IOAN | DUMBRAVENI SB | 3-1 |
1-3 |
3-0 |
3-0 |
3 |
2 |
||
3 | CANEA KOCSIS ANDRAS | TARGU SECUIESC | 3-2 |
3-1 |
3-0 |
3-0 |
4 |
1 |
||
4 | VASZI DENES | MIERCUREA CIUC | 1-3 |
0-3 |
0-3 |
3-2 |
1 |
4 |
||
5 | PAPP TETENY | TARGU MURES | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
2-3 |
0 |
|||
6 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | IMECS ATTILA | MIERCUREA CIUC | 1-3 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
1-3 |
3 |
3 |
|
2 | CUESDEAN RARES | REGHIN | 3-1 |
3-1 |
3-1 |
3-0 |
0-3 |
4 |
2 |
|
3 | COTFAS GABRIEL | TOPLITA | 0-3 |
1-3 |
0-3 |
3-1 |
1-3 |
1 |
||
4 | FEJEREGYHAZI HUNOR | TARGU MURES | 0-3 |
1-3 |
3-0 |
3-2 |
1-3 |
2 |
4 |
|
5 | BARTHA FERENC | BARAOLT | 0-3 |
0-3 |
1-3 |
2-3 |
0-3 |
0 |
||
6 | SOROIU CLAUDIU | TARNAVENI | 3-1 |
3-0 |
3-1 |
3-1 |
3-0 |
5 |
1 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | TOKOS PAL | ODORHEIU SECUIESC | 2-3 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
4 |
1 |
|
2 | PAP SANDOR | CRISTURU SECUIESC | 3-2 |
1-3 |
3-2 |
3-0 |
3-1 |
4 |
3 |
|
3 | LUPESCU NICOLAE | REGHIN | 0-3 |
3-1 |
3-2 |
3-0 |
3-2 |
4 |
2 |
|
4 | MARIN BOGDAN MIHAIL | BACAU | 0-3 |
2-3 |
2-3 |
3-0 |
0-3 |
1 |
||
5 | ANTAL TAMARA | TARGU MURES | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
0 |
||
6 | DRAGOIU CLAUDIU | BRASOV | 0-3 |
1-3 |
2-3 |
3-0 |
3-0 |
2 |
4 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | SASS IMRE | MIERCUREA CIUC | 2-3 |
3-0 |
1-3 |
3-0 |
3-0 |
3 |
3 |
|
2 | GECSE ALPAR | CHIBED | 3-2 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
3-1 |
5 |
1 |
|
3 | MOVILEANU NECULAE | BRASOV | 0-3 |
0-3 |
1-3 |
3-0 |
0-3 |
1 |
||
4 | BEDO JOZSEF | SUSENI | 3-1 |
0-3 |
3-1 |
3-0 |
3-0 |
4 |
2 |
|
5 | BENEDEK ALEX | GHEORGHENI | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
0 |
||
6 | TODOR ARPAD | CRISTURU SECUIESC | 0-3 |
1-3 |
3-0 |
0-3 |
3-0 |
2 |
4 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | DEMETER ARPAD | MIERCUREA CIUC | 3-2 |
3-0 |
3-2 |
3-1 |
1-3 |
4 |
3 |
|
2 | TODOR CSABA | GHEORGHENI | 2-3 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
3-2 |
4 |
2 |
|
3 | ONET NICOLAE | SIGHISOARA | 0-3 |
0-3 |
1-3 |
3-1 |
2-3 |
1 |
||
4 | TOMA DAN | SFANTU GHEORGHE | 2-3 |
0-3 |
3-1 |
3-0 |
1-3 |
2 |
4 |
|
5 | KOVACS TIHAMER | TARGU MURES | 1-3 |
0-3 |
1-3 |
0-3 |
1-3 |
0 |
||
6 | KOVACI RICHARD | TARNAVENI | 3-1 |
2-3 |
3-2 |
3-1 |
3-1 |
4 |
1 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | ZALAR MARIAN | TARNAVENI | 3-1 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
5 |
1 |
|
2 | LOSONCZI DENES | SANGEORGIU DE PADURE | 1-3 |
3-2 |
2-3 |
3-0 |
3-0 |
3 |
3 |
|
3 | NAGY ATTILA | SUSENI | 0-3 |
2-3 |
3-1 |
3-0 |
3-0 |
3 |
2 |
|
4 | BEKE HUNOR | MIERCUREA CIUC | 0-3 |
3-2 |
1-3 |
3-0 |
3-0 |
3 |
4 |
|
5 | BENEDEK ZOLTAN | GHEORGHENI | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
3-0 |
1 |
||
6 | ANTAL-VARADI NOEMI | TARGU MURES | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
0 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | KINCSES JOZSEF | PRAID | 3-2 |
3-1 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
5 |
1 |
|
2 | KONCZEI JOZSEF | TARGU SECUIESC | 2-3 |
0-3 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
3 |
3 |
|
3 | MOLDOVAN FLAVIA | TARNAVENI | 1-3 |
3-0 |
3-1 |
3-0 |
3-0 |
4 |
2 |
|
4 | PAP GYULA | GHEORGHENI | 0-3 |
0-3 |
1-3 |
3-0 |
3-0 |
2 |
4 |
|
5 | BOIANGIU LIVIU ADRIAN | BRASOV | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
2-3 |
0 |
||
6 | LORINC ZOLTAN | MIERCUREA CIUC | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
3-2 |
1 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | ILIE OCTAVIAN MARIUS | BRASOV | 1-3 |
3-2 |
3-0 |
3-1 |
3-0 |
4 |
3 |
|
2 | CRISTOFOR RAZVAN | MOINESTI | 3-1 |
0-3 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
4 |
2 |
|
3 | CHELMUS IONUT | TARGU SECUIESC | 2-3 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
4 |
1 |
|
4 | BARDAS PATRICK | DUMBRAVENI SB | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
3-0 |
3-0 |
2 |
4 |
|
5 | BOJTE KRISTOF | MIERCUREA CIUC | 1-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
3-0 |
1 |
||
6 | ZILAHI SZILLE | TARGU MURES | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
0 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | BALLA PETER | TOPLITA | 2-3 |
3-1 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
4 |
2 |
|
2 | LOGHIN FLORIN | BRASOV | 3-2 |
3-0 |
3-1 |
3-0 |
3-0 |
5 |
1 |
|
3 | NAULEA STEFANIA | RAMNICU VALCEA | 1-3 |
0-3 |
3-0 |
3-0 |
2-3 |
2 |
3 |
|
4 | PRALEA CONSTANTIN | ALBA IULIA | 0-3 |
1-3 |
0-3 |
3-1 |
3-0 |
2 |
4 |
|
5 | MIHALY EVA | ODORHEIU SECUIESC | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
1-3 |
0-3 |
0 |
||
6 | VERESS ARPAD | MIERCUREA CIUC | 0-3 |
0-3 |
3-2 |
0-3 |
3-0 |
2 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | MOLDOVAN SIDONIA | LUDUS | 1-3 |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
3-1 |
4 |
2 |
|
2 | KIS ISTVAN | BRASOV | 3-1 |
3-2 |
3-2 |
3-0 |
2-3 |
4 |
1 |
|
3 | SABAU MIRCEA | TARNAVENI | 0-3 |
2-3 |
1-3 |
3-2 |
1-3 |
1 |
||
4 | HEJA ZOLTAN | DITRAU | 0-3 |
2-3 |
3-1 |
3-0 |
2-3 |
2 |
4 |
|
5 | MALNASI EKE FERENC | TOPLITA | 0-3 |
0-3 |
2-3 |
0-3 |
0-3 |
0 |
||
6 | TAMAS SZILARD | MIERCUREA CIUC | 1-3 |
3-2 |
3-1 |
3-2 |
3-0 |
4 |
3 |
Nume si prenume | Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
V |
Loc |
|
1 | CIKY CORNEL | FAGARAS | 1-3 |
3-1 |
1-3 |
3-0 |
3-0 |
3 |
3 |
|
2 | BOZOSAN PETRE | SIBIU | 3-1 |
3-0 |
3-2 |
3-0 |
3-0 |
5 |
1 |
|
3 | FULOP LASZLO | TARGU MURES | 1-3 |
0-3 |
0-3 |
3-0 |
3-0 |
2 |
4 |
|
4 | STEFAN PATRICK | BRASOV | 3-1 |
2-3 |
3-0 |
3-1 |
3-1 |
4 |
2 |
|
5 | TAMAS VIVIEN | MIERCUREA CIUC | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
1-3 |
0-3 |
0 |
||
6 | PAL ABEL | SFANTU GHEORGHE | 0-3 |
0-3 |
0-3 |
1-3 |
3-0 |
1 |
1 | Ambrus Szilard | Pop Sabin | Campian Zoltan | Malene Petru |
2 | Canea Kocsis Andras | Bardas Ioan | Bartha Istvan Zsolt | Vaszi Denes |
3 | Soroiu Claudiu | Cuesdean Rares | Imecs Attila | Fejeregyhazi Hunor |
4 | Tokos Pal | Lupescu Nicolae | Pap Sandor | Dragoiu Claudiu |
5 | Gecse Alpar | Bedo Jozsef | Sass Imre | Todor Arpad |
6 | Kovaci Richard | Todor Csaba | Demeter Arpad | Toma Dan |
7 | Zalar Marian | Nagy Attila | Losonczi Denes | Beke Hunor |
8 | Kincses Jozsef | Moldovan Flavia | Konczei Jozsef | Pap Gyula |
9 | Chelmus Ionut | Cristofor Razvan | Ilie Octavian Marius | Bardas Patrick |
10 | Loghin Florin | Balla Peter | Naulea Stefania | Pralea Constantin |
11 | Kis Istvan | Moldovan Sidonia | Tamas Szilard | Heja Zoltan |
12 | Bozosan Petre | Stefan Patrick | Ciky Cornel | Fulop Laszlo |
Grupe superioare Amatori
1 | Ambrus Szilard | Konczei Jozsef | Ilie Octavian Marius | |
2 | Canea Kocsis Andras | Losonczi Denes | Naulea Stefania | |
3 | Soroiu Claudiu | Demeter Arpad | Tamas Szilard | |
4 | Tokos Pal | Sass Imre | Ciky Cornel | |
5 | Gecse Alpar | Pap Sandor | Fulop Laszlo | |
6 | Kovaci Richard | Imecs Attila | Heja Zoltan | |
7 | Zalar Marian | Bartha Istvan Zsolt | Pralea Constantin | |
8 | Kincses Jozsef | Campian Zoltan | Bardas Patrick | |
9 | Chelmus Ionut | Pop Sabin | Pap Gyula | |
10 | Loghin Florin | Bardas Ioan | Beke Hunor | |
11 | Kis Istvan | Cuesdean Rares | Toma Dan | |
12 | Bozosan Petre | Lupescu Nicolae | Todor Arpad | |
13 | Stefan Patrick | Bedo Jozsef | Dragoiu Claudiu | |
14 | Moldovan Sidonia | Todor Csaba | Fejeregyhazi Hunor | |
15 | Balla Peter | Nagy Attila | Vaszi Denes | |
16 | Cristofor Razvan | Moldovan Flavia | Malene Petru |
1 | Ambrus Szilard | Ilie Octavian Marius | |||
2 | Canea Kocsis Andras | Losonczi Denes | |||
3 | Soroiu Claudiu | Demeter Arpad | |||
4 | Sass Imre | Tokos Pal | |||
5 | Gecse Alpar | Pap Sandor | |||
6 | Kovaci Richard | Imecs Attila | |||
7 | Bartha Istvan Zsolt | Zalar Marian | |||
8 | Kincses Jozsef | Campian Zoltan | |||
9 | Chelmus Ionut | Pop Sabin | |||
10 | Bardas Ioan | Loghin Florin | |||
11 | Cuesdean Rares | Toma Dan | |||
12 | Bozosan Petre | Lupescu Nicolae | |||
13 | Stefan Patrick | Bedo Jozsef | |||
14 | Todor Csaba | Moldovan Sidonia | |||
15 | Balla Peter | Vaszi Denes | |||
16 | Cristofor Razvan | Moldovan Flavia |
1. Ambrus Szilard
------------------------- Ambrus Szilard 3-1
32. Loghin Florin
-------------------------------------------------- Ambrus Szilard 3-2
17. Imecs Attila
------------------------- Imecs Attila 3-1
16. Cristofor Razvan
--------------------------------------------------------------------------- Kincses Jozsef 2-3
9. Chelmus Ionut
------------------------- Zalar Marian 1-3
24. Zalar Marian
-------------------------------------------------- Kincses Jozsef 0-3
25. Toma Dan
------------------------- Kincses Jozsef 2-3
8. Kincses Jozsef
A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Kincses Jozsef 3-2
5. Gecse Alpar
------------------------- Gecse Alpar 3-2
28. Demeter Arpad
-------------------------------------------------- Moldovan Sidonia -3
21. Moldovan Sidonia
------------------------- Moldovan Sidonia 3-2
12. Bozosan Petre
--------------------------------------------------------------------------- Moldovan Sidonia 3-1
13. Stefan Patrick
------------------------- Stefan Patrick 3-0
20. Losonczi Denes
-------------------------------------------------- Stefan Patrick 3-1
29. Vaszi Denes
------------------------- Sass Imre 0-3
4. Sass Imre
3. Soroiu Claudiu
------------------------- Soroiu Claudiu 3-0
30. Pop Sabin
-------------------------------------------------- Soroiu Claudiu 3-1
19. Moldovan Flavia
------------------------- Moldovan Flavia 3-0
14. Todor Csaba
--------------------------------------------------------------------------- Kovaci Richard 2-3
11. Cuesdean Rares
------------------------- Cuesdean Rares 3-0
22. Lupescu Nicolae
-------------------------------------------------- Kovaci Richard 0-3
27. Campian Zoltan
------------------------- Kovaci Richard 1-3
6. Kovaci Richard
B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Tokos Pal 0-3
7. Bartha Istvan Zsolt
------------------------- Ilie Octavian Marius 0-3
26. Ilie Octavian Marius
-------------------------------------------------- Bardas Ioan 0-3
23. Pap Sandor
------------------------- Bardas Ioan 1-3
10. Bardas Ioan
--------------------------------------------------------------------------- Tokos Pal 1-3
15. Balla Peter
------------------------- Tokos Pal 1-3
18. Tokos Pal
-------------------------------------------------- Tokos Pal 3-1
31. Bedo Jozsef
------------------------- Canea Kocsis Andras 2-3
2. Canea Kocsis Andras
Finala - Amatori
Kincses Jozsef
------------------------- Kincses Jozsef 3-0
Tokos Pal
Clasament Amatori
1. Kincses Jozsef - Praid
2. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
3 -- 4
Moldovan Sidonia - Ludus
Kovaci Richard - Târnaveni
5 -- 8
Ambrus Szilard - Ludus
Bardas Ioan - Dumbraveni SB
Stefan Patrick - Brașov
Soroiu Claudiu - Târnaveni
9 -- 16
Zalar Marian - Târnaveni
Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
Gecse Alpar - Chibed
Cuesdean Rares - Reghin
Imecs Attila - Miercurea Ciuc
Ilie Octavian Marius - Brașov
Sass Imre - Miercurea Ciuc
Moldovan Flavia - Târnaveni
17 -- 32
Toma Dan - Sfantu Gheorghe
Balla Peter - Toplita
Bozosan Petre - Sibiu
Campian Zoltan - Toplita
Loghin Florin - Brașov
Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
Pop Sabin - Targu Mureș
Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
Bedo Jozsef - Suseni
Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
Lupescu Nicolae - Reghin
Cristofor Razvan - Moinesti
Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
Todor Csaba - Gheorgheni
33 -- 48 0v gr.sup.
Ciky Cornel - Fagaras
Kis Istvan - Brașov
Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
Nagy Attila - Suseni
Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
Fulop Laszlo - Targu Mureș
Heja Zoltan - Ditrau
Pralea Constantin - Alba Iulia
Bardas Patrick - Dumbraveni SB
Beke Hunor - Miercurea Ciuc
Pap Gyula - Gheorgheni
Fejeregyhazi Hunor - Targu Mureș
Malene Petru - Fagaras
Dragoiu Claudiu - Brașov
Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
49 -- 2v gr.inf.
Veress Arpad - Miercurea Ciuc
50 -- 58 1v gr.inf.
Cotfas Gabriel - Toplita
Movileanu Neculae - Brașov
Onet Nicolae - Sighișoara
Sabau Mircea - Târnaveni
Marin Bogdan Mihail - Bacău
Benedek Zoltan - Gheorgheni
Bojte Kristof - Miercurea Ciuc
Pal Abel - Sfantu Gheorghe
Lorinc Zoltan - Miercurea Ciuc
59 -- 70 0v gr.inf.
Papp Teteny - Targu Mureș
Tamas Albert - Miercurea Ciuc
Bartha Ferenc - Baraolt
Antal Tamara - Targu Mureș
Kovacs Tihamer - Targu Mureș
Benedek Alex - Gheorgheni
Malnasi Eke Ferenc - Toplita
Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
Boiangiu Liviu Adrian - Brașov
Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
Zilahi Szille - Targu Mureș
Antal-Varadi Noemi - Targu Mureș
Comentariu